Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) Polllen válasza rocket (#9287) üzenetére


Polllen
nagyúr

Beírod a vásárlók könyvébe, hogy nem jutott akciós TV. A tesco meg azt mondja, az átlagos készlet abban a boltban abból tv-ből 10-15 darab. Az akció kedvéért hozattunk 50 db-t.

A 10%-s kedvezmény kevés, a 40% meg nem jó, mert nem jutott. Egyik bolt sem fog senki kedvéért csődbe menni. Ha kell 40%-s kedvezmény, be kell nyelni, hogy nagyon limitált a készlet. Vagy legyen elég a 10-20% árengedmény.

Értelmesebb lenne azokra a boltokra fújni, akik elég nyíltan csapják be a tájékozatlanokat. Pl. féláron annyi ma, mint tegnap akció nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9302) Janaboy


Janaboy
veterán

(#9303) maj-viktor


maj-viktor
őstag

-60+%-os tablet megint rendelhető...

Meg jött újabb XBOX ONE Lego Movie-val (persze "csak" -10E kedvezménnyel)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9304) rocket válasza psg5 (#9290) üzenetére


rocket
nagyúr

Az mind1, ok mit valaszolnak, hatosaghoz is eljutnak a bejegyzesek.

Engem nem erint a dolog, de elore boritekolhato volt, hogy ez fog tortenni a TV kapcsan.
Nem mentesiti oket az alacsony darabszamok miatt az se, hogy nem a muszaki cikkek a fo profiljuk, es esetleg veletlenul rosszul szamoltak az igenyekkel.

Az offline boltoknal ennel egyertelmubb atveres nem letezik.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9305) quailstorm válasza Janaboy (#9302) üzenetére


quailstorm
nagyúr

1 Ft-tal se többet. 1GB RAM...
16GB tárhelyre vimbootos tömörítés nélkül föl se fér a Win8.1
ha nem nézegetni kell akkor nem ajánlom

32GB és 2GB RAM a minimum, azt tudtam tesztelni is, van értelme, lehet használni.

(#9306) vond válasza apóka (#9252) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Óóó, akkor már nem is bánom annyira. Persze az is jó lett volna 90-ért, de én is inkább IPS paneleset szerettem volna. Mindegy, melózgatunk, gyűjtögetünk, aztán előbb-utóbb csak sikerül egy TV-t venni. :)

Mindjárt dobok fel én is egy tecsós videót. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9307) Neck válasza btf (#9269) üzenetére


Neck
veterán

Egy öltönyös öregúr volt, látszott rajta, hogy haza viszi :B
Jó szívvel adtam oda.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9308) dragonfx válasza Manitou (#8722) üzenetére


dragonfx
veterán

én pont kimentem reggel tusolni amikor beindult. :C

baxki a notebookos rendelésem nem ment el pedig kiirta rendelését rögzitettük. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9309) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Az a vicces, h a Petőfin még minidg nyomatják a Tescos LG tv akciót. :DDD

(#9310) mexel válasza Janaboy (#9302) üzenetére


mexel
veterán

Ez milyen lehet? Lehet ki kellene próbálni mit tud. Sehol nem találtam erről semmi leírást. Nem tudom az 1Gb mennyire elég, de talán alap funkciókra jó lehet. Elvileg IPS kijelző, quad proci, 4600mAh-s akksi.

Egyébként az emagnál szoktak telefonálni is? Van valami regem ott, de nincs megadva igazi mobil, ami van már nem élő céges volt. Elég az élő emailcím is? Ha jól látom most ingyen lehet pick-pack ponton is átvenni.

Szerk: közben látom fentebb már van vélemény. Mindenesetre lehet kipróbálok egyet ha elfogadja a régi regemet az emag, a családban valakinek biztos jó lesz filmnézésre, csak kíváncsi vagyok mit adnak ennyiért :))
Ezeket vajon nem lehet frissíteni win 10-re?

