Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#7601) lezso6 válasza DrojDtroll (#7599) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze, én is egyébként kb csak a PH-t használom. Pár napja megszakadt a net, és összekakiltam magam, hogy a szerverrel van valami. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7602) DrojDtroll válasza lezso6 (#7601) üzenetére


DrojDtroll
addikt

ilyen már volt velem is :)

(#7603) lev258


lev258
veterán

Sziasztok.
Tegnap este hozzászóltam egy Logout íráshoz, mára törölték a hozzászólásokat, valamint a hozzászólás lehetőségét is. Most ott virít az Itt szóltam hozzá listámban áthúzva és nem tudom kitörölni, mert "Nincs megfelelő jogosultság ehhez az erőforráshoz.".

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7604) #90933760 válasza lev258 (#7603) üzenetére


#90933760
törölt tag

És ugye ott a macskás kép? :DDD

(#7605) lev258 válasza #90933760 (#7604) üzenetére


lev258
veterán

Igen, ott van. :K

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7606) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ezt így itt hagyom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#7607) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Valammi nem működik az m.logout.hu-n: [kép]

Bocsánat, ha volt már!

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#7608) #90933760 válasza lev258 (#7605) üzenetére


#90933760
törölt tag

A hiba nálam is van sima topikoknál, ha kattintok rá akkor kitörli. Ha görgővel kattintok, hogy új lapon kérje a kitörlést akkor nincs jogosultság és macskás kép.

(#7609) lev258 válasza #90933760 (#7608) üzenetére


lev258
veterán

Nálam egyáltalán nem törli ezt a bizonyosat, akárhogy kattintok.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7610) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, egyre többször jelentkezik az a jelenség, hogy nem működik az oldalon a scroll, csak az oldalsó sávval tudok görgetni. Jelenleg Chrome-ot használok, más oldalakon megy a scroll, egér is rendben van /g700s/ csak a ph-n nem, más böngészővel /edge/ is ok. :F

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#7611) kispx válasza LÁZ (#7610) üzenetére


kispx
addikt

Chrome (Chromium) hiba. Más oldalaknál is ugyanez a helyzet.

(#7612) LÁZ válasza kispx (#7611) üzenetére


LÁZ
addikt

egyelőre nálam csak a ph-nál jelentkezik, úgyhogy megvárom a következő update-et, hátha változik a helyzet, ha nem, átcuccolok edge-re, vagy megszokom :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#7613) Strezi


Strezi
őstag

Sziasztok,

mobil nézetes (m.prohardver ....) fórumban sajnos látom az általam letiltott felhasználók hozzászólásaira adott válaszokat, teljes nézetben pedig nem(helyesen). Nem tudom mióta ilyen, csak mostanában kényszerültem mobil nézet használatára.

De, lehet hogy összefügg, mert mostanában a Galaxy S2 tabom mindíg a mobilnézetre megy a teljes oldal helyett. Alkalmanként belövöm a teljes vezió kérését, de már belefáradtam. Nem tudom hogy ez a Ti(szerver) oldalon változott(?)-e?

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#7614) jimmy5


jimmy5
aktív tag

sziasztok !

Nem tudom hogy csak nekem van bajom az Androidos PH figyelő-vel ?
Nem állítja vissza az elmentett topicokat.
kb 2-3 hete elég lassúcska.

A telefon szűzen volt telepítve. 6.0.1 és 7.1.1-es androiddal is.(Xiaomi Note 3 Pro)

Csak nekem ilyen(user error) vagy tényleg van vele gebasz másoknál is ?

üdv

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#7615) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Lezso, van egy kis gáz. Ha valakinél letiltom a privátot, én eddig nem kaptam róla e-mailt, ha letiltás után küldött üzenetet, ma viszont egy letiltott user üzenetéről jött e-mail, ez szerintem bug. Vagy feature? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7616) lezso6 válasza DJ. Ru$y (#7615) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy korábbi mailt kaptál meg, ami még a letiltás előtti privát miatt jött.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7617) lezso6 válasza Strezi (#7613) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A mobil nézet sajnos olyan amilyen. Nem lehet (egyszerűen) megoldani a desktopon működő ignorálást. Szóval vagy marad így vagy kiszedem a feature-t. Majd jön Colombo feles... izé... az új reszponzív PH design, az rendbetesz mindent.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7618) Strezi válasza lezso6 (#7617) üzenetére


Strezi
őstag

OK, köszi a visszajelzést! Rosszabb ne legyen ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#7619) DJ. Ru$y válasza lezso6 (#7616) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor duplán kaptam meg az e-mailt (megkaptam akkor is, amikor először írt, meg most is)? Az más kérdés, hogy mind a két privátban ugyanazt írta... Ez érdekes. Köszi a választ!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7620) Smiley


Smiley
őstag

Hali,

Amiota atalltatok only https-re azota regi rendszereken nem lehet megnyitni az oldalt. Nem is folgalkoztam vele, de jo hasznalni a regi powerbook-ot a mai napig. Fogtam bedobtam a lets encrypt root cert-et de nem oldotta meg. Azonban nemreg a hup.hu is megcsinalta a https-t ugyanugy a lets encrypt-el, es az megy. Tudom ez eleg fura kerdes, de szerintem azert vannak meg itt rajtam kivul akik szivesen hasznalnak a regi gepekrol is a forum-ot. Igazabol kiprobaltam par nagyobb oldalt google yahoo amazon ezek mind mukodnek https alatt is ezzel a regi rendszerrel es bongeszovel, persze nem jelennek meg tokeletesen, de a ph az mindig jol mukodott.
Ha nem nagy keres akkor megneznetek mi lehet ennek az oka?

