Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) Gál István


Gál István
senior tag

hátha ez még nem volt... hatalmas :))

(#23352) Mappa válasza Gál István (#23351) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD :D kész

nem kötelező megadni

(#23353) Trident28 válasza Gál István (#23351) üzenetére


Trident28
tag

:DDD Kacagtam vagy 5 percig! :DDD :C

-"-

(#23354) Trident28 válasza LamaCube (#23343) üzenetére


Trident28
tag

Akkor csak azért beszélt le róla a gyerek, mert az AC volt a drágább!!?? :F A pi...ba! :W

-"-

(#23355) SipiBcs válasza Trident28 (#23354) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem hiszem! Ez is olyan, mint a TV... kinek ez - kinek az. Vagy a tűzfal: Egy NOD rajongót vagy Avast rajongót sosem fogsz meggyőzni a Symanetec magasabb védelméről! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23356) Mappa válasza SipiBcs (#23355) üzenetére


Mappa
addikt

ezért kell AVG használni :DDD ;] :P

nem kötelező megadni

(#23357) Winne válasza Mappa (#23348) üzenetére


Winne
nagyúr

Erre a kettőre fogok én is rámenni, ha végigérek az ac-n. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23358) busman


busman
addikt

Megjött a ratyi BO dogtag.... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23359) Grifid válasza SipiBcs (#23355) üzenetére


Grifid
aktív tag

Miről? MI az a simatek? :DDD Mijaz a AVG? :DDD

(#23360) Winne válasza Grifid (#23359) üzenetére


Winne
nagyúr

Mijázá mijaza? :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23361) LamaCube


LamaCube
addikt

Csináltam egy 25 perces tesztet MW2-el. A múltkor a legmagasabb hőmérsékletem 59°C volt. Most 45°C volt a legmagasabb és 1900-on pörgött a venti. Úgy érzem jó vétel volt a hűtő :C

Apropó megvolt a 100000-ik kill. Sajnos nem tudtam kerek számról shotot készíteni, mert a csapatot nem hagyhattam cserben, hogy nem ölök többet. Utána meg ki is ment a fejemből :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23362) Winne válasza LamaCube (#23361) üzenetére


Winne
nagyúr

Szép eredmény. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23363) Winne


Winne
nagyúr

Estére helyreállt ez a fos megint, mire eltakarodnak a "parasztok" aludni a faluban...

Köszönöm a játékot, remélem holnap nem lesz ekkora laggom és nem leszek idegbajos. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23364) busman válasza Winne (#23363) üzenetére


busman
addikt

Grat látom összejött! :U :C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23365) Winne válasza busman (#23364) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi jött össze? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23366) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Mától én is boldog Black ops tulajdonos vagyok :C :DD

everlasting AMD

(#23367) Winne válasza eszaki0 (#23366) üzenetére


Winne
nagyúr

Áttértél a sötét oldalra... :F :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23368) eszaki0 válasza Winne (#23367) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Hát nem sokat még az a játék hát nem is mondok semmit csak esek kelek szinte nem is öltem még spam pontokon úgy ölnek ahogy tetszik nekik
Elsőre sokkal jobb az MW2 de majd ki alakul

everlasting AMD

(#23369) Mappa válasza eszaki0 (#23368) üzenetére


Mappa
addikt

2 hét múlva várunk vissza ;] :D

nem kötelező megadni

(#23370) LamaCube válasza eszaki0 (#23366) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát az a te bajod :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23371) Winne válasza Mappa (#23369) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23372) tupacamaru válasza eszaki0 (#23366) üzenetére


tupacamaru
veterán

Majd elmúlik. :B :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23373) Trident28


Trident28
tag

De gonoszak vagytok....

"még az a játék hát nem is mondok semmit"; "Elsőre sokkal jobb az MW2"... Ez szerintem mindent elárul. Amúgy meg mostanában olyan kevesen vannak fent napközben, hogy jóformán játszani sem lehet. Maximum esténként vagy hétvégente lehet normális lobbykat találni és ez szerintem egyre rosszabb lesz! :( Lassacskán ideje lesz más játék után nézni!

-"-

(#23374) Trident28 válasza Winne (#23363) üzenetére


Trident28
tag

Winne! Maga a progi készíti a képet vagy külön csináltad az asztalról és levágtad??

-"-

(#23375) Laraxior válasza Trident28 (#23374) üzenetére


Laraxior
titán

van olyan funkció hogy másolás...csak be kell ide illeszteni az eredmény linkjét :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23376) Laraxior válasza Laraxior (#23375) üzenetére


Laraxior
titán

copy direct link néven van...és a kép funciógombhoz illeszd be a nevet

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23377) Trident28 válasza Laraxior (#23375) üzenetére


Trident28
tag

Ja! Rájöttem! :D De ez egy másik oldal ahol csináltam és itt a ping-et ugyan kiírja, de a képben nem menti le. 4,35ms volt amúgy! :)

-"-

(#23378) Trident28 válasza Laraxior (#23376) üzenetére


Trident28
tag

Megtaláltam!!! :)

-"-

(#23379) albert8 válasza Laraxior (#23376) üzenetére


albert8
addikt

Laraxior te jó isten :Y :Y
Mé van neked ilyen neted?
Nálad szerver is müködik vagy mi 106mb az nem kutya :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23380) Laraxior válasza albert8 (#23379) üzenetére


