Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) menalcas válasza Winne (#13547) üzenetére


menalcas
őstag

Akimboval mind paraszt nem igen kell gondolkozni rajta próbáld ki mindet, úgyis azt fogod használni ami neked bejön :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13552) Winne


Winne
nagyúr

Én is voltam már sokféle noob és láma, amire szoktam írni, hogy ha én élek és te haltál meg, akkor melyikünk a láma? Az akimbok, a gl, és társai mind a játékban vannak, engedélyezettek, így nem érdekel, ha valakinek nem tetszik hogyan játszok. Én se szeretek sok mindent, így megy ez. :)

Na szal G18 meglett az 1000 kill és le akarom tenni. Közelharcra szoktam használni, ha pl bemegyek egy épületbe, védek vmi pontot, vagy ilyesmi. Ezért volt jó a G18, mert kifosott 50 golyót egy másodperc alatt. :DDD Olyan kell, amivel hasonlóan lehet érvényesülni.

más: Ilyen minőségű lett a youtube videom: http://www.youtube.com/watch?v=-O1XYFSuwso . Lessétek meg pls, hogy a tiétek jobb-e, vagy mit csináljak máshogyan. Ami rajta van az tökmind1, egy pályát vettem fel csak random, semmi különös. (najó, csak a beszopott emp :DD )

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13553) Mészike


Mészike
aktív tag

Tegnap hosszú idő óta újra játszottam. 20 percet. Nem volt más, mint aknavető (valamelyik fegyver aljára szerelhető, ha jól láttam killcamen :D ). Úgy nem nehéz. Célozni se kell. Csak bebaszkodja egyik utcába, ha városba van, valakit úgyis eltalál. Így meg nagyon nem élvezetes...

(#13554) dokee78 válasza Winne (#13547) üzenetére


dokee78
félisten

TMP AKIMBO és a Raffica AKIMBO is jó.

(#13555) Mészike válasza dokee78 (#13538) üzenetére


Mészike
aktív tag

Én is egy ilyesmi nevű ***szfejjel találkoztam tegnap. Lehet ugyan az volt :)

(#13556) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nagyon sok ilywn gyökér van ám.Tegnap 3 mapot játszottem egy csapatban a fireball nevezetű játékossal hc hq-n.A srác nem csinált semmi mást csak az ellen spawn pontjára ment.Hiába írtunk neki nem válaszolt.Nem csalt ,de baromi idegesítő módon játszott.Ezért nem értem ,hogy aki nukra azaz killre megy mit keres hq-n ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#13557) Winne válasza dokee78 (#13554) üzenetére


Winne
nagyúr

TMP-ben gondolkodom én i s, de azt majd 58-nál adja, addig meg van még asszem 5 szint.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13558) bul07 válasza Winne (#13552) üzenetére


bul07
nagyúr

meg se próbáltad leszedni :W
ha ilyen helyre kerül érdemes megpróbálni leszedni
fel kell ugrani és a levegőbe nyomni a f-gombot
ha elég közel kerül felszedi megáll a levegőbe míg fel veszi

nem egyszer vettem fel más dobozárt mert meg se próbálják még kerítésen keresztül is sikerülni szokott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13559) henesa


henesa
aktív tag

Csak nem hogy tudunk nemsokára " normálisan " játszani [link]

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13560) @rglaaf válasza henesa (#13559) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze jöhet de ne adják ki host cégeknek mert rohadtul nem hiányoznak a a kiskirály adminok akik majd hozzák a nyomorult szabályaikat

PSN:BiZzare_0 ️

(#13561) bul07 válasza henesa (#13559) üzenetére


bul07
nagyúr

ma valahogy nehezen hiszek bármilyen hírnek mivel ápr 1 van
remélem nem valami rossz vicc

amúgy szombatra megjön a Bad.Company.2 -ő (Limited Edition 7990ft)
majd ha megjönnek a dedikált szerverek lehet visszatérek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13562) henesa válasza @rglaaf (#13560) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát az én szerény véleményem szerint attól ami most van még a " vérpisti " admin is jobb .

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13563) @rglaaf válasza bul07 (#13561) üzenetére


@rglaaf
veterán

lehet hogy mazohista vagyok de a legutolsó dolog amit szeretnék hogy legyenek dedikált szerverek inkább a mostani rendszert kéne javitani hogy ne legyen annyi probléma

henesa épp elég volt a csak a "másik" topicba bele olvasnom hát köszi de nekem nincs erre szükségem

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#13564) henesa válasza @rglaaf (#13563) üzenetére


henesa
aktív tag

Melyik másikra gondolsz nem vágom ??

