Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) yepy válasza Intruder2k5 (#10300) üzenetére


yepy
csendes tag

a honlap minimális színvonalát is tartsátok már akkor légyszíves. valamit valamiért! :)

Üdv Tomi

(#10302) R̲e̲m̲ válasza yepy (#10301) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

a honlap színvonalával szerintem egyáltalán nics probléma.
A community az, ami egy kicsit toxic.

(#10303) Kovacs_Peter

Ismétlés a tudás anyja

Megváltozott a pontrendszer !

Értékelések ("Piros pontok")

Változott a piros pontok (értékelések) rendszere is. Mostantól egy adás-vételért egy pont jár, ami lehet pozitív (piros), semleges vagy negatív (fekete). A régi rendszerben kapott pontokat ennek megfelelően átalakítottuk, így az abszolút számok egységesen megváltoztak (csökkentek) mindenkinél, viszont innentől kezdve a rendszer jóval egyértelműbb: 50 pont például 50 adás-vételt jelent.

 APPLE Termékek  https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/kovacs_peter_2/index.html

(#10304) Locutus válasza Locutus (#10229) üzenetére


Locutus
veterán

Divatos téma persze a hardverapró, de ez amúgy senkit se érdekel?

Próbáltam többször is, a fórumnak könyvjelzőt létrehozva rendre az SG ikonját kapja meg...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10305) istore


istore
csendes tag

A telefonok bolt kategóriájába él egy hirdetésem de nem jelenik meg ha rákeresek a hirdetésre.

iPhone adás/vétel/csere-----

(#10306) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Látom már volt téma az értékelések menete, de még mindig vannak nehézségek.

5-én vettem egy használt notebookot és nem kaptam értesítést, hogy értékeljem, viszont a hirdetés már át van húzva, de csak aktív hirdetést tudnék értékelni. Az eladó is jelezte, hogy nem tudja már újra aktiválni a hirdetését.
Miként lehetne így megoldani az értékelést- ami nagyon fontos része egy tranzakció lezárásának, mint tudjuk?

(#10307) Jones5


Jones5
újonc

Lejárt pár hirdetésem, és nem tudom visszaaktiválni őket. Az aktiválás gombra kattintva csak az jön elő, hogy fizessek! Az ingyenes sor alatt nincs semmi lehetőség, csak a Megvásárolom gombot látom.

Elvileg van 8db ingyenes hirdetési lehetőségem, de így nem lehet kihasználni.

Windows 10 Chrome 67.0 x64 Nincs adblock.

(#10308) Intruder2k5 válasza istore (#10305) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Melyik hirdetésed, hogyan keresel rá, link, screenshot, keresőszó?

[ Szerkesztve ]

(#10309) Chaser válasza Jones5 (#10307) üzenetére


Chaser
titán

Megszunt az ingyenes ujra aktivalas, fel tudod oket adni ujra manual, vagy fizetsz az aktivalasert

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10310) Jones5 válasza Chaser (#10309) üzenetére


Jones5
újonc

Értem, köszi az infót.

(#10311) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Nem lehet substring-re keresni az új motorral, ez bug, vagy feature?
régen, ha beírtam, hogy 6400, akkor megtalálta ezt: UE40H6400
most nem...

(#10312) Intruder2k5 válasza Bobbysolo (#10311) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egyelőre ilyen, csak szó elejétől keres, de ez nem a végleges állapot.

(#10313) syC


syC
addikt

Hali

Tegnap (?) óta HA felületen történő login után PH!- felületről kivág és fordítva, pedig mindkét felületen be vannak állítva a "beléptetve marad, stb" pipák.

(#10314) Mitsou


Mitsou
csendes tag

Hozzászólások 404.

Mit csináltam:
1. Megnyitok egy hirdetést, ami alatt van komment
2. A komment jobb felső sarkában rákattintok a piros lefelé mutató nyílra, ami lenyit egy menüt.
3. Rákattintok arra, hogy "Válaszok erre a hozzászólásra"
4. Megnyílik ez (szűrt kommentek)
5. A kommentek fölötti és alatti sárga sávban rákattintok legördülő menüre ahol ki lehet választani, hogy melyik kommenteket szeretném látni (a példában: "1-2").
6. A legördülő menüből kiválasztom, hogy 1-2 kommenteket szeretném látni
7. Erre a linkre visz, ami 404 hibát ad

