Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) mano660 válasza Gézengúz (#8099) üzenetére


mano660
tag

Tudomásom szerint nincs. Havidíjasnál a hűségidő, ha vállaltál, feltöltőkártyásnál a szokásos, a feltöltés lejáratáig.

(#8102) szabog74


szabog74
aktív tag

Tudja esetleg valaki, hogy lehet-e még kapni valahol SIM kártyát?

(#8103) prozodus válasza szabog74 (#8102) üzenetére


prozodus
őstag

Állítólag nincs már a boltokban. Számhordozni lehet, az biztos. De ha új számot akarsz, nem tudom, mi a helyzet jelenleg. De mivel épp most akarom megszüntetni a kártyát, ha gyors vagy, még átveheted. Ha érdekel, írj privát üzenetet.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8104) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
A Blue mobile honlapján azt olvasom, hogy az egyenlegemből vásárolhatok is, nem csak telefonos szolgáltatásokra használhatom fel. Arról viszont nem írnak, hogy hogyan és mire.
Tudtok erről valamit? (Felhalmozódott az összeg a kártyámon)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#8105) prozodus válasza teo77 (#8104) üzenetére


prozodus
őstag

Nem próbáltam sose, de sztem uazok, amik a T-nél működnek: lottó, matrica,
biztosítások, parkolás, jegyek.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8106) mzso


mzso
veterán

Helló!

A Blue-n van VoWIFI meg VoLTE? Hogy lehet bekapcsolni, ha igen?

(#8107) 4Grider válasza mzso (#8106) üzenetére


4Grider
nagyúr

Be lehet kapcsoltatni, de semmi támogatás és vagy működik, vagy többnyire nem. A domino-kon sem valami tökéletes a rendszer, ezt a félig döglődő/hátukon púp leányvállalatot pedig már főleg nem támogatja a Telekom.

(#8108) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Most ha az eubol akarok netezni akkor már nem kell elofizetni mindenféle roaming netre?Ugyan úgy használhatók ahogy otthon és a keret elfogyasa után csak lekorlatoz?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8109) 4Grider válasza Jégkokó (#8108) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem kell előfizetni semmi plusszra, de a keret elfogyásakor leállítás van EU roaming alatt.

(#8110) mzso válasza 4Grider (#8107) üzenetére


mzso
veterán

Kösz a választ.
Hogy lehet bekapcsoltatni? E-mailben mondjuk?

Nos, szerintem is csak addig mard még életben amíg a Digi be nem indul rendesen.

(#8111) 4Grider válasza mzso (#8110) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk a telefonos ügyfélszolgálat segítségével.

(#8112) mzso válasza prozodus (#8105) üzenetére


mzso
veterán

És ugyanígy lehet használni blue-nál is?

(#8115) mzso válasza #72445440 (#8114) üzenetére


mzso
veterán

De ő Telekomos likeket adott meg...

(#8116) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Mitöl lehet az, hogy ahogy elhagytam az orszagot egyszerüen nem tudok telefonalni.Viszont a mobil netem meg megy gond nelkül.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8117) 4Grider válasza Jégkokó (#8116) üzenetére


4Grider
nagyúr

Talán attól lehet, hogy elfelejtetted a roaming hívást engedélyezni. Talán *104#

(#8118) Jégkokó válasza 4Grider (#8117) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem, tudtommal mar nincsen szükseg a roamingot aktivalni.De megprobaltam beirni ezt a kodot es azt irta, hogy mar aktivalva van.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8119) 4Grider válasza Jégkokó (#8118) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem szükség volt rá a múlt héten Domino-val.
Mennyi egyenleget töltöttél rá utoljára?
Próbáltál kézzel Telekom hálózatra váltani (már ha van)?

(#8120) Victoryus válasza #72445440 (#8113) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Hát, a telekom 4gb szerintem olcsóbb 1 évre nézve. Ráadásul adtak mellé másik 4gb-ot, így 8 hónap után még mindig van 3gb-om. :) Átviszem a maradék 2 sim-et is előbb utóbb.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8121) Jégkokó válasza 4Grider (#8119) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ahogy ateretem a hataron, a telefonon megjelent egy olyan üzenet, hogy a sim kartya le van valamiert tiltva.De mint mondtam a mobil net meg gond nelkül fut rajta.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8122) 4Grider válasza Jégkokó (#8121) üzenetére


4Grider
nagyúr

Roaming tiltásnál a mobilnet menni szokott. Nem véletlenül kérdeztem rá a feltöltött egyenlegedre...

