Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Boond válasza Mr.Csizmás (#9920) üzenetére


Boond
addikt

Ilyennel Ed-n is találkoztam, válasz: csak az egyes modellek, méretek stb szerepelnek valószínüleg az akcióban.

Ed-nél pl átváltottam más színre, és máris eredeti árat írt bf alatt, meg hasonlók...

(#9952) lajthabalazs válasza bul07 (#9904) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Én úgy tudom, hogy a 14 naposba visszavitt, vagy garanciában pénzvisszafizetéses termékek mennek vissza a nagykerbe / forgalmazóhoz. Hogy aztán ott refurbished, vagy outlet, vagy bemutató darabnak, juttatás az alkalmazottaknak, adomány, vagy megpróbálják ellőni mégegyszer, az már más kérdés, de nem a kiskeren múlik.

Egyszer vittem vissza autórádiót edigital-ba 3 napon belül mert nem működött a specifikáció szerint kompatibilis autós távirányítóval. A srác azt sem nézte meg, hogy a rádió benne van-e a dobozban, visszavette. Gondolhatod hogy ha tovább akarnák értékesíteni, akkor minimum azt ellenőriznék, hogy a tartozékok megvannak-e.

Egy modern webshop teljesen automatizált, a raktárkészlet, a könyvelés, az árurendelés, technikailag is nehezen lenne megoldható, hogy visszajön egy áru, felkerüljön újból készletre anélkül hogy beszerezték volna. Rosszul néz ki a könyvelésben. Sokkal nagyobb gond egy ilyen cégnek a porszem a fogaskerekek közt, mint benyelni egy-egy visszavett termék költségét.

[ Szerkesztve ]

(#9954) Exelsior24 válasza ittakary (#9949) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Én kis unokahúgomnak vettem meg őt: [Pingvin] , annyira cukin nézett ki, remélem örülni fog neki.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9957) ittakary válasza Exelsior24 (#9954) üzenetére


ittakary
nagyúr

ebayről rendeltem ekkora plüssöket barátnőmnek, ennek az árnak a feléért

(#9959) Zjunior válasza Exelsior24 (#9948) üzenetére


Zjunior
veterán

Én láttam, ment pü...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9960) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Összefoglalóm a ami napról:

Reggel nézegettem mi is lesz nagyjából, de hogy őszinte legyek nem volt konkrét tervem, hogy mire is utazzak rá. Jó persze két prioritás volt, az egyik, hogy mennyire akciózza le az emag az Galaxy s3-ba való akksit, de nem lett olyan olcsó mint számítottam.

Második helyen egy cipő vétele állt, amit sikerült is behúznom sneakerz.hu-ról. Nem tagadom, nagyon jó vételnek tartom, hogy 9k-ért megkaptam, így nem kell tavaszi cipő után lesnem most már.

A nap folyamán nézegettem, hogy milyen TV-k meg hasonló cuccok vannak. Hát azt kell mondjam, hogy hiába láttam, hogy repkednek mínuszok, de egyszerűen nem tudnék most dönteni, hogy egyáltalán megérné-e valamelyiket is megvennem. Tervben van, hogy mostanában lecseréljük az itthoni monstrumot, de eddig nem igen olvastam utána, hogy mit kapni mennyiért, meg mi jó, meg mi nem. Szóval lehet az én "rögeszmém" de nem szeretek úgy vásárolni, hogy nem tudom mit is veszek pontosan, midig jól körül szoktam nézni, mielőtt megveszek valamit.

Xbox One tényleg jó árban volt, de azért egy perc alatt átfutott rajtam, hogy mit is kezdenék most vele? Most lesz vizsgaidőszak így nem tudnám érdemben használni. Januárban valamennyit itthon van az ember, de utána meg igen hamar mehet vissza következő félévre, úgyhogy ideje sem lenne igazán elmélyülni benne. Arról nem is beszélve, hogy koli mellett gyakorlatilag hétvégén lenne csak bekapcsolva.

A mai nap másik vétele az macskakaja volt Őszinte leszek, abszolút nem úgy keltem ma fel, hogy macskakaját fogok venni a neten, de tényleg jó árban volt.

