Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) Laraxior válasza Zefír (#13400) üzenetére


Laraxior
titán

nincsen olyan hogy legjobb class :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13402) LamaCube válasza henesa (#13398) üzenetére


LamaCube
addikt

Sajnálom, hogy így döntöttél.
Mondjuk a játék újratelepítése 20 perc. :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13403) Tomko78


Tomko78
őstag

De most a iw fizet nekünk hogy feltehetik a dlc a gépünkre ? ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13404) Gyufaaa válasza boogie84 (#13377) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát igen. A játék az valóban jól sikerült, csak dedikált szerók kellettek volna. :(((

(#13405) henesa válasza LamaCube (#13402) üzenetére


henesa
aktív tag

Van két op-rendszer a gépemen egy Xp meg egy Win 7 mindkettővel ugyanaz a helyzet
ergó k@pja be az activision.

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13406) Winne válasza v!ct0y (#13385) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem lesz akkor brutál nagy a mérete?

@dokee: xfire-rel vettem fel anno, de az is olyan volt, hogy beállítottam félméretre és 30 fps-re, és játék közben ha vettem fel, akkor értelemszerűen beállt 30-ra a játék, de mikor leállítottam, akkor is annyi maradt... Még így félméretben és 30 fps-sel is elég nagy fileokat csinált és ha tömörítettem is, még akkor is elég nagy maradt... :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13407) nanus válasza Winne (#13406) üzenetére


nanus
senior tag

Elég nagy,....de amikor feltöltöd a videot xfirevel akkor saját maga átkonvertálja kisebb formátumba,és ezt az átkonvertált videot tölti fel,amit ezután megtalálsz az xfire videos mapijában.

(#13408) Winne válasza nanus (#13407) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen, ez tiszta, de úgy meg nagyon ratyi minősége lesz, van már pár fennt.

Lényegében a fraps vagy az xfire a jobb/könnyebb/kevésbé macerás? Fraps is csinál olyat, hogy annyi marad az fps, ha végeztem a felvétellel?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13409) nanus válasza Winne (#13408) üzenetére


nanus
senior tag

Szerintem az xfirenek sem kellene azt csinálnia....egyébként tömöritésre használj virtualdub-ot jelentősebb romlás nélkül egyszerűen és gyorsan feleakkora filet csinálsz.....vagy amilyent akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#13410) v!ct0y válasza Winne (#13408) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem visszaáll az fps em normálra. jó sok giga szabad hely kell neki de jó minőség lesz utána átkonvertálod és mehet fel netre :)
Nekem x fire olyat csinál, hogy hosszabb vidinél már a vége felé késik a hang szal azt nem ajánlom de te tudod.

(#13411) Winne válasza v!ct0y (#13410) üzenetére


Winne
nagyúr

Régen volt fennt frapsom, de nem vettem fel vele. Lehet kipróbálom mindkettőt akkor, hellyel nem lesz gond. :DD Verzió tök mind1? Pl: Beepa.Fraps.v3.1.0.retail-FOSI?

@nanus: azzal szoktam én is, de még tömörítve sem túl kicsi egy akár 5-10 perces vidi sajna.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13412) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nahh, vegre eleg jol adta, sikerelmeny megvolt... csak epp a killstreak rewards nem volt attack heli utan semmi.... :W

Baromi jo a magnum meg a kes, berohanni az ellen közé, csak ugy hullanak mint a legyek. :DDD Ja, es a kepen az latszik, allitolag a xar ping nem hatrany hanem elony. Legalann nem noobozott le. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13413) Winne válasza wwenigma (#13412) üzenetére


Winne
nagyúr

Hogyan tudsz ilyen szar host mellett játszani? :F

Amúgy tegnap én is elkezdtem használni az g18 akimbot és folyton 40 fölé lőttem magam, szal vannak ebben a játékban kamufegyók... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13414) zH. válasza Winne (#13411) üzenetére


zH.
senior tag

Skkyyy :D Felveszed fraps-al ( FOSI féle jólesz. :D ) VirtualDub-al megnyitod. Rakhatsz rá mindenféle sz@rt ,ha megvan akkor Video -> Compression és kiválasztod 6.8.5-t. :D ( be is állíthatod. ) ( asszem le is kell szedni ,nem tudom már rég fentvan. )

