Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) gyiku válasza Sirandrish (#9094) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak nagy volt a szank :) de teny, nalunk nem volt csapatmunka :) nem is baj, nem tetre ment, az volt a lenyeg, hogy jot szorakozzunk, az meg megvolt :C

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#9102) Sirandrish válasza Napster01 (#9098) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennyit a bézból sapimról mi?:D
csak kihasználtad:DD
és Csyppa az én csapattagom :P

Lorenzo:én mondtam hogy gyere:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9103) Sirandrish válasza CséZé (#9100) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem aztán mindegy de ha más szerint is jó volt a csapat akkor az maradhat...:)

Gyík: Hát igen...a szórakozás nálunk is megvlt..ezért nem akarok a csapaton variálni mert ennyit márrég röhögtem:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9104) Boci_83


Boci_83
őstag

Jó volt ez tegnap este, annak ellenére hogy nagyon rossz formámat hoztam... Szerintem is csinálhatnánk gyakrabban ilyet, a pam modot megnézem miért nem működik, elméletben tudom a megoldást, a napster ts -ét pedig akkor beállithatjuk, és akkor nincs gond a férőhelyel, ird meg ide az ip-t és a jelszót meg priviben plz! Tnx :R

Mod: Tegnap délután volt egy csiter kollégánk, nem tudom ez milyen csalásnak számit, nem vagyok vele tisztában de itt a Pbkép

[ Szerkesztve ]

**********

(#9105) Sirandrish válasza Boci_83 (#9104) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah...mehetünk arra a ts-re is nincs azzal semmi gond:)
egy PASS-t énis kérek :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9106) Boci_83


Boci_83
őstag

Megcsináltam a Pam modot is, nekem működik. Nézzétek meg plz hogy nektek is jó-e?

**********

(#9107) Kanczy válasza Boci_83 (#9104) üzenetére


Kanczy
veterán

ha jól tudom,ez itt éppen egy wallhackes pb shot...elég szánalmas :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9108) Sirandrish válasza Boci_83 (#9104) üzenetére


Sirandrish
legenda

én abból a képpől semmit semlátok:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9109) szabozeee válasza Sirandrish (#9092) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ez ki kérem magamnak.. :DD
Én nem léptem le, hanem pont ugrás közben megszakadt a kapcsolat de olyan szinten hogy csak most tudtam feljelentkezni a netre.. Ennyit a szolgáltatóról.
Ilyen eddig még nem volt úgyhogy pont a legrosszabbkor jött a dolog.
Amúgy király volt, csak mindig az utolsók között voltam :(( .
Meddig voltatok fenn??
Lehetne ilyet gyakrabban szervezni... :D

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#9110) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Ha lehetséges akkor a következő ilyen csatára én is mennék, persze csak ha még beférek. :D

https://ingatlan.com/33821564

(#9111) Sirandrish válasza Dani_kp (#9110) üzenetére


Sirandrish
legenda

beférni beférsz csak nemtudom van-e értelme csinálni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9112) Sirandrish válasza szabozeee (#9109) üzenetére


Sirandrish
legenda

akiket irtam háromnegyed11ig nyomtuk..utánna énis leléptem.:)

Mst tltuk Bocival meg Kisával együtt voltunk TS meg minden..k*rvajóvolt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9113) SpyBOy


SpyBOy
csendes tag

Nekem is nagyon tetszett ez a dolog, és örülök, hogy a cod4 világában is ilyen jófej emberekkel találkoztam egyből, mint a cod2-ben.SÓLehetne ilyen gyakrabban is, és tovább kéne bírni.Mondjuk Napster még 22:45 után elhívott beugrónak az egyik warjukra, és mondhatom az is nagyon tetszett.Külföldi ellenfél volt, de azok olyan szinten nyomták, hoigy az eszméletlen,Ilyen függőkkel se lehet minden nap találkozni :DD

DE LÉNYEG, HOGY MARHA JÓÓ VOLT.(Andrish én fogtam a segged de te nemigen, te csak lelőtted az embert akit én megsebeztem :DD :D :DDD ;]