[ Szerkesztve ]

(#9311) Bavid


Bavid
senior tag

Rádióban épp most nyomatták az LG tv reklámot :DDD :DDD Kicsit elszámolták magukat.

(#9312) maj-viktor válasza Gergosz2 (#9296) üzenetére


maj-viktor
őstag

hát ez! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9313) DavidQ


DavidQ
tag

A hama uRage cuccai eszméletlen jók, nem is értem hogy nem fogyott még el. Nekem már úton is van egy. (Legjobb áron iponon találtam, de ott is 9500 körül.)

Más: PlayStation 3 SuperSlim (akár 12gb, akár 500gb), valaki nem tudna ajánlani? Naivan azt gondoltam hogy lesz leakciózva 30-40 körül, erre ló****t. Nem fontos MO-ról, lehet EU-ból is. :R

Nem minden kínai szirszar szar!

(#9314) Neck válasza apóka (#9252) üzenetére


Neck
veterán

Ezt a D betűt hol kell keresni?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9315) madgie válasza Exelsior24 (#9262) üzenetére


madgie
titán

Nem, nem nyílt előbb, mind a kettőt kábé öt másodpercenként frissítettem. Arról nem is beszélve, hogy a mobilapposokat megszivatták a szerintük nem létező szállítási címmel, vagy nem megfelelő formátumú telefonszámmal.

És nem, nem az zavar, hogy nem jutott nekem az, amit kinéztem. Az böki a csőröm, hogy a mobilapposokkal szúrtak ki, miközben nyomták a promóban, hogy használjuk csak, jóleszaz.

[ Szerkesztve ]

(#9316) foxymaci válasza lsebestyen (#9309) üzenetére


foxymaci
senior tag

miért az edigital a candy mosogepet egy hetig nyomatta 1 hónapja az akciójába holott első nap elfogyott.....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#9317) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Nem lenne rossz az a tablet, de 1 GB ram a legtöbb készülékben már nagyon kevés, ennyivel egy csomó app el se fut, főleg hogy ez Windowsos nem is androidos. :(

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9318) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Hol várhatóak még akciók (Ha indul még...) ?

(#9319) Janaboy válasza mexel (#9310) üzenetére


Janaboy
veterán

Passz, én rendeltem egyet..

Feljebb quailstorm azt írja, hogy nem ér annyit..

Ha valami nem tetszik, ugyanúgy vissza tudom küldeni emagnak?

Szerk: akkor lehet én is lemondom..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#9320) janos1988 válasza mexel (#9310) üzenetére


janos1988
addikt

Már írták, hogy felejtős.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9321) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Topikgazdát/moderátorokat kérdezem inkább, a hétfői cyberday is ebbe a topicba lesz vagy más nyílik?

[ Szerkesztve ]

(#9322) pimmi


pimmi
senior tag

(#9323) Tin válasza maj-viktor (#9303) üzenetére


Tin
veterán

legjobb. belengettek 60 db jóárasított xboxot, most meg a csalódott tömeggel megvetetik piaci áron... mekkora:D

(#9324) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Kaptam egy e-mailt eMAG-tól, hogy a Samu S3 winyó már jövő hét dec1-ig legkésőbb itt is lesz :Y az igen nem szaroznak.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9325) vacs válasza goodboy007 (#9267) üzenetére


vacs
veterán

Köszönjük, de :U :))

(^)(>.<)(^)

(#9326) quailstorm válasza Janaboy (#9319) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha külső tárhelyről akarsz NFS Underground2-zni, akkor baromság de megy.
Ha Office 365, Onenote, vagy valami értelmes kell, akkor meg 2GB+32GB.
1GB RAM még XP mellett is köhögős manapság :DDD

(#9327) rocket válasza maj-viktor (#9272) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez leforditva igent jelent :)

Gondolom ilyenkor figyelik a managerek a teljes forgalom profitjat, es az alapjan dontenek, hogy ujabb elore nem tervezett kedvezmenyekkel tudnak-e tobb vevot az oldalra csalogatni, akik kompenzaljak az akcios termekeken elvesztett profitot.

