Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah egyelőre ugy éz ki hogy ma már nemsokat fgok játszani mert megin zsir a pingem:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9152) BandiHUN válasza ZCoyote (#9150) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehet szakadozik a neted viszonylag sokat,rövid időkre...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9153) ZCoyote válasza BandiHUN (#9152) üzenetére


ZCoyote
őstag

Az lehet, elég szar netem van, köszi.

Romani ite domum.

(#9154) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

FŰűű! Nagyon jó volt TS-sel cod4-ezni! Plusz még ki is próbáltam a fülesemet(ilyen nagyon nagy fül része van. Ezzel sokkal élvezetesebb a játék, minden nesz, falelvél megmoccan azt is hallom. Úgy füleleltem, hogy nem igaz. Közbe TS. Hatalmas volt srácok! :R

(#9155) CséZé


CséZé
őstag

Hm, ti ilyenkor is TS-en vagytok? :D
Nem is tudtam....azt hittem csak a tegnapi "war" alkalmakon.
Na mind1 majd ha nem zavarok én is felnézek néha h nem baj

(#9156) mr.saint


mr.saint
tag

Na ugy látom jó kis csapat van itt emberek!! Jót harcoltunk csak van még mit tanulni! Azért örülök rendes jézuska ezt is odarakta a fa alá! :DD

(#9157) nova001


nova001
senior tag

http://kepfeltoltes.hu/view/080106/504445495n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez a hibám van mi a baj? nem tok neten nyomni mert nem tom enable rakni ugyanis mindig viszaáll ha kilépek az xfirebe..mit tok tenni :S:S:

lécci valaki

(#9158) CséZé válasza nova001 (#9157) üzenetére


CséZé
őstag

engedályezni kell az xfire-t
Ha a menüben yes-re viszed és mindig visszaáll no-re akkor a játék cfg fájlába kell átírni "0"-ról "1"-re.

(#9159) nova001 válasza CséZé (#9158) üzenetére


nova001
senior tag

melyik az a fájl?
az xfire inditja a gamet csak kidib a pb :S

seta cl_punkbuster "1" ez van nekem ez kell? mert ez igy volt 1-en

[ Szerkesztve ]

(#9160) beteg


beteg
őstag

ritka gyökérség ez PH! Andris és társai, hogy kirúgjátok a játékosokat a szerverről, ha nincs hely a haverjaitoknak! kulturált helyeken ezt nem így szokás.

Csak futni kell!

(#9161) Gyógyító válasza beteg (#9160) üzenetére


Gyógyító
csendes tag

Üdv:
Bár ez hozzátok képest kultur köszönés
Az értem hogy kell a hej de akkor elöre szoktak szolni és a leggyengébb megy.
sajnálom hogy betévedtünk a "szar"varotokra.
Alias:Baster-Fromy

Látom a fényt, kijutunk az alagútból! De nem értem, mért dudál...

(#9162) Haart


Haart
addikt

Jó kis game volt :D Aki ottvolt az tudja ;]

(#9163) nova001 válasza nova001 (#9159) üzenetére


nova001
senior tag

ja és 1.2 patch van fent...valaki tud neekm segiteni :O ?

(#9164) Dani_kp válasza nova001 (#9157) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ha jól tudom akkor a punkbuster disabled az azt jelenti hogy nincs bekcsolva (engedélyezve). Ne xfire-rel hanem simán indítsd el a cod4 multi player parancsikont az aztalról és ha beadta a cod4 multinak a menüét akkor ott menny a multiplayer beállításokra és kapcsold be a pb.-t.
options -> multiplayer options -> punkbuster : yes legyen így

ui.: van már 1.4-es patch is.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#9165) BandiHUN válasza Haart (#9162) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja... :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9166) BandiHUN válasza beteg (#9160) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez most olyan dolog,hogy mivel ide nem irsz,a gémben nem láttak,akkor "idegen" vagy...a nevükben is elnézést kérek tőled,ha nem csináltál semmi olyat,akkor nemigen fog ilyen lenni.egyébként mivel övék a szerver,ők döntenek.neked meg valahogy csak kellett kezdeni,voltak már jópáran igy ezzel,nem kell felszivni magad annyira.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9167) BandiHUN válasza Atomgeszi (#9154) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja!még nagyobb előnye,hogy sokkal jobban be tudod tájolni a közlekedőket ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9168) BandiHUN válasza ZCoyote (#9153) üzenetére


BandiHUN
veterán

esetleg próbáld meg a cfosspeedet...igaz nem tudja a szakadozást megszüntetni,de csökkenti a "reakcióidőt" a csomagok között,hamarabb helyreáll a kapcsolat,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9169) CséZé


CséZé
őstag

Jó kis esti móka volt ez :D

(#9170) CséZé


CséZé
őstag

beteg & Gyógyító!: az adminok számukra idegeneket löknek ki a szeróról, h beférjen az aki ide jár fórumozni. Mostmár nyilvánvaló h Ti is idejártok és nem fognak semmiféleképpen kidobni. Biztos elnézést is fognak kérni Tőletek.

