Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Laraxior válasza jozefgucci1 (#13749) üzenetére


Laraxior
titán

attól hogy valaki sokat játszik,még nem garancia arra hogy jól is játszik,és neki feltétlen első helyen kell lennie. Előbb utóbb én is odakerülök,de az életbe nem fogom megszokni ezeket a futkározós mapokat :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13752) F e Z o válasza henesa (#13746) üzenetére


F e Z o
veterán

Az xfire is vesz fel videót, igaz azt nem tudom, maximum milyen hosszút. Sztem, ha megveszed azzal regisztrálod. 37 dodoért nem regisztrálnám a fraps-ot én se, az tuti.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#13753) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap olyan szinten felb@szódtam a sok wh, aimos cheater buzin, h. már kikapcsoltam a játékot.
Kiléptem az egyik játékból mert aim-ozott a hülye gyerek, erre betesz egy másikra ott meg wh-zik egy másik lúzer. :W
Nagyon el tudják venni a kedvemet. Egyre többen vannak. :(
Bravo IWnet, Bravo VAC. :C

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13754) LamaCube


LamaCube
addikt

Emberek, ma szó szerint leesett az állam és mocskosul felidegesítettem magam.Olyannyira, hogy meg se néztem milyen csoportból vett fel ismerősnek.Remélem nem innen.
Íme a chatelésünk:

Egyszerűen szánalom ez az ember, hogy rohadna meg a fajtája. :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13755) Laraxior válasza LamaCube (#13754) üzenetére


Laraxior
titán

én már nem fogadok el semmit sem senkitől. akikkel akarok gamelni azok úgyis fennt vannak, több ismerős úgysem kell :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13756) henesa válasza F e Z o (#13752) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát ja használnám én az xfirét csak nem ismeri fel az MW 2 -őt egy ideje. A listában benne van a game de nem működik sem a képlopás sem a videó, sokáig jó volt de egyszer csak behalt

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13757) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Hogy lehet megcsinálni a multiplayert?

(#13758) sNORh válasza XP NINJA (#13757) üzenetére


sNORh
addikt

megveszed a játékot, csinálsz egy steam accountot, felregisztrálod rá a cd kulcsoda és kész.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13759) nanus válasza LamaCube (#13754) üzenetére


nanus
senior tag

Ilyen embereknek el kell küldeni a tuti cheatet / :D amit már ismer és bannol a VAC :DD /!

Mert megérdemli! ;]

[ Szerkesztve ]

(#13760) SipiBcs válasza LamaCube (#13754) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ne baszd fel az agyad, annyit nem ér! :R

Amúgy köszönöm a délutáni játékot Urak! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#13761) F e Z o válasza henesa (#13756) üzenetére


F e Z o
veterán

Akkor a hiba a te készülékedben van. Nálam simán megy a képlopás. Igaz videót nem szoktam csinálni. Egyébként nem te vagy az első, aki panaszkodik az xfrie-ra.

H2O über alles!

(#13762) henesa válasza F e Z o (#13761) üzenetére


henesa
aktív tag

Megembereltem magam és újraraktam az x-et éééés már jó

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13763) Winne válasza Tanker21 (#13737) üzenetére


Winne
nagyúr

Nincs mit, szarul volt beállítva a frapsom és nem lépett vissza semilyen kombinációval a winbe... Ma még megpróbálom h264-el kódolni, azzal lehet jó lesz. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13764) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Mostanában egyre több csíterrel találkozom :( a legtöbbjuk AIM-ot használnak.

(#13765) Winne


Winne
nagyúr

Annyit segítsetek nekem pls, hogy láttok-e különbséget ezek között minőségre:

1 vs. 2 vs. 3

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13766) Laraxior


Laraxior
titán

:Y mibe szaladtam...
ill hova osztottak... simán össze lehetett volna kempelni egy nuke-ot.. :C

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13767) Kom-ancs válasza Winne (#13765) üzenetére


Kom-ancs
tag

Hát én nem láttam különbséget köztük :N ,úgyhogy abba tömörítsd a videókat amelyik kevesebb helyet foglal szvsz :K

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#13768) Hunter2 válasza henesa (#13746) üzenetére


Hunter2
addikt

Az a regelés.

