Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) Àgi


Àgi
újonc

Sziasztok!Segitsetek légyszi párom kelemenkelo beteges hardverapros!:)Sajnos az átállás ota nem tud belépni uj jelszot is probált kérni a válasz:ennek a felhasználonak nem potolható a jelszava!kelemenkelo@freemail.hu ez volt megadva amikor regisztrált! Ha egy admin segitene hálásak lennénk vagy esetleg a teendőket elküldené neki valaki a kelemenkelo@gmail.com cimre megköszönnénk!!!!

(#10453) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Volna egy kis gond a kinézettel mobilon.
Fototrend, Chrome Beta, Android 8.1. A felső navigációs rész (pl. házikó / Fórumok / Okostelefonok) nem látszik, ill. ha keresek, akkor meg rálóg a felette lévő rész.
Képek:


[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#10454) Razor18


Razor18
tag

Szervusztok,

múltkor egy proci eladásnál már előfordult (kétszeri próbálkozás után is), most egy kártyát vettem meg, és ismét: én is, az Eladó is leadta az értékelést annak rendje módja szerint, egyikünk sem látja a másik értékelését, pedig értesítés ment arról (az Eladónak, én nem vagyok benne biztos, hogy Vevőként kaptam), hogy megvolt az értékelés. Ő rányomott a "Megvettem" gombra, én jóváhagytam, aztán gyakorlatilag fél órán belül mindketten értékeltünk, de semmi nem jelent meg.

Köszi előre is

(#10455) Razor18


Razor18
tag

Oh, friss info: a "plusz pont" látszik, csak a szöveges nem jelenik meg.

(#10456) #Kevin


#Kevin
újonc

Sziasztok! Hol lehet veletek fel venni a kapcsolatot? :R

(#10457) Parci válasza #Kevin (#10456) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10458) mikado


mikado
tag

Hirdetést póbáltam feladni, de ilyet dob, ha a feladott hirdetéseimet akarom megnézni.
internal server error 500

UKKVYzoCZoYVhWoddp0CHLdPAi96p6Yp9uoPVrdPBs4G/DgxiBuJn0ICs5XjcsS3gfYiKIjM55oKLaSrSHn
EdzsBPuEWxQw710yHS7XUVyXTslORRONLp1CGk0fHMj7Tn2fNvh9yMS6kJ09qsSxvSCBpB8KXgUCsix3YyD
OZWlsm6Kpx2dMJ4TXzW0mAjhcCAa4DU7cXUWVDLRVkiXmtcGAGYF5UIU6FNk+NJvTWubC+OmoOe0yA5SbZ4
Lh30qmxXMOO4LhJu2vNsbB/7sDDbIhxu6YebUvvB5gLamT8NnasONCer/zYehlMrPNWff3q6VfaiFcQItY2
6YtgDPzfbh6sGMRhcDtJkG5iMFg/CXKGLRBPAM74ig7WY9wvg+vFMZ2TThpBC7C8zAtzoCn9NeYoH2vBlia
6t4Ai6vq9j+Ea7wVJDzBL0A9te/Kt81Akhe/fFuP5PcV2VJwjyjA9cL0WDY8KDMXVhswKRYWpib585NscmI
48spsNQZQ+NG0JrUQhVHg6EliNlJjtglBco/eYTiM8mN2GuWJJbKIBr9JMLEJqT2ph2T2jv3F3YPZJhqN6H
YG22rRSqCWOaH+j8XvCKBmyZ7Qkz6mnCkO8emmJbEWmE0rfbYWAwb4Qlo0W8H9RykuHCfqi6AKf90hRBy6q
D5NRtfNFcAsYEAZH9vNgVICMbeNOBFgGwz0clLzSSilNTcgDhIQcn4dSmhxpmeW+QU7xVD68p207Kns+1pu
PV2O6ztlqHooLVKQ3S8ahgHf0lmIxtYUJrfgZw88xkQEjmhBf2ZrwV5ELS0UryavjT1XGgA8k5Xwguh0gNC
wk7h4zOD/dSem3rTPiAuo+hntYVgU3woDz+UMbbNaGZbVBGLrh+C6ij1i2qbynNzqiV5AaUtAMa/dL6SmQi
iSCV+a/XLLdgUmiDbubwghn2ntQYtsrZOkKpsryRK649jgV