Laraxior
titán

ez már majdnem a vége...120/10 lenne...elvileg :D

ketten vagyunk rá Blitz-el. amúgy ez sem olyan sok,ha már az egyikünk tölt le vagy fel máris játszhatatlan lesz a játék :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23381) albert8 válasza Laraxior (#23380) üzenetére


albert8
addikt

Hát azért ehhez képest :DDD

Amugy nálad hogy volt az elsőn Nyiregyi a másikon Miskolci szerver?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23382) Laraxior válasza albert8 (#23381) üzenetére


Laraxior
titán

amelyiket kiválasztod.. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23383) Grifid válasza eszaki0 (#23368) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ne is foglalkozz velük!
Kijön még 1 vagy 2 patch és ott fognak kuncsorogni a BO topikban, hogy hátha eladja valaki fillérekért. :))

(#23384) LamaCube válasza Grifid (#23383) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem tudom miért gondolod azt, hogy a pénz tart vissza itt embereket attól, hogy játszanak vele? :N
Lackó speciel megvette mivel eddig minden részt megvett. 3 hétig bírta , azóta nem sokat van BO szerveren.
A "patcheket"meg úgy várják, mint a messiást, de nem biztos, hogy lesz is megváltás... :(
Őszintén szólva ingyen sem kellene. Éppen elég volt egyszer megvenni "tréarcos" WAW-ot örültem, hogy el bírtam adni pici pénzért is. Attól kezdve megfogadtam, hogy ettől a gárdától nem kell játék. Ahogyan a BO topicot olvasgatom nem is lőttem mellé :K Simán megvettem volna, ha valamennyivel jobb lenne mw2-nél. Pedig nem kellett volna nagyot lépniük előre, mert az MW2 sem egy igazi Cod.
A dedikált szerverek sem csábítanak, ahogyan olvastam a BO topicban már megy a háború, hogy kit miért mikor kickeltek. Na ez nekem nem hiányzik. Esténként összeröffenünk és toljuk a gamet meg nézzük a lobby 3-as dlc-t, de addig is jókat röhögünk és ez itt a lényeg.

Winne látom összekotortad 2 hét alatt a 400 hsz-t ;] :P

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23385) busman válasza Winne (#23365) üzenetére


busman
addikt

Jól összekempelted magadnak... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23386) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Én meg vettem a BO-t nagyon fasza lenne a játék de amíg normális patch nem érkezik addig MW2 még néha cod4 promod és nagyon jól elvagyok mert MW2-ről eltakarodtak a csalók, csak a gl-esek maradtak :DDD

(#23387) Winne válasza busman (#23385) üzenetére


Winne
nagyúr

Miről beszélsz? :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23388) tupacamaru válasza busman (#23385) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ennyi!!! :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23389) Grifid válasza Rav3n02 (#23386) üzenetére


Grifid
aktív tag

Kijött a patch, a teljesítménybeli problémákat javította.
Majd ma tesztelem.

(#23390) busman


busman
addikt

BO ennyi:[link]
Tízből négy... :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23391) henesa válasza LamaCube (#23384) üzenetére


henesa
aktív tag

Én sem vettem meg " de jól tettem " de megfogom mikor nemsokára mikor 10 € lesz a steamen
annyit esetleg ér. Az mw2-őt is abbahagytam csak idegesít mostanában just cause 2 a favorit
az legalább szórakoztat

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#23392) Winne válasza henesa (#23391) üzenetére


Winne
nagyúr

A Just Cause 2-nek a mentés a nagy baja szerintem. Nem lehet normálisan elmenteni és onnan folytatni, hanem mindig csak a pontot menti és visszatesz a bázisra. Lop az ember egy jóféle helit, el akarja tenni későbbre, aztán elnyeli a föld...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23393) henesa válasza Winne (#23392) üzenetére


henesa
aktív tag

Valóban viszont nincs lagg jó a "ping" :D és csaló sincs

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#23394) Grifid


Grifid
aktív tag

Tesztelve a BO a patch után.

Majdnem tökéletes, megszűntek a spawn hibák lagmentesen tökéletesen játszható. :C :DD

(#23395) Winne válasza henesa (#23393) üzenetére


Winne
nagyúr

Van multija is? :Y :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23396) henesa válasza Winne (#23395) üzenetére


henesa
aktív tag

Ha lenne akkor lenne lagg meg rosz ping is na meg a csalók is

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#23397) Winne válasza henesa (#23396) üzenetére


Winne
nagyúr

:)

Azt mondjuk érdekesnek találom, hogy uaz a fejlesztőgárda és mégis a JC2 egy nagyon szép játék, hibát is nehéz benne találni, a BO meg helyenként rettenetes kidolgozottsággal bír...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23398) henesa válasza Winne (#23397) üzenetére


henesa
aktív tag

Ja hát ez az ráadásul a steamen most valami 7€ - eksönben van az a game röhögve ér annyit
nemúgy mint a bo 59-et

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#23399) Winne válasza henesa (#23398) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez is tartotta magát elég sokág drágán. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23400) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Egy kell, és meg is lett volna ha nem lövöm le magam a Chopper-al. ;] :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.