Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) busman válasza bussiness23 (#23550) üzenetére


busman
addikt

Hát te meg hogy keveredtél ide?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23552) Svájcinéger válasza Winne (#23544) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tegnap nem ismertünk kegyelmet. Mindenkit ledaráltunk semmi perc alatt. Kaptuk is a hackers on tour és hasonló megjegyzéseket. Dehát a szombathelyi puding kontingens ebben nem vett részt. :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23553) Mrdevil válasza bussiness23 (#23550) üzenetére


Mrdevil
addikt

Érdekes,mióta nem jártam itt látom új játékos is van köztetek.Gratula csak így tovább. :Y :C :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23554) F e Z o válasza Mrdevil (#23553) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez is tudja, hol kell embereket keresni, a bo topicot kihagyta.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#23555) LamaCube válasza Mrdevil (#23553) üzenetére


LamaCube
addikt

Ő a terelő ember. Míg mi plantolunk ő táncot lejt az ellenségnek :D
Természetesen nyomok egyet a babának ;) Apropó a puszit hol lehet átvenni? ;]

sephi

Még szép, hogy kihagyta látod még ő sem látja értelmét BO topicba írni, mert jönne 1-2 kockagyerek, hogy "ha nincs meg a játékod ne irkáljál ide vazze" :DD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23556) F e Z o válasza LamaCube (#23555) üzenetére


F e Z o
veterán

Sajnos valóban van egy-két idióta odaát. Nem kell velük foglalkozni.
Mondjuk nekem fejembe nem fordulna meg, hogy igy szerezzek szavazatokat. Az iwiw, meg a facebook nem elég ezek szerint.

H2O über alles!

(#23557) tupacamaru válasza LamaCube (#23547) üzenetére


tupacamaru
veterán

Na ez már nekem is szimpatikusabb. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23558) LamaCube válasza F e Z o (#23556) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem is foglalkozok velük. Leírtam a véleményemet azt ennyi. :)
Lehet valami ismerős ajánlotta a fórumot neki. Legalább egy kicsit felpezsdült az élet a topicba ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23559) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ha valaki játszik ma és van kedve tesztelni a TS3-as szerómat akkor hajrá!

tupacamaru.homeftp.net:9987
Szerver jelszó: tupa

Közben menni fog a torrent feltöltés is, a tapasztalatokat majd írjátok le.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23560) Ödike


Ödike
tag

Helló Mesterek!

Most kaptam meg a MW2 játékot.
Bele is futottam egy hostba, ahol 18-as szintről 70-re ugrottam.
Ez nagyon nem esett jól, de valahogy kibírom.

DE az már nagyon zavar, hogy a bal felső sarokban a térkép bazi nagy lett,
és rengeteget kitakar.
Ezt hogyan lehet helyrehozni??
Mit tegyek, hogy megint minden jól működjön??

Előre is Köszi!! :R

Ui.: ha lehet szájbarágósan, mert csak egy szimpla felhasználó vagyok.

Voltam már jobban is, de szarabbul még soha.

(#23561) tupacamaru válasza Ödike (#23560) üzenetére


tupacamaru
veterán

A players mappából próbáld meg kitörölmi a config_mp.cfg fájlt, utána inditsd el a játékot. Szerintem akkor visszaáll alapra csak újra kell a beállításokat megcsinálnod.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23562) LamaCube válasza Ödike (#23560) üzenetére


LamaCube
addikt

Sűrűn mentsd ki az userdata mappát egy külön helyre, mert nagyobb prestigeben is előfordul egy hackelt host és pl. p8-ban elég kaka újra nulláról kezdeni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23563) @rglaaf válasza LamaCube (#23562) üzenetére


@rglaaf
veterán

feltéve ha nem keresi valaki a hekkelt hostokat mint egyesek... ;)

