Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Laraxior válasza LamaCube (#14148) üzenetére


Laraxior
titán

Hát..félig Neked köszönhetem..előtte mapon még a Predator-Harrier-Chopper combo volt beállítva. Favela mapon az is nagyon osztotta,nem sok hiányzott hogy két Chopperem legyen :Y :C Aztán a predator-t lecseréltem a Nuke-ra, és hopp :Y

S!pi: Igazából most prestige 2ben vagyok,de addig nem akartam lépni,amíg a 3 gyakran használt fegyveremmel meg nem csináltam az ext mag..-ot a title miatt,de aztán b1zarre,és Hyper győzködtek,hogy azért léptek ki a lobby-ból :DDD így elmaradt a 3 title :O :D

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14152) dokee78 válasza Laraxior (#14151) üzenetére


dokee78
félisten

Te RPD-zel?

(#14153) Laraxior válasza dokee78 (#14152) üzenetére


Laraxior
titán

SteyR-el megyek mostanában,csak a title-t akartam megmutatni hogy ebből maradt el az M4,Tar21 :W Asszem az ACR az megvan már :K Meg az L86,és a SteyR

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14154) SuPeSoft válasza Laraxior (#14153) üzenetére


SuPeSoft
tag

Hello!Mivel tudod kiirni a bal felsö sarokba az adatokat?A képen látom,tök jó :) Amugy én is nukeszüz vok :(

[ Szerkesztve ]

(#14155) Laraxior válasza SuPeSoft (#14154) üzenetére


Laraxior
titán

[link] (katt rá)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14156) SuPeSoft válasza Laraxior (#14155) üzenetére


SuPeSoft
tag

Kösziii a gyors választ :R

(#14157) jegenye77


jegenye77
addikt

Megint ingyenes hétvége van?Ennyi szarházi csaló ge..t ami itt van.Írom neki hogy minek csal az anyját ba...á meg!Erre azt írja hogy csaljak Én is. :Y :W :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#14158) Laraxior válasza jegenye77 (#14157) üzenetére


Laraxior
titán

problémamegoldás: leave game.

tegnap mi is belefutottunk egy aimbotos arc-ba..3 mapon keresztül tűrtük. Aztán meguntuk. Érdekes...sosem nyertek :DDD nagyon lemostuk őket. killcamba meg látszott simán hogy megyek a srác felé,köztünk van egy egész hegy (Afgan) és ő követ az interventionnal :W :D mindegy...lényeg hogy szarrávertük őket.csalás ide vagy oda ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14159) dokee78 válasza jegenye77 (#14157) üzenetére


dokee78
félisten

1.0.184 verzió átka a sok csaló.
V.A.C. bénítva van nekik,volt erről cikk valahol.

(#14160) Laraxior


Laraxior
titán

pár érdekesség:

[link] [link] [link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14161) tomic válasza jegenye77 (#14157) üzenetére


tomic
addikt

Ki vagy idegileg. ;)

Akarsz róla beszélni?

[ Szerkesztve ]

(#14162) boogie84 válasza Laraxior (#14160) üzenetére


boogie84
veterán

Első kettő simán egy primitív hacker mutatványa! Már én is találkoztam ilyennel. A 2 . pedig az iwnet-é :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14163) boogie84 válasza dokee78 (#14159) üzenetére


boogie84
veterán

Nem tudom h létezik e VAC, vagy csak egy fantázianév ... :(((

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14164) jegenye77


jegenye77
addikt

Mai arány:legalább 30 vesztett meccs 40-ból.
Na most ne mondjátok nekem hogy nincs csaló.Nem azért mert ennyit vesztettem hanem mert egyértelműen látszik hogy csalnak.De szerintem van valami ingyenes program amivel nyomják annyian vannak vagy fizetnek érte? :Y
Azt se hiszem el hogy nem lehetne csinálni valamit.Mikor még a steam profilja sincs beállítva akkor hogy játszhat vele?Nem lehet jelenteni se ha csaló.Lehet nincs is sok értelme.Sőt.
Olvassuk hogy milyen rekordokat döntött az eladás akkor futná arra is hogy megakadályozzák a majmokat hogy ne tudjanak csalni.
De szarnak ezek rá nagy ívben.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#14165) SipiBcs válasza jegenye77 (#14164) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szerintem egyértelmű, hogy a nagy lavórban vannak a törttel játszók is. Az a gáz, hogy jelenleg nincs olyan ismerősöm, aki crackelttel nyomná és egyértelműsítenénk a dolgot. :(

