Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) LamaCube válasza -secret- (#13150) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem te csak hsz-t gyűjtesz.Eddig egy hozzászólásod volt a témában a tizenegyből.Remélem a modi rendbetesz...vagy inkább ki...
Ez a pénzes dolog meg egyenesen tizenéves szint! :(

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13152) v!ct0y válasza -secret- (#13150) üzenetére


v!ct0y
veterán

N.piszar pont com-ra az ilyeneket..:DDD

(#13153) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Miért Neked mind a 800 akárhány hozzászólásod a témában volt?
mellesleg, nem gyűjtöm, megnyugodhatsz :)

(#13154) @rglaaf válasza dokee78 (#13134) üzenetére


@rglaaf
veterán

azért 1 flag-t csak kihoztak 6v2-be :D

-secret- te tolod egyáltalán MW2-t? :F

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#13155) -secret- válasza @rglaaf (#13154) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

jelenleg most nem, mert nincs megfelelő gépem hozzá.:)
húsvétra lesz meg a "normális" :)
boxon toltam.

[ Szerkesztve ]

(#13156) LamaCube válasza -secret- (#13153) üzenetére


LamaCube
addikt

Látod ,ezért írtam,hogy a szabályzatot el sem olvastad .Van egy opció,ha nem a topichoz szólsz vagyis OFFOLSZ ott van az off gomb.Ami persze nem jelenti azt,hogy folyamatosan offolj.

Oxa kollégától kaptam nem tudom látta-e valaki itt: Barack Obama MW2 :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13157) wwenigma válasza -secret- (#13153) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Te csak egyszeruen beteg vagy. Menj mas topikba hsz-t gyujteni amig ki nem teszik a szűröd.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13158) -secret- válasza LamaCube (#13156) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

jajj, már mennyi bajotok van :))
így megfelelő?

omFg, ide se írok többet.
és még h. én vagyok a beteg.
még 1x elmondom, NEM GYŰJTÖM A HSZ-EKET!!! ennyi erővel aki off topicot nyom, annak is mondhatnád hogy gyűjti, nem?
ékezetet is ismerik...

[ Szerkesztve ]

(#13159) Tomko78 válasza LamaCube (#13156) üzenetére


Tomko78
őstag

Látod még a fehérházban is ezt tolják azért Obama rászolhatna hogy egy kicsit szedjék rendbe a IWnetet ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13160) dokee78


dokee78
félisten

De megörültem.
[link]

(#13161) Siiiiix


Siiiiix
tag

wazzup

(#13162) dokee78 válasza Siiiiix (#13161) üzenetére


dokee78
félisten

Hány játék van benne bannolva?

(#13163) Siiiiix válasza dokee78 (#13162) üzenetére


Siiiiix
tag

mind az 5

(#13164) LamaCube


LamaCube
addikt

Jelentem elértem életem első és szerintem utolsó atomját!
Körülmények:-afgán tdm
-ellenség /lámák/ ;]
-perk:marathon
stopping power
ninja
Fegyver:AK(természetesen)-ki is fogyott azt valami nem tudom milyen fegyóval lőttem 1-2 embert

Streak: harrier,chopper,nuke

Amíg elértem harriert nem sok kemp (2 kill) volt és a lényeg,hogy nem is gondoltam ,hogy meg lesz.
A szívem teljesen felpörgött,hogy már az infarktus kerülgetett.Nem bírom én ezt idegekkel,ezért ki is veszem a nuket :DD

Az a DLC mit takar steam menüben???

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13165) Winne válasza LamaCube (#13164) üzenetére


Winne
nagyúr

Grat!

Én most nézegettem meg az ak-t, de amennyire éltették, nekem azért annyira nem jött be egyelőre. Még red dottal is nagyokat üt nagyon, ha pöttyözök, szal nem tom még megtartom-e. :)

Javaslat?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13166) LamaCube válasza Winne (#13165) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszönöm! :R
AK
Az benne a lényeg,hogy üt.
Csak meg kell szokni a legerősebb fegyó szerintem.Nem kell rárakni semmit fmj,stopping power azt jó napot.
Kimondottan utálom azokat a fegyvereket amivel lő az ember és meg sem mozdul a célkereszt.Tudom nem a realitásról szól a játék,de ez legalább egy kicsikét reálisabb.Lehet röghöz kötött vagyok,de cod1 -ben igencsak vissza kellett fogni a fegyvereket és ez beidegződött az évek során.