Várt működés:
1-6 ugyan az
7. Töltse be a hírdetést, és a kiválasztott kommentek

Megjegyzés:
- A példában a lapozó gombokból csak a "Legfrissebbek" gomb aktív, és az is 404-re visz (gondolom a többi is)
- Ha nem szűröm a kommenteket (2. és 3. pont kihagyása), akkor jól működik

(#10315) Sandokansan


Sandokansan
csendes tag

Üdv!
Vásároltam,de mire megkaptam a portékát inaktív lett a hírdetés.Értékelni így már nem lehet...Pedig ez szerintem fontos eleme lenne a tranzakció menetének (is)
Nagyon valószinű, főleg az ingyenes hírdetők többsége,és persze a vevőik,elesnek az értékelés lehetőségétől...Ez így nem az igazi...sőt...
például: ha valaki a hírdetés utolsó hetében - napjaiban vesz - elad,(mire kézhez kapja a terméket,vagy az árát) addigra lejár a hírdetés,értékelni már nem tud... :F

A nemzetközi helyzet egyre fokozódik.

(#10316) ricolan


ricolan
csendes tag

Sziasztok!

Már jó ideje várom, hogy végre visszakerüljön az rss, de nem történik semmi.
Hogyan tudnám követni, hogy mik az új hirdetések a kedvenc kategóriáimban, úgy mint régen? Lehet, hogy én vagyok a béna, de az rss olvasó, amit használok nem frissít az átállás óta. Van erre valami megoldás?

összes hirdetésem: http://bit.ly/3tVVsxY phmegbízhatóság: http://goo.gl/cb7evm vaterás visszajelzések: http://goo.gl/9ne7Ar

(#10317) ricolan


ricolan
csendes tag

Azt is hiányolom, ami régen működött még, hogy a "kedvenceim", ami most "Elmentett apróim" néven fut, kattintható link volt és felhozta a kedvenc hirdetéseimet középre, rendesen normál formában, nem csak úgy láthattam, mint most az oldal jobb szélén. Azért lenne fontos, mert így nem látható, ha lejár vagy jegelt lesz az "Elmentett apróim" közül valamelyik hirdetés.

összes hirdetésem: http://bit.ly/3tVVsxY phmegbízhatóság: http://goo.gl/cb7evm vaterás visszajelzések: http://goo.gl/9ne7Ar

(#10318) Fox Mulder válasza ricolan (#10316) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Már megírták, hogy először az oldal alapvető funkcióit javítják és foltozzák mint pld: kereső, hirdetés feladás stb..aztán rátérnek az RSS-re.

(#10319) GodSied


GodSied
csendes tag

Miért nem tudok üzenetet küldeni? Csak forog a homokóra hogy küldés de semmi..2 napja... nem vagyok tiltva ..

(#10320) Chaser válasza syC (#10313) üzenetére


Chaser
titán

nálam jó
w7 x64-chrome
ezeket közöld mert nyilván fontos

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10321) Kralizec


Kralizec
csendes tag

Bug: e-mail változtatás: nem lehet nTLD-s doménű címet megadni (.ninja meg egyebek)

(#10322) syC válasza Chaser (#10320) üzenetére


syC
addikt

ios, osx, chrome, safari. Egyikben sem jó nálam.

(#10323) Dealer95 válasza syC (#10313) üzenetére


Dealer95
őstag

Nálam sincs ilyen gond.

Asztali gépen és mobilon is ha egyik helyen belépek akkor a másikba is be vagyok lépve.
(Mindkettő: chrome)

(#10324) Chaser válasza syC (#10322) üzenetére


Chaser
titán

Sutik, bongeszesi elozmenyek, gyorsito taratas torleset probald ki, a gond nagy esellyel nalad lesz valahol

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10325) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Ha lapozgatok a hirdetések között, váltok oldalakat előre hátra,
akkor a következő oldalon mindig van 2-3 hirdetés az előző oldalról.
Ez bug?

(#10326) Executioner válasza DIESELPOWER (#10325) üzenetére


Executioner
tag

Az új hirdetések miatt van. Mivel az egy oldalra eső hirdetések száma fix. Ennyi új hirdetés került fel míg végignézted az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Exec

(#10327) Dealer95 válasza DIESELPOWER (#10325) üzenetére


Dealer95
őstag

Mivel miközben nézed UP-olják / új hirdetéseket tesznek fel az emberek, így az előző oldal utolsó hirdetése a következő oldal elejére csúszik. :)

(#10328) Winner_hun válasza DIESELPOWER (#10325) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha visszalépsz úgy, hogy újra lekéred az oldalt akkor is ott van vagy az új / uppolt hirdetések tolják át a következő oldalra azokat?

