Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) m3ss válasza Wans (#13500) üzenetére


m3ss
veterán

a masodik hozzaszolast is hozzam cimezted? mi ez az offenziv hozzaallas? :U
csupan annyi, hogy mi is szivesen jatszanank valakivel, mert eleg volt a publichentbol :R
irjatok egy privatot hogy melyik nap lenne jo, es megprobaljuk osszehangolni

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13502) Tanker21


Tanker21
tag

A tegnap esti és a reggeli játék eredménye. :D

(#13503) menalcas válasza Tanker21 (#13502) üzenetére


menalcas
őstag

Jé Pisti is előkerült, 2 hetente csak benéz :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13504) Mrdevil válasza menalcas (#13503) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen és még ő csesztetett hétvégén,hogy ritkán lát engem, pfff. :K
Ja egyébként szép statok Tanker grat,kivetted már a rózsaszin cuccokat? :C

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13505) menalcas válasza Mrdevil (#13504) üzenetére


menalcas
őstag

Jé hát DevilBabát is látni errefelé :P

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13506) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Tegnap este toltuk egy különös gamerrel vajon ki lehetett az valami iwnet man?

PSN:BiZzare_0 ️

(#13507) LinogeOW válasza @rglaaf (#13506) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Nagyon úgy néz ki :DD

(#13508) m3ss


m3ss
veterán

bizzarre, tanker, hypercube, wans
en probalok kapcsolatba lepni veletek steamen, de valaszra sem meltattok, mivel erdemeltem ezt ki? :(
amugy semmi problema nincs azzal, hogy nem vagytok kihivasra, es random emberek apritasaval, public screenshotok feltoltesevel apoljatok egotokat :DDD csak sztem a korrekt hozzaallas az ignoralas helyett az, hogy "szia, nem akarunk"

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13509) tupacamaru válasza @rglaaf (#13506) üzenetére


tupacamaru
veterán

Lehet ő már a DLC-vel nyomja. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13510) Tanker21 válasza m3ss (#13508) üzenetére


Tanker21
tag

Már elnézést, de én nem is vagyok BHG-s, csak 1x játszottam velük együtt. Írhatsz privátot PH!-n keresztül Wansnak vagy Hypercubenak, este majd úgy is megnézik ha felnéznek a fórumra. Ahogy olvastam a kommenteket, szívesen benne lennének a funwarba szóval nem tudom mi bajod van.

Kicsit lehetnél türelmesebb ember, és talán kedvesebben is megfogalmazhatnád a mondanivalódat. Na mind1.... lehet csak nekem nem tetszik a stílusod. :(((

(#13511) Pepe78 válasza m3ss (#13508) üzenetére


Pepe78
senior tag

Várom pedig őket nagyon...... :((( :((( :((( :(((
Ha már steam-re felvetted őket ( vagy fordítva) legalább írják meg hogy nem akarnak játszani velünk és kész.
Biztos nem játszanak rosszul, így remélem ma össze tudunk velük csapni.

:R

[ Szerkesztve ]

(#13512) dokee78


dokee78
félisten

Láttam egy videóta Youtube-n ezzel a címmel: World Premiere Call of Duty: Modern Warfare 3 - The Onion
Nekem Fake gyanús,mert azt mondták,nem az IW fogja csinálni a Modern Warfare 3-at.

(#13513) Siiiiix válasza dokee78 (#13512) üzenetére


Siiiiix
tag

mert fake is

(#13514) m3ss válasza Tanker21 (#13510) üzenetére


m3ss
veterán

a kedvesseg az meg van bennem egeszen addig, amig valaszra sem meltatnak
mint emlitettem 3 embernek irtam steamen -mind harman gepnel ulnek, jatszanak- azert annyira tiszteljuk mar egymast, hogy legalabb par ora alatt egy "pill jatszok, anyad, megyunk, nem megyunk" uzenettel megjutalmaznak :U
teny, hogy nem vagyok vmi turelmes ha ignoralnak :((
de van ra nemi esely, hogy nem errol van szo, csak informatikai analfabetak es nem veszik eszre, hogy csipog, villog az msg ablak...ez esetben elnezest kerek a turelmetlensegert :R
PÜ ment
peace

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13515) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Az ilyenekre én is allergiás vagyok. :W

(#13516) m3ss


m3ss
veterán

tehat tovabbra is keresunk embereket/klanokat funwarra/privat meccsre, aki unja a csalokat,publichentet stb, az nyugodtan dobjon egy privatot
irtam totalcodra, ide is..nem ertem miert nincs ehhez senkinek affinitasa
rengeteg magyarral talalkozunk pedig, cmon! :C

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13517) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Pü ment :DD

(#13518) dokee78 válasza m3ss (#13516) üzenetére


dokee78
félisten

Mi az a Funwar?