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#14166) BigStraw


BigStraw
senior tag

Egy láma kérdés!!!! :DDD :DDD :DDD
Ujra raktam gépet és telepiteném fel az MW2-t és elkezdi tölteni nem lehet valahogy simán feltelepiteni mint ahogy elsőre tettem?? ,mert a letöltés sokáig tartana!! Pls Help!!!! :R :R :R

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#14167) jegenye77 válasza SipiBcs (#14165) üzenetére


jegenye77
addikt

Az biztos hogy elszaporodtak a kis majmok.
Lehet hogy igazad van és megy a tört verzió az eredetivel.Azoknak meg nincs vesztenivalójuk. :(
Remélem helyre áll a rend és lehet még normálisan játszani vele. :DD
BigStraw Miért nem onnan telepíted ahova letöltötted?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#14168) Winne válasza Laraxior (#14147) üzenetére


Winne
nagyúr

Grat hozzá! Pont ma gondolkodtam rajta én is, hogy be kellene tennem már megpróbálni, csak hát valszeg csapat sem árt hozzá, na meg szerencse. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14169) BigStraw válasza jegenye77 (#14167) üzenetére


BigStraw
senior tag

Mostmár megvan !!! :) :D

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#14170) SipiBcs válasza jegenye77 (#14167) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mert a dvd-ről szeretné, ahogy először is tette. A steam automatikusan telepítésnél a letöltést indítja.. Valamit az optionsban kell átállítani, hogy a lemezt kérje!

Mikor újraraktam a gépem, ráadásul x86ról x64 bitre semmit nem kellett telepítenem. Csak az első indításnál kért ezt azt. Utána futott rendesen.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#14171) dokee78 válasza SipiBcs (#14165) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs tört multi!

(#14172) boogie84 válasza dokee78 (#14171) üzenetére


boogie84
veterán

Mekkora az aláírásod :D
Leszarnak minket, sztem ingyen már csak a levegőt vehetjük, de lehet h már az is fizetős lesz :(((

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14173) hoby36


hoby36
senior tag

Imádom az ac 130-at.Vagy húsz ember meghalt tőle most.Bár még sokkal többet haltam mint öltem.

[ Szerkesztve ]

A logikában semmi sem véletlen!

(#14174) dokee78 válasza hoby36 (#14173) üzenetére


dokee78
félisten

Az én statom is gyászos.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14175) hoby36 válasza dokee78 (#14174) üzenetére


hoby36
senior tag

Jobb mint az enyém.

A logikában semmi sem véletlen!

(#14176) Undoroid válasza dokee78 (#14102) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem feltétlenül van rá szükség!Ha elég gyors vagy,akkor hamarabb leszeded,mit Ő Téged! :)) Persze kell egy nagy adag szerencse is hozzá!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#14177) Winne


Winne
nagyúr

Köszi a játékot, nem volt rossz. :) Nálam a kísérletezgetés estéje volt és hát rá kellett döbbennem, hogy az assault fegyvereken kívül egyelőre nem nagyon találtam nekem valót. :( Mind1, nyomom ezekkel, unlockolok még pár perket fullra aztán rámegyek én is a nuke-ra. Cube neked még1* grat a ma estihez, szép nullás nuke volt. :R

szerk.: dokee miért lenne gyászos? +ban vagy killben, nem rossz az, és lesz még jobb is! :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14178) LamaCube válasza Winne (#14177) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi köszönjük!
A fegyverekre visszatérve.Én UMP-el kezdem a maxolást.Utána TAR-21, SCAR,ACR, ha ezek kimaxolása után még nem léptem prestiget, akkor be szoktam rakni az AUGHBART.
Másodlagos fegyónak shoti és a "noob" G18 akimbo.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14179) Polllen válasza LamaCube (#14178) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én egy prestige alatt max 3 fegyót tudok kimaxolni és már jön is a kövi szint... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14180) boogie84 válasza Polllen (#14179) üzenetére


boogie84
veterán

3 fegyver 2500kill + 1000 fejlövés :Y

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14181) LamaCube válasza Polllen (#14179) üzenetére


LamaCube
addikt

Én a maxolást az extended magsig értettem, ha te a 2500 killt és az 1000 fejest megcsinálod egy prestige alatt 3 fegyveren, ahhoz csak gratulálni tudok.
Egy fegyverem van teljesen kimaxolva : AK-47

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14182) dokee78


dokee78
félisten

Extended mags-ot mikor kapom meg,mit kell csinálni az FMJ-vel?