Nem lehet egyszeru on-fly ilyen donteseket meghozni.

#9311: Ez is undorito, hogy meg akkor is megy adott termekre reklam amikor keszlet mar nincs mogotte.
ED-nel volt 1 tv nagy akcioval 80k-ert ami hamar elfogyott reggel,de meg este is ment a reklamja.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9328) psg5 válasza rocket (#9304) üzenetére


psg5
veterán

Hatósághoz csak akkor jut el, ha nem válaszolják meg vagy nem érdemben és a vásárló beküldi a hatósághoz...na ezt tuti nem fogja megtenni senki aki esetleg beleír, ahogy mondtam ettől nem lesz neki meg a tv-je vagy akciója...így nem is jut el a hatósághoz...
A legtöbb "átveréssel" pont az a gond, hogy nem jelenti senki sehova...
Hiába érezzük ezt "szemétségnek" inkább marketingként kezeli még a GVH is...sajnos...

F.K.T.

(#9329) ceripapa válasza DavidQ (#9313) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Igen ez elgondolkodtató :D

De még mindig kitart a 3 éves X-luca + egérpad, + a 2 éves bill :D

[ Szerkesztve ]

(#9330) Janaboy válasza quailstorm (#9326) üzenetére


Janaboy
veterán

Semmi ilyesmi, böngészés, youtube kb ebben kimerül..de ha nagyon gáz, akkor hanyagolom, gyereknek nem jó szórakozni? annyira használhatatlan?

Janaboy

(#9331) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Valaki aki vett a tacskóban blaupunkt tv és t-home ip tv-je van, az írjon rám! Köszi

(#9332) ablack válasza JegesEmber20 (#9321) üzenetére


ablack
senior tag

Nem hiszem hogy kellene neki új topik, elfér ide.

(#9333) savoo válasza Janaboy (#9330) üzenetére


savoo
addikt

Valószínűleg semmivel nem használhatatlanabb mint az itt agyon keresett Dogee hulladék... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9334) tipuka válasza pimmi (#9322) üzenetére


tipuka
addikt

van valakinek felesleges csillám***lámája? :D vagy hanyagoljátok a boltot gondolom. :DDD

(#9335) m3tr0 válasza DavidQ (#9313) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ezt én is néztem...kérdés,hogy szükségem van-e rá...nem igazi gamerként. :DDD
Bár 7 ezerért bill+egér+ egérpad.. ;]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#9336) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Sajnos emagon nem sikerült megcsípnem a Philips Click and Style borotvát... ( ha valaki véletlen kettőt is vett szóljon :D )

mondjuk ezt sejtettem előre, úgyhogy vettem még tegnap éjjel 3 pár cipőt garage store-on :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#9337) mexel


mexel
veterán

Egyébként az emag ad áfás számlát? Magyar cég vagy román?

(#9338) quailstorm válasza Janaboy (#9330) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha az 1 tab nyögvenyelősen megfelel, akkor esetleg.
Nem nevelek gyereket, de láttam sok ilyet, hogy megvették neki a szart, amit nem kell sajnálni, ha összetöri, de annyira gagyi volt, hogy másra se lehetett használni, utána meg lehet bezzegezni, meg hogy nem kap többször.

Kínzás, komolyan. Megveszed, nincs hely. Élből itt indul. RAM meg szó szerint egy fülre (se) elég. Ősöreg Windowsos gámák nem erre vannak optimalizálva, Windows Store-os nem fér föl, vagy csak egy kettő.
Gyorsulásmérő kritikán aluli szokott lenni az ilyenekben.

Ha mazochista mint én, akkor megtanul junctionnel kipakolni NTFS-re formázott külső tárhelyre. De nem hiszem.

(#9333) savoo: az a kutyi teljesen jó. Messengerezni, PDF-et meg MSOffice cuccokat olvasni, Chrome-mal netezni. Minden más felejtős.
Haveromnak az a telója van, tehát nem csak képről láttam.

