Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) kovsol válasza NFree (#25949) üzenetére


kovsol
titán

nekem is ezt a hibát dobta ki mindig a játék amúgy az elején

neked steames verzió van? Ha igen akkor ki kell kapcsolni a játékon belüli steames kommunikáció, mert amiatt dobál ki, vagy pedig xfire el kell indítani és nem steammel

May the Force be with you!

(#25952) NFree válasza kovsol (#25951) üzenetére


NFree
addikt

xfirés , módban tolom steam nincs is fent
, de köszönöm , próbálkozom

vga

(#25953) f.bator


f.bator
tag

Ugyanezzel engem is kidobott már vagy kétszer három hónapon belül. De semmi nem futott háttérben, ami máskor nem fut (Opera, Total Commander, TS3, Xfire).

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#25954) Synthwave válasza f.bator (#25942) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt se, hogy "hi", "n1" meg "bb". :P

:DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25955) f.bator válasza Synthwave (#25954) üzenetére


f.bator
tag

Azt se. De a közös chat nincs letiltva, szóval megtehetnék. De hozzáteszem még, hogy olyan birkák. Nyugodtan AIM-ozhatnak köztük (láttam már párat), nem zavarja őket. Én meg nem szólok, mert minek, ha nincs admin.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#25956) Prosector


Prosector
addikt

Sziasztok!

Miota Teamspeak-et hasznalok abszolut nincs semmilyen hangom se a jatekban,se a menuben.

Reinstall utan is ugyanez volt.

A Far Cry-ban is volt mar ilyen problemam.

Tudtok vmi tanacsot,azon kivul,hogy ne hasznaljam a TS-et?

(#25957) Synthwave válasza f.bator (#25955) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor mégse olyan jó, nem? Aim...lol.

Én komálom, ha lehet chat-elni is az emberekkel a szerón. Sokkal jobb lesz a hangulat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25958) Phvhun válasza Synthwave (#25957) üzenetére


Phvhun
őstag

Chat, konzol, és kp tiltással nagyszerűen használhatatlanná lehet tenni egy szervert. :)
Még jó hogy kevesen élnek a lehetőséggel.

(#25959) Prosector válasza Prosector (#25956) üzenetére


Prosector
addikt

Azt meg elfelejtettem irni,hogy a single reszben van hangom,csak a multiban nincs!

Volt vkinek mar ilyen problemaja?

Elkepzelni nem tudom,h mitol lehet... :W

(#25960) fantacsi


fantacsi
csendes tag

Szevasztok!

Egy égető nagy problémám lenne...tegnap óta nem tudok fellépni multi szerverekre sehová, xen elindítom a kiválasztott servert, és a synchronizing game settings-nél megáll, nem csinál semmit.... :( :W eddig ment rendesen, tegnap óta van az a bibi, valaki esetleg nem tudja, hogy mi lehet a gond?? :F
A válaszokat előre is köszönöm! :) :R

(#25961) Vanir válasza fantacsi (#25960) üzenetére


Vanir
veterán

Szokásos körmenet: PB frissítése, backup után modok, configok törlése. Ha nem megy akkor játék újrarakása.
Amúgy virágbolti játék, vagy eredeti? Fel van patchelve 1.7-ig?

Prosector: ha van külön hangkártyád, akkor frissítsd a driverét.

[ Szerkesztve ]

(#25962) Prosector válasza Vanir (#25961) üzenetére


Prosector
addikt

Alaplapi van es csak 1 driver van hozza az Asus oldalan sajnos.

(#25963) f.bator válasza Prosector (#25962) üzenetére


f.bator
tag

Olyan esetben, mikor a hang driver a problem (itt nem tudom) jobb híján érdemes megnézni hogy milyen chip csinálja a hangot, és alaplaptól függetlenül megkeresni ahoz a chiphez való legújabb drivert. Néha a TS összeveszik a játékkal, nekem pl. először kell indítani a TS3-at, és szigorúan utána a játékot.