Elore is koszi!

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#7621) lezso6 válasza Smiley (#7620) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Légyszi erről az oldalról nyomj egy képernyőmentést a kérdéses böngészővel megnyitva: [link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7622) Smiley válasza lezso6 (#7621) üzenetére


Smiley
őstag

Ez most nagyon nagy facepalm... :W
Eszembe se jutott, hogy ranezzek erre, igazabol SSL/TLS-en folyamatosan elhalt pedig safari 3 ota ez tamogatott. Szoval fogtam egy firewire disk-et, es feldobtam ra a egy szuz rendszert, es mar a joval a regebbi safari 3-al is tokeletesen mukodik... szoval azt hiszem ideje ujrarakni ezt a sok eves rendszert :)

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#7623) lev258 válasza lev258 (#7603) üzenetére


lev258
veterán

Továbbra is fennáll a probléma.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7624) lezso6 válasza lev258 (#7623) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Készül ehhez hamarosan javítás.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7625) lev258 válasza lezso6 (#7624) üzenetére


lev258
veterán

Akkor már dolgoztok rajta.
Nagyon köszönöm. :R

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7626) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Debug adatok:

cmKGKo5ALF/XvKjdXmNoDGFp9t5Z+qMc9S3kfi/27yrUI4i2+pUcDrAnS5lA9Kf2yqYsmBXywDX4glsavty
E1EFSJOgJ+GUCdPog5bN8mwk2Oxjev079Ssmy1P4taAzSrh3qAkRzBUHcPhgqfJH5gS+geLYT+WeNjcJpRD
LJJO0Y/DOxcM+udSXw5udr5+8DTC3+95fKvuvFBq5o4YKftPTr8b+l+ufqwwAxfgqFpde00998Xiip7HuxQ
Y6H4gryG2PYaozv3lvJ+y4zPG1ZPad2TxzwK51ATBXDcq7tmSRGYxpLb6Dqq5O46PRkmxuNBip+cZms1hpW
+zXPuQv8Cm/HOwHZEaE09QlpH4Y+lcYVki679UaLdInTZTPRPEaG1pr+PhfCld9/NOZuhTqsFTKnsa3dqkV
hceWSJfFYR+hpdmueD1Iod2kHE4bzepsH8eYH7PD6dSGVkL+6KINbPOyq8EDQFeFzMpPKdYaXfi2/jkq5Hy
xpQE2J/YeIyUb+AitfIjvNWRAiGtRHsKcJsq2b+wkmsVxNFlleeVFCXLJt5B8p86MzPCi5bzocX5tXOQpfP
btzWGOqgS29k8UBmmyxlR/FNsuMI6S4R32G7uUHK+vWL8BgYdeMCFwuLmOmlGldHZbAhqVLMwPffV73tyJE
IWpKGiahpwpwXcquRps0hA+cI3I6e0eTfh6ZrsFyaTzo4FAliw/bWwM0/BLMhQEiknccL/9CIsTbJ4zZuzT
iULokuNhqxTHgf5jnJH+MQt6v77kU7nHbYE3YaTUmIMARbDb2rMLoxBpBfodvLeHILKDy0CnBryPhGwZPhr
4srARq9GhZSP7kwV1oXEDLDA56OxSe75BAMF0OgDYTOWkYMO+BUWRoSuRMBIvxZmu3H7UkRQxNSHkM218Mu
7alLLshPHKscm/SAHTMABF7Hda9M2bEwoJ4u1X3lnimVjq7j4/Jucc9v/XEYScdWS7QMp6drDjjQiMRvTjm
ywMEtxx3YLg3x4zsfdav2RIGOh935+vzC4tV6/15eTuCCQtK++VYl5k7amydb9y8KY/DCUaws9KZozmZUWj
9xyj2FVpphkLxv1nNHo5OFWzB4TWI1oZVa5Tax4x2uxZKTUTVEcw=

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7627) lezso6 válasza Winner_hun (#7626) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva. Volt egy kis leállás sajnos.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7628) R̲e̲m̲


R̲e̲m̲
senior tag

Sziasztok!
névváltoztatásnál ez mit jelent?
"Valami értéke túl hosszú"
3karakter lenne az új név, és a fenti hibával megáll

[ Szerkesztve ]

(#7629) lezso6 válasza R̲e̲m̲ (#7628) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valószínűleg a cuccok résszel van baja, az túl hosszú, majd jön javítás.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7630) R̲e̲m̲ válasza lezso6 (#7629) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

köszönet!

