Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) madgie válasza B-L-A-C-K (#9347) üzenetére


madgie
titán

Én átváltottam a számítógépre, mire meg ott eljutottam a fizetásig, elfogyott. De mindegy is, cska az zavar, hogy a mobil app ilyen szivatós volt.

Seráfütty.

(#9352) rocket válasza psg5 (#9328) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez ezzel jar, ha ez valakinek nyug akkor azzal nincs mit tenni, tudatos vasarlonak lenni nem szegyen.
Nem tortenik semmi legkozelebb is megteszik, de akkor mar 10-20db se lesz, csak nehany.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9353) Joe Swanson válasza madgie (#9351) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Én autoclickerrel frissítettem az emagot, + ágyból néztem telóról, gépen nálam előbb váltott. Utána amint láttam a változást gépen, már egyből ment is a ctrl +f beírtam xbox, első találat, vásárol, végigmegy a procedúrán és utánvétel, kész. Nagy mázlim volt azzal az xbox oneval :P

(#9354) dorika87


dorika87
őstag

Amire eddig azt írta az Emag hogy elfogyott, most pedig a listában sincs már benne, az várható, hogy ismét lesz készleten?

(#9355) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ps4 100k-ért 576-nál.

(#9356) B-L-A-C-K válasza madgie (#9351) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én telefonon elmentettem tegnap az xbox linket, és 7:10től frissítgettem, így a hiba ellenére is volt időm így...Mondjuk ez a frissitgetéses várós dolog is már elég unalmas volt, de nézve a tescos videót, inkább ez mint ott a cigányokodás.

(#9357) koxx válasza JegesEmber20 (#9321) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem kell új topik, ennek a címébe majd beleírom.

(#9358) Laca1212 válasza vond (#8981) üzenetére


Laca1212
őstag

Nálunk 8:00-kor hozták ki..bár nem értek el az összessel a kijelölt helyre. :) A Blau tv nem sokaknak kellett. Még negyed 9-kor is volt belőle vagy 5 db...

(#9359) Because válasza SzlobiG (#9355) üzenetére


Because
őstag

500gb régi széria :(

(#9360) psg5 válasza rocket (#9352) üzenetére


psg5
veterán

Pont az a baj, hogy nálunk azért ilyen gyér (kis százalékú, kevés termék) a BF, mert megtehetik a cégek és így is bőven beljebb vannak, mert megvesszük, harcolunk érte, veszünk helyette msát ha már elfogyott és ott vagyunk, meg a neten is ha lemaradsz egyről veszel egy másikat ami nem is kellett csak nehogy lemaradj...

F.K.T.

(#9361) sacaboy válasza vond (#9346) üzenetére


sacaboy
tag

Azért az komoly, hogy sokan csak azért vettek valamit mert black friday van. Látszik rajtuk hogy esetleg lemaradtak a TV-ről akkor nehogy már üres kézzel térjenek haza, el kell költeni a lóvét. Keresgéltek a kupacban hogy mik vannak, mit vegyenek. Szánalom :)

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#9362) janos1988 válasza vond (#9346) üzenetére


janos1988
addikt

Én kiba**nék velük és kihúznék a kocsin vagy 30 db 50hz-es teknika tv-t. :C

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9363) menledge


menledge
senior tag

Még egyszer bátorkodom kiírni, hogy ha valakinek mégsem kell a nokia 532, szívesen átvenném4
Persze csak, ha nem rajtam akar nyerészkedni az illető! Rá is fizetek egy kicsit normális keretek között! :)

(#9364) Zola007 válasza Elektrosokk (#9336) üzenetére


Zola007
veterán

Legalább te előre betöltötted a napi endorfin adagod és előre vettél tartalék cuccot és nem utólag, mint sokan mások :)

Pedig az igazán szép Black Friday-es pszichológiai esettanulmány így nézne ki:
- napokkal előre készülsz az akcióra
- reggel korábban felkelsz, megkajálsz, KV, stb, minden toppon legyen
- megnézed tuti van-e net
- elindítod a gépet, bezársz minden mást, mert azt hiszed attól gyorsabb lesz a NET (pedig nem)
- frissítgeted az oldalt, káromkodsz
- kezdődik az akció, pulzus megemelkedik, arc kipirul
- megpróbálod gyorsan megkaparintani a cuccost, de félregépelsz, félrekattintasz
- berakod, fizetnéd, elfogyott
- jön a felismerés, hogy minden hiába, világvége, atomcsapás, stb.
- megnézed gyorsan, hogy a vésztartalék termékből van-e
- kiderül, hogy az is kifogyott, elkezded gyorsan végigpörgetni a listát, hátha akad még valami alternatív amit megvehetnél
- sajnos minden kiürült, már csak olyan gagyi vagy drága cuccok vannak, amik kívül esnek a jóérzés határain
- a böngészés közben eltelt időben az agyad már legyártotta az "akkor is veszek valamit" érzést és végül veszel egy az eredetitől totál eltérő termékkörbe tartozó cuccot, a lényeg, hogy jó nagy árengedménnyel legyen.