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#25964) f.bator válasza Synthwave (#25957) üzenetére


f.bator
tag

Jajamm, ez így van. Ha jó a társaság.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#25965) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Egy ismerősöm nem tudja a COD4-et telepíteni, mert a telepítés kezdetekor mindig azt írja ki neki a program, hogy "minimum 800×600-as felbontásban kell lennie a képernyőnek"... :F

A srácnak 1920×1080-as a felbontása... valami ötlet, hogy miért nem tudja telepíteni?

A válaszokat és segítségeket előre is köszönöm!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25966) SipiBcs válasza BenJoe80 (#25965) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szvsz rakjon fel drivert a monitorjához.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25967) BenJoe80 válasza SipiBcs (#25966) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Drivert? Miféle drivert?

Rainbow Six Vegas 2 megy driver nélkül Call of Duty 4 meg nem megy?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25968) SipiBcs válasza BenJoe80 (#25967) üzenetére


SipiBcs
őstag

Gondolom win7-et használ az ismerősöd. Gondolom van hivatalos driver-e a monitornak. A CoD4 szokott érdekes dolgokat művelni... Miután a felbontással van gondotok vagy a videókártya drivere vagy valami hasonszőrű dolog lesz a bibi...
Valószínű valamelyik előző telepítés után hátramaradt valami szemét a registry-be. Érdemes lehet azt is kitakarítani.

Különben meg a hangnem had ne legyen szimpatikus... kérlek legközelebb basszál le, ha segíteni akarok a problémádon.... :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25969) BenJoe80 válasza SipiBcs (#25968) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Bocsi SipiBcs, eszem ágában sem volt pofátlannak lenni. Elnézést ha leb...szásnak tünik, mert tényleg nem az. Még így visszaolvasva sem! De azért tetszett ez a rész: "... kérlek legközelebb b...szál le, ha segíteni akarok..." :R :B :C

Amúgy köszönöm a hozzászólást és akkor megpróbálunk valami ilyesmit. Tehát egy "registry" takarítás ill. driver a videó-kártyához. A legújabbat kell leszedni gondolom, nem? Vagy esetleg valami speciális HD drivert?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25970) SipiBcs válasza BenJoe80 (#25969) üzenetére


SipiBcs
őstag

Speciálisról nem tudok.
Kérdés, hogy milyen videó kártyája van. Ha Ati akkor A 4xxx-hez a 10.4-es az utolsó amit ajánlanak. Az 5xxx-hez azt hiszem a 10.9... nekem pl HD-hez a legfrissebb van fent és tökéletesen játszható full HD-ben minden maximumra állítva. Szép is, játék közben néha el is bambulok! :B

nVidia driverekhez nem értek, de biztos lesz aki szívesen segít a megoldás megtalálásában!

Az biztos, hogy ha nem szűz oprendszer, akkor érdemes egy CCCleanert ráengedni, registry-t kitakarítani és újra rakni egy-két drivert, attól függően, hogy mennyire lestrapált win-ről beszélünk.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25971) BenJoe80 válasza SipiBcs (#25970) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Ha jól emlékszem ATI 5750 (van ilyen???) videó-kártyája van neki. Akkor majd nézünk ehhez egy drivert és a CClenaer-rel meg takarítunk egyet. Az különben baromi jó kis program... használom én is.

Köszi a tippet, remélem használni fog és sikerül kiküszöbölni a hibát!

Azt még hagy kérdezzem meg - témától függetlenül, hogy a LAN-ban (Tunngle-el) sokszor laggol. Ennek oka mi lehet? Net gyenge, túlterhelt a Tunngle, a gépen nem stimmel valami... vagy esetleg ezek variánsa?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25972) Synthwave válasza BenJoe80 (#25971) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha LAN-ról van szó (és nem net-es game-ről), akkor okozhatja pl. a helytelenül beállított \rate is (mivel a default-ja 25000, ami net-es játékhoz van optimalizálva).