[ Szerkesztve ]

just be

(#13415) Winne válasza zH. (#13414) üzenetére


Winne
nagyúr

Najó, de nekem nincs fennt semilyen codec, codecpack, semmi ilyesmi, így nincs fennt divx és xvid sem... Win7ben elvileg benne van gyáárilag, mégsem találja. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13416) dokee78


dokee78
félisten

Így könnyű a csalóknak,hogy már az AIMBOT is inteligens:
* Wallhack - Látod a játékosokat
* Name ESP - Látod a játékosok nevét
o változtatható ESP méret
o változtatható ESP pozíció
* No Recoil - Fegyver nem rángat, egy pontra lő
* Dvar Hack - Korlátlan dvar használat (r_fog 0 (köd), vagy r_thirdperson 1)

* Chams - 3 típus ellenség megjelenítés
- rejtett testrész külön színének változtatása (3 szín)
- látszó testrész külön színbeállítása (3szín)
o Solid Lambert - 2D a játékosok, piros a teste ott az ellenségnek, ahol nem látható, zöld, ahol látható
o Lambert - 3D játékosok, piros a teste ott az ellenségnek, ahol nem látható, zöld, ahol látható
o Glass - Átlátszóak, piros a teste ott az ellenségnek, ahol nem látható, sárga, ahol látható
* Grenade ESP - Mutatja a gránát útvonalát, illetve hova esett.

* Menü - Grafikus menü jelenik meg játék közben, melynek köszönhetően NEM kell konzolba írogatnod semmit!
* Distance ESP - Mutatja az ellenség távolságát.
* Crosshair - Célkereszt kerül a monitor közepére.
* SuperZoom - Megnöveli a zoomolható távolságot
* Anti-Death - Megpróbálja megakadályozni, hogy elhalálozz! Majdnem 100% hatékonysággal működik!
* AIMBOT VERZIÓ!
o Aimbot SWAY - 75%-al pontosabb aimbot mozgás! Ne vásárolj az olcsó, és pontatlan aimbotokat! Válaszd a minőséget
o Aimbot Autofire - automatikus tüzelés ha a célpontra rántod a fegyvert. lőnöd sem kell
o Aimbot Bones - Automatikusan követi az ellenség fejét vagy mellkasát tökéletes pontossággal, nem vektor-alapú!
o Aimbot Aim Point - Meghatározza, alacsonyabbra vagy magasabbra kell célozni, mozgáskiegyenlítés.
o Aimbot Smart Aim - Automatikusan céloz a testrészre, amely láthatóvá válik!
o Aimbot Prediction - PING alapú távolság becslés, beállításával bármilyen ping mellett talál a lövedék.
o Aimbot Smooth Aim - A célzás sebességét beállíthatjuk előre.
o Aimbot FOV - Csak akkor céloz a játékosra, ha az látómezőn belül van.
o Aimbot Stealth - Az aim aktiválása programozható egy adott gombra.
o Aimbot Disable Key - Kikapcsolja az aimbotot egy gomb lenyomásával-hasznos, mikor például a gránát elől el kell futni.

(#13417) Winne válasza dokee78 (#13416) üzenetére


Winne
nagyúr

Sok paraszt ráér ilyeneket szerkeszteni... :főbelövőssmile:

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13418) m3ss


m3ss
veterán

erdemes megnezni az iwnet forumot
kivannak az embere, azok legalabbis, akik kicsit is ertenek a jatekhoz...nem az hogy vannak csalok, kb minden 4. ember csal, es nem hc-t jaccunk, mi lehet ott? olyan szinten elegem van a jatekbol, nem lenne steambe beleintegralva reg eladtam volna
szegyen amit az infinity ward csinal
emberek jatekban beirjak hogy honapok ota csitelnek, es nem rugjak ki oket, mi ez ha nem felhaborito
legszebb az egeszben, amikor az egesz majom csitert klant 4 mapon at verjuk szarra es kozben folyamatosan oltjuk oket, a vegen mar csak rejtegetni sem akarjak a wht...igen jol latjatok, elegge kivagyok :U :Y
venni kell 1 konzolt ez van
iw forumon amugy talaltam vmi gorog arcot akik inditottak vmi honest mw2 groupot es egymassal jatszanak

asszem van 1 elado mw2om cs:s, hl2 dm accal erdekel vkit>? :(

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13419) tupacamaru válasza m3ss (#13418) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én nem te hol játszol, de én csak TDM-et szoktam nyomni és csak egyszer-egyszer futok össze csalóval és nem is napi szinten.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13420) Zefír válasza dokee78 (#13416) üzenetére


Zefír
őstag

Háh akármien inteligens is én nem szórakozék vele :)