[ Szerkesztve ]

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#10459) ,


,
addikt

Eddig a hirdetéseim listájában (Hirdetéseim kezelése) a legutoljára up-olt hirdetés volt legelöl, így jól látható volt, hogy éppen melyik hirdetést up-oltam a legrégebben, melyiket szükséges mihamarabb up-olni. Számomra ez a rendezési mód sokkal jobb volt, mint a mostani, ahol is lejárati idő szerint vannak rendezve a hirdetések, ráadásul fordított sorrendben. Ennek én semmi értelmét sem látom, míg a másik rendezési mód nagyon is hasznos volt számomra.

(#10460) Viktor0610 válasza , (#10459) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel ez nem bug: "Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#10461) Rimuru


Rimuru
veterán

Lezso, nálam nem jelzi hogy van új privát üzenetem. (Responsive oldalaknál, gondolom a harangocska hozta a hibát)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#10462) ferenck


ferenck
senior tag

Szerettem volna elmenteni ezt az fórumot a fórumtémák közé:
https://prohardver.hu/tema/re_samsung_galaxy_note9_stylus-szimbolum/friss.html

de amikor rákattintok az elmentem ezt az oldalt gombra ezt kapom:

403 Forbidden
Nincs megfelelő jogosultság ehhez az erőforráshoz.

Kipróbáltam más fórummal is, ugyanez. Mitől lehet? 11 fórumtémám van mentve és 6 apróhirdetés.

Win7, Chrome

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#10463) Rimuru válasza Rimuru (#10461) üzenetére


Rimuru
veterán

Oke, pontositok, telefonon FF alatt nem latszik. Toroltem az adatokat, beleptem es meg mindig nem jo, asztalin jo.

Szerk: asztalin se jo ha kicsire veszem a nezetet, tehat csak asztali nezetben jo.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#10464) ferenck válasza ferenck (#10462) üzenetére


ferenck
senior tag

Elnézést, az előző hibajelentésem nem hiba, a script blocker okozta, nem vettem észre, hogy bekapcsolódott.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#10466) 0xmilan válasza newx (#10465) üzenetére


0xmilan
addikt

Legkozelebb csak a szoveget, mint pl. a 10458-ban.

(#10467) shteer


shteer
titán

új hardverapro-n összegre szűrés/keresés esetén a határértékekre eső hirdetéseket nem adja találatnak, eléggé zavaró hogy 15000Ft-os értékű termék listázásához 15001Ft-ot kell beállítani :B

vótmá? :)

..szerintem jónak tűnik

(#10469) dqdb válasza newx (#10468) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha szöveget másolod be, akkor dekódolni tudják abból a hiba körülményeit leíró adatokat, és közelebb kerülnek ahhoz, hogy mi történt az esetedben, mit csinálj másképpen vagy a szerveren mit csináljanak másképpen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10470) DJ. Ru$y válasza newx (#10468) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem oldódik meg, de talán meg tudják oldani a problémát, így "kicsit" nehezebb lezso-nak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10471) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Vadul UP -olom a hirdetésemet, de semmi nem történik vele.
Ha már jelentették akkor is ez van, csak nem olvasgattam végig az előttem szólókat. :)

(#10472) Dealer95 válasza Sir Gunar (#10471) üzenetére


Dealer95
őstag

Szia!

Szerintem nálad is ez a gond:
[link]

(#10473) Sir Gunar válasza Dealer95 (#10472) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Szia!
Na igen én voltam a hülye hozzá, megoldódott ezzel.
Köszönöm szépen! :R :R :R

Csak ugye régen ezzel nem volt problémám mert minden ott volt ahol kellett és figyelmetlen voltam.

(#10474) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Van annyiféle madár az avatarok között, egy gúnárt nem lehetne betenni? Szégyenkezem itt egy varjú? fejjel.

Kerestem az egyedi avatarra lehetőséget, de nem leltem.

