Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) SeniorTilla válasza atike (#10900) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ennyi erővel akkor legyen bezárva a Hardverapró, mert mindenki csaló.

Talán most zárják??? ;]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10902) atike válasza SeniorTilla (#10901) üzenetére


atike
nagyúr

:D :D :DDD :DDD :DDD

Visszaállt, ismét gyors. Törlés DONE... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10903) ferenck válasza SeniorTilla (#10896) üzenetére


ferenck
senior tag

Én ezt úgy oldom meg, hogy 1 nappal mielőtt lejár archiválom, megnyitom szerkesztésre, kijelölöm ctrl+a-val a teljes szöveg és egérrel áthúzom az új hirdetésbe. Így megmarad minden formázás, link, stb. Persze sokkal jobb lenne ctrl+c és ctrl+v.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#10904) SeniorTilla válasza ferenck (#10903) üzenetére


SeniorTilla
veterán

50-60 hirdetésnél csak itt a HA-n elég nehéz úgy csinálni, hogy ne járjon le néha a hirdetésekből, előfordul hogy már késő. De ettől függetlenül azért nem értem, mert a régi motorban ez meg volt oldva alapból.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10905) Parci válasza SeniorTilla (#10904) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

valami más volt a wysiwyg plugin gondolom. idővel megoldunk mindent IS :), de az ilyen finomságok sajnos hátrébb vannak a rangsorban. sőt, lassan az egész apró pihen egy picit fejlesztésileg, mert előbb cserélni kéne a PH, Aréna párost.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10906) V/ válasza Parci (#10905) üzenetére


V/
titán

Ez pontosan mi is lenne? mert előbb cserélni kéne a PH, Aréna párost. Mire lesz cserélve? Illetve mi a fejlesztési irány? Ha lehet már tudni.

[ Szerkesztve ]

(#10907) Parci válasza V/ (#10906) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"fototrendesítve" lesznek, azaz: marad a layout (címlap picit frissül azért), de megkapja a reszponzív html-t.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10908) dqdb válasza Parci (#10907) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szóval csak a szokásos, azaz egy-két hétnyi régen minden jobb volt raging ebben a topikban ;]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10909) Parci válasza dqdb (#10908) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, medium-rage lesz a steak :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10910) Viktor0610 válasza Parci (#10907) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szuper! :R

Caak a képfeltöltést hozzászólásba ne feledjétek, mert a Fotótrend indulása óta onnan fórumozom, kivéve ha fotót kell feltölteni hozzászóláshoz. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#10911) DJ. Ru$y válasza Parci (#10909) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem arra az időre kaphatna ez a topic pár Tg-t, hogy könnyebb legyen a tényleges bugokat kezelni. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10912) NoX


NoX
senior tag

Hardverapró: ősrégi hirdetéseim kezdtek el megjelenni elöl az archivált hirdetéseim között.

Amennyiben a rendezés miatt van így, akkor is bug, mert én ezt a rendezést az élő hirdetésekre állítottam be keresés közben, és szerintem hibás működés az, hogy megjegyezve ugyan azt alkalmazza az archív hirdetéseimre is.

(#10913) DJ. Ru$y válasza NoX (#10912) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tedd át időrendbe.

Nem hibás működés, mert globálisan állítod, egyszer beállítod, akkor az úgy marad, mert ez a megjelenítés is, ugyanolyan megjelenítés, mint az újak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10914) Locutus