[ Szerkesztve ]

(#9339) Janaboy válasza savoo (#9333) üzenetére


Janaboy
veterán

Személy szerint a Doogeet tartalék telefonnak venném, hogy ha javítják valamelyiket, akkor legyen valami használhatóbb helyette..

quailstorm: Köszi! Akkor szerintem lemondok róla..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#9340) apóka válasza Neck (#9314) üzenetére


apóka
aktív tag

43LF632V ZC.BEEDLJG
Végéről a negyedik betű....a doboz oldalán a vonalkódoknál

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#9341) Spuri2000 válasza Janaboy (#9302) üzenetére


Spuri2000
senior tag

1 GB memória szerintem kevés lesz.

(#9342) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Videó a Kaposvári tescorol :DDD
-Én fogtam meg
-Nem, én fogtam meg
:D :D :D :D :D
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9343) sylas


sylas
tag

Érdekesség képpen, múlt héten Mobilbirodalom oldalán galaxy note 3 16Gb 1 év garival 76ért kínálták!Azért érdekes, gondolom elírás volt!Kíváncsi vagyok ha megrendeltem volna mennyiért postázzák :D

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#9344) X@b3e


X@b3e
addikt

HTC telót tudtok esetleg blekkfrájdéjosítva valahol :F :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#9345) cserri18


cserri18
csendes tag

Csak végigszaladtam a több széz hozzászólást reggel óta. Látom hogy van aki lemaradt erről arról, de azért szerintem ez az EMAG BF klasszisokkal jobban ment mint az Edigital múlt heti. Kezdve azzal, hogy stabilan elérhető az oldal. :DD (NEm úgy mint a euronics pl..) Igaz néhány dolog hamar kifutott, de viszonylag nagy választékkal rukkoltak elő, és még sok minden elérhető. Persze közel sem 50%os engedmények, de azért volt néhány nem rossz vétel. Nem?
Szóval a többihez képest sztem eddig ez a legjobb BF

(#9346) vond


vond
MODERÁTOR

Videó - Black Friday harc a szombathelyi Tesco-ban (főleg az LG TV-kért).

16 db volt ebből az LG-ből, 10 másodperc alatt elment az összes. Vannak borulások, meg izmozások, de végülis nem is volt akkora hatalmas tömeg. Ha mondjuk lett volna 40-50 db TV, akkor majdnem mindenkinek jutott volna. Azt nem értettem, hogy miért tolták ki fél órával előbb a palettákat, de most már mindegy.

Nincs rajta a videón, de az vicces volt még, ahogy a pékek a kenyerek mögül röhögtek a harcosokon. A teszkósok meg tolták be a mobil létrákat és arról videózták a tömeget. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9347) B-L-A-C-K válasza madgie (#9315) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez így tényleg szopás volt, de mint írtam én is így vettem, szóval a baki ellenére is meglehetett venni ha szerencséd volt, és gyorsan kapcsoltál.

(#9348) savoo válasza quailstorm (#9338) üzenetére


savoo
addikt

"(#9333) savoo: az a kutyi teljesen jó. Messengerezni, PDF-et meg MSOffice cuccokat olvasni, Chrome-mal netezni. Minden más felejtős."

Erre nagy valószínűséggel az a hulladék tab is jó lenne.

(#9349) mexel válasza quailstorm (#9338) üzenetére


mexel
veterán

Rendelek egyet, legalább letesztelem, úgysem próbáltam még ilyen tabot, csak droidosok vannak itthon. Eszembe sem jutott hogy játszani kelljen rajta, csak film, youtube és netezés amit elvárok tőle, esetleg skype-viber. ( nem nekem, csak akinek kellene családban ilyenre használná) Ha erre se jó akkor jó lesz dísznek.

(#9350) gabi182 válasza DavidQ (#9313) üzenetére


gabi182
tag

A hama uRage-ből én is rendeltem! :)
Örülök hogy csak ez az egy dolog volt amire úgymond szükségem van, és tudtam is venni belőle!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.