(#7631) Hondo


Hondo
csendes újonc

Hozzászólnék egy topic-hoz, de azt az üzenetet kapom, hogy : "Kérjük, hogy várj türelemmel, amíg valaki válaszol a hozzászólásodra, ne írj újabb hozzászólást! Köszönjük megértésedet!". Igaz, hogy négy napja én voltam az utolsó, de lett volna új kérdésem, amire a fórumban esetleg választ kaphatnték, így azonban esélytelen.

ASUS ROG STRIX Z370-F GAMING, Intel Core i7-8700K, Gigabyte GTX1080Ti Aorus, Corsair RM850i, Samsung 970PRO 1TB M.2, Thermaltake Pacific R360, Thermaltake - The Tower 900, ASUS - ROG GK2000 HORUS.

(#7632) canniball válasza lezso6 (#7629) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezt a javítást az új felület hozza vagy korábban megérkezik? Páran már belefutottunk ebbe...jó lenne ilyenkor valami infó arról hogy mégis melyik mező tartalmával van probléma...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7633) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Az itt szoltam listából szeretnék egy témát törölni amit a kedves cikkíró már törölt, tehát már áthúzva szerepel.
Erre kapok egy macskásbudis 403-at. [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7634) lev258 válasza kraftxld (#7633) üzenetére


lev258
veterán

Ugyanez van nekem is, már dolgoznak rajta. Lásd fentebb.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7635) kraftxld válasza lev258 (#7634) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Oké, reménykedtem, ha többen sírnak majd hamarabb kész lesz. Remélem nem a reszponzív design-al egy időben ami kb a linux évében jelenik majd meg :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7636) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az "Itt szóltam hozzá" csomagból törölni akartam egyet, a rendszer rákérdezett, hogy meggondoltam-e. Igent mondtam, mire "403 Forbidden Nincs megfelelő jogosultság ehhez az erőforráshoz." választ kaptam.

(OFF)A kérdéses elemet azért akartam törölni, mert át van húzva, ergo a szerző törölte az írást.
A nem áthúzott esetén működik a törlés, kipróbáltam.(/OFF)

Kellett szólnom, előbb olvashattam volna is pár sort... :B

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7637) 0xmilan


0xmilan
addikt

[link]
Valami bibi van a szavazatok számolásával szerver oldalon.

(#7638) elithun


elithun
őstag

Nem biztos, hogy ez a Ti hatáskörötök, de az új főoldali reklámból 4:3-as átlójú, 1280*1024-es felbontású monitoron nem sok mondanivaló jön át. [kép]
Csak szólni szerettem volna róla valahol.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7639) quailstorm válasza elithun (#7638) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szvsz 125%-on vagy nagyításügyileg. A képeden az arányok 1024x768-ra igazak.

(#7640) elithun válasza quailstorm (#7639) üzenetére


elithun
őstag

Való igaz, így csak picit lelóg, de van mit értelmezni. Akkor tárgytalan. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7641) lezso6 válasza 0xmilan (#7637) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elérkeztünk ahhoz a ponthoz, hogy számítani kell arra, hogy egy haxor széttrollkodja a szavazórendszert. Mondjuk nem nehéz. Ha reghez kötött lenne, akkor már nem lehetne, csak ugye akkor kevesebb a szavazat, nem reprezentatív. Ha pedig nincs reghez kötve, akkor hekkelhető.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7642) #65675776 válasza lezso6 (#7641) üzenetére


#65675776
törölt tag

Így sem éppen reprezentatív. Szerintem egy ilyen szavazásnak a lapcsalád valódi olvasóinak a véleményét kell tükröznie, ergo a reghez kötés teljesen járható és elfogadható megoldás.

(#7643) lezso6 válasza #65675776 (#7642) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rengeteg olvasó van, aki nem regisztrált. Persze fel lehet dobni egy egyszerű reg ablakot a szavazásnál, hogy lépj be, utána szavazhatsz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7644) 0xmilan válasza lezso6 (#7643) üzenetére


0xmilan
addikt

Szerintem csináljunk egy szavazást, hogy kelljen-e aktív session a szavazáshoz.

;]

(#7645) sutykuru válasza 0xmilan (#7644) üzenetére


sutykuru
tag

Szavazzuk meg, hogy legyen-e szavazás! :P

(#7646) lezso6 válasza sutykuru (#7645) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Előbb szavazzuk meg, hogy beszéljünk-e róla.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7647) customer114 válasza lezso6 (#7646) üzenetére


customer114
senior tag

Előbb gondolja át mindenki, hogy akar-e róla beszélni.

(#7648) Rimuru válasza lezso6 (#7643) üzenetére


Rimuru
veterán

sutin kivul esetleg csinalhatsz meg ip szurest, utana mar ddost fogsz latni ha valaki csalni akar :DDD

Vigyázat, csalok!

(#7649) lezso6 válasza Rimuru (#7648) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megújul kicsit a szavazóbox, lesz védelem.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7650) #90933760


#90933760
törölt tag

A fórum főoldalon a második sor neve az eddig is TV & Audio volt vagy mostanában lett átnevezve? Nekem olyan furcsa, mintha eddig más lett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.