Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-24 21:06:33

LOGOUT.hu

Blue Mobile

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) tope válasza Fecogame (#8600) üzenetére


tope
addikt

Hát szerintem ez ha Vodafone-hoz mennék nem áll meg, mert nem hosszabbítás, másik szerződés...

(#8602) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Én is most kaptam smst hogy megszűnik a díjcsomag. Személyesen be kell menni egy tkom üzletbe vagy telefonon is lehet intézni?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#8603) xcvbxcvb válasza Fecogame (#8598) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Vodafontól az isten óvjon megint.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#8604) 4Grider válasza xcvbxcvb (#8602) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telefonon nehéz márkaváltást és kártyacserét intézni.

(#8605) 4Grider válasza tope (#8597) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden szerdán adnak x perc ingyen beszélgetést vagy egy kevés mobilnetet egy kemény napra. Ez bőven kompenzálja a különbséget (persze csak akkor, ha tudsz az egy napos promóciókkal élni).

(#8606) xy.zsolt válasza 4Grider (#8604) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Azért az szánalmas, hogy 2022ben emberek sokaságát rángatják be az üzletbe online solution helyett. :W Megjáratják "a barmokat" ha már eddig nem a t-home-ot választották.
És miért lenne nehéz emberek tizezrei szereznek nap mint nap online feltöltős kártyát a világban.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8607) 4Grider válasza xy.zsolt (#8606) üzenetére


4Grider
nagyúr

A T-nél nincs online számhordozás/márkaváltás.

(#8608) ledgeri válasza Misi 007 (#8591) üzenetére


ledgeri
nagyúr

SMS-ben kaptad? Csak mert nekem kimaradt belőle az ajándékok sora :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8609) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha ilyen kivezetés van majd váltás is, akkor az egyenleg-rendelkezési idő a váltás napjától számolva indul (újra)?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8610) 4Grider válasza ledgeri (#8609) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az új Domino szerződéshez 180 nap rendelkezésre állású sim-et adnak ingyen 500 MB nettel 40 perc beszélgetéssel és jóváírják rajta a blue egyenleget.

(#8611) ledgeri válasza 4Grider (#8610) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8612) Pipi75


Pipi75
tag

Ma délután fél 5-kor bementem az Etele pláza Telekom üzletbe, megtörtént a Dominora váltás. Kedves és segítőkész volt az ügyintéző. Kb fél óra múlva a Telekom fiókomban hozzáadtam a Domino előfizetést. Az egyenleg is átkerült addigra, bekapcsoltam a Domino Mostot, le is vonta a 190 ftot. Meglepően egyszerűen ment.

(#8613) mzso


mzso
veterán

Helló!

A mai világban tényleg be kell sétálni egy nyavalyás boltba, hogy domino díjcsomagra tudjak váltani?
Ha így van elég szánalmas. Nekem a weboldalon nem sikerült előkerítenem opciót csomag váltásra.

(#8614) 4Grider válasza mzso (#8613) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, a Telekomhoz a számhordozás/márkaváltás csak személyes ügyfélszolgálaton működik.

(#8615) Pipi75 válasza mzso (#8613) üzenetére


Pipi75
tag

Nem értem,ezen miért akadnak fent emberek. Foglaltam időpontot másnapra, várni sem kellett. Akinek nincs erre ideje,így járt.

[ Szerkesztve ]

(#8616) mzso válasza Pipi75 (#8615) üzenetére


mzso
veterán

Ennyi erővel lehetnének igazi tekerős tárcsázók a telefonon, mert jó az. Ugyanazon cég másik csomagjához be kell menni személyesen, röhejes...

(#8617) 4Grider válasza mzso (#8616) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, márkaváltáshoz be kell menni személyesen. Sim kártyacserével jár, a személyes azonosítást meg kell oldani, mert egyébként lenyúlhatnád más számát/előfizetését.

(#8618) xy.zsolt válasza 4Grider (#8617) üzenetére


xy.zsolt
őstag

meglehetne oldani csak akarni kéne.....de szarnak rá. Kb azonos adategyeztetést igényelne mint az évenkénti.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8619) mzso


mzso
veterán

Nem tartott csak vagy fél óráig (+ várni a soromra), ahelyett hogy 3-at kattintottam volna a böngészőben. Pötyögött, meg telefonálgatott, meg tétlenül várakoztunk. Marha modern...

