Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Fecogame válasza Csavargoo8 (#8400) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, nálam most megy (Windows - Chrome).

Inkognitóban is próbáltad?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8402) zala005 válasza Csavargoo8 (#8400) üzenetére


zala005
tag

Szia, nekem is változó, most pl beenged Edgeből, de a napokban semelyik PC-s böngésző nem engedett be, csak az androidos UC Browser.

(#8403) Pipi75 válasza Csavargoo8 (#8400) üzenetére


Pipi75
tag

Szia!
Kb 3 hete van gond az online ugyfelszolgalattal, naponta teszek hibabejelentest. Volt ugyintezo,aki hulyenek nezett,kozoltek mindenjo,nem tudnak hibarol,de azota tobbszor elismertek,hogy gond van,szerintuk tulterhelt a rendszer akkor nem lehet belepni. Van olyan nap,hogy egyaltalan nem sikerult belepni,aztan maskor tobbszori proba utan sikerult.

(#8404) headhunter válasza Csavargoo8 (#8400) üzenetére


headhunter
addikt

Brave, Google Chrome - "nem lép be"
Microsoft Edge - Belép (3 perc múlva már nem lép be)

(#8405) mzso


mzso
veterán

Helló!
Másnak is van olyan, hogy nem tud hívást kezdeményezni. Csak annyit ír ki a telefon, hogy hívás vége. Ki se csenget.

(#8406) Pipi75 válasza mzso (#8405) üzenetére


Pipi75
tag

Nekem most 11.42 óta!! Es persze az Ugyfelszolgalat nem tud hibarol😡. Vonalas számrol hivtam oket. Decemberben is volt egy ilyen hiba,par oran at,akkor mobilnet se volt.

(#8407) Pipi75 válasza mzso (#8405) üzenetére


Pipi75
tag

Közben kiderült,engem tudnak hívni,én nem tudok hívást indítani.

(#8408) mzso válasza Pipi75 (#8407) üzenetére


mzso
veterán

Ez nálam is így volt. Csak a hívásindítás nem ment.

(#8409) Pipi75 válasza mzso (#8408) üzenetére


Pipi75
tag

1 óra után jó lett. Beszéltem másik ügyfélszolgálatossal,ő legalább tudott a hibáról.

(#8410) mzso válasza Pipi75 (#8409) üzenetére


mzso
veterán

Nekem is helyreállt, de amikor kellett volna a telefon pont nem volt jó.

(#8411) Pipi75 válasza mzso (#8410) üzenetére


Pipi75
tag

Igen,adott esetben mentőt se lehet hívni, gáz😡❗

(#8412) Fecogame válasza Pipi75 (#8411) üzenetére


Fecogame
veterán

Az ha jól tudom működik SIM kártya nélkül is, szóval annak működnie kellene :)

De nem legyen rá szükség :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8413) Pipi75 válasza Fecogame (#8412) üzenetére


Pipi75
tag

Ezt nem tudtam,köszi! De jó lenne,ha nem lenne 3 havonta ilyen fennakadás😡❗

(#8414) mzso válasza Fecogame (#8412) üzenetére


mzso
veterán

Mondjuk vicces lenne, ha ki kéne venni hozzá a SIM-et, vagy deaktiválni.

(#8415) tope


tope
addikt

Ma nálam se ment a SIM kártya, nem volt térerő. Telefont újraindítottam jött 2 SMS jó pár órával később mint küldték, de térerő 0. Kivettem a SIM kártyát majd vissza, most jó egyelőre.
Valami van a Blue Mobil hálózatán, mert ismerőst se lehetett hívni...

(#8416) YLi


YLi
tag

Sziasztok!
Be írom ide is.
Már kifogytam az ötletekből. Van egy frissen vásárolt A52 5G-s Samsungom. Blue Mobile és Digi Mobil SIM-t használok. XEH ROM-os promócióban Vodától kihozott. A Blue Mobile SIM-en nem megy a VoLTE. A Digis tökéletesen műxik még a VoWiFi is. A Mobilhálózatok menüben meg se jelenik a VoLTE kapcsoló. Hívásnál, fogadásnál levált 3G-re tehát nem csak nincs jelzés az értesítési sávban. Természetesen aktíválva van a szolgáltatás. A Redmi 5-ösben kiválóan működik mindkét SIM-en a VoLTE. Próbáltam egy A41-ben szintén nem megy a Blue-s VoLTE.
Vodás SIM-et rakva az A52 5G-be megy VoLTE és még kapcsoló is van. :F

(#8417) #70635776 válasza YLi (#8416) üzenetére


#70635776
törölt tag

Ha van lehetőséged, tegyél bele egy "telekomos" sim kártyát. Ha azzal se megy a VoLTE, akkor nincs benne a rom-ban a "profil", és talán a következő szoftverfrissítéssel megoldódik.