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13565) Mrdevil válasza @rglaaf (#13563) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen gondok vannak,admin viták/háborúk,kickelgetések,bannok szabályok hozása,be nem tartása és még sorolhatnám.De azért elvagyunk. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13566) bul07 válasza @rglaaf (#13563) üzenetére


bul07
nagyúr

de szerintem van itt egy két ember aki bérelne szerver és lehetne normálisan játszani
bár az is igaz hogy közületek sokan nem szeretik a HC HQ-t így valószínű hogy nem abba a játékmódba futna

cod4 -nél is megtaláltam azt a szervert ami nekem megfelelő szabályok és adminok voltak nem egyel elég jól elehetett boldogulni

Mrdevil: ezért is fogok csak úgy felmenni oda hogy ne tudják az itteni nevemet mert úgy nem tudnak személyeskedni itt a fórumon
tudom hogy kirakják az embert ha kell a hely akkor meg megyek máshova

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13567) Gyufaaa válasza henesa (#13559) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát jah. Nem lenne rossz ha így lenne. CoD5-ben is kellemesen el lehet boldogulni.

(#13569) LamaCube válasza henesa (#13559) üzenetére


LamaCube
addikt

Én sem várom a dedikált szerókat.Az itt felsorolt okok végett. Még annyival egészíteném ki, hogy nem hiányoznak a haxos cfg buzerátorok.Kinek nagyobb az fps-e az döntse el a meccset.a többiről már nem is írok.
Én azt várnám, hogy normálisan működjön ez a rendszer ami van.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13570) v!ct0y válasza bul07 (#13561) üzenetére


v!ct0y
veterán

Egy fél éves játéknál ne várj dedikált szerverekre....

(#13571) Winne válasza bul07 (#13558) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért, mert az EMP-t nem tartom semmire... Ha csak egy szaros harrier lett volna benne, akkor már megpróbáltam volna. :DDD

Mondjuk azon is meglepődtem kicsit, hogy a predatortól nem halt meg az ürge.

A minőségre nem írtatok semmit. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13572) bul07 válasza v!ct0y (#13570) üzenetére


bul07
nagyúr

én ara a cikkre reagáltam amit henesa linkelt ebe a hozzászólásába

amúgy asszembe se jutott volna várni de mint írtam megvettem a Bad Company 2 -t szóval már annyira nemzavar a MW2 kapcsolatba semi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13573) sNORh válasza jozefgucci1 (#13548) üzenetére


sNORh
addikt

hamar mert szarvolt a netem, Fibernet wireless, egy esetleges megszakadást nem szerettem volna, amúgy múltkor még meg is beszéltem a többiekkel hogy mikor lőjem el..
és az etikáról anniyt, hogy egy percet nem kempeltem. 7-et belőttem, herriör, az belőtt 4-et kapásból, jött a csopper, a többit már gondolhatod.. az elvégzi hamar a dolgát
ebben szerintem nincs semmi etikátlan, akinek nemtetszik, lőjön be ő előbb 7-et, teszemhozzá mindegyik SAS-os GL-ezett agyra-főre, na az etikátlan szerintem, noskill

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13574) @rglaaf válasza bul07 (#13566) üzenetére


@rglaaf
veterán

Persze lehetne bérelni servert de előbb utóbb jönnének a szabályok és ha az adminak nem tetszik valami akkor ne az legyen már hogy pár forintért vesz hatalmat és meg szabja nekem hogyan és mivel játszak, ma is pl terminalon csak shieldeztünk és az ellennek köze nem volt a játékhoz :D meg egyébként is pár nap után már utálnám ha mindig ugyanazok ellen kéne játszanom ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#13575) bul07 válasza @rglaaf (#13574) üzenetére


bul07
nagyúr

hát cod4 be én nem utáltam hogy állandó 10ember volt a többi meg ilyen benéző
igen heves csatákat kellet vívni a győzelemért
ott már tényleg számított a játékbeli gyakorlat tapasztalat nem csak a szerencse

bizonyos egyszerű szabályok jók de nem kell túlzásba esni
fegyverekre én nem tennék szabályozást (pedig a gl utálom mint a bűnt) de a kempelésre igen főleg olyan módokba mikkor van cél
hogy tdm-be meg ffa beül kempelni szíve joga mivel így is úgyis az ölés a cél azt meg véghezviszi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13576) Winne


Winne
nagyúr

Én is annak a pártján lennék, hogy jó ez így, csak kis fejlesztés nem ártana a kereső scriptekbe... :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13577) Wans


Wans
aktív tag

Dedikált szeró? Főleg ha magyar? Hát nem is tudom......
Feljön valmelyik 20.admin és észreveszi, hogy xy nem is játszik rosszul. Egyből ban , persze előtte a legmocskosabb szavakkal elküldik ide-oda természetesen.
Csodás szabályokat alkotnak, no ez, no az, no camp, no ugrálva lövés, no spawn kill és no levegő. 90 %-ban ez megy Engem is rúgtak már ki magyar cod4-es szerverről.
Miért? Mert csak. És ez tényleg így volt. Nem ment rosszul a játék, az ellenfelek persze mint általában a gyengébb játékosok, elkezdtek csitterezni szidni stb. Admin fent. Írja ám!
-Ban lesz, kérdezem, -Miért? Válasz -Mert csak. És ennyi, repültem a szerverről.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#13578) ADAM1337 válasza Wans (#13577) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Viszont server nélkül a cheater-t hogy távolítod el ?
Mert a vac csak utólag rendezkedik, a pb meg kb semmit se ér...