Mindez azért hogy kék-színű SIM helyett magenta legyen a telefonban.

(#8620) Fecogame válasza mzso (#8619) üzenetére


Fecogame
veterán

Online időpontfoglalással nem kell sorban állni :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8621) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Rászántam magam én is, hogy kicseréltessem a kártyám.
Foglaltam is időpontot a linken, ami annyit ért, hogy ugyanúgy sorszámot húzattak velem.
Viszonylag hamar ügyintézőhöz kerültem, aki amint meghallotta, mit akarok, unott flegma pofáfal elkezdett pötyögni, majd kihozott egy sim kártyát.
Majd rövid időn belül véget is ért a "csodálatos" ügyintézés, mert felhívott valami telefonszámot (ahol elvileg ki kell kérnie az én telefonszámomat) ami csak annyit hajtott, hogy technikai hiba miatt jelenleg elérhetetlen.
A ügyintéző közölte, hogy most nem tud mit csinálni, jöjjek vissza később.
Hát persze... Ez úgy működik, hogy fogom magam és szaladgálok egész nap...
Ekkor már közel a kétszeresére dagadt a fejem és odavágtam, hogy miért nem lehet ezt online intézni? Amire annyi volt a válasz, mert SIM cserével jár.
Érdekes, mondom anno ki tudták küldeni a SIM-et postán...
Miközben jöttem kifelé az üzletből, egy szó jutott eszembe: Szánalmas... :W

(#8622) mzso válasza Fecogame (#8620) üzenetére


mzso
veterán

Nem a sorbaállás tartott sokáig...

(#8623) mzso


mzso
veterán

Ez a telekom alkalmazás tényleg olyan szemét, hogy minden alkalommal rákérdez a nyilatkozatokra amíg egyszer véletlenül mindet el nem fogadom?

Más: ha szerdai ajéndék napinetet kapok akkor (logikusan) azt fogja fogyasztani először, vagy a SIM-hez kapott 500 megát, hogy szivasson?

[ Szerkesztve ]

(#8624) Fecogame válasza mzso (#8623) üzenetére


Fecogame
veterán

Ajándék netet fogyasztja először.

Ezzel viszont menj a Telekom topikba:
Telekom mobilszolgáltatások

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8625) mzso válasza Fecogame (#8624) üzenetére


mzso
veterán

És az 500 megából vonta le, azt is vagy 4-5 óra késleltetéssel. Nem kellett csalódnoma telekomban. Szánalmas...

(A nyilatkozást is természetesen mindig kéri...)

[ Szerkesztve ]

(#8626) otek


otek
csendes tag

Hello

tudja valaki, hogy a fel nem használt egyenleget hogyan térítik vissza? telefonos ügyfélszolgálaton azt az infot adták, hogy interneten keresztül kell kérvényazni, júl. 1 után, de ennek nyoma sincs (+t-mobile visszatérítést sem lehet interneten intézni, csak személyesen)

(#8627) 4Grider válasza otek (#8626) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak Telekom üzletben (nem partner) tudod személyesen kezdeményezni.

(#8628) prozodus válasza otek (#8626) üzenetére


prozodus
őstag

Ez már évekkel ezelőtt sem ment a neten...
Be kellett mennem, akkor még az Aradi utcába...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8629) mzso válasza prozodus (#8628) üzenetére


mzso
veterán

Bah. Bezzeg a Blue tudta online...

[ Szerkesztve ]

(#8630) prozodus válasza mzso (#8629) üzenetére


prozodus
őstag

Most mondtam, h nem...
Hiába létezett a felület...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8631) xcvbxcvb válasza 4Grider (#8627) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Most hívtak a telekomtól a márkaváltással kapcsolatban, és azt mondta, hogy partner üzletben is ki lehet cseréltetni a kártyát. Ilyenkor mi van ?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#8632) otek válasza otek (#8626) üzenetére


otek
csendes tag

Személyesen sem intézhető, elhajtottak a T-mobile ügyfélszolgálatról. Nincs nyomtatvány se. Írjak a bluemobile-nak emailt. Úgy fognak átverni a fennmaradó egyenleggel, ahogy lehet.

[ Szerkesztve ]

(#8633) 4Grider válasza xcvbxcvb (#8631) üzenetére


4Grider
nagyúr

Lásd az utánad következő hozzászólást.

