Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#7151) Intruder2k5 válasza maxxenergie (#7150) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen tudtam, remélhetőleg most már Neked is fog menni.

"Budapest (Angyalföld 13. ker.)"

Ha jól rémlik talán korlátozva lett a mező hossza, mert volt aki bemásolta a Háború és békét oda.

(#7152) maxxenergie válasza Intruder2k5 (#7151) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ohh köszi igen ez volt a baj, most sikerült Prohardveren megváltoztatni :C :R

De mondjuk a hiba üzenetből nem jöttem volna rá, jobb lenne valami egyértelműbb üzenet, hogy ez a mező hosszú max xy karakter stb......

Hardveraprón meg abszolút megfejthetetlen, mert azt írja belépési e-mail cím üres :F :Y

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#7153) Intruder2k5 válasza maxxenergie (#7152) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A hardveraprónak jelen formájában már nem sok van hátra, legfeljebb pár hét, így azzal nem érdemes foglalkozni.

(#7154) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha egy Gamepod alatti hir hozzaszolasait akarom megnezni, mobil nezetbol atvalt asztalira, viszont ha elobb a hirt nyitom meg, majd onnan a hozzaszolasokat, marad mobil nezetben.

Samsung Galaxy A3 2015, Android 6.0.1, Firefox 50.1.0.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7155) Argos válasza Bjørgersson (#7154) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerintem mobil felülettel - és HA-val - kapcsolatban felesleges bugreport-olni.
Többször el lett már mondva, hogy új alapokra lesz helyezve az egész és érthetően a jelenlegivel már nem akarnak foglalkozni.

...elmúlik...

(#7156) joey04


joey04
titán

Feedly hírolvasót használok és valamiért a PH lapcsalád hírei nem frissülnek, 1 napos az utolsó hír minden oldalról. Gondoltam az új vas miatt van valami gubanc, mert más oldalaknál nincs gond, ezért töröltem és újra hozzáadtam, de nem szűnt meg a probléma. Tudtok erről valamit?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7157) canniball válasza joey04 (#7156) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha nem szólsz fel sem tűnik...de valóban így van; nálam is a Feedly gyűjti a híreket (amiket gReader-rel olvasok) és tényleg tegnapi az utolsó hír.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7158) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó, egy hibát észrevettem.

Felül a címsor nem akar frissülni, pedig már jöttek ki újabb cikkek. Legalábbis a Mobilarena rész pl nem frissült.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7159) krx21


krx21
nagyúr

Kérdésem, hogy az "Itt szóltam hozzá" topicok megjelenítése nem fog bővülni? Szerintem elég kevés a max megjeleníthetők száma...

(#7160) Bjørgersson válasza krx21 (#7159) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg majd az új felülettel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7161) Graphics válasza krx21 (#7159) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Prémium tagként akár 50-es is lehet a listád.

@Winnerhun: Jogos, benéztem :D :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7162) Winner_hun válasza Graphics (#7161) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd egyszer...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7163) krx21 válasza Graphics (#7161) üzenetére


krx21
nagyúr

:DDD

(#7164) lezso6 válasza Graphics (#7161) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Átállunk teljesen az új szerverre és lesz. A feature megvan, csak kb "aktiválni" kell. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7165) joey04 válasza canniball (#7157) üzenetére


joey04
titán

Most már jó :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7166) lezso6 válasza joey04 (#7165) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt néztem én is. Magától elba, most meg jó. :DDD :O :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7167) canniball válasza joey04 (#7165) üzenetére


canniball
nagyúr

Jaja, itt is. :K

lezso6!
Öngyógyító probléma...soha rosszabbat! :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7168) #90933760 válasza lezso6 (#7164) üzenetére


#90933760
törölt tag

Olyan jó lesz a PH a végére, hogy még kedvem lesz használni is.

;]

(#7169) #54715584 válasza Graphics (#7161) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam ez még mindig csak 20. Hogyan lehet 50?

(#7170) weiss válasza #54715584 (#7169) üzenetére


weiss
addikt

[link]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#7171) #54715584 válasza weiss (#7170) üzenetére


#54715584
törölt tag

Áááh, azt láttam is, csak nem tudtam értelmezni a jövő időt. :D Köszi :B

(#7172) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Többi portál jó, csak ez szórakozik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7173) lezso6 válasza Bjørgersson (#7172) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt jó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7174) #90933760 válasza lezso6 (#7173) üzenetére


#90933760
törölt tag

Itt is.