[ Szerkesztve ]

(#10475) DJ. Ru$y válasza Sir Gunar (#10474) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fix arcképek vannak, ilyen alapon bárki idejön és kéri, hogy legyen betéve ez meg az. Prémiummal tudsz több arckép közül választani, vagy, ha jogosult vagy rá, akkor kérhetsz egyéni arcképet. Ezt és ezt a topic-ot nézd meg, leginkább az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10476) Sir Gunar válasza DJ. Ru$y (#10475) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Köszi szépen ezt nem találtam meg újra! Ahogy nézem még kell hozzá kicsi hogy lehessen, ezek alapján.
Venni? :Y

[ Szerkesztve ]

(#10477) nyirir válasza vgyuri (#10405) üzenetére


nyirir
csendes tag

Szia kipróbáltam mind valamelyikkel kicsit használhatóbb, de egyik se igazán illeszkedik a felbontásomhoz. Pedig szerintem elég sokan használják/használnák az oldalt ezzel a felbontással (1136 x 640)

(#10478) sanyo88


sanyo88
csendes tag

Nem tudom hova kene irom m a jelentes gomb teljesen eltünt de az a nagy problemam h a regi hardverapron volt 1060+ ertekelesem 0- mellett most pedig van összesen 252+ ertekelesem. Ez lesz vlhogy javitva vagy ennyi? Ezt sikerült kihozni az 'uj design'-bol?
Köszönöm
S88

Playstation Emperor

(#10479) Dealer95 válasza sanyo88 (#10478) üzenetére


Dealer95
őstag

Szia!

Egy értékelésed sem tűnt el.
Nem volt 1260+ értékelésed, csak 1260+ pirospontod, ami most átalakult.
1 üzlet = 1 értékelés.

"Új Hardverapró 1x1."
Ott van mindenhol a Hardverapró összes megnyitott oldalán.
Csak végig kéne 1* olvasni.

Tessék: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10480) Viktor0610 válasza sanyo88 (#10478) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen kedves a hangnemed. :U
Válaszolhatnék ebben a stílusban, de inkább csak leírom, hogy az értékelések száma úgy változott, hogy az eddigi hirdetésenként 2/4 értékelés egyelve lett, így a korábbi értékelések száma is ennek megfelelően csökkent...

Samsung Galaxy A54

(#10481) Chaser válasza sanyo88 (#10478) üzenetére


Chaser
titán

az a szerencse, h a változtatásokra való felhívás egyértelműen látszik az új ha felületén, még nagyobb szerencse, h ennek a topiknak a 30-40%-a erről szól, csak úgy nehéz infót szerezni ha valaki nem tud/hajlandó olvasni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10482) regener


regener
veterán

Találtam valami furcsát:
Van ez a hirdetés ami a kedvencekben van.
PH alól átvan húzva mintha lejárt volna és nem kattintható, HA alól nincs áthúzva és nem kattintható (értem ezalatt a kedvencek listát mindkét esetben).
De valójában aktív a hirdetés.

(#10483) nihil


nihil
tag

Sziasztok!

A HARDVERAPRÓ hirdetéseknél a részletes keresés menüben a szűrések közt volt egy olyan opció, hogy KERÜLENDŐ/SZŰRENDŐ SZAVAK, s amelyik hirdetés ezt tartalmazta, az nem került fel a találati listára.

Ez visszakerülhetne már a rendszerbe?

...eléggé szenvedés nélküle az élet :O

Köszi.

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#10484) Viktor0610 válasza nihil (#10483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Összefoglaló.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Samsung Galaxy A54

(#10485) lezso6 válasza nihil (#10483) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha mínuszjelet teszel a szó elé, akkor nem fogja listázni azokat a hirdetéseket, melyekben benne van. Tehát pl ha azt írod a keresőbe, hogy alma -körte, akkor azokat az "alma" szót tartalmazó hirdetéseket fogja listázni, amiben nincs benne a "körte" szó.