Amúgy, ha neten keresztül akarsz LAN-t emulálni, ajánlom figyelmedbe (meg másoknak is) a Garena-t. Regisztrálsz, leszeded a kliens-t, feltelepíted, bepatch-eled a gémet, megadod a kliensnek az executable helyét, oszt' kész is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25973) BenJoe80 válasza Synthwave (#25972) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Mennyivel másabb a Tunngle-nél? Nekem eddig ezzel a kettővel volt szerencsém Hamachi és Tunngle. Az előbbit rövidtávon kivágtam a szemétbe...

A Tunngle valahogy stabilabbnak tűnik, felhasználó barátabb is csak azaz érzésem, hogy túlterhelt.

Amúgy a "rate" az mi és lehet az állítani valahol?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25974) Synthwave válasza BenJoe80 (#25973) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig Hamachi nem rossz, csak nem mindennel működik együtt korrektül. Pl. Fallout Tactics-ozni qrvajó. :D Tunngle-t nem használtam.

Garena megér egy próbát. :K Mióta megismertem, vígan használom és nagyon megkedveltem. Meg nem csak CoD 4-et tudsz rajta keresztül játszani, hanem egy rakat más gémet is. Elég stabil, ha nem te akarsz kreálni, szerverek is mindig vannak, csak a játékban a LAN alatt listázza őket (a ping-szekcióban megjelenő többezres ping-ektől nem kell félni, hülyeség :D). Van fórum is hozzá az oldalon, a kliensben pedig private message-küldő (feljön egy ilyen chat-ablak és lehet benne dumálni, egyezetni a war-okat :) ), meg az adott room "wall"-jára is lehet írkálni. A barátnak felvett embereket könnyen megtalálhatod, hogy épp' melyik szobában vannak (Trace Friend. De Invite to Game-opció is van).
Lehet venni Gold Membership-et is, de fölösleges--->a sima ingyenes.
Ha ismerősömmel játszom, megy a Skype is mellette és voilá' teamspeak. :) Ventrillo tán' még ennél is jobb alternatíva, ha van egy szeród/szobád hozzá.

Rate-beállítás: ofc, konzolnak hívják a dolgot. 0-val lehívod, oszt lehet írkálni (előbb a menü-ben pipáld ki az "Allow Console"-t).
Alapból:
\rate 25000
10000-től 25000-ig érdemes állítgatni, ki kell próbálni, hogy hogy a legjobb.
De ha Garena-t használsz, hagyd 25000-en.

Amúgy az sem mindegy, hogy a \snaps, \cl_packetdup, meg a \cl_maxpackets milyen értéken van.
Ezek általában:
\snaps 30
\cl_packetdup 2
\cl_maxpackets 63

\cg_drawfps 1-gyel kiirathatod az fps-edet. Az ideális, ha min. fix 76/125/250-ed van, ekkor tudod úgy kihasználni a fizikát, ahogy azt megálmodták, ill. a golyó is nagyobb eséllyel megy oda, ahová szeretnéd. :)
Az adatlapod-ról kiindulva indítsd a sort egy \com_maxfps 125 vagy \com_maxfps 250-nel. Ha a 250 stabil (nem drop-pol be alá), akkor használd úgy.

Ajánlott még \cg_drawlagometer 1 is, ezzel kaphatsz vizuális visszajelzést a ping-ről/lag-ról.

Érdemes leszedni egy cfgGen v0.4-et, aztán belenézegetni a *.cfg-be és megcsinálni magadnak (neten amúgy sok info-t találhatsz hozzá, de néhány kérdésre szerintem itt is megfelelünk).

Olyanokat is be tudsz pl. állítani, hogy mekkora legyen a látószöged (\cg_fov xy), a HUD-od, kijelezze az érkező flashbang/smoke/stun grenade-t is, tudod csökkenteni a HUD-on megjelenő ikonok méretét, kikapcsolhatod a mindenféle fade-eket, megírhatod az egyszerű kis script-jeidet (mittomén', pl. akár olyat is, hogy single shot sniper-nél minden lövés után automatikusan betárazzon és lehasaljon, meg bármi mást is be tudsz bind-elni), stb. stb..