(#9927) IntelKiller7

Ilyenek mindig is lesznek. És mielőtt jönnének "a tipikus magyar viselkedés" meg stb. kommentek, azoknak ajánlom, hogy nézzenek majd fel ebayre, amit a napokban elárasztanak majd a kinti BF-es cuccok.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9963) Geri8 válasza zolikaDB (#9901) üzenetére


Geri8
tag

Amit eddig láttam az az Aqua Cyber monday akcióval.

[ Szerkesztve ]

(#9964) Ciccuka válasza maestro87 (#9637) üzenetére


Ciccuka
veterán

Itt is tele volt azzal a hulladék Technika TV-kkel az egész, de semmi értelmes akció. :W
Ami már korábban 2 hónapja, az volt most is kirakva. :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9965) =Mentor= válasza juliabrilke (#9917) üzenetére


=Mentor=
őstag

Kell a fenének a szutyok Goldstar TV ;] :DD :DDD

(#9966) Zjunior válasza Gergosz2 (#9960) üzenetére


Zjunior
veterán

Az amit linkeltem az a macskakaja?
Csak azért kérdezem , h remélem nem én vettem meg mindet (14kg) :D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9967) Ciccuka válasza Real Ghoost (#9698) üzenetére


Ciccuka
veterán

ruhafalva.hu
20 % kedvezmény 30 000 Ft-ig = "BLACK-20" kuponkód
30 % kedvezmény, ha 30 000 Ft felett vásárolsz = "BLACK-30" kuponkód

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9968) Gergosz2 válasza Zjunior (#9966) üzenetére


Gergosz2
veterán

az volt tervben amúgy, és szeretném megköszönni, hogy linkelted :D

Felhívtam gyorsan Anyámat, hogy ittvan ez kell. Azt mondta 14kg ugyan abból kicsit sok lenne :D De voltak ott 1.5-1.8 kg-os zacsik is , igaz kicsit magasabb egységárral. Azokból vettem ötöt.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9969) Maximum1 válasza Ciccuka (#9964) üzenetére


Maximum1
őstag

Nekem is egy ilyen "hulladék" tv-m van 3 éve, 3D tud tudom gagyi, egy divatjamúlt xbox 360 is rá van kötve + egy WD Tv Live Stream is ami FHD-ban nyomja 24hz-en, gondolom ezeknél sokkal-sokkal többet tudnak a nagy nevek 70ezerért.

(#9970) pohár válasza Zjunior (#9966) üzenetére


pohár
félisten

jaja, 60 deka nedves kaja 350ft-ért, 2100-ért be is rendeltem párat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9971) CptAdamica válasza Geri8 (#9963) üzenetére


CptAdamica
veterán

Várom én is, viszont nem tudom, hogy mikortól kezdi. A leírásban 8 óra szerepel, a visszaszámláló pedig 9 órára mutat. Írtam nekik, remélem holnap megmondják. :D

Megyen!

(#9972) tixem


tixem
addikt

mekkora troll lenne az emag, ha a vége előtt egy perccel mindenből a reggeli készlet lenne újra :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9973) =Mentor= válasza Maximum1 (#9969) üzenetére


=Mentor=
őstag

Sokan lebecsülik a "noname" TV márkákat, pedig ár érték arányban nem rosszak. :K

[ Szerkesztve ]

(#9974) Ciccuka válasza headhunter (#9805) üzenetére


Ciccuka
veterán

nyomtassátok ki és jövőre lehet reklamálni

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9975) Degeczi válasza lajthabalazs (#9952) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Így van, épp a napokban vittem vissza az Edigitalba egy vártnál rosszabb képminőségű monitort, és ott is én beszéltem rá, h nyissuk ki, nézze meg benne van-e minden tartozéka...