(#14183) KisRod


KisRod
tag

AK kivételével minden fegyvert kimaxoltam (ext magz),és egy prestige en belül (kb 58 szint alatt) az összes snipert:D kicsit már untam a falon átlövöldözgetni...
Más: én őszintén szólva lexarnám a csítereket, meg a level hackeseket, ha nem laggolna, nem váltana hostot ilyen gyakran, és gördülékenyen menne a játék...
Ha lesz pofájuk pénzt kérni a DLC ért, márpedig miért ne lenne? akkor nagyon nagyot fogok csalódni... Hát komolyan, ők nem látják hogy szar a játék? (mármint értitek, csíterek, lagg stb) na mind1, amig nincs meghirdetve az ár, addig bizakodhatunk.
Dokee: 40 bullet penetration kill, pl. mapok elején lőjj át üvegen amíg még van:D, úgy viszonylag hamar összejön

[ Szerkesztve ]

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#14184) Polllen válasza LamaCube (#14181) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam a maxolás 1000 kill...Addig érdemes, lévén, hogy utána adott prestige-n belül max 2500 kill-n belül ad újra xp-t...

Az 1000 killig meg simán meg van az extended... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14185) boogie84 válasza dokee78 (#14182) üzenetére


boogie84
veterán

40 emberkét kell megölnöd vele úgy h az valóban falon, fémlemezen keresztül menjen.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14186) Wans


Wans
aktív tag

Merc. tdm-en 10-ből 9 szerveren nem lehet játszani a no-move hax miatt.
MIndíg bedobja a kilépő játékosok helyére az újakat, új lobby ritkán indul.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#14187) SipiBcs válasza Wans (#14186) üzenetére


SipiBcs
őstag

Bár azt nem játszom, de éppen azon gondolkodtam, hogy beírom: hatványozottan kevesebb a csíter, mint az elmúlt napokban.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#14188) Cadal válasza dokee78 (#14182) üzenetére


Cadal
őstag

FMJ-s löszerrel kell leszedned ha jól emlékszem 40 ellenfelet úgy, hogy fal mögött, vagy valami fedezék mögött van.

hoopsz már írták. :B

[ Szerkesztve ]

(#14189) henesa


henesa
aktív tag

Nem laggos KiCSIT ma az iw-net nekem botrányos

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#14190) Winne válasza LamaCube (#14178) üzenetére


Winne
nagyúr

Detto kb, 500 killig szoktam tolni egy fegyverrel egy prestige-en belül, fegyvereknél mindenki agybafőbe dícsérte az ump, mp45-t, vectort, uzit, hát ezeket lestem meg, nekem abszolut nem tetszik, nem szerettem velük menni. Ma majd meglesem a nagygéppityukat sztem, azokkal se lőttem még kb egy golyót sem. :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14191) dokee78


dokee78
félisten

Én azt utálom amikor,hosszú keresgélés után bedob valahova és pont vége a meccsnek,persze vesztek,ami jót tesz az így is siralmas Win/Loses arányomnak.

(#14192) boogie84


boogie84
veterán

Egyre több a kib@szott wh-s :W

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14193) LamaCube válasza henesa (#14189) üzenetére


LamaCube
addikt

Téged meg áldott a sors ezzel a laggal.Napok óta kb. 2x voltam laggos lobbyban.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14194) Laraxior válasza LamaCube (#14193) üzenetére


Laraxior
titán

Tanyi ilyen..minden oldalon sír..de azért megnézném a barrack-ját hogy mennyi elgamelt órája van :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14195) v!ct0y válasza LamaCube (#14193) üzenetére


v!ct0y
veterán

Lobby nekem se laggol. Na de a játék...:DDD

(#14196) LamaCube válasza v!ct0y (#14195) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor pontosítok nekem ritka a lagg a játékban, de az utóbbi 2 napban demolitionon is egyre több a wh, aim, stb.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#14197) jegenye77 válasza henesa (#14189) üzenetére


jegenye77
addikt

Botrányos az egész úgy ahogy van.
Lassan a játék élmény se feledteti a hibákat mert nincs!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#14198) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Kb. 2 hét alatt 15 cheater-el találkoztam, akikbe biztos voltam hogy csal. :((( Most rájuk néztem és a 15-ből 5 noob-nál kitiltás szerepel. ;] :K Tudom hogy nem a legjobb arány de legalább történik valami. :K :C

Itt az 5 kutya:
1, 2, 3, 4, 5.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14199) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Sziasztok !
Szeretnék tanácsot kérni.
Eladnám a játékot mert már besokaltam az éve óta tartó codozástól.
Mennyiért lehene eladni?bizalommal vásárolnátok egy olyan játékot amit már használtak,hogy lehetne a vásárlót meggyőznöm hogy nem átverés?
erről lenne szó.

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#14200) jegenye77 válasza tupacamaru (#14198) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem sok de ennyivel is kevesebb. :C

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.