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25975) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Hááát... kipróbáltuk. Felrakta a srác a CCleanert-t, takarított, újra rakta a drivert, de ennek ellenére még mindig nem sikerült telepíteni a COD4-et.

A srácnak ASUS EAH 5750 1GB DDR5 128bit videó-kártyája van, az OP az pedig Windows 7 Ultimate 64bit.

Viszont a Speccy programmal megnéztük a dolgokat és a következőt írja ki:

Current Resolution: 1013×570
Work Resolution: 1013×570
Wide: 1920
Hight: 1080

A Windows maga pedig azt írja ki, hogy a felbontás 1920×1080. Maga képernyő egy Samsung C530 full HD 37"-s tévé.

És a COD4 telepítése nem megy. Minden esetben azt írja ki, hogy:

"This installer requiers a minimum resolution of 800×600 to complete. Please adjut the desktop resolution and restart the Installer."

Ötlet?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25976) SipiBcs válasza BenJoe80 (#25975) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nagyon más ötletem nincs. Esetleg még egy registry cleanert próbáljatok meg.... hátha segít.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25977) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok! elakadtam single-ben mikor a fűben kell kúszni és egy rahedli ember + 2 BRDM gyalogol "át" rajtunk... ha kicsit is megmozdulok lelőnek, ha nem akkor is...tud valaki segíteni?

thx és üdv: mynames

(#25978) Synthwave válasza mynames (#25977) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gondolom Pripyat-nál jársz. A legjobb mission.

Egyszerűen meg kell várni, amíg áthaladnak a mezőn. ;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25979) mynames válasza Synthwave (#25978) üzenetére


mynames
senior tag

nagyon picit kellett manőverezni, de éppen hogy csak...igen prijpaty vagy mi, a szellemváros. qrva jó kis game ez! Izgulok mint állat lélegzet visszafojtva! :) most elvittem addig hogy Zakarev fia után kell futni...beszarás milyen nehéz, mert mikor át szalad a falun szarrá lőnek... :((

(#25980) Synthwave válasza mynames (#25979) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy tetszettek a vadkutyák? Elég para volt (csak feelingre, mert aztán kapták az USP.45-ösből ;] ).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25981) f.bator


f.bator
tag

Heeeeelp! Két klántasó (apa és fia) egy vonalon játszanak, és a faluneten nem fér át kettejük játéka plusz a ts3. A beszéd sévszélességet már minimumra vették. A srác rátalált a szükségmegoldásra: a maxpackets értékét promod live 2.03-nál még vissza lehet venni 100-ról kisebbre. A gondom annyi (egy óra guglizás után), hogy ma már sehonnan nem lehet letölteni, minden link az újabbakra mutat. Valakinek nincs meg régebbről?

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#25982) f.bator válasza f.bator (#25981) üzenetére


f.bator
tag

... tárgytalan: a 2.03 verzió azért halt ki gyorsan, mert bug származott a 60-as maxpackets-ből.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#25983) SipiBcs válasza f.bator (#25982) üzenetére


SipiBcs
őstag

A cFosSpeed nevű programot merném ajánlani. Aszimetrikus netre, ha mindkét gépre fel van telepítve "csodákat" tud művelni. A csomagküldést optimalizálja és ha össze vannak hangolva, akkor nem zavarja egyik gép működése a másikét. :K

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25984) mynames válasza Synthwave (#25980) üzenetére


mynames
senior tag

Besz@rtam rendesen ;] és egyre nehezebb a játékmenet!

(#25985) mynames


mynames
senior tag

Most tényleg kellene egy kis segítség! Ott járok, hogy Zakajev fia menekül és beér a faluba, utca végén BRDM. na ott nem tudom h mit tegyek mert mire lelövök mindenkit, és mennék utánna addigra lelép... :(( próbáltam simán csak átszaladni de az sem jó...

help me pls!

