Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#7651) lezso6 válasza #90933760 (#7650) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezelőtt életmód volt, azelőtt meg házimozi. Ez az új sokkal jobb, kifejezőbb név.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7652) Bjørgersson válasza lezso6 (#7651) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem házimozi volt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7653) lezso6 válasza Bjørgersson (#7652) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja tényleg, összekavartam. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7654) #90933760 válasza lezso6 (#7651) üzenetére


#90933760
törölt tag

Háhh, mondom én más volt. Látok mindent. ((-(-.(-.-).-)-))

(#7655) lev258


lev258
veterán

Végre tudtam törölni a már nem létező topikot. Hálás köszönet. :R

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#7656) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Találtam egy gyári arcképet ha minden igaz ahol a kicsi kép a megszokottól egy kicsit nagyobb... de ott van megcsináltam a kicsit csak valaki legyen szíves beállítani.

Remélem jó helyre írok.

(#7657) lezso6 válasza -secret- (#7656) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha a többiek is leokézzák akkor cserélem. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7658) -secret- válasza lezso6 (#7657) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi. Ha átállítod akkor 'írd alá' azt a hozzászólást az arckép topikban légyszí. :R

[ Szerkesztve ]

(#7659) Keem1


Keem1
addikt

Ezt nem tudom, bug-e (esetleg feature :DDD ), de akkor majd törli az illetékes.

https://mobilarena.hu/allando/blogok.html <-- minden további nélkül műxik.
Ellenben mobilon https://m.mobilarena.hu/allando/blogok.html üres fehér oldal csak (hibaüzenet sem).
És át se tudok váltani, mert ha kitörlöm az m. aldomaint, akkor is visszavisz (csak a böngésző "asztali mód"-ja segít).

(#7660) canniball válasza Keem1 (#7659) üzenetére


canniball
nagyúr

Az utolsó mondathoz: ez így normális.
A "fehér oldalas problémát" meg tudom erősíteni, nálam is ilyen.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7661) guftabi96 válasza lezso6 (#7593) üzenetére


guftabi96
addikt

Ha frissítés közben görgetsz, akkor egyből beakad. (Vivaldi - Chromium)
Én úgy szoktam használni a fórumot, hogy ha benne vagyok egy topikban, akkor a Fórum gombbal megyek abból ki, hogy közben frissítsen is, hátha érkezett valahova úgy hsz, de mivel elsősorban az itt szóltam hozzá listát nézem, ezért elkezdek egyből görgetni is, szóval ha addig nem tölti be egyből az oldalt, akkor meg is akad a görgetés.
Lap bezárása, és újra megnyitása megoldja.
Remélem Vivaldiban is hamarosan javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#7662) lezso6 válasza guftabi96 (#7661) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez pontosan az a Chromium bug, amiről volt szó korábban. Frissítés kell.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7663) lezso6 válasza lezso6 (#7662) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam pár napja facebook chaten csinálja, újra kell indítani a lapot. Chrome 57.0.2987.133, még nincs frissítés. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7664) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A kettőspont a T alá belóg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7665) Kasya


Kasya
nagyúr

Csak kivancsisagbol: Tampermonkey okozhatta a hibat, vagy mas esetleg?

(#7666) emre33 válasza Kasya (#7665) üzenetére


emre33
addikt

Nálam is ugyan ez a helyzet, Sima alap chrome..

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7667) Kasya válasza emre33 (#7666) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugy tapasztalom, hogy hsz irasa utan jelentkezik a gond. Most sikerult masodszorra is eloideznem. Ugyanakkor nem tudom folyamatosan eloidezni.

Chrome nalam is.

Szerk:
Na jo, mar megint elojott hsz iras utan.

[ Szerkesztve ]

(#7668) Kasya válasza Kasya (#7667) üzenetére


Kasya
nagyúr

Már mobilon is tapasztalom asztali nézetben. Samsung Bowser. Szimpla böngészés közben.

