Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Viktor0610 válasza 4Grider (#7000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:C :))

Samsung Galaxy A54

(#7002) Indiant válasza AttilaN (#6999) üzenetére


Indiant
addikt

..nekem egy hónap minimum volt

(#7003) McLaca válasza AttilaN (#6999) üzenetére


McLaca
őstag

E-mailben, vagy telefonon?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7004) AttilaN


AttilaN
tag

Emailben történt a dolog. Már kerestek és holnap vagy holnapután elméletileg érkezik. Remélem így is fog történni :DDD

(#7005) AttilaN


AttilaN
tag

Le is zajlott a folyamat, kellemes meglepetés volt az egész ügyintézés, sokkal döcögősebbre számítottam. :))

(#7006) Black_Raven válasza mecsek20 (#6993) üzenetére


Black_Raven
veterán

De küldenek.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7007) ztibor


ztibor
senior tag

Volt nekem egy elég gáz márkaváltásom pár hónapja, azaz Blue-ról Telekomra 12 nap alatt sikerült átvinni a számom. Ezért feljelentettem őket az nmhh-nál. Ma jött meg a határozat, hátha érdekel valakit az eredmény.

Mivel márkaváltás volt, nem számhordozás, így 2 nap helyett 15 nap áll rendelkezésükre (agyfasz ez, miért???), ezért konkrétan semmi se jár nekem, és őket se büntetik. Mivel egy bejelentett hibajegyem is volt ezalatt a 12 nap alatt, és arra nem reagáltak 72 órán belül, ezért a 3000ft nmhh-nak fizetett pénzt kötelesek visszafizetni. Kötbért nem kaphatok, mivel nem töltöttem fel 1 hónapig a kártyát. (minek, volt rajta ingyen 40 perc beszélgetés, és 500mb adat, valamint mivel nem volt számom, kénytelen voltam venni egy másik kártyát közben 1000Ft-ért, amin ugyancsak volt 80 perc és 1gb ingyen)

Szóval a lényeg hogy bekaphatják hogy a mai világban 12 napig kell tartani egy "számhordozásnak", még ha valamiért ez csak márkaváltás is.
Tanulság nincs, azt csinálnak amit akarnak :-)

(#7008) goop válasza ztibor (#7007) üzenetére


goop
őstag

Nem az a tanulság, hanem hogy olcsó húsnak híg a leve, és legközelebb számhordozol pl. a vodához és úgy a telekomhoz. Ugyanis ebben az esetben a 3 nap játszik.

[ Szerkesztve ]

(#7009) milenda válasza goop (#7008) üzenetére


milenda
tag

Ezt az olcsó hús hasonlatot nem nagyon értem. Köszönet ztibor fórumtársnak az információért, azt hiszem, kevesen tudtuk, hogy márkaváltásra 15 napot ad a jogszabály. Mindenesetre furcsa, hogy amit két szolgáltató között 3 nap alatt kell lezavarni, azzal házon belül 15 napig is lehet vacakolni. Hát még ha 15 munkanap ez a 15 nap ...

(#7010) fcbarca


fcbarca
őstag

Hello. Most jottem at telekomrol, kérdeztem a 80 ft-os netet, azt irtak mar 920 ft. Ti hogy tudjatok beallitani így?

(#7011) 4Grider válasza fcbarca (#7010) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért gratulálok, hogy direkt felhívod a figyelmüket, hogy már régen lejárt az akció...
Topic összefoglaló megvolt? Mert ha igen, nem írtál volna...

(#7012) fcbarca válasza 4Grider (#7011) üzenetére


fcbarca
őstag

Ennyire balfaszok lennenek? 600 ft van az egyenlegemen, próba szerencse, hatha megtudom rendelni akciosan..

(#7013) fcbarca


fcbarca
őstag

Nem lehet bekapcsolni sajna. Technikai okok miatt..

(#7014) Black_Raven válasza fcbarca (#7013) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sok nap óta semmit nem lehet 1777-en rendelni. Bluenetpluszt sem csak smsben.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7015) fcbarca válasza Black_Raven (#7014) üzenetére


fcbarca
őstag

Es az akcios netet hogy tudom sms-ben megrendelni?

(#7016) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg blue net L van aktiválva nálam, de elhasználtam a csomagban lévő adatmennyiséget. Most kellene vmi más net.
Ha most a blue net L-et lemondom és aktiválom egyből a blue net plus-t, akkor úgy az működőképes simán még úgy is, hogy nov. 1-ig hasznalhatom a blue net L-et? Szóval egyik adatcsomagot törölve rárendelgetek egy másikat, vagy nov. 1-ig kénytelen vagyok lassított nettel tengődni?