Locutus
veterán

Próbálgatom itt a vivaldi 2.0-t, de valamiért a PH betűi életlenebbek benne, mint firefoxban vagy chromeban. Más oldalon nem tapasztalom ezt viszont.
Mi okozhatja?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10915) Parci válasza NoX (#10912) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meglesz, rajta van a listánkon ezer éve (sajnos így is tiszta erőből toljuk).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10916) SeniorTilla válasza Parci (#10905) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem kellene először kicsiszolni a HA-t? Aztán már nem lesz kapacitásotok rendesen egyikre sem a végén...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10917) dqdb válasza SeniorTilla (#10916) üzenetére


dqdb
nagyúr

Két párhuzamos kódbázist tapasztani úgy, hogy azok egy közös adatbázist használnak, időben meglehetősen fájdalmas lehet. Van az a pont, ahol már megéri inkább közös alapra hozni a kettőt vállalva az átmenetiség miatti problémákat, és nem egyszerre két helyen javítani a mindkét részt érintő hibákat.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10918) Parci válasza SeniorTilla (#10916) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

muszáj lesz, viszont muszáj azonnal átállni, mert komoly veszteséget okoz így a régi kóddal a site (a külön mobil verziók miatt). de nem lesz gond a bugokkal, mert bármennyire nem így tűnik esetleg a túloldalról, de a nagyján már túl vagyunk. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10919) blountex


blountex
senior tag

Nem is tudom hogy pontosan hova tartozna a jelenlegi észrevételem, mert egyrészt lehetne ide "Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok"', másrészt pedig remélem itt is megállja a helyét.

Szóval ez egy régebbi ficsőr volt ami úgy látom megszűnt.
Pontosabban arra gondolok, hogy a privát üzeneteknél lehetet feltölteni képeket akár gépről tallózva bizonyos méretig.
Ez az opció megszűnt és csak kép beszúrással találkoztam.... ami valahol jó valahol nem.
Külön felkell tölteni a képet másik oldalra és csak úgy lehet beszúrni

(#10920) DJ. Ru$y válasza blountex (#10919) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem szűnt meg, lesz, elvileg.

Addig így tudod áthidalni: [link]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10921) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Nem lehet aktiválni a lejárt hirdetéseket, fizetősen sem. Hiába kattintok az aktiválás ikonra, nem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10922) carlos33


carlos33
csendes tag

Üdv.
Az üzenet írás nem lehetséges a már meglévő privát -beszélgetéseknél.
Rányomok a küldés gombra de nem küldi el.

(#10923) carlos33


carlos33
csendes tag

Próbáltam telefonon és pc is.

[ Szerkesztve ]

(#10924) NoX


NoX
senior tag

Hardverapró: értékelési kezdeményezés jóváhagyása.

Az e-mailben lévő linkre kattintottam, ez után pedig az hirdetésemnél lévő pipára.Bepipáltam, hogy archiválom a hirdetést és jóváhagyom az értékelési kezdeményezést. Ekkor lett ez:

Debug adatok:

RdDPIt4YeyTK3rhaZxMTMVVxuTw9VaFafgm+ITOt4xZn7gek/6IaXQYIzamBwMESjUV+QqFyhu4NPZwasKQ
DTnUS2EiE2YsK8IoedIa4JElVe8Fik3i5cxQ+xVU/xd7mGM5OOPMyDz4DXnRVeWNDgulTdFb+xKc3qbZAq7
PqD3mk+r8dYygnNmhnfB8orH/BhKbiLmb3hP65qkEdGXfspqoXGQYl8Ot7QRCQ5PziznaZDpzdQrPkysHMd
lY2sjT0ifwtJ3tfiuf8bqdSQu9U54+zYdqoKH5DuF7CGpw0sysNBWc5hN39inn0S5Bi4GI6R7LuaATTXeKp
W0b3bFlaFbim1OfUV3noQ6aEUcnzwpiOL35kUPp5GFgc+LG93Hx9O5bdcgc8E9Mpkm6TxhyEExXsNCs6PJ7
pIqMfl3c1/Zjd6gs9kC1vIPcoic/fmMjFavk8UctIFtTawP24ApJgWAdchNivAnRN9Ep3HrYhkY9inZ0jyk
6jPATHMJW1hEA0kq+IgK/DpHsDZGrKxMqCC3GQOwdP2u6k6KFY7m40PMr0bWZLuRryt9nqgSB6Dm/dWNgb3
GfF7yQGJm6Lm8SZIno+y8xUBlVAfBWtHwxtSxQspm/8KN8jPbM8VXIXlysWUyv71YMZgAlVSAFcl0A9A54/
LZ+rlw+fPGyrdYUdzUBEMm3cUNlaj5ic0vULkZ0NluKXrk2DRWcF7gs8OBztiwLgJArYtZGDf8rlQiDVUsK
Qk1t2YvoipCY2Mn1UD+a07/6+PdVXy+m6zxhdHtRV5Uo9ZeTt7YX+iHvA8nHLFz4+CSoXwUyo+YlxAKw3+o
PB6tWqEzE0IFrA5xEJp/Wmh04nOLqXbAkIV13PKWu4tVKuMioNUqCoW1swC3+f/uxsKv93/tLU3f5CtWkpf
gttVgHrpTixE46cTaS0CJvVxtIvGQY1OvosblBvs+mappLhZT7cap7xIAfhp9NyrtsEB5A8+LvmVoCmJMby
3C7PxDCjgr+Vtr6bp1oA2vVbqpd7GeE339sZH+p/kcGJ6YiNzOoTcXfVfdFxk95rSm3enwJaWf+RRKve2DX
8SI47yT0jRB57b569YxZDu9ygDsNrcSfcoYR2mHWXLaxyqEpSzI+QZMGxXdcltqhBD/xxgzKik5sDQtCdvX
w0rUuouiCXnvoNB+gHaju4QRxh6ALvXuY5sCU9xZL+qQ9wgPh3yF/0Lp/hCFGMbl8lxa/TRkMkUInGVibdy
EyeSHCRGmB68oBxn/YvlPDUcqXqe/sPwb9QrUZP4KdAVDjsj2cGMFvDxCgfNhNu0wLd7/yQUom3RXCFhNZO
mXnmePUJtJiCB8f6paiMhRB+HRggCwiDSMi3NfZdjqOBkTFwXIYE+EyKA4txc+lXv66AlVXUOOQET+pYh+/
VObj84Rq+Uv8X3+ZkZ7HpFWlL8y28vob5xbMVRMU9bjvzfdNVr7X/KIhioVg8scRpnRs0uJybKdML8AC12t
pa3PrxlVQ7d1prF12HvtGaJ8tSEHMasw8rsWqpvkV73cr0zampdWF+ZoSc5V00CaX2gnVpuLquRYXb0wHis
WW8uTJWYZEMbucJU8tLAB4PuZS2SLW44YgAWMvk8I+8VmlzmAMxYdVmGH7NZl5DgWSKud6QJwwK72N7ynzs
d0t70jPyec/7b5lD0dIrjQbu68Wt9ZDGg7VP/ehSrtKT8+VQ3YujsrYvciM8RhaBoxtV6HrZOONEYWbsoV/
YRX47XtlNWNv7DercGyLFJES+yObK9HsA//bSzdi4nGNa4VNli4qohInQiSRK/JxY8h7u4k8DAKEs1rF+aE
Yi0K3Z2OrPOIxGCq5LFgcYJ551fg0e1BBMOccnaO0ZZBTpyrp8BWdHJ6Pd+AtxedLr9UrTvFrR7hm9yuYWH
BGlzJJwPJmZrI2jM5VT7fKqG+ePehMv2ix+uIA0tLJczRC7DN8ZdhQVXDv15v2fFAi3F4dOVum3CuAAxm/2
6+61kXO5YwVEX6ETO36/UbKOSrqA4dzIEoXadWVSY8xYMn70tWW+EV/HYnN/JRwMpLguF6r1gfWTOyHvxBA
5Swd7Q0HwJF7Hg+ht9LMSXmXQk3TmWfAp8+QeXdwkAids2Tc1j/8C9ma32W1Tv86241tufN3Ywjjclvz1Lt
kKJMB1bxqye6bsa6oTxkeIAGm0ev8qDLqX+NWCiOqA1O5PeLXeVemBmSUDaSii43C3Jy8plnA1l8cLGvzUO
khsSbHSlaGr35UskQXBYeU4Exzd1mjY2LzB76u1xrg=

Szerkesztés: újbóli Jóváhagyásra kattintásra úgy néz ki működik.