(#8123) Jégkokó válasza 4Grider (#8122) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az egyenlegemet az elutazasom elötti napokban töltöttem fel.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8124) 4Grider válasza Jégkokó (#8123) üzenetére


4Grider
nagyúr

A telefon volt már újraindítva?
Automatikus a telefonban a hálózatválasztás?
Próbáld meg a *105# -el kikapcsolni, majd a *104#-el visszakapcsolni a roamingot.

(#8125) Jégkokó válasza 4Grider (#8124) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mar volt ujrainditva, megprobaltam a roamingot ki es bekapcsolni, illete a halozat valasztast is megprobaltam manualisra tenni, de az eredmeny ugyan az maradt.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8126) 4Grider válasza Jégkokó (#8125) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor már csak az ügyfélszolgálat maradt.

(#8127) Jégkokó válasza 4Grider (#8126) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen csak a megadott szamokat se tudom felhivni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8128) 4Grider válasza Jégkokó (#8127) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha nincs a közeledben másik telefon kölcsönbe sem, akkor így jártál.

(#8129) prozodus


prozodus
őstag

Máshonnan:

2017-05-12 at 13:32
A feltöltőkártyád megmaradt egyenlegét 1 éven belül vissza lehet igényelni 🙂
Blue-Mobil simán visszaadta, csak az internetes felület nem müködött.

Úgy tűnik, ezt azóta sem sikerült javítaniuk....

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8130) prozodus


prozodus
őstag

Mai meglepetes: lelottek vegre a kartyat... 10 nap kesessel 😁
Kivancsi leszek, ezek utan a honlapon a visszaigenyles mukodi-e vegre...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8131) prozodus válasza prozodus (#8130) üzenetére


prozodus
őstag

Működik egy frászt...
Szokás szti tré programozás. Most már nem azt mondja, h nem létezik a szám, hanem h "Az adott telefonszámhoz megadott előfizető eltér!"... Most egyeztettem adatot, egy hónapja se, csak tudom már, h én vagyok az előfizető...

Ezek komolyan idióták...
Gondoltam, hátha az adatokkal szórakoznak, mint az egyeztetésnél, amikor a kerület be tud kavarni, persze egyik verziót sem fogadja el a 2ből, 3.xra meg már "Túl sok próbálkozás, forduljon az ügyfélszolgálathoz!"...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8133) prozodus válasza #72445440 (#8132) üzenetére


prozodus
őstag

Az üfsz-t már hívtam... Menjek be az Aradiba...

Adategyeztetéskor jó volt, most nem? Elvileg uonnan ellenőrzik...

Sztem csak szimplán szar az oldal megint v pontosabban még mindig.

De kösz a biztatást :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8134) Gézengúz válasza Gézengúz (#8099) üzenetére


Gézengúz
addikt

Na meguntam várni a Digire, bementem Telekomba, alig egy óra sorbanállás, majd egy órás ügyintézés után kijöhettem a Telekom simmel, majd be a Digihez, és 2 perc alatt megint meg lett indítva a számhordozás a múltkori kártyára. Kész. 2019.

(#8136) Gézengúz válasza #72445440 (#8135) üzenetére


Gézengúz
addikt

Lehet számhordozni, csak a digi rendszerében még nem szerepel mindig a blue-ról való váltás lehetősége, a hölgy a múltkor beírta a Telekomot, persze, az meg nem adta tovább az infót. Meguntam várni. Új szám nem opció, 15 éve ezt használom, digit elfelejteni szintén nem opció. Viccelsz?

Egyébként a hölgy a Telekomnál nagyon magabiztos volt, azt mondta ez nem fog megjelenni az árakban, mondta ezt úgy, hogy szinte semmit nem tudott a jelenlegi Digi árakról, lehetőségekről. Meg fog lepődni, úgy érzem.

Egyébként csak nekem van ki azzal a hócipőm, hogy az ügyfelek 85%-a online is elintézhető problémákkal jelenik meg az üzletben? Nem elég, hogy a saját idejét fecsérli, még másét is. Kérdezem a hölgyet, azt mondja az emberek nem akarják használni a netet ilyen céllal, inkább bemennek, meg szerintem az értő olvasással is vannak bajok.