A másik dolog, h ugye a honlapon fent van, h régi adatcsomagról ha újra vátok (pl. blue net L-ről blue net plus-ra), akkor onnan vissza nem tudok már blue net M-re vagy L-re visszaváltani? Korábban próbálkoztam ezzel, akkor még vissza tudtam lépni a régi adatcsmagokra az újról. Mostanában van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#7017) fcbarca


fcbarca
őstag

sikerült megrendelnem az akciós netet hurrááá :C webes felületen engedte.Az akció rég lejárt,mekkora béna egy szolgáltató :DDD

(#7018) 4Grider válasza fcbarca (#7017) üzenetére


4Grider
nagyúr

Esetleg hívd fel őket még egyszer, és jelezd feléjük a hibát, nehogy tudjuk utánad mi is használni az akciót...
Egyébként pedig a Telekomnál a blue prioritása eléggé hátul kullog, így a fejlesztések, ügyfélszolgálat, stb. olyan, amilyen. Aki ide belép elfogadja ezt, vagy megy tovább...

(#7019) fcbarca válasza 4Grider (#7018) üzenetére


fcbarca
őstag

hívjam? :U

(#7020) goop válasza milenda (#7009) üzenetére


goop
őstag

Úgy értem, hogy kis pénz, kis foci, azaz minimális üfsz, minimális reklám, stb.

(#7021) Black_Raven válasza fcbarca (#7019) üzenetére


Black_Raven
veterán

Most olvastam csak. Smsben +a csomag neve, én ezt rendeltem, de mindet így kell. +BLUENETPLUSZ, lemondás ugyanez csak, -

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7022) 4Grider válasza Black_Raven (#7021) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Blue Net S, M, L volt a kérdés tárgya. Blue Net pluszt biztos hogy nem rendel 600 Ft-os egyenleggel...

(#7023) Black_Raven válasza 4Grider (#7022) üzenetére


Black_Raven
veterán

Olvasd el még1szer amit írtam. ÉN rendeltem BNP-t.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7024) fcbarca válasza 4Grider (#7022) üzenetére


fcbarca
őstag

amúgy az L-es csomag mennyi?az nincs "accijóba"?

(#7025) Black_Raven válasza fcbarca (#7024) üzenetére


Black_Raven
veterán

Drága mint a dög 700 vagy 720 elfelejtettem. Azért rendeltem én is az 1 gigát, a többi 1-2 nap és annyi , ez meg 3 hetet kihúz, 1 hét csiganet bőven elég.(az idegrohamhoz) :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7026) fcbarca válasza Black_Raven (#7025) üzenetére


fcbarca
őstag

jo az,chateléshez elég :D

(#7027) Black_Raven válasza fcbarca (#7026) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ja, egy hétig, de ~25 napig inkább nem próbálom ki, sok hajam van, nem akarom ritkítani.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7028) brumicica


brumicica
tag

Blue net XXL csomagom van, elvileg EU-ban leforgalmazható...Ausztriában most erről netezek és folyamatosan csökken az egyenlegem. Miért lehet?

(#7029) tsteve válasza brumicica (#7028) üzenetére


tsteve
senior tag

gprs limit-et kapcsold ki

(#7030) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Erre vki? :R
Üdv

(#7031) McLaca válasza Sir Sparrow (#7016) üzenetére


McLaca
őstag

Lemondanod sem kell, mert átválthatsz az újabb csomagra. Annyi történik - vagyis nálad csak történne - , hogy ha van még adatmennyiséged a régiből, akkor az nov. 1-ig elhasználható. Konkrétan nem is tudod lemondani, csak a megújulást, azaz akár "lemondod" a megújulást és megrendeled a plus-t, akár csak egyszerűen átváltasz a plus-ra, a végeredmény ugyanaz lesz: a régi csomag fog élni nov. 1-ig, az új meg a megrendeléstől számított 30 napig, de mivel neked a régiben már nincs egy bit sem, így irreleváns, meddig élő.