(#7669) #90933760


#90933760
törölt tag

Felhasználó global hozzászólás keresés esetleg úgy nem lehetne, hogy az utolsó 10 hozzászólást adja csak ki? Legtöbb oldalon alap funkció, de sokan szeretnek vele kutakodni is azért kellene korlátozni 10-re.

(#7670) EmberXY válasza #90933760 (#7669) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem pont azért nincs (a modik látják tudtommal), mert a kutakodás nem biztos, hogy etikus, hiába nyilvános a fórum, senki nem szeretné, hogy nyomozzanak utána, elvégre ha azt sem tudja valaki, hogy hol szóltam hozzá, akkor miért érdekli, hogy mit? :D

Up the Irons!

(#7671) lezso6 válasza #90933760 (#7669) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És neked miért kéne? :) Legfeljebb azt tudnám elképzelni, hogy a saját hozzászólások listázhatók. De ennyi.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7672) #90933760 válasza lezso6 (#7671) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hát kutakodni. ;] Engem csak az érdekelne, ha valakinek írok privátot és baszik válaszolni akkor meg tudjam nézni a fórumba írt-e. De tudom mekkora visszaélési lehetőség ez amúgy sárdobálózásnál, mert más fórumon már vágtak hozzám viták alatt 5 évvel korábban írt hozzászólásaimat, és jó is hogy itt nincs. De az utolsó 10 találattal ki lehetne ezt szűrni.
Bár nem teljesen az igaz, mert azzal is megtudni néhány topikot ahova irkálsz és abban már vissza tudják keresni a régieket is. Ahhoz meg korlátozni kellene a topikon belüli felhasználó keresést egy évre pl. Úgyhogy jah, inkább jobb ha nincs.

A saját az jó lenne, az érdekelne hogy mik voltak az első hozzászólásaim ezen a fórumon, azt tudom hogy lámaként jöttem ide és nem is terveztem itt maradni sokáig úgyhogy annak nyomai biztosan látszódnak rajta. Meg hogy milyen topikokba írtam annak idején, lehetne egy ilyen kereső is.

Olyat nem terveztek, hogy a Rios gépház felirat piros legyen új cikknél és egy számot odaírjon, mint privátoknál ha új jön?

[ Szerkesztve ]

(#7673) EmberXY válasza #90933760 (#7672) üzenetére


EmberXY
addikt

A profiloldalán láthatod, hogy az adott illető hsz-einek száma nőtt-e vagy sem, amíg nem válaszol, ha csak ez a gond. Energiából nem emészt fel többet, mint kikeresni az utolsó hsz idejét...

Up the Irons!

(#7674) 0xmilan válasza #90933760 (#7672) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem akarok ötleteket adni, de ha itt egy egyszerű scripttel végigpörgeted a sthrid-t nulláig, akkor az összes létező topikra le tudsz futtatni egy "részletes keresést".
https://mobilarena.hu/kereses/keres.php?type=thread&sthrid=3308060&stext_all=&stext_exac=&stext_some=&stext_none=&suser=Baltoafarkas&srtouser=&submit=%C2%A0
Habár a vezetésnek gondolom nem tetszene, hogy 3.3 millió lekéréssel DOSolod a szervert. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7675) lezso6 válasza #90933760 (#7672) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tehát megnézed, hogy írt-e és hova, aztán rászólsz, hogy válaszoljon má' e'. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7676) DS39 válasza 0xmilan (#7674) üzenetére


DS39
nagyúr

És ezt hol jelenítse meg? 3.3 millió fülön? Mert ez nem egy sql hogy unionolod, ez egy HTML oldalt ad vissza.

(#7677) 0xmilan válasza DS39 (#7676) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem külön fülön, hanem 3.3 millió külön böngészőben. :U

...Ha ott a "Nincs találat." a HTML válaszban, akkor nyilván eldobod, mert nincs benne értékes info. Különben meg egyszerűbb esetben mented az egész oldalt HTML-ben vagy "felparseolod" és kimented csak a hozzászólásokat egy txt-be. Pythonhoz pl. van modul, ami megcsinálja a munka nagyját neked, de szerintem már így is túl sok "rosszat" írtam. Biztos van, aki hobbiprojektnek már megcsinálta, de az nyilván nem publikus.
Ha a ph szeretné, ha lenne ilyen feature, akkor már megcsinálta volna, szóval ne éljetek vissza a meglévő keresőkkel.