(#13519) m3ss válasza dokee78 (#13518) üzenetére


m3ss
veterán

annyi, hogy nem akarunk senkire semmilyen szabalyt raeroltetni, mint a cb..
sztem ugy jo a jatek ahogy van, nem kell kivenni a perkeket, fegyvereket, granatokat, pajzsot stb..es jatszhatunk barmilyen jatekomodot
have fun & play :R

engem egyedul talan a gl zavar csak, de az is csak egy-ket szituacioban, pl hq-nal, ahol gyulnek az emberek egy helyre...de az is csak akkor gaz ha az ellenfel minden embere gl only, es emelle meg nem is ugyetlenek...mellesleg a blast shielddel ezt is eleg jol lehet kompenzalni

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13520) Undoroid válasza m3ss (#13514) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Le is lehet tiltani a felugró ablakot,hogy játék közben ne zavarjanak meg...Nyilván ez volt Náluk is! ;)

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13521) LamaCube válasza m3ss (#13508) üzenetére


LamaCube
addikt

Küldtem privit,de csak az után olvastam a fórumot. :((
"pill jatszok, anyad, megyunk, nem megyunk"
"amugy semmi problema nincs azzal, hogy nem vagytok kihivasra, es random emberek apritasaval, public screenshotok feltoltesevel apoljatok egotokat :DDD "
Lehet , ezért nem szeretek magyarokkal játszani???Távol áll tőlünk az ilyen stílus, hogy bárkit leanyázunk.
Sajnos nem tudtam ki vagy és valóban nem fogadtam el a chat kérést.Nem szoktam "idegenektől" semmit fogadni.Ez nem azt jelenti, hogy semmibe veszlek

Wans konkrétan írta,hogy írj privátot nekünk PH-n. Egyébként olvasom a fórumot és írtam volna neked is.

Sajnos PH fórumot sem olvastam eddig, erre is gondolhatnál.A fórumra azt töltünk fel amit akarunk és kapcsolódik a játékhoz.
A játékot nem , azért toljuk, hogy "kinek erősebb az apukája" és ki a kockább.Van egy nagyon jó társaság és szórakozva töltjük az időt.Az, hogy vesztünk vagy sem nagyon senkit nem érdekel.Ennek következtében az sem, hogy pubon toljuk és annak az eredményeit toljuk fel ide.Sokan még a challengeket gyűjtik így mivel privát meccsen nem számolja nem is szoktunk priváton játszani, de természetesen aki szeretne játszhat.Este sokan nem lesznek, de szerintem hétvége fele össze tudjuk hozni.Még valami mi nem hozunk szabályokat és nem is irkáljuk játék közben a " gl noob","g18 noob" ,"noob camper" és a szokásos idiótaságokat.A játékban engedélyezettek ezek a dolgok.Egyet tartunk fontosnak ne csaljon senki.
Steamen felvettelek, ha látlak és leszek este rád írok. :R

Ja látom a szabályok alkotásásban ti is úgy gondoljátok :C :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13522) m3ss válasza LamaCube (#13521) üzenetére


m3ss
veterán

termeszetesen nem azert turelmetlenkedtem, mert nem nezed a ph-t
mivel egy csoportban voltunk steamen (ph) gondoltam, hogy megkapod az uzeneteket, nem incoming chat requestet dob a steam..
de ezek szerint nem te, hanem en vagyok az informatikai analfabeta, pedig meg jartam is par evet bmemuszinfora, hehe
bocs a tamado hangnemert :R

vegyel fel majd es megbeszeljuk a reszleteket

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13523) boogie84


boogie84
veterán

Egyre nagyobbat kakálnak az MW2-re a fejlesztők. :( :( :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13524) Gyufaaa válasza boogie84 (#13523) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ez nagyon kemény. :(((