(#13579) nanus válasza ADAM1337 (#13578) üzenetére


nanus
senior tag

Már a csalók sem érdekelnek, csak simán játszani szeretnék,de már megint steam karbantartás...... :W még egy magyar dedikált is jobb mint ez :DD
Wans-
a spawn/respawn kill meg igenis utálatos dolog :K -

[ Szerkesztve ]

(#13580) bul07


bul07
nagyúr

majd ha megjön a DLC pc-re is dupla XP hétvége lesz elméletileg
na akkor lehet majd fejleszteni rendesen

nanus: nálam már megy

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13581) ADAM1337 válasza bul07 (#13580) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A dlc dupla xp csak xbox-on lesz, szóval minket ez nem érint. (ezt is az exklúziv hónap keretein belűl kapják meg)
Reméljük a hibákat ők szopják be és pc-re vmi kijavított verzióval kapjuk meg)

[ Szerkesztve ]

(#13582) nanus válasza ADAM1337 (#13581) üzenetére


nanus
senior tag

Boxon már a kezdet is jó volt nyugodt lehetsz :D
(#13523) boogie84
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13583) bul07 válasza ADAM1337 (#13581) üzenetére


bul07
nagyúr

"A "dupla XP hétvége" csak az Xbox 360-ra vonatkozik, mivel a letölthető tartalom egy exkluzivitási szerződésnek köszönhetően először a Microsoft konzoljára érkezik, míg a többi platformon nagyjából egy hónappal az Xbox Live-os megjelenés után lesz elérhető. Azért ne tessék megijedni, mindenkinek meg lesz a lehetősége az XP duplázásra - a maga idejében."

gamestar.hu

a végét én úgy értelmezem hogy minden platformnak lesz ilyen hétvégéje

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13584) LamaCube válasza ADAM1337 (#13578) üzenetére


LamaCube
addikt

És az admin, hogyan dönti el 100%, hogy csal a delikvens?(tudjuk privát hack és stb.)
A cfg buzerálókat, hogyan tudja megkülönböztetni?
Mi van, ha nincs ott admin, majd ír neki mindenki, hogy kit gondolt csalónak?
Mi egyszerűen kilépünk, ha csal valaki.Ha pedig nem vesszük észre és úgy csal, de nyerünk az csak nekünk jó. :) , mert a kis féreg semmit nem ért el vele.

Maga ez a rendszer nem lenne rossz, ha nem lennének ezek a gyerekbetegségei, mint pl. tegnap délután 2 óra alatt 3 mapot játszottunk le, mert valakit mindig kidobott a lobbiból. :(((

Apropó tegnap éjszaka két meccsen is atomra hajtott az emberke (sőt volt 1 komplett csapat is benne) Bizarre vagy Wans (sajnos nem emlékszem,de mindkettőnek volt szerepe benne) kilőtte a chopperét, majd meg is találták hol kempel és megölték. "by nuke" Ki is lépett utána.A csapatnál is ez történt 5-en leléptek.
Nem értem az ilyen embereket :F

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13585) menalcas


menalcas
őstag

Srácok bocsi hogy eltüntem a héten, de sajna minden napra jutott valami, még holnap is kocsit szerelek, remélhetőleg holnap este már tudjuk tolni :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13586) Edem05 válasza LamaCube (#13584) üzenetére


Edem05
őstag

A Nuke is csak addig jó míg megszerzed mind a 10-et. Unána szerintem nincs értelme.

Jut is eszembe volt/van olyan elvetemült valaki ,hogy nekiálljon megszerezni az 1000 helikoptert?

Én ráértem....
kép

[ Szerkesztve ]

(#13587) luw2win


luw2win
őstag

Valaki tud valamit a dedikált szerókról? totalcodon olvastam hogy lesznek,
ez most komoly? :U

mod: és a map pack mikor jön? ingyenes lesz? steam majd letölti? stb

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#13588) jozefgucci1 válasza sNORh (#13573) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem rád értettem a dolgot hanem úgy a hq-n való atomhajkurászásra.Mert ugye a hq azt jelenti ott vagy foglalod ,véded és nem lövöd az ellent aki a hq-ra megy.Nyilván te ezt tudod ,de sajnos sokak nem és ezért jönnek hq-ra mert könnyű lelőni az ellent.