A váltást már leírtam párszor, de legyen itt még egyszer, hátha kidobja már a kereső. :)
Szóval a fentebb jelölt váltás, azaz a régi csomagra az új megrendelése bármikor lehetséges. Visszafelé ezt így nem lehet. De úgy igen, ha lemondod az új csomagot, majd az lejár, kikapcsolják, és a kikapcsolása után már meg tudod ismét rendelni a régieket. Tehát egymás után megy újról régire, egymásból váltva nem megy csak régiről újra, vagy újról újra, vagy régiről régire.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7032) Sir Sparrow válasza McLaca (#7031) üzenetére


Sir Sparrow
aktív tag

:R

(#7033) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok,miét nem lehet belépni online ügyfélszolgálatba?

Hiba!
Technikai hiba történt.

(#7034) fcbarca válasza fcbarca (#7033) üzenetére


fcbarca
őstag

jelszócserével se enged belépni

(#7035) Black_Raven válasza fcbarca (#7034) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mi van ha tényleg tecnikai hiba történt?
Ez marhaság, most léptem be minden oké. 300mb van az 1 gb-ből egy hét alatt. Ja ráadásúl mobilról léptem be simán itt:[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7036) vgyuri válasza fcbarca (#7033) üzenetére


vgyuri
őstag

Próbáld másik böngészővel, vagy egy harmadikkal, be fog engedni.

(#7037) fcbarca válasza vgyuri (#7036) üzenetére


fcbarca
őstag

egyedül miui gyárivl engedett be :Y

(#7038) brumicica válasza tsteve (#7029) üzenetére


brumicica
tag

Köszönöm, igen, ez volt a baj :-) Bár az én hibám, hogy bekapcsoltam korábban, ezek szerint feleslegesen, mert az EU-ban nem szükséges a gprs limit, ha van aktív net csomag.

(#7039) McLaca válasza fcbarca (#7034) üzenetére


McLaca
őstag

Időnként menstruál az oldal...
Ilyenkor kitartóan kell próbálni bejelentkezni. 3.-ra, 4.-re... 20.-ra..... 50.-re :D általában sikerül.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7040) Pítőr válasza McLaca (#7039) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Inkognitóban azonnal belép.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#7041) McLaca válasza Pítőr (#7040) üzenetére


McLaca
őstag

Akkor viszont a cookie-kkal van a gond, gyanítom, hogy a törlésük is megoldaná a problémát, amikor nagyon hisztis az oldal.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7042) Victoryus válasza Pítőr (#7040) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Cáfolom. Amikor nem akar beengedni, akkor általában semmivel se tudok belépni, mindegy melyik böngésző (inkognitóval akár) mindegy, hogy telefon vagy pc. Például most se enged be semmivel.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7043) Black_Raven válasza Victoryus (#7042) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tegnap engem sem akart beengedni, böngésző előzmények törlése, és tablet módra váltás után ment rögtön a belépés.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7044) prozodus


prozodus
őstag

Érdekességek egy másik országból: itt a domino, ha automatikus hálózatválasztáson marad, felmegy a tré itteni lányának a hálózatára, a blue viszont nem oda megy. Az eredmény: ha gyengébb egy kicsit a térerő, a dominoról nem lehet telefonálni, csak hívható.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#7045) Fecogame


Fecogame
veterán

Ma (is) sikerült előfizetnem az összefoglalóban részletezett módszer szerint a kedvezményes M-es netre.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7046) ArNick


ArNick
tag

Bevezetésre kerül blue net triplázó ajánlat, amelynek keretében 2017. november 1-től a blue net adatdíjcsomag adattartalmát 100 MB-ról 300 MB-ra emeljük.

Érvényesség: 2017. november 1-től visszavonásig

[ Szerkesztve ]

(#7047) Apollyon válasza ArNick (#7046) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem rossz, bár még mindig nem olyan jó ajánlat mint a Telekom Maraton díjcsomagja.

[link] ...és marad 490 Ft.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7048) Indiant válasza Apollyon (#7047) üzenetére


Indiant
addikt

Az az érdekes ,h. a weblap szerint a blue net 450 Ft.

(#7049) Black_Raven válasza Apollyon (#7047) üzenetére


Black_Raven
veterán

És mitől jobb a Maraton? Attól hogy 1830ft egy giga, itt meg 1190 és lassitják nem kikapcsolják?:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7050) McLaca válasza Black_Raven (#7049) üzenetére


McLaca
őstag

Nem. Hanem attól, hogy 4000Ft 4GB és addig használod, amíg el nem fogy. Így 1GB 1000Ft-ra jön ki, de nem buksz egy bájtot sem, ha esetleg hó végén bent marad 200MB adat, mert nincs hó vége a csomagnál.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.