(#13421) m3ss válasza tupacamaru (#13419) üzenetére


m3ss
veterán

iwneten jatszok :Y altalaban demo, domi, mosh pitet jatszunk
ha nem talalkozol csalokkal, akkor vagy nem figyeled oket, vagy vak vagy, mar bocs :U
amugy beszelgettem most ezzel a gorog sraccal akik inditottak ezt a honest mw2 csoportot..ha vki szeretne fair korulmenyek kozott szorakozni, akkor irjon privat uzit steam accaval es behivom
sajna csak remelni tudom, hogy a szanalmas kis hackerek nem veszik a faradtsagot, hogy privat uzeneteket irogassanak,valamint groupokhoz csatlakozzanak, hanem csak letoltik/megveszik a csitjuket, aztan find game..
groupbol meg mindig ki lehet rugni az embereket

valaki aki csal, vallalja mar fel magat, nagy szamok torvenye alapjan biztos van itt is ilyen, es arulja mar el pls, mit elvez a jatekban ugy? komolyan mondom meg szeretnem erteni...
olyan ez mint odaallni a grund melle, varni hogy kirugjak a labdat, aztan kiszurni mindig...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13422) m3ss válasza dokee78 (#13416) üzenetére


m3ss
veterán

tegnap utanaolvastam en is a csiteknek, kvazi mar egy iparagga notte ki magat, koszonhetoen kis lowlife *****nak. elofizeteses siteok vannak, havidijat fizetsz a csitert! letoltod a kliensprogramot, es streameli mindig a legujabb csitet a gepedre, ha netan detektalnak (ami ugye nem tortenik meg :DD ) akkor addig letiltja neked a csitet, nehogy mar pistikenek megegyszer meg kelljen vennie a jatekot...es 24 oran belul kijon az ujabb verzio, mert olyan igeny van ra, hogy megeri fejelszteni folyamatosan :W
en anno a starcraftot is azert hagytam abba, mert elkezdtek maphaxolni a koreaiak, meg a 2000 kornyeken, ellehetetlenitve a jatekot
ami erdekelne, hogy miert nem foglalkozik ezzel a jatekfejleszto? ezert fizettem penzt? vagy talan erdeke, hogy ezek a felhasznalok, akik nyilvanvaloan qrvasokan vannak, mondjuk az o jatekukat vegyek meg, es itt csaljanak? kicsit olyan ez mint online pokerben a botfarmok, eleinte mindenki lazadozott ellene, aztan rajottek a siteok, hogy nem mind1, hogy botok jatzsanak, vagy embere? a raket mindketto hozza...sot

fer pléj iz ded

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13423) dokee78 válasza m3ss (#13422) üzenetére


dokee78
félisten

Egyszerű lenne.
Venne a steam egy csalást és megnézné miképp működik.

(#13424) m3ss válasza dokee78 (#13423) üzenetére


m3ss
veterán

azert nem olyan egyszeru ez, folyamatosan kellene foglalkozni az anticheattel, azok a coder gyerekek is legalabb olyan ugyesek, mint akik a jatekot keszitik,,,nincs olyan vedelem, amit ne lehetne feltorni
de gondolom az se tul biztato, hogy sok eves az engine

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13425) neo756 válasza m3ss (#13424) üzenetére


neo756
tag

Hello!
Nem tudjátok,hogy + mapokat honnan lehetne szerezni a split képernyős módhoz?

(#13426) bul07


bul07
nagyúr

tdm -be nehezebb csalóval találkozni mert sokkal többen játsszák(csak azt nem tudom miért értelme nem sok)
pl .most
tdm : 15258 játékos
ffa : 4748 -//-
dom : 5474 -//-
HC tdm: 5664 -//-
HC hq : 3021 -//-

ezért van hogy egyesek ritkában találkoznak csalóval
én pl, mindig HC hq -zok egyszerűen azt szeretem sokkal nagyobb az esélyem csalóval találkozni és több ideget összegyűjteni
hajnalba van hogy 800-zan vannak HC hq -n
de nem baj jövőhéten jön a Bad Company 2 (bár már ott is vannak csalók aim ,wh de legalább van ki figyelje őket)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13427) m3ss


m3ss
veterán

pont ezert szivas, hogy nincs dedikalt szerver, magam fajtak fellohetnenek sajat szervert ,es kedvemre rugdoshatnam ki a csalokat, valogathatnam, hogy kivel akarok jatszani
az meg gondolom vmi aprilisi trefa, hogy fizetni kellene a dlc-ert, amikor ennyire erdekli a kiadot/fejlesztot a jatek..rohelyes amit az activison csinal, megvettek blizzardot is mi volt az elso huzasuk? 3 reszben jon ki sc2..penzhajhasz banda :( support? nuku.

