Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) hajdouczy válasza prozodus (#8299) üzenetére


hajdouczy
tag

Persze, többször is, de most újra bekapcsoltam, semmi változás.
Mindegy, maradok wifin.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#8302) prozodus válasza hajdouczy (#8301) üzenetére


prozodus
őstag

Most tettel fel uj netet? Az elozo hsz-ed szt joval korabban. Egyre zavatosabb, amit irsz...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8303) drr válasza hajdouczy (#8300) üzenetére


drr
őstag

Ezt megcáfolom. Nekem semmilyen net nincs már lassan egy éve aktiválva (hála a DIGI-nek :R ), mégis működik!

(#8304) hajdouczy válasza prozodus (#8302) üzenetére


hajdouczy
tag

Bocs a késői válaszért. Csak úgy van mobilnetem most is, hogy feltöltésnél megújult a mobilnet megrendelés. vagyis pénzel feltöltöttem a kártyát, és automatikusan (mert be volt állítva) levonta a 400 Ft-ot, és bekapcsolták a netet.

Murphy: Ami el tud romlani, az el is romlik.

(#8305) xy.zsolt válasza hajdouczy (#8304) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Sajnos csak most olvastam a problémádat....Nekem is hasonló gondom volt és úgy oldódott meg, hogy a lejárt, de nem törlődött mobilnet szolgáltatást törölnöd kell. Amíg ezt nem teszed meg addig nem lesz 10GB ajándék neted. Jó nagy faszság mert azt hinné az ember ha lejárt a feltöltés akkor törlik is a szolgáltatást, de nem.....csak felfüggesztik.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8306) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Mi képen tudnál a szolgáltatónak a 10GB mobilnetjét igénybe venni?Mit kellenen csinálnom,mert sajnos a vezetékes nettem is megszűnt ma.Kéne minél olcsóbban :DDD :B :B feltöltős mobil net.
Sajnos válság van.

(#8307) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8308) mb702


mb702
tag

Sziasztok!

Hozzá lehet még jutni blue mobile-s SIM-hez?

(#8309) drr válasza mb702 (#8308) üzenetére


drr
őstag

Ha nem látod a boltban, kérdezd a pénztárost. Elvileg lehet venni még.

(#8310) Yonderboi


Yonderboi
csendes tag

Sziasztok !

Hova tünt a készülék menüpont a BlueMobil honlapjáról ?
Jelenleg egy miniSIM-es teloban van a BlueMobil sim kártyám, hogyan tudnám a nanoSIM-es okostelomban is használni (amit csak fényképezésre használtam eddig)? Tehát hogy egy szám/sim 2 teloban.

Köszi

(#8311) 4Grider válasza Yonderboi (#8310) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy számot egyszerre két telefonban nem használhatsz.
Nano simet a telefonos ügyfélszolgálattól kérhetsz, küldeni fognak 3 in 1 sim-et, annak kereteivel időnként vissza tudod tenni az új sim-et a régi telefonba.

[ Szerkesztve ]

(#8312) partymaci


partymaci
aktív tag

Ma indulás előtt vettem észre h nincs mobilnetem. Hálózat van, valaminek tipp?
Volt már restart, sim ki/be. Egyenletet is feltöltöttem, ügyfélszolgálat se tudott segíteni. Rendeltem új simet de addig még vagyok lőve.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#8313) partymaci válasza partymaci (#8312) üzenetére


partymaci
aktív tag

visszajött :) , de rendeltem egy új kártyát mert ami van az régi, vágott meg 3g, állítólag az új az 4g képes lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#8314) Pipi75 válasza partymaci (#8313) üzenetére


Pipi75
tag

Szombaton jártam igy, elmentem itthonról és nem volt mobilnetem. hiaba kapcsoltam ki/be a telefont,repulo mod ki/be, semmi, halozat volt. Hazaertem,itt mar jo volt es utana is.
SIM nem regi,kb 2 eves...

[ Szerkesztve ]

(#8315) xy.zsolt válasza drr (#8309) üzenetére


xy.zsolt
őstag

miért "még"? mi lesz vele?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8316) kiskakas


kiskakas
senior tag

sziasztok,

horvatotszagi adat roaming soran nem akar mukodni a mobilnet,pedig emlekeim szerint tavaly az adott kartya tokeletesen ment. Egyenlez van rajta,most aktivaltam be +1g mobilnetet,van esetleg valami,amiert nem mukodhet? esetleg vmi sms-t kellett kuldenem korabban? koszii

(#8317) drr válasza xy.zsolt (#8315) üzenetére


drr
őstag

Ezt nem lehet tudni. Már nincs promózva a boltban, se plakáton, mint évekkel ezelőtt...

(#8318) kiskakas


kiskakas
senior tag

csak,hogy meglegyen..hiaba volt aktivalva tavaly tutira 2 bluemobile-os kartya is,ide egyik sem ment (egyenleg feltoltve, roaming/adat engedelyezve), csak azutan, miutan elkuldtem az adott sim-rol ezt a kodot: *104#

(#8319) 4Grider válasza kiskakas (#8318) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ennyire nem hüle a rendszer.
Kártyacsere sem volt?