(#9976) Zjunior válasza Gergosz2 (#9968) üzenetére


Zjunior
veterán

Nincs mit, kiszámoltam 12 ezer spórolás kb ennyit megér...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9977) Ciccuka válasza FNZ (#9845) üzenetére


Ciccuka
veterán

emag-on elállás helyett félreállás van

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9978) dorika87


dorika87
őstag

A mai nappal nekem sem volt konkrét tervem. Pár dolgot tudtam, amiket már 1-2 hónapja szeretnék venni, de nem volt konkrét márka, csak konkrét termékek mint pl. szendvicssütő, - amit sikerült is kifognom emagon (Gorenje 4e) nem volt egy nagy akció, de nekem azaz 1-2 ezer minusz is pénz, a másik pedig egy sencor ébresztőórás rádió best byte-ról, ami szintén mostanság lett esedékes, mert az előző tönkrement, itt is kb. egy ezrest nyertem. Amit tudtam még, hogy szeretnék majd tartalék pendrivet, arra nem gondoltam, hogy pont 64gb-set fogok venni, de azt tudtam, hogy mindenképp 3.0ás kell, de így lényegében úgy érzem 5790,-ért a samsung pennel jól fogok járni. Végül de nem utolsó sorban utazás miatt gondolkodtam már régebb óta egy wireless egéren, nem akartam semmi extrát csak, hogy legyen egy használható egér, és remélem az is lesz az 1490-es hama, ha már az 590esről lecsúsztam, de se baj, mert így is jónak tűnik.

Szóval én sem úgy keltem fel ma reggel, hogy micsoda akciókat fogok kifogni, de ez a pár ezer forint amiket összességében nyertem a termékeken, és nem feleslegesen vásároltam őket, mert már pár hónapja tervben vannak/voltak.

A nagy vágyam már a tescos Szarvasi kávéfőző lett volna 9990-ért, mert már régóta pont ezzel a 612-es típussal szemezek, de sajna lemaradtam róla, de úgy gondolom előbb utóbb úgyis megveszem, mert szükségünk van rá, és 14e körül már kapni.

Tehát összességében jó volt ez a BF szerintem. (főleg, hogy tavaly csak egy ebook olvasót vettem, azt sem magamnak hanem húgomnak Karácsonyra, amit a mai napig imád, és nem is bánom, hogy nem hagytam ott 13ezerért a pocketbook minit emagon.)

Tény, hogy nem voltak 50-70 %-os akciós mindenhol, egy párat el lehetett csípni ha ügyes és gyors az ember, na meg korán kel, de ha vannak konkrét tervek, akkor szerintem simán be lehet vásárolni, ha az ember úgy indul neki, hogy ha pár ezer forintot nyer rajta akkor már megérte. Én így tettem :)

Mindenkinek további jó böngészést/vásárlást még erre a szűk másfél órára!

(#9979) Ciccuka válasza bul07 (#9895) üzenetére


Ciccuka
veterán

Black Friday meg akció Tesco-módra mai

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9980) rocket válasza lajthabalazs (#9952) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez 99%-ban nem igy mukodik sajnos.

A 14 napos elallasbol visszavitt termekeket megprobaljak ujkent eladni, ezert van, hogy sokszor lehetetlen gyari csomagolasu uj termeket venni.
Meg azzal se foglalkoznak, hogy legalabb reseteljenek mondjuk egy telefont, igy benne maradnak az elozo "vasarlo" adatai.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9981) denis.p


denis.p
tag

Céges rendelést adtam le, de az emag román eladói címmel ellátott számlát küldött ki emailben. A rendelés követésénél is ugyan ilyen szla van- Ezt itthon elfogadja a NAV?
Nagyon kétlem!
Feltételeztem, hogy a számlát majd postán küldik a megrendelt termékkel együtt, ami magyar kibocsátású és pecséttel is el van látva.
Van valaki itt, aki tavalyi hasonló emagos blackfriday-os számlát elszámolt és visszakapta az áfát?

(#9982) Beca1990


Beca1990
senior tag

Szerintetek ez megérte?

http://emag.hu/lg-led-televizio-game-tv-80-cm-hd-32lf510u/pd/D6HRDYBBM/

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#9983) rocket válasza juliabrilke (#9917) üzenetére


rocket
nagyúr

EMAG-on 129900ft a 43LF630V (csak a talpazat szineben ter el a 632-tol) akciosan most, ugyhogy egyelore kicsit melle lottek az arazassal a nepperek :)

#9982: Arban kb. 5k-t nyertel vele.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9984) Predator2 válasza Gergosz2 (#9960) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

"amit sikerült is behúznom sneakerz.hu-ról."