Hopp, az F5 hiánya:DDD:B

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10329) DIESELPOWER válasza Winner_hun (#10328) üzenetére


DIESELPOWER
aktív tag

Az új / uppolt hirdetések tolják át a következő oldalra. :R :K

(#10330) koby11h


koby11h
aktív tag

Sziasztok, csak nekem vannak a régi értékelések duplán - a saját menüben az Értékeléseim pontban? Az átállás előtti értékelés minden adás-vétel két sorként jelenik meg, az átállás utáni értékelés pedig már egy sor, így 56 üzlet 56 piros, de 111 értékelés :) Ez szándékos?

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#10331) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello!

Nem tudom észrevette e már más is, vagy egyedi probléma nálam, de HA-n az archivált hirdetéseim listája jelenleg valamilyen meghatározhatatlan algoritmus mentén több éves hirdetéseket tesz felülre, archiválásuk csökkenő időrendi sorrendje helyett. Kerestem hogy esetleg került-e a lista környékére valamilyen szűrőgomb, de csak a nézetváltó funkciókat látom.

Így, bár semmi ellenvetésem a fizetős újraaktiválások ellen, de képtelenség kimazsolázni az első körben sikertelen eladásokat es beaktiválni őket es második nekifutásra mert finoman szólva sincsenek szem előtt ezek a relatíve "friss" hirdetések.

Előre is köszi ha rápillantotok!

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#10332) s7evcsenko válasza koby11h (#10330) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az egyik a Te értékelésed, a másik a másik félé.
Ha jól látom, akkor 07.18 után volt egy frissítés, ahol már összevonták.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10333) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Egy hirdetésre egy illető többször is tud értékelést beküldeni. Szerintem ez nem épp jó dolog.Persze valszeg a kavart az okozta, hogy archiválta a hirdetést, de ez nem biztos, lehet, hogy csak a vevő nem találta, hol tudja megcsinálni az értékelést, ennek jelzését is lehet kicsit feltűnőbbre kéne tenni (pl. piros szín)

Pontos metódus:A vevő értékelést indított.Jóváhagyáskor bepipáltam, hogy archiválja a hirdetéstMegírtam az értékelést, archiválódótt a hirdetés.Később jött még egy értékelési folyamat, amit persze jóvá hagytam megint.<br/>Később megjelent mindkét értékelés egy hirdetésre.
Én kértem értékelés törlést, de gondolom ezt a vevőnek/eladónak kellene jóvá hagynia, ergo ha Ő nem hagyja jóvá, akkor marad a több értékelés.

Update: Ezek a BR-ek kicsit furán mutatnak, ha a PH oldaláról szerkesztem a HA alatt írt hsz-t.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10334) Chaser válasza Goatman (#10331) üzenetére


Chaser
titán

nálam helyesen jelennek meg a hirdetések, időben csökkenően

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10335) Goatman válasza Chaser (#10334) üzenetére


Goatman
aktív tag

Köszi, valahogy sejtettem hogy nem lehet általános hiba :(

Eddig értelemszerűen ki és belogoltam, ürítettem böngésző alól a pelenkát, kipróbáltam másik browser alól is; mindenhol a látszólag véletlenszerű ezer éve eladott cuccok jönnek az arcomba a frissen archiválódott hirdetéseim helyett.

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#10336) DJ. Ru$y válasza Goatman (#10335) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem lehet, hogy ráállítottál valami szűrőt itt?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10337) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Több hirdetésnél nem lehet formázni a szöveget, ha szerkesztem őket. Pl. ezeknél:

https://hardverapro.hu/apro/hp_spectre_x360_13-ae001ng_uj_133_fullhd_ips_notebook_-_i5_/hsz_1-100.html

https://hardverapro.hu/apro/fullhd_-_hp_probook_450_es_470_-_fullhd_-_modellek_-_uj_gepek/hsz_1-100.html

https://hardverapro.hu/apro/hp_spectre_x360_13-ae009nc_convertable_-_uj_133_fullhd_ips_n/hsz_1-100.html

hiába jelölök ki egy szövegrészt, nem lehet félkövérre állítani. Több hirdetésnél is tapasztalom, de NEM mindegyiknél. Új hirdetés feladásánál is jelentkezett ez a probléma, ott sem mindig.

A szerkesztésnél a szöveg végére áll a kurzor alapesetben, ez nagyon zavaró.