(#25986) BenJoe80 válasza mynames (#25985) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Neked elsősorban Zakajev fiával kell foglalkoznod. Ne nagyon foglalkozz másokkal, csak annyira, hogy tudjad követni.

Különben a főutcáról letér egy mellék utcába balra... oda kövesd. És nagyon ne maradj le tőle mert kezdheted a küldit előröl.

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25987) mynames válasza BenJoe80 (#25986) üzenetére


mynames
senior tag

köszi!

ha nem írod le nem tom mikorra esett vna le, hogy balra el! :R

(#25988) f.bator válasza SipiBcs (#25983) üzenetére


f.bator
tag

Köszike, ha hazaérek, ráeresztem magam a cfosra :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#25989) Balinov


Balinov
félisten

sracok, NEM promodos, hanem S&D HC szervert tudtok olyat ajanlani:

- ahol rendszeresen vannak
- origi key-t igenyel
- normalisan belott, szabalyokkal
- admin(ok) kozbe-kozbe fennvannak
- GV-s es/vagy streamelt - talan kevesebb csalo?

koszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25990) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

pb kickel disallowed driver miatt. erre vmi magyarázat? :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#25991) Vanir válasza atidzsiforc (#25990) üzenetére


Vanir
veterán

Rengeteg dolog lehet az okozója. Például Fraps, Mumble, vagy régi a pb-d meg ilyenek.

(#25992) atidzsiforc válasza Vanir (#25991) üzenetére


atidzsiforc
őstag

kosz a tippet, bar most nincs jatszas mert kinyirtam a vasat. beraktam egy gtx460at es vmi kikeszult tole

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#25993) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!

A configom: MSI 785gt-E63,Amd phenom 955 x4 3.2 Ghz, Gigabyte Radeon HD 6870 (GV-R687D5-1GD-B) ,2x2Gb+2x1Gb Geil ultra,FSP Everest 500w,320Gb Samsung,500Gb WD

Valamiért nincs meg a 250 fps a COD 4-ben bár úgy érzem,hogy azért ezzel a configgal meg kellene lennie!Ami még érdekes az-az,hogy bármekkora felbontásra állítom és bármilyen textura minőségre nem változik semmi!
Van valakinek valamilyen ötlete?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25994) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Fehérváron Diginet van és nem tudok egy szerverhez se csatlakozni, míg Győrben a sima 8mb-os nettel bármelyikhez. Azt írja a játék, hogy "Server connected timed out". Mi lehet a gond?

Fehérváron SMC VBR7004 router van, míg Győrben TL WR340GD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25995) keke69 válasza cellpeti (#25994) üzenetére


keke69
őstag

Úgy gondolom,hogy a szerverhez kapcsolódási időd telik le,szerintem hívd fel a szolgáltatót!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25996) cellpeti válasza keke69 (#25995) üzenetére


cellpeti
veterán

annyira nem lényeges, mert holnap már megyek vissza Győrbe, csak nem értem, ha itt jobb/gyorsabb a net, akkor miért nem csatlakozik

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25997) SipiBcs válasza cellpeti (#25996) üzenetére


SipiBcs
őstag

A szolgáltató biztos nem korlátoz, nekem is diginet van.

Valószínűleg az a konfig vagy a beállításai más/mások!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#25998) cellpeti válasza SipiBcs (#25997) üzenetére


cellpeti
veterán

a konfig ugyan az, mert notiról van szó

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25999) SipiBcs válasza cellpeti (#25998) üzenetére


SipiBcs
őstag

Első gondolatom a hálózati beállításokra gondolnék.... Ill. ha a digi-t routeren keresztül használod, akkor annak a beállításaiban kellene keresni a hibát.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26000) Balinov válasza SipiBcs (#25999) üzenetére


Balinov
félisten

a masodik gondolatom is az, Sipi!

mi van veled, reg nem lattalak?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.