(#13525) nanus válasza boogie84 (#13523) üzenetére


nanus
senior tag

:DDD Én ennek csak örülök....konzolosok segge kinyalva :DD ..iw-nek gratula mert megérdemlik :DD .dlc-nek nevezett akármiért meg nem adunk egy fillért sem,meg a kövi mw-ért sem ha nem lesz dedi sero. :K

(#13526) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Na ez a mi a WTF volt elindult a map 1 perc múlva ez a screen jött hmm ilyen se volt még

ok mondom nézzük mi lesz ebből hát jött a az uj DLC-ben lévő egyik uj mod

ok még nézzük mi lesz ebből aztán a map közepére érve láttam hogy az emberek az égig jumpolnak és millió löszer van minden weaponhoz ok mondom azonnal gép restart nehogy a steam tudjon szinkronizálni, nincs kedvem hozzá hogy bannolják az accomat valami szarság miatt

PSN:BiZzare_0 ️

(#13527) Winne válasza @rglaaf (#13526) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez a durva, hogy vannak ilyen hostok, és az ember semmit nem tud tenni ellene, hogy egy ilyenbe dobja be... :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13528) dokee78 válasza @rglaaf (#13526) üzenetére


dokee78
félisten

Ha a Restart-ot a Reset gomb alatt érted akkor legközelebb vigyázz!
Nekem így szállt el a mentésem 36-os rangnál amikor tavaly megvettem.

(#13529) @rglaaf válasza dokee78 (#13528) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem reseteltem hanem power off azonnal:D

Winnie sajnos ugy látszik hogy a konzol haxot nem tudták megakadályozni mert nem hinném hogy ez hivatalos dolog volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#13530) Winne válasza @rglaaf (#13529) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen, a sok kis csíra unatkozik...

Kérdés: Kipróbáltam a frapsot, vettem fel videót. Az a bajom vele, hogy nem egyben veszi fel, hanem mintha alapvető foglalási egységenként mentené, és 4 gb felett picivel levágja. Ezt tudom állítani valahol? Amúgy 60 fps-re tettem és félméretre, így még lehet játszani mellette.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13531) rankesz válasza Winne (#13530) üzenetére


rankesz
veterán

szerintem a nem NTFS partíció miatt nem tudsz 4 gigánál nagyobb file-t csinálni.

(#13532) Winne válasza rankesz (#13531) üzenetére


Winne
nagyúr

NTFS van természetesen, de azt is mikor formázod, be lehet állítani, hogy mekkora legyen az alapvető foglalási egység. Én erre gyanakszom, de ezt menet közben már nem lehet gondolom változtatni... :(

szerk.: most néztem, az csak byte, szal nem az lesz, de akkor mi? hmm

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13533) Tanker21 válasza Winne (#13532) üzenetére


Tanker21
tag

Regisztrált verzióval tolod? Mert ha jól tudom az unregistred verzió csak 30 mp videót enged felvenni aztán magától kikapcsol. A teljes verzióval már bármekkora videót fel tudsz venni, elvileg.

(#13534) LamaCube válasza @rglaaf (#13526) üzenetére


LamaCube
addikt

Basszus az kemény dolog !!!
Még szerencse, hogy nem voltam tegnap este.

Tanker

Bejött a jóslatom.Tegnap mondtam,hogy nem vette a fraps fel a második atomom és shotot se készített pedig be volt kapcsolva :(((

Ma este leszek.Wans beizzította a TS-t így már ő is kommunikálni fog.Megpróbálunk összehozni egy funwart m3ss csapatával.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13535) Tanker21 válasza LamaCube (#13534) üzenetére


Tanker21
tag

Én csináltam képet róla. Majd elküldöm privátba valamikor. :P

Egyébként most reggel felmentem játszani, egy gyereket megöltem 3x és berja hogy WH-zok Frapsal felvette és jelenti a Steam kollégáknak. Én meg csak röhögni tudtam rajta. Hogy lehet valaki ekkora gyökér? :D Na mind1...

(#13536) Undoroid válasza Tanker21 (#13535) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Tegnap este Én is játszottam egy kicsit!

Derail (?) map,Domination...