Lassan ki is maxolom már csak 230 fejes kell az ezerhez.Kb.9000 killem van vele.Más fegyvert nem is használok mióta meg van.Azóta a nyert meccseim is +170 ben vannak a veszítettel szemben.Persze ez köszönhető a PH-s kollégáknak(pudingok :) ) és Wans csapatának is :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13167) Winne


Winne
nagyúr

Hát majd gyúrok rá akkor, még épp csak kipróbáltam. FMJ még nincs is unlockolva, de általában minden fegyvert megszokok egy idő után. Ami a legjobban adja az a Tar és az Acr.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13168) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!
Modern Warfare 2 kijött Xbox 360-ra, PS3-ra és PC-re is. Na most amikor multizik valaki PC-n akkor lehetséges, hogy Xbox 360-as vagy PS3-as játékosokkal is játszik, vagy csak PC-sekkel találkozunk?

Live poor, die ritch.

(#13169) SipiBcs válasza gyáliSanyi (#13168) üzenetére


SipiBcs
őstag

Csak PC-s játékossal futhatsz össze.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#13170) dokee78 válasza gyáliSanyi (#13168) üzenetére


dokee78
félisten

PC-s-PC-sel
XBOX360-XBOX360-nal
PS3-PS3-mal
Szerintem egyértelmű a dolog.

(#13171) Tomko78


Tomko78
őstag

Nem tudom mivan a steamel de ma elinditom és a proci egyböl 100 % aktivitásal megy és belassul az egész rendszer :(((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13172) Siiiiix válasza gyáliSanyi (#13168) üzenetére


Siiiiix
tag

nem

(#13173) madboyhun válasza Tomko78 (#13171) üzenetére


madboyhun
tag

nálam is ez a helyzet és rohadt idegölő :W

[ Módosította: philoxenia ]

MadBoy

(#13174) boogie84 válasza LamaCube (#13164) üzenetére


boogie84
veterán

Gondolom TDM-en érted el a Nuket.... , amikor mindenki arra hajt... :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13175) LamaCube válasza boogie84 (#13174) üzenetére


LamaCube
addikt

"Körülmények:-afgán tdm"

Igen abban értem el,mint írtam is a második sorban.Talán hq-n kellett volna elérnem ?A tdm a killekre megy.A többi mód meg a foglalásról és a védésről szól.Nem fogok bekempelni egy helyre,hogy meglegyen a nuke,bár azt sem ítélem el.Mindenki úgy csinálja ,ahogy tudja. :)
Egyébként olyan perkek voltak bent, ami nem sok segítség az atomhoz.Nem volt scavenger, scrambler vagy hardline beállítva.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13176) Tomko78 válasza LamaCube (#13175) üzenetére


Tomko78
őstag

Miért nem vallod be az ellenfeleket elkaptam jol megijesztettem és tálcán kináltam fel neked ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13177) bul07 válasza LamaCube (#13164) üzenetére


bul07
nagyúr

szerencséd volt
ezekkel a perkekkel nehéz összehozni tényleg
ha másik csapat hívott volna valamit egyből megtalált volna téged Cold-Blooded hiánya miatt

amúgy meg tdm-en normálisan játszó 10emberel lehetetten összehozni a nuket egyszerűen kevés hozzá a 7500pont (nem sokat játszottam tdm-et és lehet nem ennyi a pont)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13178) LamaCube válasza bul07 (#13177) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen 7500.Nem is mertem többet lőni a choppival ,nehogy meglegyen a 7500.Pedig még 8 kill ott volt előttem.Ahogy megkaptam a nuket már nyomtam is rá. :D
Persze írtam,hogy az ellenség nem volt valami erős.Bár mi csapatban toltuk így előnyben is voltunk.