(#9114) Sirandrish válasza SpyBOy (#9113) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért néha ftam énis a tied ne hazudj:D
jah és azért lőttem lemert láttam hogy tárazol és nem akartam hgy leszedjenek ;]

amugy este leszel? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9115) Napster válasza Sirandrish (#9114) üzenetére


Napster
tag

Nekem is tetszett ... jó volt a csapatunk... nem akarok cserélni :)

"MÖGÖTTED !!!" :DDD

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#9116) Sirandrish válasza Napster (#9115) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah akkor nem cserélünk és kész:DD
"ALATTAD MEG FELETTED!!":D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9117) BandiHUN válasza Sirandrish (#9102) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D tudom...no,majd legközelebb!nem baj,végülis felmentem egy extrém modos szeróra,de nem igazán tetszett,lvl1,nincs xp,de mellé minden fegyó bent,ráadásul a helyiek többen voltak,és még azt erőltették volna,hogy kés+pisztoly...el lettek ugyanis picsázva claymore-val+p90-nel nagyon...asszem oda se fogok sokat menni.P90 hangtompitós+UAV perkkel meg claymore se kellett nekem egyedül 3ójuk ellen dominationban...asszem rá kéne gyúrni a pisztolyra...kicsit fura volt a mod amúgyis,volt,akit 3x kellett lekéselni hátulról,mire meghalt :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9118) .:Kristian:. válasza Zin (#9095) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9119) Csyppa válasza Sirandrish (#9116) üzenetére


Csyppa
senior tag

75 fokkal jobbra :D

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#9120) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Háj!

Kezdő multiplayeres vagyok és kellene egy kis segítség.
Próbáltam serverekre csatlakozni de ilyen üzenettel kidob mindegyik 1 percen belül:
too many session restart (4)
A játék eredeti.

Mi lehet a gond?

Romani ite domum.

(#9121) Napster válasza Boci_83 (#9104) üzenetére


Napster
tag

Ez a MOMBOT ! :(

WH autoshot AIM térkép stb ... :(

...N@PsTeR***

(#9122) cucmalajmc


cucmalajmc
tag

jó és lehetőleg friss háborús filmeket tudtok mondani? ryan közlegény és a sólyom végveszélyben, a nap könnyei-hez hasonlóra gondoltam.

(#9123) Sirandrish válasza BandiHUN (#9117) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahj ne is mond a p90-et..nagyon nem szeretem..azt se hogyha használják...távolra sz*r...közelre meg nem is kell célozni vele csak lőni mint egy elmebajos:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9124) Sirandrish válasza Csyppa (#9119) üzenetére


Sirandrish
legenda

azaz...jó volt..ugyanilyen csapatfelállásba csinálhatnánk máskor is ilyet:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9125) Zin válasza Sirandrish (#9124) üzenetére


Zin
senior tag

na most mar latom a game forumot!kiraly;)

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#9126) Sirandrish válasza Zin (#9125) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah...mostmár van rendesen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9127) CséZé


CséZé
őstag

Hey, adminok!
Akkor most már fenn is van a PAM mod a szerveren?

(#9128) Sirandrish válasza CséZé (#9127) üzenetére


Sirandrish
legenda

reggel vlt fennt de Boci visszaállitotta...mi a jó abba amugy?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9129) Boci_83 válasza CséZé (#9127) üzenetére


Boci_83
őstag

Igen, de alap mód megy egyébként...

**********

(#9130) CséZé válasza Sirandrish (#9128) üzenetére


CséZé
őstag

pont warra van csinálva: türelmi idő(míg be nem állt senki, nem kezdődik el a meccs amíg nem nyom mindenki F-et), fegyverek, perkek mindenki számára elérhető (lvl1-55ig) P90 nincs benne :DDD , autómatikusan be van állítva a kör ideje, csapatsebzés beállítva, és még sok hasznos dolog...