Teljesen mindegy, hogy éppen nincs rá szükséged, de KELL az napi endorfin adag, hogy helyrebillentse a megtépázott lelkivilágod :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9365) Elektrosokk válasza sacaboy (#9361) üzenetére


Elektrosokk
addikt

miért lenne az ? épp a vásárlás a lényeg... pont nem akartam cipőt vewnni most, de ennyiért airmax simán megéri :D

(#9364) Zola007 : ja, mert éjjel pont vártam Toldi Zsuzsit hajnal egy körül ért ide és éreztem hogy nem fogok Tudni korán kelni :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#9366) Exelsior24 válasza madgie (#9351) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Lehet később még lesz tesznek hozzá a készlethez, bár ki tudja. :F

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9367) IntelKiller7 válasza B-L-A-C-K (#9356) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én 7:30-tól frissítgettem gépen meg telefonon. 52kor indult el, kb elsők között lehettem bent, de már akkor nem volt Xbox. :/
2 év után hagyom magam rábeszélni erre elfogy. Lehet, hogy a jó isten is azt akarja, hogy ne legyen konzolom :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9368) Janaboy


Janaboy
veterán

emagon folyamatosan frissülnek a készletek, van ami újra van..

Janaboy

(#9369) Zola007 válasza IntelKiller7 (#9367) üzenetére


Zola007
veterán

Ebben egyetértek a Jó Istennel.
Sportolj, művelődj, vagy töltsd a barátokkal/családdal az időt hasznosan helyette

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9370) Ciccuka


Ciccuka
veterán

http://www.euronics.hu/

Kedves Látogató!
Sajnos weboldalunk túlterhelt

Kérjük gyere vissza később vagy látogass el
országszerte megtalálható 65 üzletünk bármelyikébe,
ahol szakértőink segítenek a vásárlásban!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9371) w333 válasza IntelKiller7 (#9367) üzenetére


w333
félisten

Nyugi ... majd lesz a karácsonyi akciókban :)

(#9372) kentucky

Csak az a baj hogy 1 Ft -t nem ér :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9372) kentucky válasza Janaboy (#9368) üzenetére


kentucky
őstag

Remélem a 7500 Ft-os borotvagépből is lesz még, elég jó ajándék lenne faternak karácsonyra.

(#9373) sylas


sylas
tag

Egyébként az a röhej, hogy ünnepek után is leértékelik a termékeket!

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#9374) psg5 válasza w333 (#9371) üzenetére


psg5
veterán

Nem igaz...tavaly én pont így voltam vele, de a karácsonyi akció közel sem voltak ilyen nagyok (mondjuk nem xbox-ot néztem, de talán mindegy is)

(#9373) sylas , de ha megnézed nem azokat fogják leértékelni amit most keresel, hanem mindent ami marad...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#9375) w333 válasza sylas (#9373) üzenetére


w333
félisten

Persze mert akkor már senkinek nincs pénze ... :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9376) dragonfx válasza Villa7 (#9231) üzenetére


dragonfx
veterán

csávó csinálta jól aki feje fölé kapta és elillant onnan az elején. :C

ezzel az emaggal mi a fax van +36ot irok be nem jó 06ot nem jó teloszámnak???

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9377) rocket


rocket
nagyúr

Bestbyteban ujra elerhetok a joarasitott Samsung 64GB-os USB3.0 pendriveok.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9378) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

olyan érzésem van hogy túl negatívak vagytok :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#9379) Melack


Melack
veterán

Router megvan, Hama egér 590-ért szintén. Mondhatni sikeres volt ez a BF :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9380) motoflug


motoflug
őstag

- nemide.