Tomko78

Természetesen nélkületek nem ment volna :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13179) Siiiiix válasza LamaCube (#13164) üzenetére


Siiiiix
tag

jó dolog a nuke de az mégjobb amikor 24 killstreak-nél lelőnek

(#13180) menalcas


menalcas
őstag

Devil kedvéért aki nem áll épp a KRESZ ismeretének tetőfokán, a biciklisnek is kell ismerni a KRESZ-t ! : [link]

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13181) menalcas


menalcas
őstag

Csendéletkép :

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#13182) LamaCube válasza Siiiiix (#13179) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát ,akkor a nagy kést belevágtam volna a monitorba ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13183) Mrdevil válasza menalcas (#13181) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt a fotósom a 800 megapixeles kamerájával.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13184) Laraxior


Laraxior
titán

még fasza hogy sikerült kapcsolódnom..több invite is jött..azt sem tudtam melyikből válasszak...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13185) Polllen


Polllen
nagyúr

Legújabb gyöngyszem:

Az ok, hogy a 12-ből egy kiesik, de a másik 11-ből egyik se volt jó hostnak? :F Főleg úgy, hogy általában engem rak be mindig host-nak... ;]

Most hétvégén amúgy félelmetes mennyi csicsenko kis himbilimbi van...nem telt egy map se úgy, hogy vagy ne csaló, vagy noob klán ne lettünk volna...valaki minden félpercben leírta, hogy mekkora nullák vagyunk...(miközben a legnagyobb bűnünk az volt, hogy agyon mertük lőni...) :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13186) gyáliSanyi válasza dokee78 (#13170) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Köszi és neked is SipiBcs!
Érthető, de azért kíváncsiságból megkérdeztem.

Live poor, die ritch.

(#13187) Hunter2 válasza v!ct0y (#13152) üzenetére


Hunter2
addikt

"Rajság van meg MW2." :DDD

(#13188) Winne válasza Mrdevil (#13183) üzenetére


Winne
nagyúr

Hiba A kapott adatok érvénytelenek! ismét...

Na szal ha jobb egérgombbal ugrassz, akkor mivel zoomolsz? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13189) Hunter2 válasza Winne (#13188) üzenetére


Hunter2
addikt

milyen böngészőt használsz?

(#13190) Winne válasza Hunter2 (#13189) üzenetére


Winne
nagyúr

Legújabb FireFox.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13191) Hunter2 válasza Winne (#13190) üzenetére


Hunter2
addikt

nálam opera 10.10-el semmi gond nincs . Ezt a hibaüzenetet meg még életeben nem látam.

(#13192) Siiiiix válasza Hunter2 (#13191) üzenetére


Siiiiix
tag

opera powa

(#13193) dokee78 válasza Hunter2 (#13191) üzenetére


dokee78
félisten

Firefox-al sincs gond.

(#13194) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ezt a pózt :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#13195) dokee78 válasza @rglaaf (#13194) üzenetére


dokee78
félisten

Ez egy új Killstreak ismerem.
Ha 35 öt ölsz halál nélkül akkor kiválaszthatsz valakit és fel lehet akasztani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13196) đayW@LkeR válasza dokee78 (#13195) üzenetére


đayW@LkeR
tag

:DD :DDD

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#13197) Winne válasza dokee78 (#13195) üzenetére


Winne
nagyúr

és ezt csak free for allban lehet megszerezni, ahol 30 a limit... -.-

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13198) LamaCube válasza @rglaaf (#13194) üzenetére


LamaCube
addikt

:D :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13199) Winne


Winne
nagyúr

Kérdés: FMJ emberek ellen is jó (könnyebben halnak), vagy csak a falon átlövéshez?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13200) strangehold válasza Winne (#13199) üzenetére


strangehold
csendes tag

én fmj golyót a sniper fegyvereknél használok interventional stopping power be egy lövés és mindenki meg hal :) imádom ezt a fegyvert m200

amugy fmj-t még a scarnal is faxa mert ott is a fmj és a stopping power pároitással lehet zúzni !

COD MW2 CLAN: "HUN FENEGYEREKEK"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.