(#8137) Victoryus válasza Gézengúz (#8136) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nincs igaza, neten sokkal egyszerűbb lenne... Anno több, mint 1 órát álltam az ügyintézőnél, mire a blue-s számomból telekomos lett végre... ebből legalább 30 perc a pesti központra várás, telefonálgatás. Tervezem a másik 2 simet is átvinni... de azokat egyszerre fogom, hátha akkor gyorsabban megvan.
A bankoknál dettó ugyanez van, a helyi ügyintézők semmit nem tudnak maguktól intézni, állandóan kp-ot hívogatják.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#8138) Gézengúz válasza Gézengúz (#8136) üzenetére


Gézengúz
addikt

Jelen pillanatban még mindig gyorsabb átvinni a számot T-hoz és onnan a Digihez, most estétől végre Digis a számom.

(#8139) McLaca


McLaca
őstag

Arra van valakinek ötlete, hogy a mobilvásárlás miért nem megy Blue-val?
Se parkolás, se semmi... SMS elmegy, de válasz nem jön. Anno google play-ben sem ment, és nem is ezzel a számmal szoktam parkolni, de most úgy esett, hogy - mielőtt átvinném dominóba - le kéne fogyasztani. De nem megy. :) 432 Ft bent fog maradni a jelek szerint.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#8140) prozodus válasza McLaca (#8139) üzenetére


prozodus
őstag

Miért nem telefonálod el?
Ennyit azért pikk-pakk el lehet...
Ha annyira nincs más, hívj fel :))

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8141) McLaca válasza prozodus (#8140) üzenetére


McLaca
őstag

:DD :DDD
Megjavult közben, csak valami átmeneti elmezavar lehetett.
Sajnos 14 Ft-ból már nem tudlak felhívni. :D (És igen, kiemelt turisztikai övezetben vasárnap is fizetős a parkolás... :( ).

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#8142) prozodus válasza McLaca (#8141) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor most nem otthon vagy? Épp gondoltam, megkérdem, milyen az idő, egy éve nem jártam arra... :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8143) McLaca válasza prozodus (#8142) üzenetére


McLaca
őstag

Lillafüred, "medvetalpat" eszek. :)
Egyébként felhős és 26-27 fok.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#8144) prozodus válasza McLaca (#8143) üzenetére


prozodus
őstag

Na, micsoda fejlemények :)
Jó étvágyat!

Azért szegény blue-t sokan otthagyjuk-tuk mostanában. Pedig ezzel voltam összességében a legelégedettebb.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8145) McLaca válasza prozodus (#8144) üzenetére


McLaca
őstag

Nagy baj nincs vele, csak a percdíj eddig sem volt túl fontos, így a 22 kontra 25 (de Most opcióval 9/19) Ft annyira nem fontos. A maraton viszont jobb alternatíva a netre, főleg, hogy egy digis teszt SIM van a második kártyahelyen 50GB-tal. Ezért kell a maraton oda, ahol a DIGI nem fog menni. Ennyi a sztori. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#8146) McLaca


McLaca
őstag

No, elhagytam én is a Blue-t. 25 perc alatt végeztem, a hölgy itt is telefonált 2×, elsőre infóért, másodjára azért, mert a folyamathoz elengedhetetlen, valamit a központi okosok hajtanak végre bene. De helyben is kellett neki segítség, valószínűleg nem napi, de nem is heti szintű az ilyen megkeresés, ezért nem rutinosak. Mivel melóban hasonló területet támogatok, ezt meg is értem. A Dominóra váltás azonnal megtörtént, és slusszpoén: vasat se' fizettem érte, mert nem tudják máshogy kiszámlázni, csak 0 Ft-tal. Az ajándék 80 perc, 5 SMS, 1GB ugyanúgy aktív. És amin röhögtem: a sétálóutca közepén lévő üzlet belterében csak 3G van. :D

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#8147) bksgbr válasza McLaca (#8146) üzenetére


bksgbr
tag

No akkor köszöntelek a (márkaváltós) Blue-t elhagyó, Dominosok táborában! :)
Tőlem elkértek 990 Ft-ot, és kaptam 500 MB-t, 40 percet és 5 SMS-t.

[ Szerkesztve ]

(#8149) Ludovicus válasza bksgbr (#8147) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Én is azt kaptam márkaváltáskor, mint te, de ingyen. Úgy látszik, a lehetőségek tárháza végtelen... :)

(#8150) bksgbr válasza Ludovicus (#8149) üzenetére


bksgbr
tag

Hát egyrészt rólam legomboltak 990 Ft-ot, másrészt a csóka azt mondta, hogy kapok 1 GB adatot, 80 perc beszélgetést és 5 db SMS-t. Ehhez képest lett 500 MB adat, 40 perc beszéd és 5 db SMS. Nem sírok, mert így is jó, de csak hát na...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.