(#7175) Bjørgersson válasza lezso6 (#7173) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Resi után nálam is...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7176) tatabike válasza Bjørgersson (#7175) üzenetére


tatabike
őstag

Valaki árulja már el a trükköt, hogy a HA hogyan használható mobilról. Még akkor sem tudok belépni, ha asztali webhelyet kérek a böngészőmben. A Sikeres belépés felirat után állandóan a belépő oldalra dob vissza. Volt valami trükk, de már elfelejtettem. A Súgóban meg már több generációnyi szerver óta csak ez van:

"Mobilról nem működik rendesen az oldal, mit tegyek? »
A legfontosabb, hogy ne ess pánikba, ez egy átmeneti állapot, pár héten belül működővé tesszük. Mobilokra optimalizált tördelés/nézet is lesz."

Nem estem pánikba, csak rühellem egy privát üzi miatt a lapost/asztalit elindítani, mikor épp a tabletemen/telómon bohóckodok...

Lehet nem ide kellett volna, na nem baj... :U

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#7177) canniball válasza tatabike (#7176) üzenetére


canniball
nagyúr

1. Töröld a sütiket! Mobil nézetben nálam is bugos a belépés, de asztali nézetben sosem volt vele problémám.
2. A privikért nem kell más eszközt elindítani, azokat ugyanúgy látod a lapcsalád többi oldalán is.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7178) tatabike válasza canniball (#7177) üzenetére


tatabike
őstag

Asztali módban sem jó. Amúgy meg, elég tré dolog az ország egyik legnagyobb informatikai lapcsaládjától, hogy egyszerre minden jól még sosem működött az oldalon, igen, sajnos mindig van valamivel probléma.
Tisztára, mint egy pékség, ahol minden nap random módon valamit odaégetnek... Ma a kiflit, holnap a kakaóscsigát, stb...
De ez a mobil téma ez már évek óta állandóan így megy, röhej az egész, és nem foglalkozik vele senki, hogy megoldja.
Az nem megoldás, hogy a priviket máshonnan is meg lehet nézni, erre én is rájöttem. Csak egy példa volt, hogy néha esetleg jól jönne, ha telefonról is lehet a HA-n ügyködni. Hogy ne akadj fenn a privin, akkor írom azt, hogy meg akarok nézni egy hirdetést, és üzenetet írni a hirdetőjének. Tudom, nézzem meg a hirdetést a HA-n, aztán írjak privit a Mobilaréna felületéről...
Hagyjuk, te is nagyon jól tudod, hogy ez nonszensz...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#7179) tatabike


tatabike
őstag

Jah, bocs, a sütitörléshez még annyit: Ez egy olyan csont, mint a hülye usernek a szolgáltató utasítása: Indítsa újra a készüléket! Mintha ez bármit megoldana. Tudod, mi történik, ha törlöm a sütiket? Nem a belépő oldalra dob vissza belépés után, hanem a nyitóoldalra, és nem vagyok belépve. Előrébb jutottam nagyon... :W

Szerk.: Csak megjegyzem, mobil és asztali nézetben is ugyanez... :P

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#7180) DJ. Ru$y válasza tatabike (#7178) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én, ha belépek mobilról asztali nézetben a PH! oldalára, és onnan megyek a menüsoron az "Apróhirdetések" linkre, akkor tökéletesen be vagyok jelentkezve a HA!-n, tudok upolni, hirdetést szerkeszteni stb.