(#8320) kiskakas válasza 4Grider (#8319) üzenetére


kiskakas
senior tag

semmi.. fiam es felesegem kartyajan detto ezt kellett eljatszani...:)

(#8321) HaloMC


HaloMC
csendes tag

Sziasztok!
A sim értékesítést megszüntették? Lidl-ben már csak feltölteni lehet, vagy csak rossz lidlökben néztem? :W

(#8322) mb702


mb702
tag

Szia!

Nem rég én is kerestem SIM-et. Nem könnyen, de hozzájutottam, helyileg Tatabányán.

(#8323) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

A blue-s egyenlegem hogy fogom visszakapni? Átvittem a maradék 2 számom is a T-hez, de az ügyfélszolgálatosnak fingja se volt erről.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8324) 4Grider válasza Victoryus (#8323) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jogszabály szerint egyenleg csak újabb feltöltés hiányában megszűnt előfizetői szerződés esetén igényelhető vissza. Természetesen ettől kedvezőbben is eltérhet bármelyik szolgáltató - főleg márkaváltáskor - de erre nem kötelesek, mivel jogszabály nem kötelezi rá őket.

(#8325) Victoryus válasza Victoryus (#8323) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

4Grider: köszi, írtam a Blue-nak is meg a T-nek is.
Bluemobilék nagyon korrekten válaszoltak is, 2 órán belül! Dominóra váltás esetében az egyenleggel kapcsolatban 3 lehetőséget ajánlottak:
>> 06(30)4408400 telefonszámot,

>> direkt erre készült weboldalukat,

>> emailben "kérjük írásban juttassa el kérelmét ügyfélszolgálatunk címére: ugyintezes@bluemobile.hu vagy 1519 Budapest, Pf. 434. A kérelemben kérjük megadni az érintett blue mobile hívószámot, az ügyfél nevét, címét, születési helyét és idejét, édesanyja lánykori nevét, kapcsolattartó telefonszámot/email címet, saját tulajdonú bankszámla számot, ahová az összeget visszautalhatjuk és ügyfél saját kezű aláírását."

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8326) 4Grider válasza Victoryus (#8325) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pozitív, ha a törvénytől az ügyfél számára kedvezően eltérnek. Ez viszont nem lehet senkinek hivatkozási alap, mert van több olyan állami szerv, ami ennek biztosan nem örül... Pl rögtön ott a nav.

(#8327) --HARDCORE-- válasza HaloMC (#8321) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Akkor mázli, itt (Tatabánya) nincs számhordozáshoz kapható nyomtatvány. De SIM-et még kapni a Lidl-ben. Még jó, hogy a Bluemobile.hu-n azt írják: "Fáradjon be az Önhöz legközelebbi Lidl áruházba, és kérje munkatársunktól a számhordozásra rendszeresített formanyomtatványt". :(((
Hol kell ezesetben reklamálni? Menjek vissza a Lidl-be kérni a panaszkönyvet?

Nem nagyon opció hogy ennyi tintát elszórjak a 11ezer Ftos patronokból. 10ml meg elég hamar kifogy.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#8328) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Kifutottam az időből, bocsi.
Ennyire nem érdekük törődni ezzel?: Miért kell kinyomtatni, és kézzel aláírva visszaküldeni ennyi papírt a számhordozáshoz 2020ban?
Hogy nem lehet teljesen elektronikusan megoldani ezt? Hívjanak fel, elérhető vagyok. Meg minek 2 tanú, talán az adategyeztetésben nem bíznak? Oltári nagy szivatás az egész.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#8329) Fecogame válasza --HARDCORE-- (#8327) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem nagyon opció hogy ennyi tintát elszórjak a 11ezer Ftos patronokból. 10ml meg elég hamar kifogy.

Bárhova elmész nyomtatni, kb. 20 Ft / oldalért kinyomtatnak neked bármit. Én már kb. 10 éve ezt csinálom, gazdaságosabb (és helytakarékosabb is) így, mint otthoni nyomtatót tartani, aminek a patronja be is szárad egy idő után.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8330) totron válasza xy.zsolt (#8305) üzenetére


totron
addikt

Fordítva lenne faszsság.

(#8331) FistXL


FistXL
aktív tag

Sziasztok, biztonság kedvéért kérdezném. a blue mobile-os sim-et technikailag ugyanúgy működik egy telefonban, mint egy Tkomos? Itt most arra gondolok, hogy ha egy telefon csak a T-s volte-t tudja, akkor a blue mobile-os kártyával is menne a volte, vowifi?

[ Szerkesztve ]

(#8332) FistXL


FistXL
aktív tag

Beruháztam a simre, aktiváltam, üfsz-t felhívtam, VoLTE-t bekapcsolták, VoWifi-t azért nem mert az állítólag előfizetéses számra lehetséges csak. SMS megjött róla hogy be lett kapcsolva a VoLTE, viszont 5 telefonon is kipróbáltam, egyiken se mutat semmit! Hívásnál azonnal levált EDGE-re! Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#8333) 4Grider válasza FistXL (#8332) üzenetére


4Grider
nagyúr

Volt az 5 telefon között gyárilag független Samsung készülék is?