(#8634) otek válasza 4Grider (#8633) üzenetére


otek
csendes tag

nem nekem szólt...

[ Szerkesztve ]

(#8635) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Nincs jobb alternatíva a T-mobile-nál? Keveset telefonálok és net sem kell

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8636) prozodus válasza xy.zsolt (#8635) üzenetére


prozodus
őstag

Talán a voda tuti100 marad az egyetlen 19ft-os (és nem 25) az éppen következő áremelés után.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8637) ledgeri válasza prozodus (#8636) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha a "csak a szám létezzen" a cél, akkor ja, mert annak a jelenlegi minimum költsége 2k/év.
De ha már "néha netezek is" vagy "SOS net lehet hogy erről megy", akkor a telekomos maraton még mindig jobb, mert az addig élő net, amíg le nincs használva, míg a többi hét, vagy hónap után "nukul ;] " bármennyi is maradt belőle. De az 2500/3000 évente, attól függően, hogy hol, min keresztül töltöd.
Bármilyen, évenkénti több feltöltést igénylő használat már bonyolultabb.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8638) prozodus válasza ledgeri (#8637) üzenetére


prozodus
őstag

Megnézted egyáltalán, h mit jelent a 100?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8639) xy.zsolt válasza ledgeri (#8637) üzenetére


xy.zsolt
őstag

úgy érted, hogy Domino Fix Extra+Maraton?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8640) prozodus válasza xy.zsolt (#8639) üzenetére


prozodus
őstag

Az csak akkor éri meg neked, ha vadi új kártyát veszel.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8641) ledgeri válasza prozodus (#8638) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok, jogos. Csak nekem a minden hóban 100 mega kevésbé rugalmas mint az egyszer egy/ öt giga, és tart amíg tart -akár évekig-, de ha egyben kell akkor ott van. Ez okoszta a ködöm..

#8639 xy.zsolt Igen, de ^

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8642) xy.zsolt válasza ledgeri (#8641) üzenetére


xy.zsolt
őstag

és a domino fix extra felhasználható 1GB-ja is 4G-n hasít?...mert ezt nem írják vagy nem találom

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8643) ledgeri válasza xy.zsolt (#8642) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez teljesen más kérdéskör. Ha a telód, a hálózat, és az aktuális körülmények támogatják akkor miért menne lassabban, mint teheti? Egyébként mindenre ott az ASZF :) , ahol szerintem az összes vezetéknélküli technológiára a garantált sebesség 0 bit/sec...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8644) xy.zsolt válasza ledgeri (#8643) üzenetére


xy.zsolt
őstag

köszi :R Szerintem az egyik tuti100 lesz a másik meg fix extra+maraton

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8645) St3ven válasza prozodus (#8636) üzenetére


St3ven
addikt

Milyen áremelés következik? A kártyás tarifákat is érinti?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8646) prozodus válasza St3ven (#8645) üzenetére


prozodus
őstag

Csak a kártyásokat tudtommal, a tuti és a tuti+ 19ről 25re megy fel.

De pont ma jött ki az új ászf, megnlzheted pontosan:

https://multimedia.vodafone.hu/pdf/aszf/20210630Utan/lakossagi/2022/2022-06-07/ASZF_2_melleklet_hatalyos_20220607.pdf

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8647) St3ven válasza prozodus (#8646) üzenetére


St3ven
addikt

Nagyon kemény, köszönöm. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8648) tobias88888


tobias88888
őstag

Sziasztok! Ma hívtak a telekomtól azt hiszem, de nem tudtam felvenni. Gondoltam megnézem mikor jár le a sim kártya, de se a *102# se az 1777-et nem tudom elérni. Ezek szerint valahogy még a blue mobilnál ragadtam ami megszűnt? Nem úgy volt hogy a telekom átveszi az ügyfeleket? Főleg a céges sim-et használom, ezért nagyon ritkán nézek rá a blue mobilosra, de a számot nem akarom elveszteni...