(#8418) YLi válasza #70635776 (#8417) üzenetére


YLi
tag

Igen erre gondolok én is. Köszi.

(#8419) dugynok


dugynok
senior tag

Sziasztok!

Vettem a Lidl-be egy sim kàrtyàt. Az van a csomagoláson, hogy aktivàlàstól szàmìtva 180 nap a rendelkezésre àllàsi ideje. Ha töltök rà pénzt, akkor ez kitolódik ugye?

(#8420) tope válasza dugynok (#8419) üzenetére


tope
addikt

Igen, de célszerű a lejárat előtt feltölteni, mert onnantól számít a + idő

(#8421) dugynok válasza tope (#8420) üzenetére


dugynok
senior tag

Oksi :)
Milyen egyébként a hàlózat? Budai agglóban hasznàlnànk 2. simnek elérhetőség miatt, ne a privàtot hivogassàk.

(#8422) 4Grider válasza dugynok (#8421) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telekom hálózatát használja.

(#8423) Predator2 válasza 4Grider (#8422) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Elég amatőr kérdés lesz. Mennyivel kell minimum feltöltenem a kártyámat akkor ha szeretném ha 1 évig használhatnám fel az egyenlegem?
Elég ha csak 1500ft felett töltök? Vagy muszáj a 3500ft-ot meghaladnia?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#8424) #70635776 válasza Predator2 (#8423) üzenetére


#70635776
törölt tag

Min. 2500

(#8425) martonl válasza Fecogame (#8236) üzenetére


martonl
senior tag

Már több, mint 1 hete, múlt héten csütörtökön csináltam Blue-Domino márkaváltást, de a forintegyenleg még nem került át. Pár napot mondtak nekem is, konkrétan mennyi idő lehet ez?

(#8426) 4Grider válasza martonl (#8425) üzenetére


4Grider
nagyúr

30 napon belül kerül át.

(#8427) martonl válasza 4Grider (#8426) üzenetére


martonl
senior tag

Köszi! Akkor még nem aggódok. :)

(#8428) martonl válasza martonl (#8425) üzenetére


martonl
senior tag

Ma felhívtam először a 1414-et, mert a forintegyenleg a július 22.-i Blue-Domino márkaváltás után még mindig nem jött át (bár a 30 nap még nem telt le, de gondoltam megérdeklődöm a dolgot). Ott azt javasolták, érdeklődjek abban az üzletben, ahol a márkaváltást csinálták. Ez a Bp. XXIII. kerületi Auchanban lévő boltjuk volt.
Ott sem tudtak többet mondani, mint hogy hívjam fel a Bluemobile ügyfélszolgálatát. Mintha nem ugyanaz a cég lenne.
A Bluemobil sem tudott erről többet, visszairányítottak az Auchan boltba. Ott azt mondta egy másik ügyintéző, hogy márkaváltáskor a forintegyenleg elveszik. Erre felhívtam megint a Blue számát. Ott egy másik ügyintéző mondta, hogy rendszerhiba miatt nem jött át az egyenleg, elindítja a folyamatot.
Hát itt tart a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#8429) Fecogame válasza martonl (#8428) üzenetére


Fecogame
veterán

Írj nekik emailt, annak írásos nyoma van és talán gyorsabb is, mintha az ügyintéző veszi fel a ticketet.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8430) martonl válasza Fecogame (#8429) üzenetére


martonl
senior tag

Igen, várok 1-2 napot, aztán írok nekik, hol tart a folyamat, ha addig nem történik semmi.

(#8431) martonl válasza Fecogame (#8429) üzenetére


martonl
senior tag

Jóváírták a forintegyenleget a Dominón.

(#8432) DavTitan


DavTitan
csendes tag

Üdv. Lehet tudni miért nincs a LIDL-ben Blue Mobile? Már több hete vadászom, de semmi.

(#8433) zala005 válasza DavTitan (#8432) üzenetére


zala005
tag

Szerintem már elengedték az egészet (mindkét oldalról). Még a hatályos ÁSZF sincs fent az oldalon, eddig legalább erre figyeltek többé-kevésbé.
Próbáltál nekik e-mailt írni? Nekem ott mindig válaszoltak.

(#8434) martonl válasza DavTitan (#8432) üzenetére


martonl
senior tag

Ezt többen is írták. Lehet nem jó ötlet, esetleg vegyél mondjuk egy Vodás feltöltőkarit és hordozd át a Blue online felületén. Talán ehhez ki se kell mozdulnod, de a lidli üzletet kihagyod mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#8435) xcvbxcvb válasza DavTitan (#8432) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Köszöntünk a Telekomnál kedves blue mobile-os ügyfelünk!

"2021. augusztus 31-től nem vásárolható új blue mobile feltöltőkártyás SIM csomag.A korábban megvásárolt SIM csomagok az érvényességi idejük alatt aktiválhatóak."