Hogyan sikerült ott vásárolni? Akartam venni sapkát, meg pólót, de se regisztrálni se vásárolni nem engedett.
Több böngészővel is próbáltam.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9985) lajthabalazs válasza rocket (#9980) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

99%ra általában az hivatkozik, akunek fogalma sincs. Vannak a szürkeimportos, sajátgaris kiskerek, ott talán próbálkoznak ilyennel, meg Tescoban, ahol eleve utolsó darabok landolnak, meg egzotikus sorozatok. De a nagy webshopok évtizedes tapasztalatom és ismerõseim tapasztalata alapján nem. Az hogy nem lehet gyári csomagolású terméked kapni meg egyenesen marhaság. Márkás nyomatú védõfóliát szerintem nem vesz nagy minden telefonhoz az edigitalnál, hogy újként adhasson el egy alig használt telefont. Eddig minden beszerzésem (és bõven millió fölött költöttem már edigitalnál, de iponnál, eboltban, aquaban sem keveset) gyári csomagban volt, hivatalos garancaijegy, bontatlan kiegészítõk, fóliázott felületek. Nem a legolcsób boltokat kell választani az árgéprõl, meg a hihetetlen akciókat és akkor korrekt kiszolgálást és terméked kapsz. Tudod: az olcsóbb általában drágább.

[ Szerkesztve ]

(#9986) gg72


gg72
veterán

Rendelt valaki ma az Octogon Audio-tól? Normális az, hogy a rendelés után semmiféle visszaigazolást nem kaptam? Erre újra megrendeltem (egy kábelt), gondolván biztosan én csináltam valamit rosszul, de erre sem jött semmi. Ami furcsa volt még, hogy hiába kértem személyes átvételt, csak felszámolta a szállítási költséget is. Elfuserált egy honlapjuk van, az biztos. :U

[ Szerkesztve ]

(#9987) Janaboy


Janaboy
veterán

23:50kor bevagnak meg vmi akciot vajon? :D

Janaboy

(#9988) adalbert1 válasza rocket (#9980) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is jártam már úgy, hogy csomagolás nélküli játékot akartak eladni, illetve olyan konyhai elektromos grillt, amin kisebb kopások látszódtak - valószínű ezek is újak voltak... :N

(#9989) tixem válasza Janaboy (#9987) üzenetére


tixem
addikt

én is ezen agyaltam :D mekkora lenne már zárás előtt egy perccel újra xbox :D

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9990) Ciccuka válasza pohár (#9970) üzenetére


Ciccuka
veterán

Milyen macskakaják érik meg most még?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9991) dragonfx


dragonfx
veterán

a jó mindenit
techlast x98 gearbesten 120 dollár volt.... :Y .....quadhd... :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9992) Lala6


Lala6
őstag

Na, akkor ez nekem ennyi volt mára. Semmit nem vettem magamnak, úgyhogy holnap elmegyek az Auchanba és veszek egy black friday Globus ketchupot :DDD

(#9993) Ciccuka válasza dorika87 (#9978) üzenetére


Ciccuka
veterán

szarvasi goffri sütőnk alja szétreped pár év után teljesen, szarvasi kávéfőzőnk tiszta rozsda már

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9994) IntelKiller7 válasza tixem (#9989) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Aztán megint elfogyna 10mp alatt :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9995) Nikla válasza Ciccuka (#9990) üzenetére


Nikla
tag

Nem volt most sajnos Royal-ra jó ár, 1500/kg alá nem ment a 10kg-os se :( viszont volt/van sok aszpikos és kitekat meg whiskas, de mi ilyesmiket max ritkán nasinak adunk..

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#9996) tixem válasza IntelKiller7 (#9994) üzenetére


tixem
addikt

de így talán nekem is jutna ;]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9997) Mr.Csizmás válasza Ciccuka (#9990) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

12 kilós kitekat táp, abból vettem kettőt :K

12x50 g nedves is van, kilóra jól jön ki.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9998) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Euronics oldalán elég sok termék maradt :D Lehet, hogy össze kellett volna rakni valami normális szervert :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9999) Tin válasza IntelKiller7 (#9998) üzenetére


Tin
veterán

euronics... sztem ott a tulaj már eldöntötte, hogy idővel hagyja bedőlni. vicc az a bolt...

(#10000) CptAdamica válasza Tin (#9999) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azon csodálkozom, hogy hogyan működik még. :D

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.