(#8649) prozodus válasza tobias88888 (#8648) üzenetére


prozodus
őstag

Még bőven időben vagy, de be kell menned a tréhez személyesen.
Jún végén szűnik meg végleg.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8650) antivirtel


antivirtel
csendes tag

Hali! Én szerintem a Vodához megyek át, nekem is "csak a szám létezzen" dologra van, külföldön élek, és még kell pár Mo-i szolgáltatónak, banknak, ilyenek... Az egyenlegvisszatérítést tényleg csak személyesen lehet intézni egy T üzletben? Meddig lehetséges ez? Októberben várható, hogy Mo-n leszek, remélem még lehetséges... (esetleg tudok küldeni egy meghatalmazottat, ha nagyon kell)...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

... ::: antivirtel ::: ...

(#8651) prozodus válasza antivirtel (#8650) üzenetére


prozodus
őstag

Olvasol is, v csak write only??? Most írtuk, h júni végéig.... Utána már csak az egyenleget tudod visszakérni.
Online adategyeztetéssel megpróbálhatod más nevére íratni, h be tudjon menni. Mindenesetre elhordozással -úgy emlékszem- nem garantált, h visszakapod az egyenleget.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8652) xy.zsolt válasza prozodus (#8651) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ma költöztem blue-ról dominóra.....nyitóegyenlegem zéró (párszáz ft volt még a blue-n) Ami felcseszett, hogy 45perc várakozás után kerültem sorra és hogy nincs fiókregisztráció nélkül online bankkártyás feltöltés :W ...vagy csak nem találom a módját?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8653) prozodus válasza xy.zsolt (#8652) üzenetére


prozodus
őstag

Nem tudom, mert most megvariálták a feltöltést a dominóval, és mintha vki azt mondta volna, h csak bejelentkezve lehet, de azt nem tehetik meg. És rémlik egy olyan is, h banki felületről lehet tölteni. Gyere át a tré topikjába, ott van, aki ebben naprakészebb. Ott az egyenlegátvitelről is meg tudják mondani, hogyan, mert elvileleg azt meg kell kapnod. Nem szóltál ott???
https://prohardver.hu/tema/nagy_t-mobile_topik/friss.html

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8654) xy.zsolt válasza prozodus (#8653) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nem kértem el azt a párszáz forintot...inkább az a gond, hogy alapból fel sem hívták a figyelmem rá. Naná, hogy 15év után ismét ehhez a hiéna szolgáltatóhoz jövök és akkor változtatnak saját vagy banki app-os töltésre. Kinek fájhatott, hogy kártyával online fizessünk regisztráció nélkül :F .....megy a nyáj terelése az app-ba.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8655) prozodus válasza xy.zsolt (#8654) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, az appot nagyon nyomatják már régóta, de nemcsak ők.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8656) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Kénytelen vagyok én is váltani... ;] amióta megjelent a blue mobil azóta használtam. Több kártyával is mert a családban ez van konkrétan 5db. T-mobilhoz mennénk vissza, csak feltöltős kártya kártya érdekel. Kell valamire figyelnem azon kívül hogy csak hétköznap tudok menni az ügyfélszolgálatra? Köszönöm a választ előre is. :)

(#8657) qwertly válasza xy.zsolt (#8652) üzenetére


qwertly
addikt

Én is idegeskedtem ezen, de közelben van lottózó ott feltudom kártyával is tölteni.

(#8658) tope válasza qwertly (#8656) üzenetére


tope
addikt

Online időpontot foglalsz. Kb 15 perc volt az egész nekem, a számokat lemásolta a simről a telefonra. Ki se kell kapcsolni a telefont. az egyenleged lehet 1-2 nap múlva fog csak megjelenni az új kártyán.

(#8659) qwertly válasza tope (#8658) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a válaszodat, akkor nem vészes. Ott kell lenni minden simnek?
Mivel 2 használok 1-1 a család tagok. Vagy ide adják akkor is ha nincsen ott nálam.
Mivel én nevemen van aktiválva mind.

(#8660) tope válasza qwertly (#8659) üzenetére


tope
addikt

Azt hiszem nem árt a sim megléte, mert pl megcsörgetik a számot, vagy mi is volt már...