PSN:BiZzare_0 ️

(#23564) LamaCube válasza @rglaaf (#23563) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD
Lara az egy külön fogalom :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23565) albert8 válasza LamaCube (#23564) üzenetére


albert8
addikt

Tehát igy lett ilyen hamar 70 :DDD

Tupa: engem felengedett jelszó nélkül

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23566) LamaCube válasza albert8 (#23565) üzenetére


LamaCube
addikt

Mondtam is neki, hogy ennyi erővel lvl hacket is használhatott volna :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23567) albert8 válasza LamaCube (#23566) üzenetére


albert8
addikt

Azért az mégis más mert ott ugy van hogy megkap hozzá minden titlet meg emblemet igy meg gondolom nem kapta vagy igen?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23568) Winne válasza Svájcinéger (#23552) üzenetére


Winne
nagyúr

Jah én is úgy vettem észre, hogy nem voltam ott... :Y :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23569) Laraxior


Laraxior
titán

elmondanám hogy sosem használtam olyan title-t vagy emblémát amit nem szereztem meg magamtól. Ezért van kinnt mindig az Spectre AngelFlare emblemként,és az AA-12 mint title. ezeken felül egy Harrierem volt még winning killben. és a predatorból jött össze az 1000 kill. G18ból az 1000HS és AugHBarból az 500fejes. kb ennyi a mérlegem.

És még azt se mondhatja senki hogy nem magamtól jutottam el eddig mert a játszott időm több mint 20 nap,úgyhogy kutya nem mondja meg hogy hogyan jutottam el én eddig :))

Sosem tagadtam hogy beléptem a hackelt hostra,türelmetlen vagyok..nagy dolog,de megküzdök mindenért...jelenleg éppen az EMP emblémáért küzdök...eddig 4et sikerült lehívni a 10ből :DDD Nuke-ra nem is hajtok..sose lesz meg :B

Más szart meg nem használok (aim,wh mittoménmik) bár ez általában látszik a statomon is... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23570) LamaCube válasza Laraxior (#23569) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor se magadtól jutottál el P10-ig :P :DD
Ne vedd már fel annyira csak olyan jó szekálni :DD, hogy pipázzon le téged 6 cápa ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23571) Laraxior válasza LamaCube (#23570) üzenetére


Laraxior
titán

inkább ő ;] :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23572) albert8 válasza Laraxior (#23571) üzenetére


albert8
addikt

Ű de nagy a lökös :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23573) kovsol válasza Laraxior (#23571) üzenetére


kovsol
titán

pedig olyan kis ártatlan arcocskája van, de ami nyak alatt van ;]

May the Force be with you!

(#23574) Laraxior


Laraxior
titán

beszereztem a BC2-t..meglássuk megérte-e a 3900ft-ot :DD :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23575) @rglaaf válasza LamaCube (#23570) üzenetére


@rglaaf
veterán

este tolni kéne valamit ,kijöttem a bejgli kómából :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#23576) LamaCube válasza Laraxior (#23574) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD , hogy te mekkora lúzer vagy :DD ne zavarjon, hogy kutya sem játszik vele :DDD Szerinted miért ilyen olcsó??? ;)

Bizarre

De puding vagy...egy kis bejgli miatt nem játszani :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23577) tupacamaru válasza albert8 (#23565) üzenetére


tupacamaru
veterán

Valahogy nem tudom beállítani a jelszót a szeróra. :( :O

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23578) Laraxior válasza LamaCube (#23576) üzenetére


Laraxior
titán

10en megvették...még ha csak mi gamelünk vele akkor is vagyunk 5-5en :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23579) LamaCube válasza tupacamaru (#23577) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem baj az :N a lényeg, hogy nem sokan tudják a szervert, mivel csak ide írtad be :DD

Lara

:D :C

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23580) Laraxior válasza LamaCube (#23579) üzenetére


Laraxior
titán

csak leszünk páran :P :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23581) tupacamaru válasza LamaCube (#23579) üzenetére


tupacamaru
veterán

:D Onnan is kiban-olok mindenkit. ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23582) Winne válasza @rglaaf (#23575) üzenetére