[ Szerkesztve ]

(#10925) lezso6 válasza SeniorTilla (#10921) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pontosan mi történik?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10926) Blacksmith


Blacksmith
csendes tag

Ez a hirdetés már nem lehetne aktív, mert értékelve lett mindkét oldalról:
https://hardverapro.hu/apro/hp_pavilion_nemet_oprendszer_es_bill_15_6-768p_i5/hsz_1-50.html

(#10927) lezso6 válasza Blacksmith (#10926) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy hirdetést többször is lehet értékelni, mivel több termék is lehet benne. Amikor a hirdető elfogadja az értékelést, akkor a rendszer megkérdezni, hogy archiválódjon-e a hirdetés.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10928) Blacksmith válasza lezso6 (#10927) üzenetére


Blacksmith
csendes tag

Akkor jó, köszönöm, ezt nem tudtam.

(#10929) SeniorTilla válasza lezso6 (#10925) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Konkrétan semmi. Megjelenik az AKTIVÁLÁS gomb, de ha rákattintok, semmi nem történik:

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10930) SeniorTilla válasza SeniorTilla (#10929) üzenetére


SeniorTilla
veterán

működik, köszi

most már tudom nektek önteni a pénzt :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10931) oldbone'76


oldbone'76
tag

Beviteli eszköz/egér oldalon márka szűrésnél a Logitech elvan írva. "Logitec"-et ad választásnak és nincs rá találat.

(#10932) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Srácok, a mobilehomeicon nem kerülhet fel az oldalra? Nagyon béna, hogy csak ez fogad üres fekete négyzettel...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10933) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Kit tudok keresni hardverapró kérdésben? A problémám annyi, hogy eladtam egy ps4 játékot, lejárat előtt pár nappal jegeltre állította ma státuszt, viszont most veszem észre, hogy archiváltba tette a rendszer, így nem tudnak értékelést leadni nekem.

A másik játék, amit egyidőben adtam el, az is jegelve lett, le is adtuk mindkét részről az értékelést, viszont az még mindig jegelt állapotban van a hirdetéslistámban.

Ez valami bug? Pozitív értékelés miatt fontos lenne, hogy a hibásan archivált hirdetés újra aktív legyen.

(#10934) DJ. Ru$y válasza bexinho23 (#10933) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem járt le közben az a hirdetés, ami archivált lett, mert akkor annyira nem is hibásan archivált?!

Amúgy sundayrobi-nak teljesen igaza van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10935) Fox Mulder válasza bexinho23 (#10933) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Hirdesd meg újra és értékeljétek le azt. :K

(#10936) weiss válasza TigerCat (#10932) üzenetére


weiss
addikt

Ezt már én is kérdeztem, azóta sem jött rá válasz.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#10937) NoX válasza bexinho23 (#10933) üzenetére


NoX
senior tag

Én is jártam így. Pont lejárt (archiválódott) a hirdetés, mire a vevő értékelhette volna. Korábban javasoltam itt, hogy legyen valami 1-2 hét kifutási idő, hogy az automatikusan archivált hirdetést még lehessen értékelni.

Nekem nem tetszik az a módszer, hogy akkor újra meghirdetem, meg a lejárt hirdetést újra felrakom. Értem, hogy kiskapu, de ezzel csomó duplikált hirdetés fog keletkezni.