(#13769) Zefír


Zefír
őstag

LOL miez a tactical nuke, hack?:O

(#13770) feka007


feka007
nagyúr

Látom egész korrektül pörög még a topicom. :D
Elkezdtem mostanában játszogatni a gamemel megint. :R

(#13771) Undoroid válasza Winne (#13765) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Szerintem a második volt a legjobb minőségű,majd az első és a harmadik volt a legrosszabb...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13772) Zefír válasza Undoroid (#13771) üzenetére


Zefír
őstag

Há móonika!
Ez jól meg mondta :DDD

(#13773) Winne


Winne
nagyúr

Köszi a tippeket annak aki megnézte. Igazából a sima az xvides, a v2 h264 jobban tömörítve a v3 meg h264 kevésbé tömörítve. Pont ezért kérdeztem, mert nem nagyon láttam különbséget, ráadásul sztem tök ratyi a képe. :( Mondjuk szar volt a forrás is, majd megpróbálom másik beállítással felvenni. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13774) Sonky


Sonky
aktív tag

Letöltöttem ma a COD6-ot. Szép játék de rövid :O
10h kor letöltöttem és már ki is játszottam :(( Miért ilyen rövid? Nem is játszottam orba szájba.
Nah várom a 7-et :)

Jah és a pozítívumok:
+Nincs "nagy" Gépigémye! 4Magos, Procimmal HD4850 1Gb, 4Gb ram +22" Samsung P2270-el Nagyon szép :)
+Szép grafika

Negatívumok:
-Rövid

[ Szerkesztve ]

Egy legenda vagyok.

(#13775) @rglaaf válasza Sonky (#13774) üzenetére


@rglaaf
veterán

Gondolom nem tünt fel hogy ez sokkal inkább multiplayer játék mint single..

PSN:BiZzare_0 ️

(#13776) LamaCube válasza Sonky (#13774) üzenetére


LamaCube
addikt

Steam-ről töltötted?
Próbáld ki multiban!Ott nem lesz rövid...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13777) Sonky válasza LamaCube (#13776) üzenetére


Sonky
aktív tag

:K
Megnézem. Esetleg játszok veletek. :R

VAN der BOSS:

Call of Duty: Modern Warfare 2 a topik neve nem az hogy MP :)

[ Szerkesztve ]

Egy legenda vagyok.

(#13778) SipiBcs válasza Sonky (#13777) üzenetére


SipiBcs
őstag

De nem is az a topic neve, hogy Modern Warfare 2 Warez.... :DDD

Virágboltival nem megy a multi. Ha elsétálsz olyan üzletbe ahol legálisan megvásárolható az MW2, akkor az MP (bár nem ez a topic neve) hetekre, hónapokra le fog kötni. :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#13779) boogie84 válasza feka007 (#13770) üzenetére


boogie84
veterán

Néha látlak steamen. Ha van kedved HC-zni akkor keress, vagyunk páran... ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13780) henesa


henesa
aktív tag

Lehet hogy a hétvégén lesz Dlc ???
Valami ilyesmit csipognak a verebek . Kérdés kell e buksza hozzá?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13781) LackoMester válasza henesa (#13780) üzenetére


LackoMester
addikt

Már van DLC de boxra, ami ha jól tudom március 30.-án jött ki ( javítsatok ki ha rosszul tudom ) és 1 hónapig XBoX exclusive, tehát leghamarabb április végén, május elején.
Azt én is csak remélni tudom, h. PC-re free lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13782) henesa válasza LackoMester (#13781) üzenetére


henesa
aktív tag

Most a pc-re meg ps-3 -ra csiripelik [link]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13783) menalcas válasza henesa (#13782) üzenetére


menalcas
őstag

Ne legyél már ennyire naív, hogy minden legutolsó valóságtartalom mentes pletykának bedőlj, ez kb mint a "csodafermi" hír :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13784) LackoMester válasza henesa (#13782) üzenetére