Egyébként ha minden jól megy, akkor ma jön az új keresőmotor, ami pótolni fog jópár hiányzó feature-t, pl szón belüli keresés, csak címben keresés, stb.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10486) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!
Van egy olyan gondom, hogy van 12 ingyenes hirdetésem aktív /plusszal/ és van pl. 6 db hirdetésem fizetett.
Ha egy vagy több fizetett hirdetést inaktiválok /ha jég van rajta akkor is hívnak rá, mert ha vásárolt hirdetés akkor is uppolja automatikusan ha jegelve van/ és utána vissza szeretném aktiválni értékelés céljából akkor egyből a kosárba akarja tenni, hogy vásároljam meg pedig még bőven benne vagyok a 30 napban. :R

[ Szerkesztve ]

(#10487) thyeby


thyeby
őstag

Sziasztok!
Ugyan sok értelmét nem látom a linknek, képernyőképnek, de szót fogadok.
link
és a hirdetés linkje.
screenshot: Nem működik nálam a kép beszúrása sajnos. Hiába adom meg a kép elérési útvonalát, nem jelenik meg a szerkesztőben a kép.

Vásároltam a hardveraprón. Az értékelés kifutott az időből. Kérdeztelek Titeket, hogyan értékelhetek? Válaszoltátok, hogy mostmár sehogy. Hirdető erre feltette ismét a hirdetést.
Értékeltem. Az új aprón nem mozgok semennyire otthonosan, bizonyára ezért esett, hogy kétszer klikkeltem az értékelés kezdeményezése bottom-ra. Értékeltem rendben. Viszont a csilingelő csengőcskétek ismét hozza az értesítést, hogy befejezetlen értékelésem van.

Most mit tegyek? Értékeljem ismét, hogy hagyja már abba?

Jó munkát!
Tibi

[ Szerkesztve ]

Több fa van, mint asztalos!

(#10488) Intruder2k5 válasza thyeby (#10487) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

A második értékelési kérést töröltem.

(#10489) bta1 válasza bta1 (#10038) üzenetére


bta1
őstag

A hiba jelentése óta eltelt 25, azaz huszonöt nap.
Ezalatt sikerült "megjavítani" a kiskaput, amellyel bár borzasztóan kényelmetlenül, de legalább Edge alatt tudtam formázni. (Minden egyes hirdetésszöveg-formázás előtt előzménytörlés, majd újrabelépés.)

Most már így sem működik!
A formázásgombok az általam használt böngészőkben hatástalanok, a félkövér betűtől kezdve.

Az ész megáll, hogy egy alapfunkció még mindig működésképtelen...
Jobb helyeken ilyesmin nem pironkodni szoktak, hanem előveszik a felelősöket.

[ Szerkesztve ]

(#10490) Parci válasza bta1 (#10489) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

magyarországon roppant nagy hagyománya van a felelősök keresésének. szerencsére itt nem kell sokat keresgélni, mert hát kizárásos alapon mi vagyunk azok.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10491) energiezolee


energiezolee
aktív tag

Üdv!