zarojelben jegyzem meg eszebe ne jusson senkinek megvenni a jatekot, akinek meg esetleg nincs meg, es szerette a cod szeriat, hacsak nem mazohista haxorvadasz ;]

szoval steam acc: mw2 cs:s, hl2, hl2dm elado mondjuk 10k
cserealapot kerepezi 2-3 wallhaxor birtoklasi joga szabad felhasznalasra par ora erejeig :Y

jatszik vki xbox360on? milyen? latom, hogy mar letezik hozza eger/bill kombo..megfontolando...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#13428) @rglaaf válasza m3ss (#13427) üzenetére


@rglaaf
veterán

BUTTHURT

PSN:BiZzare_0 ️

(#13429) Tanker21


Tanker21
tag

Az eddigi legszebb statom. Hát nem gyönyörű? :D

(#13430) Cadal


Cadal
őstag

Ilyen a jó célkövető rakéta! Csak megtalálta a helim az égen! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13431) dokee78


dokee78
félisten

Melyik módban lehet még sok XP-t szerezni a Demo.-n kívül?

(#13432) tomic


tomic
addikt

Tudna nekem valaki segíteni abban , hogy lehet a nevem kiszínezni?
Tudom volt már de nem találom.
Köszi.

(#13433) kissd01 válasza dokee78 (#13431) üzenetére


kissd01
tag

Ha Dominationba belejössz akkor sztem abban.

(#13434) Winne válasza Tanker21 (#13429) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor a következő szintan 64-et kell ölnöd, szal húzzál bele... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13435) Proky válasza dokee78 (#13431) üzenetére


Proky
senior tag

HQ és Demo amiben a legtöbb XP-t kapod.

(#13436) Cadal válasza tomic (#13432) üzenetére


Cadal
őstag

(#13437) Winne válasza Proky (#13435) üzenetére


Winne
nagyúr

Arra kapod a legtöbb xp-t, amit még keveset játszottál. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13438) tomic válasza Cadal (#13436) üzenetére


tomic
addikt

:R

(#13439) bul07 válasza Cadal (#13436) üzenetére


bul07
nagyúr

ez mehetne az első hozzászólásba is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13440) Tanker21 válasza Winne (#13434) üzenetére


Tanker21
tag

Hirtelen nem értettem, de aztán leesett. :D

Amúgy ma nagyon adja nekem. Összejött, a 4. nuke is. Már nem is izgultam annyira. :)

[ Szerkesztve ]

(#13441) Winne válasza Tanker21 (#13440) üzenetére


Winne
nagyúr

Veled is kellene játszanom és akkor több lenne a nyertes meccsem... :))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13442) Tanker21 válasza Winne (#13441) üzenetére


Tanker21
tag

Gyere nyugodtan. Vegyél fel Steam-en ott vagyok a PH!-Groupba, aztán ha online vagy hívlak majd gamelni. :)

(#13443) nanus válasza m3ss (#13422) üzenetére


nanus
senior tag

Szerintem a fizetős csalásokat is ők csinálják így is bevételre tesznek szert :DD :K

(#13444) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

sziasztok! valaki le tudná nekem irni akár privátban is, hogy tört szerverre hogyan tudnék belépni mw2-nél? vagyis hogyan tudnám használni az xfire-t, mint a cod2-nél vagy a többinél... :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#13445) nanus válasza gordonfreemN (#13444) üzenetére


nanus
senior tag

:D :DD :DDD :C

(#13446) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Ha valaki még nem látta! Egy kis info a CoD7-ről!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#13447) tomic válasza dokee78 (#13416) üzenetére


tomic
addikt

Vedd meg! ;)
És kap egy szép bannt is mellé.
De vehetsz tőlük majd egy másik serialt. :C

[ Szerkesztve ]

(#13448) bul07 válasza SipiBcs (#13446) üzenetére


bul07
nagyúr

na itt a lényeg
"Továbbá felmerült még az is, hogy a játék PC verziójában lesznek dedikált szerverek! A Modern Warfare 2-nél nagy vihart kavart, hogy kihagyták ezt az opciót, most itt a tapasz a sebre"

IWnet meg mehet a lecsóba :)) :C

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13449) tomic válasza SipiBcs (#13446) üzenetére


tomic
addikt

Ezt is kipróbáljuk majd.

(#13450) Winne válasza Tanker21 (#13442) üzenetére


Winne
nagyúr

Oksi, mindjárt. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.