LackoMester
addikt

Meglátjuk. Legyen igazad. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#13785) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Relative elég nagyot frissitett most a Steam-ről a gém. :K Remélem lesz eredménye. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13786) Laraxior


Laraxior
titán

Most voltam fennt, először ellenem volt egy Malacsult nevű arc. SubBase mapon...ott amúgyis szeretem a G18at,jött tőle a g18 noob...stb kifejezés. aztán vége mapnak. Jön az Estate map. ott velem volt és láttam hogy magyar :DDD ott volt a nevében a HUN utótag. Írtam neki hogy nehogy sírj megint. Azt kérdi: magyarvagy? :W mondom neki: nem -.-
istenem... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13787) tupacamaru válasza tupacamaru (#13785) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nálam csak a video mappában változtak a fájlok, akkor erről ennyit. :( :W

Mondjuk egy jó hete sikerült oroszról angolosítani a gémet, de nem hiszem hogy emiatt lenne. :B :F

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13788) Laraxior


Laraxior
titán

:Y Chopperrel épp érkeztem a map fölé mikor nuke.... :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13789) Laraxior


Laraxior
titán

INGYENES HÉTVÉGE... :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13790) boogie84 válasza Laraxior (#13789) üzenetére


boogie84
veterán

Csalóknak eddig is ingyen volt sztem :(((

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13791) henesa válasza Laraxior (#13789) üzenetére


henesa
aktív tag

Na lesz foslagg a hétvégén ha a sok kíváncsi fáncsi rászabadul az IW-netre

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13792) madboyhun


madboyhun
tag

hát ha már lagg lessz akkor itt az alakalom. új 120as netem van 12 embert laggnélkül visz[TESZTELVE]. Szal hétvégén lehet valami érdekes dolog MW2-n de nem a friss husiknak tehát nem a BETA ingyenes hétvégi playereknek hnem a régi motorosoknak :C :R

MadBoy

(#13793) Laraxior válasza madboyhun (#13792) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor én vezetek 18al ;] anno 18an toltuk az MW2-t..én voltam a host :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13794) @rglaaf válasza Laraxior (#13789) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem baj ugy is van mit behozni Tanker nemtom mennyi atomján ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#13795) Laraxior válasza Laraxior (#13793) üzenetére


Laraxior
titán

meg is van a nagy game :C

b1zarre: hát..én még nem büszkélkedhetem egyel sem :B sőt..unlockolva sincsen :D
viszont ma volt két Chopperem :DD
Én már annak is örülök ha pozitív statom van. Nem vagyok nagy gamer,nem is játszom régóta... megy ahogy megy. azért egy Nuke-ot mindenképpen szeretnék :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13796) Hunter2 válasza tupacamaru (#13785) üzenetére


Hunter2
addikt

mit frissített? nekem még mindig 184 a verziószáma.

henesa
Az nem bug hanem fícsör. :O

[ Szerkesztve ]

(#13797) Tanker21 válasza @rglaaf (#13794) üzenetére


Tanker21
tag

12. :C

(#13798) bandiie


bandiie
aktív tag

De rég jártam erre... látom még pörög a topik. :)

Kéne egy kis help. :B Adott egy Windowsba tökéletesen működő mikrofon, ami a játékba nem működik. Már mindent megpróbáltam ami eszembe jutott, szóval bármilyen ötlet jó lenne... :U

(#13799) SipiBcs válasza bandiie (#13798) üzenetére


SipiBcs
őstag

Tudom, hogy hülyén hangzik... de engedélyezted a játék optionsban is??

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#13800) Undoroid válasza Zefír (#13772) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" Há móonika!Ez jól meg mondta :DDD " Ezt most nem értem...Sebaj!

* * *

bandiie!

A játékban -gyárilag- használatos TS-re gondolsz?A "Z" gomb lenyomásával nem működik?Nem is látszik a kis hangszóró-ikon a neved mellet?Ha nem is látszik,akkor nyilván a játék hevében véletlenül átváltottad a billentyűzeted kiosztását Magyarról Angolra!Ekkor a "Z" és a "Y" helyet cserél...Visszakapcsolni a bal CTRL + bal SHIFT lenyomásával lehet! :K Próbáld ki! :))

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.