Winne
nagyúr

Átérzem, bár nekem lesz még pár köröm, ha hazaérek... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23583) LamaCube válasza Laraxior (#23580) üzenetére


LamaCube
addikt

Na, akkor uccu neki :C

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23584) Laraxior válasza LamaCube (#23583) üzenetére


Laraxior
titán

már mentem...3 map kb 5 kill :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23585) LamaCube válasza Laraxior (#23584) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD Na, akkor meg lesz ott is a sikerélmény :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23586) Laraxior válasza LamaCube (#23585) üzenetére


Laraxior
titán

kalap szar...jövök vissza MW2-zni :W :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23587) tupacamaru válasza Laraxior (#23586) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nagyon rövid kirándulás volt. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23588) Laraxior válasza tupacamaru (#23587) üzenetére


Laraxior
titán

ajánlom mindenkinek...3900ért :DDD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23589) Winne válasza Laraxior (#23588) üzenetére


Winne
nagyúr

Olcsóbban tuti megveszem majd. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23590) Grifid válasza Laraxior (#23584) üzenetére


Grifid
aktív tag

Csak nyugi, pont az ellentéte a codoknak. Minél alacsonyabb szinten vagy annál nehezebb ölni. (ÉS ráadásul szerintem iszonyat mennyiségű csaló van a szervereken.)

[ Szerkesztve ]

(#23591) Laraxior válasza Grifid (#23590) üzenetére


Laraxior
titán

nah jah...eddig kb 1500 pontom gyűlt össze..kb moccani sem tudok szindróma :W :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23592) @rglaaf válasza Grifid (#23590) üzenetére


@rglaaf
veterán

ezért is játszák sokan a f@sos codokat viszonylag 1-2- óra játék után már van siker élmény, ha viszont nincs, akkor ott hagyják a játékot érthető

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#23593) Laraxior válasza @rglaaf (#23592) üzenetére


Laraxior
titán

de még lapulni sem tudtam valami elbaszott sarokban,mert valamelyik odabóklászott mögém.
egyszer meg sikerült campelnem egy fasza ház mögött,két embert leöltem,majd ledózerolták a házat :DD köcsög egy game...
Crysisban benyomtam a cloak engaged módot kutya nem tudta hol vagyok,legalább lehetett suttyomban ölni....itt meg nulla :W
mérgemben visszamentem MW2-re össze is kaptam két EMP-t ma is :DDD már csak 4 kell :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23594) Grifid válasza Laraxior (#23593) üzenetére


Grifid
aktív tag

6 órányi játékomba volt BFBC2-ben hogy elérjem a 2. szintet. :))

(#23595) Mrdevil válasza Laraxior (#23591) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem vagy elég kitartó,ez nem COD féle,meg kell szokni.Itt nem nagyon kifizetődő az össze-vissza rohangászás.Csak taktikusan,egyébként én is egy jó ideje nem játszottam vele,és szivattak is rendesen. :DDD :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#23596) albert8


albert8
addikt

Kösz a játékot urak :R
már csak 67 harierr kill és arany title :C

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23597) judek


judek
tag

Sziasztok!

A Stimulus package-t hogy lehet beszerezni? Csak bankkártyáról leutalni a lét vagy lehet venni a boltba x euros bónt (mint a ps3-hoz) és akkor azzal megvenni majd letölteni?

Üdv,
judek

[ Szerkesztve ]

(#23598) LamaCube válasza judek (#23597) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem csak steamen keresztül.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23599) laca000


laca000
őstag

Sziasztok!

MW2-höz van Zombie Mod?
Ha igen,honnan lehet letölteni,eredeti játékom van.
Köszönöm!

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#23600) LamaCube válasza laca000 (#23599) üzenetére


LamaCube
addikt

Nincsen :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.