(#8334) FistXL válasza 4Grider (#8333) üzenetére


FistXL
aktív tag

Honor 9 /független/
P30 lite és P40 lite /független/
Xiaomi mi 9t és mi 9t pro /független/

Samsungot éppen senki nem használ az ismertségi körömben, úgyhogy nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#8335) 4Grider válasza FistXL (#8334) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kínai telón mégnem láttam blue simmel működő VoLTE-t. Samsungon már igen...

(#8336) FistXL válasza 4Grider (#8335) üzenetére


FistXL
aktív tag

Szomorúan hallom.

(#8337) domper2015 válasza 4Grider (#8335) üzenetére


domper2015
senior tag

Leeco S3 X626 elég kínai?
Megy a VoLTE.

(#8338) petir


petir
senior tag

Sziasztok

Kapható még ilyen SIM ?

Illetve adatkeret elérése után mennyire használható böngészésre a net ?

(#8339) Greybeard válasza petir (#8338) üzenetére


Greybeard
tag

Nagyobb Lidl üzletekben még kérhető a pénztárostól.
Tapasztalatom szerint böngészésre használhatatlan. Régebben Opera Mini extrém adatcsökkentő módjában szépen lassan betöltögetett minden oldalt. Most töltöget kicsit majd visszadob időtúllépéssel. E-mailre, üzenetküldő appokra, VoIP-ra még most is megfelelő.

s.k.

(#8340) JÓZSFM válasza Victoryus (#8323) üzenetére


JÓZSFM
csendes tag

Szia

Itt ezt kell ki tölteni és vissza kapod a pénzt.. https://ugyintezes.bluemobile.hu/shop/tmws/WSDominoBackpayCmd?storeId=2001&langId=-11

(#8341) petir válasza Greybeard (#8339) üzenetére


petir
senior tag

Szia,

Köszi a választ, ezt nem hallom örömmel... Mert főként böngészésre kellett volna de ha ilyen gyalázatos a sebessége...

(#8342) kiskakas válasza petir (#8341) üzenetére


kiskakas
senior tag

Sztem valamit félreértettél, Telekom hálózatát használja,semmi gond a sebességgel.. a kolléga max arra gondolhatott, ha LEMERÜL az aktuális havi kereted,akkor asszem 32kbittel még mindig megy a net..vész esetére nem rossz..

(#8343) Greybeard válasza kiskakas (#8342) üzenetére


Greybeard
tag

Jól értette. Idézem a kérdését: "Illetve adatkeret elérése után mennyire használható böngészésre a net?" Erre válaszoltam, hogy ekkor már böngészésre használhatatlan a maga 32 kbps-os sebességével, csak az e-mailek és instant üzenetek csordogálnak tovább.

[ Szerkesztve ]

s.k.

(#8344) kiskakas válasza Greybeard (#8343) üzenetére


kiskakas
senior tag

bocs, akkor én néztem be! :R

(#8345) drr


drr
őstag

Sziasztok!

A legkisebb internet csomagot szeretném megrendelni, de nem tudom. Ezt kapom SMS-ben:
A szolgàltatàs bekapcsolàsa nem engedélyezett egy kizàrò szolgàltatàs miatt. Tovàbbi informàciòért kérjük hìvja a +3630/440 8400-as szàmot.
Valaki tudna segíteni?

(#8346) xy.zsolt válasza drr (#8345) üzenetére


xy.zsolt
őstag

És mi lenne ha felhívnád a számot amit pont emiatt adtak?! Néha elgondolkodom, hogy boldogulnak egyesek a Világban...... :F

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8347) drr válasza xy.zsolt (#8346) üzenetére


drr
őstag

Köszönöm a "kimerítő választ és a segítséget".
Egyébként nem az volt a kérdés, hogy ki hogyan boldogul a világon, hanem az, hogy tud e valaki segíteni, volt e valakinek hasonló tapasztalata esetleg... Mindegy, azert kösz...

[ Szerkesztve ]

(#8348) drr válasza drr (#8345) üzenetére


drr
őstag

Online ügyfélszolgálaton (ami inkább elérhetetlen mint elérhető) ma sikerült aktiválni minden probléma nélkül... Fura ez...

(#8349) Murphys2 válasza drr (#8348) üzenetére


Murphys2
tag

Néhány éve nekem is ez volt az új kártyámnál. Újonnan regisztrált kártyán akkor volt egy alap internet kevés adattal. Ezt kellett elhasználni vagy lemondani, hogy lehessen havi net előfizetést aktiválni. Ezek szerint most is így van még.

(#8350) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Elfelejtettem feltölteni a telefonkártyám, miután szeptember 3.-án lejárt 3000-es feltöltés utáni készenlét. Az automata azt mondja, hogy töltse fel az egyenlegét, mert az 0 ft.
Meddig tölthető fel a kártya, mielőtt kivonódna a forgalomból? Csak készenléti kártyának használom, azaz másodlagos elérhetőségnek.
Feltölteni csak a Lidl-ben lehet? Köszönöm szépen, előre is!

Üdv,
Teo

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.