(#8661) xy.zsolt válasza qwertly (#8657) üzenetére


xy.zsolt
őstag

igen, azóta rájöttem, hogy be kell csak menni a közeli postára és feltöltik. :K

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#8662) prozodus válasza qwertly (#8659) üzenetére


prozodus
őstag

Meghatalmazás? V a neveden vannak a kártyák?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8663) Tressy


Tressy
senior tag

Ha valaki hagyja megszűnni az előfizetését a rajta lévő összeg nem veszik el.Kérelmezni kell a visszafizetést mert maguktól nem adják vissza

(#8664) prozodus válasza Tressy (#8663) üzenetére


prozodus
őstag

Persze.
:))

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8665) Tressy válasza prozodus (#8664) üzenetére


Tressy
senior tag

[link]

Irtam levelet ês ezt kaptam válaszul:
Ügyfélszolgálatunkra érkezett alábbi megkeresésével kapcsoltban tájékoztatjuk, hogy deaktív blue mobile SIM kártyája megmaradt egyenlegének visszafizetését kezdeményezheti telefonos ügyfélszolgálatunkon keresztül (+36304408400) vagy írásban, egy szabad szavas kérelem formájában, melynek tartalmaznia kell az érintett hívószámot, ügyfél nevét, állandó lakcímét, születési helyét és idejét, édesanyja lánykori nevét, egy saját tulajdonú bankszámla számot, ahová a visszautalást kéri, illetve ügyfél saját kezű aláírását. Kérelmét a bluemobile@telekom.hu mail címre várjuk.

[ Szerkesztve ]

(#8666) prozodus válasza Tressy (#8665) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, ez már évekkel ezelőtt is így volt, ha visszaolvasol.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8667) Tressy válasza prozodus (#8666) üzenetére


Tressy
senior tag

Én nem tudtam és a telekomos ügyintéző azzal gyözködött hogy azt le kellett volna telefonálni csak mikor alaposabban utána néztem akkor lett világos.Gondoltam jelzem ha már igy lassan aktuálissá válik,hátha valaki más sincs tisztában vele

[ Szerkesztve ]

(#8668) prozodus válasza Tressy (#8667) üzenetére


prozodus
őstag

Komolyan??? De gáz....

Bár a trénél sajnos nem lepnek meg az ilyen húzások, volt nekem is részem hasonlóban, öt évig tartott visszakapni a pénzem...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8669) Tamy válasza prozodus (#8668) üzenetére


Tamy
senior tag

Én pár hónapja személyesen mentem be a T ügyfélszolgálatára, mivel szándékosan hagytam megszűnni a kártyám. A kiscsaj kárörvendően kb. a képembe vágta, hogy már lekéstem a visszatérítés lehetőségéről, jó eséllyel keresztet vethetek a pénzemre, mivel a Blue Mobile megszűnik. Azért próbált mindenféle programban utána nézni, persze minden rendszerük fagyott. (Ez egyébként annyira vicces, hogy akárhányszor ügyet intézek bármelyik nagy multi cég ügyfélszolgálatán, köztük telekommunikációs cégek, bankok, szinte kivétel nélkül mindnek fagy, lassú, elérhetetlen a rendszere. Az ügyintéző meg csak mentegetőzik miatta.) Szerinte ezt tavaly év végéig kellett volna megtennem, és különben is, a Blue Mobilnak soha semmi köze nem volt a Telekomhoz. Felvilágosítottam, hogy többek közt az ügyfélszolgálatnál is volt jócskán átfedés, erre csak magyarázkodott, hogy ő igazából azt nem tudja. Ahogy azt sem tudta megmondani van-e még ügyfélszolgálata a Blue-nak. Végül hosszas próbálkozás után annyira jutott, hogy lényegében levélben jelezte az igényemet a központ felé, ahonnan kisvártatva felhívtak. Igaz egyértelmű ígéretet ő sem tudott adni (és olyan halk volt, hogy szinte semmit nem hallottam belőle max. hangerőn se), de azóta a pénzem is megérkezett a számlámra, bár semmilyen írásos dokumentációt nem kaptam azóta se.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#8670) prozodus válasza Tamy (#8669) üzenetére


prozodus
őstag

Most erre mit mondjak erre? V direkt volt ilyen szemét, v ilyen sötét... Melyik a jobb?...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#8671) Fecogame


Fecogame
veterán

Mivel a Blue Mobile, mint szolgáltatás megszűnt, így a topikot zárom.

További információ a megszűnésről ezen a linken érhető el.

Tájékoztatunk, hogy 2022. június 30-ával a blue mobile szolgáltatásod megszűnt. A szerződésed felmondásáról SMS-ben értesítettünk.

A továbbiakban a beszélgetést a Telekom mobilszolgáltatások topikban lehet folytatni.

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Blue Mobile (Lidl) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.