(#10938) bexinho23 válasza DJ. Ru$y (#10934) üzenetére


bexinho23
őstag

Pár napig érvényes volt jegelés napján, ezidő alatt archiválódott. Viszont úgy gondoltam, hogy ha jegelem, azzal együtt szünetel is a lejárati időzítő. De sajnos nem így lett. Ezért most újra meghirdettem, hogy legalább az értékelés megtörténjen.

[ Szerkesztve ]

(#10939) TigerCat válasza weiss (#10936) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem értek hozzá, biztos bonyolult. Saját oldalon egy 128x128-as áttetsző PNG-vel megoldottam, nem tökéletes, de működik...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10940) DJ. Ru$y válasza bexinho23 (#10938) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem ez a része jól működik, ha jegelt nem szünetel a hirdetésed, csak rákerül, hogy jegelt, szerintem még UP-olni is lehet, ergo nem is kell kitolnia a lejáratot.
Meghirdeted aztán kész.

NoX1
És az miért baj? Ha azért duplikálod, mert eladtad, akkor utána úgyis archiválod, maximum az archiváltjaid közt 2x jelenik meg, ahol meg szerintem elfér.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10941) DJ. Ru$y válasza TigerCat (#10939) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valószínűleg nem bonyolult, csak ezer más, prioritást élvező dolog van előtte. :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10942) TigerCat válasza DJ. Ru$y (#10941) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Hát jó. Majd egyszer...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10943) tutubull


tutubull
tag

Sziasztok! Miért nem szerkeszthetőek a hirdetések hiába próbálok új képet hozzárakni vagy módosítani nem változik más is tapasztalta ezt a hibát?

(#10944) NoX válasza DJ. Ru$y (#10940) üzenetére


NoX
senior tag

Plusz munka és idő... Egy fullos, igényes, jó hirdetést felrakni elég sok munka.

(#10945) SeniorTilla válasza DJ. Ru$y (#10940) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Azért baj, mert nem így kell működnie a dolognak. Ez hiba, és meg kell oldani. Ha nem megy, akkor külső segítséget is igénybe lehet venni, azt hiszem ez egy szakmai oldal...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#10946) bexinho23 válasza DJ. Ru$y (#10940) üzenetére


bexinho23
őstag

Oké, ezt értem. De ha nem is lenne kitolva a lejárati idő, akkor legalább a jegeléssel szüneteltetve lenne az automatikus archiválás, majd ha újra aktíválva lenne, akkor azonnali archiválódna a hirdetés a lejárati dátumot figyelve. A jegeléses szüneteltetés pl. 1 hónapra szólna, ez idő alatt akár egy külföldi postázás is végbemegy, így értékelhető állapotú maradna a hirdetés. Ha lejárna ez a jegelési időszak, és mondjuk az eladó már nem nézne vissza a PH-ra, akkor sem maradna bentragadva a rendszerbe, mert automatikusan achiválódna az 1 hónap leteltével. Ugyanis az a gond, hogy muszáj a jegelés, hogy értékelni lehessen. Ergo, ha értékelést szeretne kapni az eladó, akkor jegelést kell választania.... Na mindegy :) Megoldódott. Csak számomra kicsit fura.

(#10947) lezso6 válasza bexinho23 (#10933) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Archivált hirdetés 30 napig értékelhető még.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10948) lezso6 válasza TigerCat (#10932) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez valami almás dolog? Megkeresem, hogy milyen HTML kell neki, aztán beállítok egy ikont.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10949) Viktor0610 válasza lezso6 (#10948) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam droidon, Chrome alatt sincs ikon.

Samsung Galaxy A54

(#10950) TigerCat válasza lezso6 (#10948) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Áttetsző png, ezen a néven: mobilehomeicon

Amúgy én így rakattam fel, mert nem férek hozzá, szóval át van linkelve:

<link rel="apple-touch-icon-precomposed" type="image/png" href="/UserFiles/dokumentumok/favikon/mobilehomeicon.png">

Minden eszközön megjelenik szépen...

Format: png
Dimensions: 128x128
Alpha channel: no

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.