(#7678) #90933760


#90933760
törölt tag

Ja hát nekem olyan kéne ha lesz, ami lezso arany kezei közül kerül ki optimalizáltan. :DDD
Meg nem szeretném kifingatni a gépemet se ekkora adathalmazzal, mikor két Minecraft fut egyszerre kell rá az erőforrás.

(#7679) DS39 válasza 0xmilan (#7677) üzenetére


DS39
nagyúr

Kevesebb erőfeszítésbe kerülne feltörni egy nagybetűs profilját. 😊

De gyerekek, nem, ezt nem szabad, senki ne próbálja meg! 😉

[ Szerkesztve ]

(#7680) sutykuru válasza DS39 (#7679) üzenetére


sutykuru
tag

Osztán ha visszapattansz egy 2step loginról mi lesz? :D

(#7681) DS39 válasza sutykuru (#7680) üzenetére


DS39
nagyúr

Van ilyen a PH-n?

(#7682) sutykuru válasza DS39 (#7681) üzenetére


sutykuru
tag

Nagybetűsnek lehet, hogy van. :D

(#7683) axioma


axioma
veterán

Nem kimondottan bug, csak most tunt fel, es nem gondolnam szandekosnak.
Kaptam privatot, van rola ertesito beallitva, jott is rendesen az email. A cimben benne a nev, aki irt nekem (akkor eloszor). Majd valaszoltam, es utana mar olyan jon, aminek a cime se specifikus, es tartalma is plain text.

(#7684) DJ. Ru$y válasza axioma (#7683) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha mobilnézetből válaszol valaki talán akkor kapod a második típusú e-mailt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7685) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Az miért van, hogy fórumozok-fórumozok és egy idő után az egerem görgőjével nem tudom görgetni a fórumot? Minden máshol oké a böngészőben. Restart után megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#7686) DJ. Ru$y válasza -secret- (#7685) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről szól az utolsó oldal. Chromium bug.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7687) dqdb válasza -secret- (#7685) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]
Zárd be a fület és nyisd meg újra, ennyi elég, nem kell újraindítani a teljes böngészőt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7688) -secret- válasza DJ. Ru$y (#7686) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Oh, köszi.

(#7689) Rimuru


Rimuru
veterán

Vigyázat, csalok!

(#7690) SunyaMacs válasza Rimuru (#7689) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

(#7691) lezso6 válasza SunyaMacs (#7690) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7692) 0xmilan válasza lezso6 (#7691) üzenetére


0xmilan
addikt

(#7693) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Privát értesítő mail tárgyában a < jelet nem jól küldi ki.

**&lt;* privát üzenetet küldött neked - PROHARDVER! fórum.
A mail szövegében már jó.

(#7694) layerke


layerke
aktív tag

Debug adatok:

eVdnzvKS3IvEl64s7HHgHEzp/zB4hYmhAr1OhIgBAdaenihw1jv4iy3vPv8HWoKgOLKGqMnFW8kwizhviJq
6DC21rh9IvAic1KI2c3YS/YAlb4A2BfPwqK1JRpzC8fvtOUdGY8AXu567/Mib58kJ+qmNGFV35KdzPBHiil
tDV4eO+b0/VRwxQwl6LbysYtHFQaLot8DwSBFtWtTcfOh2iXVXq4kJzieGYXmfAKu5ojT4v2L8gAPvVhiNj
K0byaA553shD8jMVmIhCqSURVP6URMxR3xF4CS2CME/eNqMtSYpT5gcXSa/U9VFCVRd1h8i1I53hicqRh2Q
hapHkGokErCaBFNjyTGfo4RnwIxA3p7tTAYJ/Ibm5qh+h5fzCV0CWH/hn5NPRgj0gpZpcoTiNSSO8TpOMgI
Yd/NLolIvGI88Fz1WALDEyWUm3oDTeQrr5DFGW6OjgoiUnsEznnohRZgkN44vmkaYW/BXjDW2XZ4sXwmf+U
SroiQivJpmLhtjwkYHxVpzeAcnKjq3R18joOvOrMZa3hU4zwq/51OmM/PCYxOiZ8BZMaSUv70qDZC8gk7Jv
fC3ZteHFze4w0QrgIkvRxUI+LbZZGcXueexBRfg1U/ZdeDh8/a1KgkIB2jWwwA9WkSznhHqLG8aFza6+Dg9
3Sgite/4Tg0Os9lXjEbRQNOcJgryaMwcf8ZPGb7cyjnsLN5vXlbR7Lmqylbsd80ZhVjOZRSyDRWAekfta8l
2Oe6J60ES3lVjlsRbgWRLQ3T66wpZRWji43IP8PJzY2Xr5slxwdIlpra5+fS5NgbrGVgdk7r/MIuOuMDngX
4UKTAfC3S36Gufx1ZYeg3M80IwWdNctbjfsNBEAqnU65XOdUxdUNn3HRFKXvkQu05TI2AkRUvdkRdbs6YlR
8pAHuyBB0DV3GL5+eMXci0W91HN7TTDL7wxHXL3ndFKO5UaPS/g0WGXMsSM8BzonC7LjGIrBL1qNbcGLb+b
W1bNq6FwF+p8ImmT9/8oWTsiHOvX6wR0EeAjoIYz8vQsqs4DG7+M4pK8o3ZjHgbwq0pdikx4R6paa4xqmNw
+OQ20wS0QyfvuoRxvE30ob9u+lgRIPYU3sJL3Ts+CIe7fUFMoIh9SQhB/uyEg0+NI3d2UyvctIHxeL37yoT
PakZWG0GuYECU7q3IiJNEpbfwFdIYLWMRXaRfZQ96PZUipm5bmcheh7xmaZE5pf+Fx+B0/g8bqslJ2WptyU
ECJSalym6LHIz5+1WK9Ye8rCVDggR5pwwFSXPf8lzIjbwSaBJiv55fqfidQ4oMStEka8+X4ppwrVWOLYgQJ
FUcVxeoNeMmzdh3BCXpqUVOFl4wfzza6RrXy/66zajRzXiu0drmyzbpzDm7qVTYIhVINWfHRvY6f9eqKmqD
ypG+iwG6O9zVbrGoEEgGabNLToi9ovxmlqfbDqSQ=

(#7695) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak nálam van olyan probléma talán a Creators Update óta W10-en, hogy Chrome alatt nem tudok Linket vagy képet beilleszteni?

A kép feltöltése megy, de a [IMG:http://][/IMG] és a [L:http://][/L] nem.
Ha rákattintok a gombra, villan egyet a Chrome, de nem hozza be a párbeszédablakot. Enter nyomása után beteszi a kezdő és a lezáró részt, mintha semmit nem írtam volna be a linkhez.

Újratelepítés után sem jó. :(

Firefox-szal hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7696) csako válasza Viktor0610 (#7695) üzenetére


csako
veterán

Nálam minden rendben.
Verzió: 59.0.3067.6 (Hivatalos verzió) dev (64 bites)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7697) finest


finest
őstag

Sziasztok!
Pár napja a hardverapro a legújabb Mozilla, IE alatt nem tölt be, "a kapcsolat alaphelyzetbe állt" hibaüzenetet kapok.
A prohardver és a fórumtopikok hibátlanul bejönnek, az apróról sem konkrét hirdetést, sem a főoldalt nem tudom megnyitni. Szerintetek?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#7698) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Innen lett hozzászólás törölve? A fejlécben a lenyíló menü 1-4 hozzászólást mutat de csak 3 látszik. Ha lett akkor megoldható hogy a törölteket ne számolja bele?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7699) lezso6 válasza Winner_hun (#7698) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen lett törölve egy. Valami lesz vele. Az új designban... ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7700) lezso6 válasza finest (#7697) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valami esetleg blokkolja a HA-t? Vagy éppen amikor próbáltad összekakilta magát a HA szervere, sajnos szokása. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.