(#9171) Atomgeszi válasza beteg (#9160) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Fizetsz egy forintot a szeróért? NEM! Akkor addig meg qss van!! S amúgyis csak az idegeneket szokták kidobni, nem a PH!-sokat. De gondolj bele. Ha lenne szeród, tele lenne, nem férnél be. Akkor megvárnád míg valaki lelép? NEM! Te is ugyanugy kidobnál valakit. Nézz magadba.

[ Szerkesztve ]

(#9172) batmanpeti


batmanpeti
csendes tag

Ha valaki tud cod4-hez jogtiszta Cd kulcsot az legyen olyan kedves és kűldje el privibe. :K ;)

(#9173) BandiHUN válasza Atomgeszi (#9171) üzenetére


BandiHUN
veterán

azért ez sem kell,te sem fizetsz,az emberke sem volt ennyire durva,tehát Te se keltsd a flame-t pls...te sem vagy benne a kemény magban tudtommal...és azok sem reagálnának igy.ha meg hari vagy rá,akkor fegyverbe,hátha összefuttok a gémben,bosszuld meg :D de itt semmi helye az öldöklésnek... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9174) Atomgeszi válasza BandiHUN (#9173) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyaltelán nem akartam letámadni! Csupán tényeket közöltem! :) Peace

(#9175) Sirandrish válasza beteg (#9160) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocs bazzeg de ha esetleg te is írnál néha ide ÉS ilyen néven lennél fennt akkor nem téged rugnálak ki...egyértelmü hogy inkább egy haver/barátot látok szivesen a szeron mint egy Vadidegent.

Annyit még hzzátennék hogy téged márláttalak tehát ha ilyen neven lettél volna nem lettél volna kirugva...elnézést nemkérek mert ugyanezt csinálnád te is...ennyi..

Jah és mindenkinek elmondom akinek nem tetszik valami...többezer szero van..biztos van még hely máshol is...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9176) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amugy nagyn ász volt ez az Esti móka..először jó sokan voltunk de nagy party volt 3v3-ban és aztán 2v2ben is:)

Haart: Jó hgy feltünsz mert szidni akartalak:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9177) mr.saint


mr.saint
tag

Én ehez anyit szolnék hozzá hogy ma mentem fel elöször a szervere meg a ts-re is.Ha engem raktak volna ki akkor kirak játszani megyek,és ez a lényeg itt legalább normális emberek vannak menj máshova és rájössz a sok csiter elepi az összes szervert.De ez magyar betegség. Persze ez az én saját magán véleményem!

(#9178) Sirandrish válasza batmanpeti (#9172) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha találsz olyan hülyét aki elküldi szolj nekem is:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9179) Sirandrish válasza mr.saint (#9177) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS jók is voltunk:D
Csak a taktika nem volt jo mert hallotta mindenki..holnapmár bemegyünk külön szobába:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9180) Frenky válasza F3@R (#50) üzenetére


Frenky
csendes tag

Hello! OFF topic
Fun Gamer Club TAGFELVÉTEL!
Hi! Az [FGC] Tagokat vesz fel, infó :
http://portal.fgc.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?80

Jelentkezéseteket az fgc@vipmail.hu emailra küldjétek!

üdv. Frenky
http://portal.fgc.hu/

HUNter

(#9181) Sirandrish válasza Frenky (#9180) üzenetére


Sirandrish
legenda

MAjd küldök pár embert aki minket zaklat állandóan:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9182) nova001 válasza batmanpeti (#9172) üzenetére


nova001
senior tag

:DD :DD vicces... nekem is kéne :D

(#9183) mr.saint válasza Haart (#9162) üzenetére


mr.saint
tag

nagy moka volt hát még utánna ;]

(#9184) Sirandrish válasza mr.saint (#9183) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahjah..csak mindenki szó nélkül lelépett...mindig csak azt vettemészre hogy egyre hamarabb vége egy körnek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9185) mr.saint válasza Sirandrish (#9184) üzenetére


mr.saint
tag

azért jövöhét szombatra összejöhetne egy jo kis csipet csapat! :C

(#9186) Sirandrish válasza mr.saint (#9185) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hétköznap estefele ugyanilyen jó kis csapat szoktt összecsepeedni...ugyhogy remélem gyakran fogsz jönni...TSre is:)
NAh megyek SZunya...jóéjt all:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9187) BandiHUN válasza Sirandrish (#9184) üzenetére