A Dedikált szerverekről pedig annyit ,hogy egy jó admincsapattal elátott szerver többet ér ennél a szarnál ami most van.Egy tapasztalt admin pedig igenis kiszűri ,hogy ki csal , legyen az WH vagy esetleg egy kis cfg módosítás.Ezt tapasztalatból írom.A cod 4 szervereink benne vannak a legjobb 100-ban .Már az első naptól mennek mikor megjelent a játék és én is kifejezetten örülük ,hogy szinte ugyan azokkal játszom.A szinvonal így jó és lehet élvezni a játékot.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#13589) ADAM1337 válasza bul07 (#13583) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez kimaradt nálam. :)

(#13590) @rglaaf válasza luw2win (#13587) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha lesznek is csak az iwnet keretein belül remélem, a dlc majd 1 hónap mulva lesz pc-re és ps3-ra, az hogy pc-re kell e fizetni érte a mai napig semmi biztos infó nincs róla, az hogy hogy kerül a gépedre gondolom van ott a steamen belül egy DLC gomb majd rá kell nyomni ha kell

PSN:BiZzare_0 ️

(#13591) menalcas válasza @rglaaf (#13590) üzenetére


menalcas
őstag

Kicsit átgondoltam a dolgot és ha logikusak vagyunk rájövünk hogy nehezen kivitelezhető ez a DLC fizetés hisz ha steamon veszel gamét kell hozzá olyan bankkártya amellyel elektronikus vásárlás megoldható és akinek nincs nem töltheti le???
Én még bizakodom a free-ben :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13592) sNORh


sNORh
addikt

na mifolyik itt srácok, eddig szidtátok az iwnetet, mikor jön a dedikált szeró meg az a baj? megváltás lessz a dedikált szeró, alig várom.. egyértelmű lesznek 12évesek álltal irányótott serverek, akik 20-an vannak 1 csapatban, nem kell felmenni, lesz sokmásik..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13593) tupacamaru válasza sNORh (#13592) üzenetére


tupacamaru
veterán

mikor jön a dedikált szeró Várjuk már ki a végét.... :B ;)

Egyébként THX a tegnap esti gémet, jó volt ismerős arcokkal játszani még akkor is ha én voltam az ellen. :B :K :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13594) SipiBcs válasza sNORh (#13592) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szerintem április elsejei kacsa a dedikált szerver. Ám állok elébe. CoD4-ben is megtaláltam azt a közösséget, servert ahova szívesen járok a mai napig. Nem vérpistikék ülnek az bann gomb mögött. Korrekten szűrték a csalókat is. Ilyen helyre szívesen járnék MW2-vel is.

Viszont nem szívesen venném, hogy ezt meg azt letiltanak... stb... stb... Nem véletlen ment a marketing szöveg a megjelenéskor: "Ilyenre csináltuk, azt szeretnénk, ha így játszanál vele". Én elvagyok, jókat hentelünk esténként. Csak és kizárólag a csalók miatt szokott elszakadni a cérna. Sajnos a V.A.C. nem azonnal bannol, mint a PB.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#13595) sNORh válasza SipiBcs (#13594) üzenetére


sNORh
addikt

én a cb, warok és a versenyek miatt várom, ami így szinte szánalmas IWNeten keresztül. Vedd fel steamre akivel játszani akarsz bla bla.. nem public miatt, az ugyanolyan lesz mint az iwneten..
ha kacsa akkor megy a szemétbe és cod7 powa, HA! Nem lesz havi fizetős mint ahogy híresztelgetik, na az lenne csak a leg szánalmasabb :W

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13596) jegenye77 válasza sNORh (#13595) üzenetére


jegenye77
addikt

Akkor be is fejeztem a codozást. :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13597) sNORh válasza jegenye77 (#13596) üzenetére


sNORh
addikt

dettó.. marad aa..? mi a többi hulladék.. max a mohára vok kiváncsi mennyire lesz ász multiba

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13598) bul07 válasza jozefgucci1 (#13588) üzenetére


bul07
nagyúr

egy ip-t dobjál már a cod4 szerverről lehet felnézek majd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13599) LamaCube válasza jozefgucci1 (#13588) üzenetére


LamaCube
addikt

"Egy tapasztalt admin pedig igenis kiszűri ,hogy ki csal , legyen az WH vagy esetleg egy kis cfg módosítás."

Hát ezzel úgy vagyok, hogy csak egyszer is téved már az is sok.100%-ra nem fogja tudni kiszűrni.És nem hiszem, hogy létezne olyan ember aki kiszűrné a cfg buzerálást. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13600) _Voyage_ válasza sNORh (#13597) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

a többi hulladék

BF: Bad Company 2, jobb mint bármelyik másik pillanatnyilag. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.