Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#10886) V/ válasza Parci (#10885) üzenetére


V/
titán

Reméltem is hogy működik a csalók kiszűrése. Ez nem is vontam kétségbe.
Lásd a másik oldal szempontját. Sokan fizetnek a hirdetések feladásáért. Amikor a vevő eljut a fizetéshez, ahol banki előre utalás van megemlítve, szembesül azzal, hogy a szolgáltató szerint csalókkal találkozhat, ha ilyen fizetési módot lát. Most nem idézném a konkrét szöveget ott van feljebb a 10869 hsz-ben.
Ez miért tekinted normális dolognak, ez miért nem az eladó hitelének rontása? Miért tünne el?
A pénzéért elvárja, hogy a szolgáltató ne csökkentse a vásárlói számát.
Biztosítok egy győri embernek Szegeden személyes átvételt, de annak lesznek + költségei vagy én szállítom el hozzá és az megint + költség vagy pedig nem lesz vásárló nálam, mert ez lett javasolva a szolgáltató részéről és nem tudjuk összehozni.
Akkor már inkább az előreutalás vagy PayPal, ahol biztosítok a vevőmnek a cég által vásárlói védelmet, de ott is előreutalás van.
Miként fogom a hirdetés költségeit kigazdálkodni, ha nem lesz vásárlóm, mert nem tudok semmit sem eladni?
Én Önként is megadom a konkrét elérhetőségeimet, az összes olyan dolgot, amellyel az általad írt ügyintézéshez szükséges és így azonnal rendelkezésre áll: mi pedig majd belegebedünk a takarításba utánuk (rendőrségi adatkérés, levelezés stb. van ám nem gyenge költsége is!).
Az hirdetői regisztráció legyen bővebb tartalmú, terjedjen ki a vevők vásárlói védelmének biztosítása érdekében szükséges adatokra is.
De erre írtam, hogy akkor dönteni kell az adatvédelmi jogszabályi előírások felvállalásáról.
Persze ez sem zárja ki az esetleges csalókat, de tisztább viszonyokkal indulhatunk az adás-vétel témában.
Valójában nincs ezzel különösebb gond, majd mi meg írjuk, hogy nem vagyunk csalók és elmagyarázzuk, hogy milyen előnyei vannak, ha előreutalást választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.