BandiHUN
veterán

na igen,most is itt van 11óra,erre sehol senki :( pedig felmentem volna még egy órácskára...az ok,hogy meló meg minden,de ünnepek előtt azért mindig voltunk páran legalább éjfélig :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9188) BandiHUN válasza Sirandrish (#9186) üzenetére


BandiHUN
veterán

beléd is! :D jócca...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9189) Sirandrish válasza BandiHUN (#9187) üzenetére


Sirandrish
legenda

még vagyok:DD
Én általábanminden nap 11ig vagyok..ha vagyok...én ugyanigy vagyok délelőtt amugy.
Mennék de full üres a szero:(
Nah mostmár tényleg bye:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9190) mr.saint válasza Sirandrish (#9186) üzenetére


mr.saint
tag

MEGYEK HÁT!! :)) német szerverekre jártam eddig :Y

(#9191) BandiHUN válasza mr.saint (#9185) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja,csak ne zárttal,mint tegnap...vagy kénytelen leszek én is kódot kérni annak ellenére,hogy ki tudja,mikor esek be.tegnap is az volt,nem tudtam menni kezdésre,aztán meg 10után csináltam mást,ne legyek már pofátlan,meg hol kérjek keyt,ha xfire-n senki nincs meg(azért mekkora poén,hogy tök másképp hivnak mindenkit az xfire-n,mert senkit nem találtam meg a cod4-es nickjével...tiszta nyomi program,miért nem a gémbeli neveket lehet hozzáadni barilistához?f..t érdekli,ki mit regisztrált az xfire oldalon...ha nem azzal játszik),aztán mentem volna nyitásra,erre 11kor egy lélek se :(((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9192) beteg


beteg
őstag

84.2.39.215:28967 ez szerverünk. pubik, mert szívesen látunk rajta mindenkit. kivéve azokat, akik csúnyán beszélnek. ezt mi sem tesszük, pl. eszünkbe sem jutna azt mondani, bárkinek, hogy kussoljon, mert nem fizetett a szerverbe. azért fizetjük mi, hogy a nem szalonképes embereket távol tudjuk tartani. ha pedig tele van a szerver és be akar jönni egy haverunk, aki nem klán tag, mert azoknak van fenntartva privát slot, szal’ azt csináljuk, hogy figyeljük, mikor köszön el vki és szólunk a havernak, hogy készüljön, mert lesz egy hely. ennyi.
Sirandrish azt mondta, ha valakinek nem tetszik, hogy a PH! szerveren ez nem így működik, vagy nem tetszik valami, el lehet menni máshova. Én biztos nem megyek fel többet közéjük, és akinek szintén nem tetszik ez a mentalitás, azt szívesen látjuk a Hun-Baster en!

Csak futni kell!

(#9193) Gyógyító válasza beteg (#9192) üzenetére


Gyógyító
csendes tag

Üdv.
Van szerverünk ezt mifelénk igy szólítják
És meglátszik érthetetlenséged mikor köszön valaki akor se tudod mit tegyél nálunk visszaköszöni és nem szónélkül kidobni szoktak.
Persze hogy is várhatnám el egy ujdonsült játékostol ha nem tanitják meg neki mit kell ijenkor teni.

Látom a fényt, kijutunk az alagútból! De nem értem, mért dudál...

(#9194) BandiHUN válasza beteg (#9192) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem meg peace....és inkább gyere te is néha még fel.aztán ki tudja,egy jó kis war is kerekedhet belőle...mondjuk egy rossz pont nektek,hogy nálatok sincs senki ilyenkor :p

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9195) Atomgeszi válasza mr.saint (#9185) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Támogatom! ;)

(#9196) BandiHUN válasza Gyógyító (#9193) üzenetére


BandiHUN
veterán

ird be TE is a szerótok cimét,aztán peace,mondom...én is járok pár másik szerverre is,eldönti az idő,hol jó,hol nem.Te is legyél igy ezzel,az emberek nem egyformák...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9197) kisa8800 válasza BandiHUN (#9191) üzenetére


kisa8800
tag

Valamelyik Napster és Spyboy is fent van a x-firen :K

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#9198) Gyógyító válasza Gyógyító (#9193) üzenetére


Gyógyító
csendes tag

[link]Még egy meglátás majd mikor a ph-t igy jegyzik akkor szoljatok[link]

[ Szerkesztve ]

Látom a fényt, kijutunk az alagútból! De nem értem, mért dudál...

(#9199) gyiku válasza BandiHUN (#9191) üzenetére


gyiku
nagyúr

johettel volna, paratlanul voltunk. xfiren gyiku vagyok, msn cimem meg az adataimnal.

hüllő

(#9200) Atomgeszi válasza gyiku (#9199) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Felveszlek ha nem gond! :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.