Hirdetésfeladás sikertelen ezekre a debug adatokra hivatkozva:
Zjps+61sVbs86ZNDMKHt4pj6WEieYt1fLcoFcpRRRfQzJfzUuvR8cXBgLQX/cuhGzLsSv7P6asOLRqnsX/9
9K9YiZWTgAewr/3HIZ+17jlGow4tFA2af59mJya8OVaECXSAz6am7iLQtWsivcThnU73WojYrnv3zAwycfP
P5W0PsyIjHptAFJaszPQEOmwGFZzWv480lZwKwN46kBy+78nMtTWLuyGXE7/+CMv2JBduXMxyIDs6zllV/+
QH294srJEm4ddfiTLSMPQntDLwqX27qYZ7Ekgd3LQJIqMl3JZAZw0Q7vbWPUKlsqgSxeM+NqzZre/7k72I8
PduMLE9Y3cMYjDeEDIsmBs7F4qO13NcYEspag7fFh+8/P6sfPZkLzzOcN2C+4zBOsT+/ip+h9rgSOuIQlNG
+e9Z2z/7EepUCxWQpLfwdC4LXioMuRBtgViHnzds3jjKMK8JFtL+J+E0GaZzKzDd7zZCaxRJ/ig4ZVt/Xp5
CrcyyWk1wLXMxFmZDKKH2NaEwHdS9t6wZN8APPUuLF7vH3uLqsSnPd7TNcj19aKSJRPB4c4/RTHn6euH4zK
5rrSryLyud0asxE5f8Q/Mjt+nvgHkhFtoVdIu5HSnyCAvZUaWdcR7dP6gwuUiaE3Iu3JnVRoE+jv9YCaiCV
y4QcjtmVmBuWgvwLw4Ii8YPZpOLZ587I81mlPnl+3fxsCWTt8b01zeIzSLysEdXHmwDrRGuxDoCPbb8/tR7
6wQbmi3S6p94URxLY858eNmMTpgrTGNPO9orNLpEZu5tihhrhw8dLA1nvk7m/j89cm/d3QMZblx7X9mDSFD
JWUP8prNF/GNr6kbD93enPj+QtbvMOGI3DFL6ujqT/OjUPOZVi1TuFPVDlp9AkzW2+z1Pt3VJnybFRz5LvA
4W3mxm6fuRpxcMGytKLqYswwKPbS4gJNJquGaqmCEPkJiXBOjJ8v/f/FOUqbm8JAgFhDfVJ775oOL//PYbo
StRnN+qNqYH1y0ZTEWCmp/ecMDVu029nSkSWiSCa/CzaKGW4DFlXarIHuBE11Y2xd9t1qZc1TM+1NpNzS90
dNP7atAVseqyqHeU6tmlG8Wp08kDwBmi4cHeWLB2aHJhF3uT+Rh6eh56Ms/TNh5K4dGmhQW2K1AUZx9MIRb
K1+zn9wtz0B6zeHYOnXeckU4gfsCiy0daTwgJq/88PQwV2ODXmUIlTm0UEdtCtM7Y7sy43hPFEjMwjMIZDx
F5NUuT5q6N+L8elsrmErNsrE8on0B+5MH9nRPtL7RZT+FqY4qeJPVWavhd+bXCrVb4jvA+XUIVpkSPdVnfJ
9srks7QOXyCxEa9t2hoLnlE9SGpjJ+lJ7s/44nfRTuFB8Y8vllg/v0oZcUAmxgaXNIQsW7jzwiq4Vnj06Lb
f6hlCvyZJB5FN8XtWVXeLuQaHNILRlyk9x12BeFo3cCsR6roBmthLQRqhlPs6OQ8EhDd3sGD3RojOGBhird
n8A0jK+sJKC/flNrqiZMYTIrgVTiBqSl1I+BeI61KJh2lNiO/eu4kA3iGHFuWgafjnh8KRBnUThALoK4cUU
i9DzeNqqZg26Dj3SbdST8sU9R1PhB6R3MuT904SDipGGfP02qErQ3cT4kA9w4f9lYixbsKxUO2gGGZwztjZ
oN9u8rfThioxe/5ffHZypVDYk0y7Lt12pO6sOzRCcVAFkzuYCn+bk/XakY8aeYdxvnnp46A73u0wmQMe7Cc
lVrza/XXLcd3+o3E0dk99lXZvCKWyMjx35r4tRLhDPeTqARkCOO1S0ElXqDMXiqOx/QY29KAYePGIxeXBs8
rHA14SKH+Y/I0vkJo6G3fVOAhUGNC/3lbX5vcutTrj6J/8Zn3pW7du1LHAfoTLJoD36sUdq8Y+lUkTZl71t
dBTT62Y8/sM58RlrVW9cdK4McRSBfRPojwG2o3QOMElb5di5wi32RdG/NN7/N9nuaGkkC3wTE+9ELA3G/DI
HEsY7WLfcxF2tQGNmcWdbXRezRS8LjX4LWnGalJIkXMIQQKRlum50TqUFthENXPRbUF4GNOT3yjp1mTezmZ
d68idFO9a/awR4MCWDiunJ0iqCbYON/l7F/4pKh6L9J0GUP8ELTugKE8ve5FwrG+Ukrof1Rvith7j0mH3M7
7OPbWO2oKp8I4bq7tBMb/+61l7ndq2DIbStSgx/0bfNiSrSPO/tF30P+aloIYF9jiHnw5Ht7RovtLiJEbVS
Z3afEsGt5Zr7OlSFlylWlKBY/PJHIP3QL0nnRPyLoY94NjMHD4Lr3CFwUKAgf69yc1C4n/2e4+MR7Be6FGS
aiF46jCeAx4AftfsN603XPOA3BhhnoinbAiFIuZ7vL2vBV3KbwqZjx7ojZ5caAgIc1SnYzm0udFXgylfoER
Cj9vbTIcSICJBGJpBg4Ty8C/Jb3TJ8Ogm8zjbWZ/YbLzW1sAOE5ZzZjogONfNUXlKI0hrAqVwdhElZ41M4W
dahSAp6bVafMLpTrGk0Ri5lO3W6Q==