Win10 64bit, firefox 61.0.2

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10338) KSTD


KSTD
újonc

Amióta megújult az oldal, azóta a ingyenes hirdetésből egy sem maradhat meg, mert minden korábbi hirdetés megújítása kosaras, fizetendő tétel lesz.....

Az ingyenes up-ok sem elérhetőek nekem, mert szintén 200 Ft-tal a kosárba tétel lehetősége választható nekem csak.

Ez "kiváltság" vajon nekem, vagy csupán ilyen az ingyenes lehetőség az oldalon?

(#10339) Dealer95 válasza KSTD (#10338) üzenetére


Dealer95
őstag

1 hónap után lejár az ingyenes hirdetés.
Amennyiben meg szeretnéd tartani ugyan azt az adott hirdetést, csak fizetés esetén tudod meghosszabbítani.
Egyéb esetben újra fel kell tenned egy új hirdetésbe ugyan azt a terméket.
Napi 8db ingyenes UP jár (12db ha Prémium fiókod van)
Éjfélkor újratöltődik".

(#10340) syC válasza Chaser (#10324) üzenetére


syC
addikt

History, cookiet mind töröltem, de a hiba nálam továbbra is előjön.

osx 10.12.6 (16G29) & Safari Version 11.0 (12604.1.38.1.7)

[ Szerkesztve ]

(#10341) Chaser válasza syC (#10340) üzenetére


Chaser
titán

nem vagyok programozó, fentebb láttam h osx/safari kombónál volt más probléma is
lezso lassan visszajön és ha nem kap sokkot ( : biztos javítja

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10342) syC válasza Chaser (#10341) üzenetére


syC
addikt

Ok, amúgy chrome-ban meg működik. How come.. eddig safariban is ment és tudtommal nem volt update. Amúgy akkor használom chrome-ban, ha úgy megy.

Csak maradjon nyoma, hogy ha esetleg unatkozna ... :)

(#10343) pixelshader


pixelshader
tag

Helo, valami baj van a hardveraprós keresővel, vagy én vagyok ennyire béna? Semmit se lehet megtalálni.

(#10344) findajob válasza pixelshader (#10343) üzenetére


findajob
csendes újonc

Most más módszerrel keresnek ( kicsit többet is :) )
, de fognak rajta még javítani.

Csak egész szavakra, esetleg szó elejére kapsz találatot
(beleértve a kötőjelet is !)
tehár i7-4770 nem ugyanaz, mint i7 4770 .

Ha a 4770-et írod be, csak a 2. verziót találja meg. :(

Szóval nem Te vagy béna...

[ Szerkesztve ]

(#10345) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Három különböző gépen is kipróbáltam, 4 különböző böngészővel, 2 külön netkapcsolattal, de a Hardverapró oldalán nem tudok bejelentkezni, csak a Prohardveren. Ott mindig kapásból be tudok lépni, nincs elmentve a jelszavam, mindig magam írom be. Hardverapróra viszont egyetlen egyszer sem sikerült, mióta az új oldal van, a régin gond nélkül ment.

(#10346) Fleto93 válasza lezso6 (#9809) üzenetére


Fleto93
tag

Szia!

Továbbra sem tudok belépni, utána tudnál nézni kérlek?

[link]

(#10347) DJ. Ru$y válasza Fleto93 (#10346) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szabin van lezso, majd, ha visszaért gondolom ezt is előveszi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10348) V/ válasza Fleto93 (#10346) üzenetére


V/
titán

Ha a régi felületen belépve jelszó csere és ideiglenesen speciális karakter nélküli jelszó és azután próba?

Brandynew szintén jelszó csere?
A Google smartlock kavarhat Chrome esetén, régi jelszót ad fel valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#10349) Brandynew válasza V/ (#10348) üzenetére


Brandynew
őstag

A jelszócsere bevált.

Ez viszont gond, mert ha én érintett vagyok, akkor még nagyon sokan érintettek. Ha tippelnem kéne, mindenki, akinek van speciális karakter a jelszavában, gondolom más lett a pass mező kódolása.

[ Szerkesztve ]

(#10350) hvb


hvb
tag

Sziasztok!

1. Ha a privát üzenetek között keresek és rákattintok a találati listában valamire frankón megnyitja pl. azt az egy üzenetet, amiben megtálta a keresett kifejezést, de hogyan tudok továbbmenni az adott fórumtárssal folytatott összes üzenetre? Jó lenne, ha pl. az >> gombra kattintva odajutnék.
2. Mivel már régen töröltem és nagyon sok az üzenetem, jó lenne egy X hónapnál régebbi üzenetek törlése gombocska.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

zs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.