(#9131) Napster01 válasza Sirandrish (#9128) üzenetére


Napster01
tag

warra lett kitalálva, kiveszi a perkeket, néhány fegyvert, nem tudsz előre belőtt classal játszani, ott helyben kell összeválogatnod a fegyverösszeállítást, 1 csipa, 1 soti, 1 HeavyGunner, ha mindenki kész F-et kell nyomni mint cod2-be ilyesmi... :)

_.(-.-)._

(#9132) Sirandrish válasza CséZé (#9130) üzenetére


Sirandrish
legenda

a csapatsebzést nem számolnám a hasznos dolgokhoz de a többi nagyon jól hangzik:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9133) Csyppa válasza cucmalajmc (#9122) üzenetére


Csyppa
senior tag

[link], [link], vagy ha egyik se tetszik akkor: [link]

Használd a keresőt...ne itt offolj :U

Andris: Bizony :K :K :K

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#9134) Lawn


Lawn
tag

Sziasztok!!!
Eddig símán feltudtam lépni a ph szerverre, de most ezzel az üzenettel fogad belépéskor:
Global Punkbuster Guid Ban 05N6.... Erre tud vki vmi megoldást? Frisítettem Pb-t de nem segít...

-.-

(#9135) SpyBOy válasza Sirandrish (#9132) üzenetére


SpyBOy
csendes tag

Jah csapatsebzés ésetén még a végén szétlőnéd a seggemet :DD :D :DDD

Vagy én a tied? :B :P

(#9136) mr.saint


mr.saint
tag

A pichába hát nem lemaradtam erröl a bulirol!!!! Most jutott csak eszembe hogy megnézem a duty4-et itt a ph-en Pedig hajnal 2-ig nyomtam. Remélem csináltok még mert én nagyon szivessen mennék!! Na majd jobban figyelek!! Sziasztok

(#9137) Atomgeszi válasza Lawn (#9134) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kulcs csere.

(#9138) BandiHUN válasza Sirandrish (#9123) üzenetére


BandiHUN
veterán

azért nem rossz cucc az...nem is lehet mindenki ugye vérprofi,no meg a kedvenc probléma,hogyha ellened gl-lel,p90-nel,stb.mennek egy szerón,akkor semmi értelme komolyan venni.a sikerélmény meg azért csak kell az embernek...egyébként nem lenne rossz távolra se,csak szór,és gyenge

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9139) Lawn


Lawn
tag

azt hogyan?

-.-

(#9140) cucmalajmc válasza Csyppa (#9133) üzenetére


cucmalajmc
tag

kösz, bár én kikérném a te véleményedet is. :K

(#9141) Csyppa válasza cucmalajmc (#9140) üzenetére


Csyppa
senior tag

A hozzászólásom második bekezdésénél melyik részt nem látod?

Ne itt offolj légyszives. És ne is válaszolj erre a hsz.-re. Köszönöm.

Lawn: Szerintem ha elolvasod az utóbbi néhány oldal hozzászólást megtalálod ;)

[ Szerkesztve ]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#9142) cucmalajmc válasza Csyppa (#9141) üzenetére


cucmalajmc
tag

jó nem válaszolok. :P

[ Szerkesztve ]

(#9143) Neró válasza cucmalajmc (#9142) üzenetére


Neró
őstag

:W Frankón nem érted? :W

| www.diablohungary.hu

(#9144) Lawn


Lawn
tag

Nemtud vki egy jó serialt ami nem bannolt? THX

-.-

(#9145) Sirandrish válasza SpyBOy (#9135) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem te az enyém..de szerintem majd kiderül:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9146) Sirandrish válasza BandiHUN (#9138) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem szeretem..ennyi...maradok a szokottaknál:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9147) Sirandrish válasza Lawn (#9144) üzenetére


Sirandrish
legenda

ne warezoljá má..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9148) Csyppa válasza Lawn (#9144) üzenetére


Csyppa
senior tag

Keress rá egy key generatorra cod4-hez :U

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#9149) .:Kristian:. válasza Lawn (#9144) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

bemész a boltba megveszed és a dvd alól kimásolod :C elég jó és nem banol

(#9150) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Senki sem találkozott még ezzel a problémával?
#9120

Romani ite domum.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.