Üdv : Energie Zolee

(#10492) vonSux


vonSux
őstag

Kedves Üzemeltetők, az alábbi [link] hirdetésem archívált lett, és se ingyenesen se fizetősen nem tudom aktiválni. Kérlek nézzetek rá, köszi

(#10493) findajob


findajob
csendes újonc

Újabban ( majdnem ) minden feltöltött kép 90 fokkal elforgatva jelenik meg.
Mindent ugyanúgy csinálok (a fényképezőgéppel :F ) mint régen,
normál "fekvő" képeket fotózok és töltök fel.

Ez hiba ( és javítva lesz ) vagy kezdjem el megszokni ? :((

[ Szerkesztve ]

(#10494) Intruder2k5 válasza findajob (#10493) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én úgy tudom, hogy ez Chrome bug.

(#10495) findajob válasza Intruder2k5 (#10494) üzenetére


findajob
csendes újonc

Opera ( legfrissebb), Win7,
de mi köze lehet a böngészőnek a képfile értelmezéséhez ? :F

De az ördög nem alszik, kipróbálom a FF-ban is ( az hátha ravaszabb).

(#10496) dqdb válasza findajob (#10495) üzenetére


dqdb
nagyúr

de mi köze lehet a böngészőnek a képfile értelmezéséhez ?
A kép tartalma lehet fekvő vagy álló nézetben kódolva, emellett az EXIF attribútumok között szerepelhet a kép tájolására vonatkozó infó is, amelyet megjelenítés során figyelembe kell venni. Azaz például egy kamera az álló képet elmentheti álló nézetben kódolva, valamint elmentheti 90 fokkal elforgatva fekvő nézetben kódolva és jelzi a tájolás attribútumban, hogy 90 fokkal el van forgatva a kép.

Valamelyik böngésző az oldalba beágyazott kép esetében magasról tett erre az EXIF attribútumra, míg csak a képet megjelenítve már értelmezte, ezért néha jól, néha elforgatva jelentek meg a fotók. Erre korábban az a megoldás született, hogy a PH kép eltöltéskor, ha abban volt tájolási infó, akkor elforgatta a képet, és törölte a tájolási infót. Valószínűleg ez a funkció az új HA esetében nem került még beépítésre.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10497) findajob válasza dqdb (#10496) üzenetére


findajob
csendes újonc

Húh, ez nem semmi,
köszi !
Akkor van remény a javulásra :)

(#10498) nihil válasza lezso6 (#10485) üzenetére


nihil
tag

A mínuszolással az a gond, hogy ha nem teszek elé pozitív kifejezést, akkor azt érzékeli a keresett kifejezésnek, azaz 0 találatot fog dobni.
A példádnál maradva, ha az kategóriából nem érdekelnek a körték, de MINDEN MÁS ige, akkor bszhatom a mínuszolást.
Márpedig pl. egy komplett gép kategóriában mégis mi a qkker lehetne a pozitív kifejezés, ami minden hirdetésben szerepel? Ilyen szó nincs :O
Márpedig az ember gyakran kizárással keres, tudja, mit NEM akar, és csak az azt kerülő halmazt böngészné.

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#10499) baloghw


baloghw
csendes tag

Sziasztok! Nem tudok üzenetet küldeni, be akar léptetni, pedig már be vagyok lépve.... :)

(#10500) Intruder2k5 válasza baloghw (#10499) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ide mégis küldtél valahogy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.