B -zászló közelében levő épület földszintjéről(lépcső elől) többször leszedett ugyanaz a srác.Vadul kempelte az odafutó foglalókat!Killkamból láttam,hogy nem mozog.További két halálom után előkaptam a GL-t és messziről belőttem a fészkébe!Telitalálat!Persze rögtön írta,hogy WH-zom...Igaz,hogy Engem legalább 3x,a csapattársaim közül pedig két másikat is leszedett onnan!Kaptam az infót,hogy hová kell benyomást gyakorolni.... ;] Nem is válaszoltam neki,hogy percek óta ott csücsülsz,mégis mit vártál!Ismét arra fogok menni,hogy lelőjél? :N Megkapta,amit érdemelt!Hívta a légi cuccait is,de azt is azonnal leszedtem!Megérte kempelni! :D

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13537) Winne válasza Tanker21 (#13533) üzenetére


Winne
nagyúr

Huh, hirtelen nem tom, most nem vagyok otthon, de tuti nem 30 másodpercet vesz, mert időben más hosszúságúak kicsit a videók, de méretben full ugyanakkorák és egyből folytatja is, csak másik fileban. 60 fps-ben vettem fel, hogy ne legyen olyan zavaró játék közben és félméretben.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13538) dokee78 válasza Undoroid (#13536) üzenetére


dokee78
félisten

Én tegnap játszottam haverral a Highrise pályán Demolitiont és nem tudtam kimenni az egyik épületből,mert állandóan ugyanaz lőtt le a házban.Valami Snake barom.
6-7-szeri halálom után rájöttem,hogy WH-zik és a campelés mellett döntöttem.
Haver is jó csali volt és megöltem a kölyköt.(Atomtól fosztottam meg szegényt:)

Ki is irtam neki: I kill you.no nuke.
Onnantól "Move-Camp*"-et alkalmaztam és még 7 szer sikerült megölnöm abban az épületben.
Erre kiírta a csíter Snake,hogy Noob Camper. :))

*Move-Camp= Campelés ,helyváltoztatást alkalmazva.

[ Szerkesztve ]

(#13539) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok!

Keresnek tarsakat Modern Warfare 2-ben. Eki77 vagyok
Altalaban team deathmatch-elek

Kerem keressen meg aki csatlakozna !
kosz

Eki - az eredeti

(#13540) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv

Nem tudja valaki miért írja azt a steam hogy : "steam must running to play game"

Most telepítettem fel és nem akar elindulni:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13541) Winne válasza Vangelis (#13540) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez annyit jelent, hogy a steambe be kell jelentkezned ahhoz, hogy a játékot el tudd indítani.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13542) Vangelis válasza Winne (#13541) üzenetére


Vangelis
nagyúr

be vagyok :( én is erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13543) Vangelis válasza Winne (#13541) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Telepítéskor a kódot sem kérte... meg nézegettem stemen belül a profilomat minden.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13544) Tanker21 válasza Vangelis (#13543) üzenetére


Tanker21
tag

Egy kollégának volt már ezzel baja itt a fórumon. Neki az volt a gond, hogy az elérési mappában, (pl. Program files\Steam) volt egy olyan mappa amiben ékezet volt. Ezt korrigálva már ment a game. Próbáld ki hátha neked is ez a probléma. ;)

(#13545) sNORh


sNORh
addikt

3. Nuke :DDD


a magyar sas klán csakugy csiterezik befigyel.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13546) LamaCube válasza Vangelis (#13540) üzenetére


LamaCube
addikt

Ahová a steam telepítve van semmilyen ékezet ne legyen semmilyen mappában.
pl.C:/játékok/steam -az nem jó C:/jatekok/steam -az jó

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13547) Winne


Winne
nagyúr

G18 helyett ajánljatok már vmi fegyót pls, ami hasonlóan jó és akimbos. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13548) jozefgucci1 válasza sNORh (#13545) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szép eredmény csak hamar elsütötted szerintem.Hq-n könnyen összejön a nuke amúgy csak a legtöbb esetben nem etikus módon.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#13549) LamaCube válasza Winne (#13547) üzenetére


LamaCube
addikt

Erősen gondolkodtam és arra jutottam, hogy a megoldás a G18 akimbo. :DD
Akimbozni szeretnél bármilyen fegyóval teszed a sok barom úgy is le "akimbo nooboz".Nem kell velük foglalkozni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13550) Gál István válasza LamaCube (#13549) üzenetére


Gál István
senior tag

Igazából lehet az ember bármilyen noob ebben a játékban... Annyi féle nooob voltam már hogy nem is tudom mindet már.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.