Droid 5.0.1, Opera.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7181) canniball válasza tatabike (#7179) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez fura, mint írtam nálam asztali módban működik. Próbáld meg másik böngészővel, hátha azzal sikerül.
Ami pedig a problémákat illeti: ha jól emlékszem a legutóbbi ígéret szerint tavasszal jön az új HA, bízzunk benne hogy azzal helyére kerülnek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7182) tatabike


tatabike
őstag

Igen, remélem én is, hogy jó lesz. De azért nem fogok böngészőt váltani egyetlen oldal miatt, én ragaszkodom a bevált dolgaimhoz. Én még abból az időből vagyok, mikor 1000 emberből egynek volt e-mail címe, meg amikor még csak meghívásos alapon működött a gmail fiók nyitás... ;]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#7183) canniball válasza tatabike (#7182) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem azt mondtam hogy válts böngészőt, hanem csak azt hogy tégy egy próbát egy másikkal, hogy kiderüljön a böngésződ hibája vagy nem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7184) tatabike válasza canniball (#7183) üzenetére


tatabike
őstag

Ha az internet bármely bugyrában hibátlanul üzemel, és csak a HA-nál van gond, feltételezem nem a böngésző a gond...
Még az sem lehet, hogy az internet hozzáférésemmel lenne probléma, Európa-szerte használom a telómat/tabletet napi szinten... Kamionsofőr vagyok... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#7185) #90933760


#90933760
törölt tag

Képfeltöltésnél, ha be van jelölve a jpg konvertálás opció, miért nem enged 3 Megánál nagyobb képet feltölteni? Ha egyszer úgy is törli és csak a párszáz KB-os jpg van mentve a szerverre?

fHD print screenek, game screenek jó része 3-4 MB körül van pont.... Egy 10 Megára bővítés ráférhetne.

(#7186) lezso6 válasza #90933760 (#7185) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

PNG-nél 600 kB a max. Prémium előfizetéssel viszont 10 MB.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7187) #90933760 válasza lezso6 (#7186) üzenetére


#90933760
törölt tag

3MB-os korlátot ír és ha alatta van akkor engedi. Ezek szerint PNG-ből enged feltölteni 3 Megásat is, ha a JPG konvertálás opció be van jelölve.
És akkor a már átkonvertált JPG mérete lenne nagyobb 3 Megánál, azért nem engedi. Ami azért érdekes, mert egy 2.9 Megás PNG-t átkonvertál 500-800 KB körülire a Rios, akkor egy 3.5MB-os PNG hogy nem fér bele 3 Megába, valami nem kerek....

Meg amúgy is új szerver..., kicsit már kinőhetnénk ebből 2017 elején. 10MB alap, prémiumnak 30-50MB és még ez is távolba kiáltott szó manapság. Ne kelljen már egy fHD screent átkonvertálni még pluszba ilyen 15 éves szintű korlátozások miatt az ország vezető informatikai portálján.

(#7188) #33253120 válasza #90933760 (#7187) üzenetére


#33253120
törölt tag

Utána meg majd a mobilnetesek sírnak, hogy nagyon eszi az oldal az adatot.... :)

(#7189) lezso6 válasza #90933760 (#7187) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

szerk: Sztornó, ja, világos. Prémium előfizetés, mondom, nem vagyunk képhosting site. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7190) tatabike válasza #33253120 (#7188) üzenetére


tatabike
őstag

Én nem azért sírok, mert eszi az adatot, hanem mobilról szinte használhatatlan, alig (vagy egyáltalán nem) lehet belépni. Ezt kéne javítani, nem csak a súgóban mutogatni évek óta a "pár hét és megoldjuk" szöveget. Most komolyan, miért nem lehet ezt kijavítani már évek óta? Miért hallgat minden illetékes, mikor ez szóba kerül? Nos?

Baltoafarkas, hagyjuk már, én azzal is itt találkoztam először, hogy sütik törlése, meg előzmények törlése, meg próbáljak másik böngészőt. Mi van?? Komolyan, mintha az étteremben kihoznák a kaját, és azt mondanák, hogy "bocs, nem volt szabad rezsó, melegítse már meg magának..." :P

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#7191) lezso6 válasza tatabike (#7190) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nos. Azért hallgatunk, mert nem érünk rá szabadkőmüves gyíkember meetingek s a szerkesztőségben lévő rengeteg malájkurva hajkurászása közben ilyen apró baromságokra. Ja meg még fel is kell töltenem a chemtrail-gépeket DDT-vel...

Komolyra fordítva a szót: a mostani HA már nem fog fejlődni, nagyon hamarosan jön az új.

A második bekezdésedre: Most mit akarsz? Önérzeteskedni, hogy mindig a "vevőnek" van igaza vagy megoldani a problémát? Itt legalább foglalkozunk a problémáddal, s próbálunk segíteni. De ezek szerint semmi sem elég. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7192) #33253120 válasza tatabike (#7190) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akinek nem inge....