[telekom]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#8436) DavTitan


DavTitan
csendes tag

Rendben, köszönöm a segítséget.
Akkor ezek szerint megszűnik a Blue Mobil, szóval át kellene írni az Összefoglalót.

(#8437) Fecogame válasza DavTitan (#8436) üzenetére


Fecogame
veterán

Módosítva. xcvbxcvb, köszi a linket! :R

Ha már végleg megszűnik a Blue Mobile, záratom a topikot, és át lesz irányítva a Telekom topikba.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8438) xcvbxcvb válasza Fecogame (#8437) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Szívesen ;) .

Én még gyorsan megcsináltam az adategyeztetést a bluemobil felületén a kártyákra , mert a telekomnál csak telefonhívással lehet majd ( legalábbis ez van leírva most).

Gondolom igyekeznek mindenkit átterelni majd domino csomagba, ami ellen nekem nem lenne kifogásom, csak nem értem miért ragaszkodnak a személyes ügyintézéshez.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#8439) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No én is csatlakozom a megszünéses dolgok követésére...

Meg ahogy láttam, a 3G kivezetést is most jelentették be... Gondolom összefügg (a T- realizál.)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8440) Pipi75


Pipi75
tag

Ez így ebben a formában nem igaz,hogy megszűnik! Beszéltem ügyfélszolgálattal! Új szerződés nem köthető,de a jelenlegi Bluemobilos ügyfelek maradnak az eddigi tarifacsomagban Nov.1-től, csak a Telekom égisze alatt. Az honlap is marad,a telekom.hu oldalról lesz elérhető. És a Telekom ÁSZF vonatkozik a Bluemobilosokra is.

(#8441) mzso válasza Pipi75 (#8440) üzenetére


mzso
veterán

De aztán gondolom jönnek az ÁSZF módosításos SMS-ek. Amiben nem írják le, de majd növelgetik a percdíjakat, meg egyebek, amíg végül csomagot kell váltani mert túl drága lesz.

(#8442) Pipi75 válasza mzso (#8441) üzenetére


Pipi75
tag

Kár előre agyalni azon,hogy mi lesz. A Domino Fix a Domino Most-tal együtt közel azonos percdíjon és mobilnet díjon van.

(#8443) ledgeri válasza Pipi75 (#8440) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Voltam Djuice-os, és az is hasonlóképpen olvadt a Telenorba vissza... pontosítva az is hasonlóan kezdte...
Mindegy: Topik van, infó lesz, hálózat marad :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8444) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Van más szolgáltatótól hasonló 400Ft-os mobilnet?

(#8445) ledgeri válasza Gabbbb (#8444) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az nmhh-nak volt egy tantus(z) weboldala, ahol ki kehetett listázni mindent mindenkitől... az nem töltött be nekem legutóbb...
vagy manuálisan mindenkit végignézni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8446) #23310336


#23310336
törölt tag

Szakít a Lidl és a Telekom

Megszűnik a Lidl diszkontlánc és a Magyar Telekom közös, telekommunikációs projektje, a Blue Mobile. A konstrukció a megjelenésekor a pre-paid piac ászának számított, mára azonban az egész szegmens meredek esésbe került.

(#8447) Tulipa válasza Gabbbb (#8444) üzenetére


Tulipa
kezdő

Ha kevés netet használsz, akkor a telekom maratonból lehet kihozni ilyen havi 400 ft-os internetet, csak lassítás nincs náluk. Szerintem ez lehet később egy alternatíva ha nem lesz már blue.

Novembertől a bluemobile lezárt domino csomag lesz de ahogy elnézem ezen kívül minden marad a régiben. A telekom novemberi aszf-e szerint a díjszabás is ugyanaz marad és az akciók is megmaradnak.

(#8448) kiskakas válasza Tulipa (#8447) üzenetére


kiskakas
senior tag

és ha jól értem, a telekom felületén megy majd a feltöltés, egyenleg lekérdezés, ill az appjuk is működni fog?

(#8449) Tulipa válasza kiskakas (#8448) üzenetére


Tulipa
kezdő

Igen, ez jó kérdés. Én is gondolkodtam már rajta, hogy november után is használható lesz-e a blue online ügyfélszolgálat vagy telekom fiók/app kell helyette? Erről nem találtam semmit. Mondjuk nem szokták túlzásba vinni a bluemobilosok tájékoztatását :)

(#8450) mzso


mzso
veterán

Helló!

A Napinet-nek mik a tulajdonságai? Ez is csak lassít? Vagy valami díjat gombol le ha elfogy?

Ez amúgy mindig megvolt, vagy csak nekem nem rémlik?

Ehhh, mindegy is. Most nézem, hogy 181Ft (Az ASZF-ben meg 161-Ft szerepel, ami így átverés...) a megrendelésnél nem mutatott napidíj. Így már rémlik...
Amúgy pont jó lenne pár e-mail, weboldal megnézésére amíg buszozás közben nincs Digi lefedettség.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.