Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-15 15:37:04

LOGOUT.hu

BD lemezek ajánlási sorrendje (írásminőséget és tartósságot illetően az eddigi itteni és külföldi fórumok tapasztalatait összegezve) gyártók (MID) és márkák alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#987) kzsolt00 válasza Joshi (#985) üzenetére


kzsolt00
tag

GG72 fórumtársnak::
Vámköltség és + áfa abszolút nincs, 45 euró alatt minden mentes, személyes tapasztalat, nemrég zárult le egy vámos ügyem, és a papíron tisztán látszanak a határok. 45euró, az első lépcső.

A szállítási díjakat, tehát az 1200ft-t itt találtam: Katt a linkért lentebb görgetve, és rám a vidéki futár kiszállítás vonatkozhat egyedül, mert a legközelebbi pick pack pont is van olyan messze, hogy mindegy ha futár hozza, benzin ugyan ott lenne nekem sajnos. Vidék átka.

Joshi Fórumtársnak::
Az a baj, hogy sajnos nem pesten vagyok, hanem vidéken, ahol a pick pack pont is kb 1000 forint benzin pénzre van, tehát az összeg amit írtál az nem igaz, még mindig ott vagyok, hogy nem csak 1500ft a különbség :(

A válasz, hogy rosszabb a minősége, az meg nem elég kielégítő. Ha három kateg létezik. Alacsony , közép és magas, és feltételezzük, hogy az eredeti TDK megérdemli a magas kategóriát, akkor hova tennénk a nem eredeti TDK lemezt? Amennyiben közép kategóriába (azaz csak egyel rosszabb mint az eredeti) akkor 3000 különbözetet igenis megér. Ha ezek ilyen kb egyszer kiírom egyszer megnézem utána és kuka, akkor nyilván nem érné meg, de ennyire nem hiszem , hogy rossz lenne a helyzet, ezért kérdeztem ,hogy esetleg az ilyen rosszabb típusú lemezre (más gyártású tdk, cmc) van e teszt.

UI: a szállítási idő nekem teljesen lényegtelen, az tehát nem mérvadó szempont a pénz sajnos annál inkább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.