Én is mobilnetes vagyok, sőt, vezetékes netem egyáltalán nincs, de általában mindegy mekkora egy kép itt a weboldalon.

De látok sok embert panaszkodni, hogy akad tőle a 3310, meg az XT, meg lefogy tőle a net...

(#7193) DS39 válasza #90933760 (#7187) üzenetére


DS39
nagyúr

A logikád jó, valóban el kellene férjen, de mivel a 3,5 megád nem töltődik fel, így nem lesz konvertálva.

(#7194) #90933760 válasza #33253120 (#7188) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem sírnak, mert a feltöltési korláton kellene csak lazítani akkor ha a jpg konvertálás be van pipálva, hogy beengedje a képet, majd utána átkonvertálja ugyanúgy 500-800 KB körülire, mint szokta és csak azt őrzi meg. Kétlem, hogy annyian használnák egyszerre, amitől kifekszik a szerver, közben olyan alapvető nonszensz dolgot nem lehet vele megoldani, hogy egy print screent feltölts, még azt is konvertáld át előtte.
Az égvilágon senkinek nem lenne hátránya belőle, de nekem aztán mindegy, akkor feltöltöm máshova, csak előtte gondoltam teszek egy próbát itt is, hátha a maláj kurvák toszogatása, a DDT szivattyúzása, a gyíkemberek léggyel etetése közben esetleg ezt meg lehetne-e oldani.

[ Szerkesztve ]

(#7195) tatabike válasza lezso6 (#7191) üzenetére


tatabike
őstag

Igen, majdnem jól sikerült az utolsó mondatod, csak éppen a 'semmi' elöl kimaradt egy névelő.

"De ezek szerint a semmi sem elég."

Figyelj lezso, ez nem önérzeteskedés, meg mi az, hogy mit várok? Semmit. Azt is kapom. Évek óta tépem a számat, hogy nem jó mobilról, nem jó mobilról, nem jó mobilról... Hagyjuk már, tudod, hogy ez nonszensz. Tudom én, hogy sok a dolog, sőt, voltam is a szerkesztőségben, láttam a maláj kurvákat is, biztos megterhelő minden nap... :P Csak tudod az sem megoldás, hogy kiírjátok a súgóba, hogy ha nem jó a mobilos nézet, ne izgulj, pár hét és kijavítjuk. Mióta virít ott ez? Pár éve? Ezt mifelénk úgy hivják, hogy "ezek full hülyének nézik az embert..."

Szóval igen, a semmi tényleg nem elég... :N És ha már a megoldásnál vagyunk, nem hinném, hogy az a megoldás, hogy az ember ügyeskedik percekig, innen-onnan próbálkozik, hackereket megszégyenítő fogásokat vet be, hogy mobilról be tudjon lépni a nyamvadt fiókjába, mikor manapság már 5 kiló ruha kimosása is egy gombnyomás... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#7196) lezso6 válasza #90933760 (#7194) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, ez így tényleg nem volt jó, változtattunk.

A gyíkemberezés arra volt válasz, hogy miért nem foglalkozunk a HA-val, nem a képfeltöltésre.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7197) lezso6 válasza tatabike (#7195) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Ezt mifelénk úgy hivják, hogy ezek full hülyének nézik az embert..."

Ez micsoda, ha nem önérzeteskedés?

Leírtam mi van, hogy lesz megoldás, erre folytatod a hisztit, mert ugye jó balkáni szokás, hogy szidni kell mindenkit, hogy éskülönbenis. Bocs, de ennek további olvasgatására nekem nincs affinitásom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7198) #90933760 válasza lezso6 (#7196) üzenetére


#90933760
törölt tag

Király arcz vagy, tudtam én, hogy te vagy a legnagyobb az egész brigádból.

(#7200) Delila_1


Delila_1
veterán

Kedves Lezso!

Az Excel fórumon felmerült, hogy 1-1 témában már többször feltették ugyanazt a kérdést.

Meg lehetne oldani, hogy lenne egy tár, amibe felvinnénk ezeket a témaköröket (ABC-ben rendezve), ahol könnyen rákereshetne a kérdező a régebbi válaszokra?

Üdv, Delila

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.