[ Szerkesztve ]

(#9381) w333 válasza psg5 (#9374) üzenetére


w333
félisten

Nem az Online webshopokra gondoltam hanem pl. a boltokban (Tesco, Auchan stb) tavaly pl. az X360 ha jól emlékszem 35000 Ft volt akkor a kutyának sem kellett, most meg itt a nagy Black Friday mindenki megvolt érte őrülve ... nagyon számít ám a tálalás :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9383) Spuri2000 válasza cserri18 (#9345) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Szerintem nem. Ez egy gyenge eresztés volt a tavalyi EMAG-hoz képest. Szerintem még az ED is jobb volt.

(#9384) Taci


Taci
addikt

Tessék, pár vásárlónak így lett (kommentek) igazán fekete a péntek.

(#9385) janos1988 válasza rocket (#9377) üzenetére


janos1988
addikt

Mennyire jó cucc ez? Sebesség? Megbízhatóság?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9386) w333 válasza rocket (#9377) üzenetére


w333
félisten

Köszi rendeltem is egy 64GB -t :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9387) sylas válasza w333 (#9375) üzenetére


sylas
tag

Jah, max a gazdagoknak, azoknak meg minden nap Black Friday :D

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#9388) psg5 válasza w333 (#9381) üzenetére


psg5
veterán

áá én mind a web, mind azoffline boltokra gondoltam. Ezért is nyitottam meg egyszerre reggel több ablakban több webshopot (mondjuk az euronicset sajnáltam, így nem tudom ott lett volna jó árú mosogatógép) nem akartam úgy járni mint tavaly, akkor gondoltam hagyom az őrületet és majd a kisebb több napos karácsonyi őrületben veszek, de amiket én néztem az már mind drágábban volt, sőőt, nem egy volt aminek felment az ára mondván ha kell karácsonrya úgyis elviszik...

F.K.T.

(#9389) sylas


sylas
tag

megnéztem emagon, több telefon is az akció keretében is drágább, mint arukeresőn több üzletnél, van ahol meg 2 év gari is van rá(elméletben) :D

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#9390) psg5 válasza sylas (#9389) üzenetére


psg5
veterán

No linkelj egyet lécci nehogy azt vegyük meg.

F.K.T.

(#9391) Ciccuka válasza KaiotEch (#8962) üzenetére


Ciccuka
veterán

Totális csalódás az az idei magyar black friday :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9392) Zoty4


Zoty4
őstag

Szanalmasak az emberek, akik a tescoban, 20-30k nyereseg miatt verekednek nokkel, idos emberekkel.
:W u

(#9393) kentucky válasza Ciccuka (#9391) üzenetére


kentucky
őstag

Ne is mondd, totál letörtnek érzem magam, tavaly mindenkinek bírtam ajándékot venni, meg magamnak is vettem cuccot, most meg még az egyetlen kinézett cipőt sem vettem meg.

(#9394) scuynat


scuynat
csendes tag

https://www.mall.hu/jatszohaz/starplay-magical-house-jatszohaz-szurke?v=778793

Korrekt... tegnap még 16 ezer volt, nem pedig 29. Így könnyű 65% engedményt adni.

[ Szerkesztve ]

(#9395) OccsE válasza Zoty4 (#9392) üzenetére


OccsE
aktív tag

Az ilyeneknek nem is a tv a jó vétel, hanem hogy végre vmit le/el tudnak nyomni :(

(#9396) lacy86


lacy86
addikt

Iden se koltottem el penzt BF miatt 😂
Mondjuk az X One jo fogas volt 70k-ert 🙃 ( grat aki gyors volt ✌️ )

(#9397) Spuri2000 válasza Taci (#9384) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Ez nagyon kemény! :(

(#9398) lufiember


lufiember
csendes tag

Sziasztok!

Emagnál szeretnék rendelni egy fejhallgatót, és a fizetésnél ha rámegyek, hogy 'következő lépés' nem történik semmi csak felrak az oldal tetejére. Mi lehet a probléma? Köszi :R

(#9399) Because válasza kentucky (#9393) üzenetére


Because
őstag

na most akkor átérezheted igazán az ünnep hangulatát és készíthetsz ajándékot :K

(#9400) Atomantiii válasza Ciccuka (#9391) üzenetére


Atomantiii
őstag

Én csak memóriát akartam venni, kb egy ötezrest spóroltam iponnál úgy, hogy még a szállítás is benne van.

Legalábbis az árgépes árakhoz képest úgy tűnik. Mást meg nem is szerettem volna nézni, vagyis szerettem volna ha nyerek előtte a lottón, na de akkor meg már mindegy, hogy mennyibe került volna :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.