Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) rocket válasza Zola007 (#9180) üzenetére


rocket
nagyúr

Napi vasarlok szamahoz kepest (nagyobb Tescokban ez 10000 korul lehet), 10-20darab nem megfelelo mennyiseg.
Felreertes ne essek , nem tobb ezer darab/bolt az elvaras, de a 10-20darab egyertelmuen atveros akcio volt a Tesco-ban.

#9179: Nem azert, hanem mert alacsony keszlet volt.
Tovabbra se mentesiti a cegeket, ha kiirjak, hogy a "keszlet erelyeig ervenyes az akcio", mert ennyi erobol 1 darab is lehetne.

GVH a vizsgalatnal sok tenyezot vesz figyelembe, es kibukik a vegen ha alulmereteztek a keszleteket.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9202) Saccco válasza zolikaDB (#9198) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most viszont tényleg csak a közelébe mentél. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9203) maj-viktor válasza Real Ghoost (#9184) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sztem is amúgy... jó az annyiért amúgy... bár tény az edigis azért jobban hangzik... hardverileg tekintve (ujjlenyomatolvasó) szal ha 2 akció körül kell választani, inkább az edigis... de sztem az emagos sem rossz!
(garancia ügyileg meg sztem kár aggódni... 1. apple termék annyira nem szokott romlani... "állítólag", illetve SN alapján apple világgarancia tudtommal... lehet román import, akkoris jár (legalábbis nekem anno iPod Touch-ot cseréltek nuku papír nélkül... használtan vettem... és SN alapján még garis volt... rossz volt a HOME gomb, nehezen vette és kaptam egy zsír újat... mert persze nem javítanak - cserélnek... a javítottat meg "refurbish"-olják

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9204) savoo válasza maj-viktor (#9203) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem marhára nem éri meg az ujjlenyomatolvasó a 20K felárat.. :)

(#9205) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tesco utazás éjfél óta volt frissítve?? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9206) Polllen válasza rocket (#9201) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mi az átverés benne? Mi az, hogy nem megfelelő mennyiség? Hangosan olvasd már fel, amiket leírsz. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9207) raziel01


raziel01
veterán

Telekomnal Move xs dijcsomaggal 185 ezer az IPhone 6. Ez nem félár. Vagy en nézek valamit rosszul?

(#9208) sanyijedi válasza zoltan6 (#9171) üzenetére


sanyijedi
őstag

tényleg ennyi embernek sikerült innen venni?! az komoly!
én nem akartam, szóval nem irigykedem, csak gratulálni tudok! én örülök a szupi kis A3amnak :D

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#9209) =Mentor= válasza Wajk (#9167) üzenetére


=Mentor=
őstag

Hát lehetett volna legalább 100db, ha már 10 millió potenciális vevő van :D

(#9210) Zola007 válasza zolikaDB (#9193) üzenetére


Zola007
veterán

annyit jelent, hogy eltökölted
a virtuális kosár nem olyan mint a bóti'

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9211) w333 válasza raziel01 (#9207) üzenetére


w333
félisten

Ennyiért ez nagyon sok ... nem éri meg :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9212) savoo válasza w333 (#9211) üzenetére


savoo
addikt

A 128 gigás annyi.

(#9213) Tin


Tin
veterán

inkább linkeljétek a még élő akciókat a veszekedés helyett, hogy kinek jutott xbox és kinek nem.

60 db xbox one volt összesen egy tízmilliós országra... csak a fóumról 2x annyian akartak venni, gondolkozzatok már...

(#9214) Boond


Boond
addikt

Véletlenül más topicba ment nagyon nem ide :(

http://www.emag.hu/asus-zenpower-univerzalis-kulso-akkumulator-10050mah-ezustszurke-90ac00p0-bbt002/pd/DNQ5YYBBM/?prod_CMP-59_498_4455

Ez sajnos elmaradt/el is tűnt a listából... de van még kék színben. ha valakit érdekel...

http://www.emag.hu/seagate-barracuda-merevlemez-2tb-7200rpm-64mb-sata3-st2000dm001/pd/E40QDBBBM/?prod_CMP-59_500_4474

2 év garanciával :Y
Ahol néztem eddig csak 1 év volt.

[ Szerkesztve ]

(#9215) Zola007 válasza rocket (#9201) üzenetére


Zola007
veterán

Nem akciós pöttyös labdáról van szó, hogy tárazzanak belőle 1000db-ot.
Ez egy 100e Ft-os TV, szerintem 20-30db már elég korrekt készlet, de teljesen mindegy, máshogy látjuk.
Én max 20db-ot tippeltem áruházanként, ehhez képest azt hozták rendre
Nem védem a Tescot, mert megérik a pénzüket, de arról nem tehetnek, hogy ebben az országban ekkora éhínség van TV-re.
Akinek nincs pénze azért akar olcsón,
akinek van, de nem sok, az pénzt csinálni veszi
akinek meg sok, az meg azért, hadd legyen otthon egy 4. is.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9216) kentucky válasza Tin (#9213) üzenetére


kentucky
őstag

Így van, respect azoknak akik még linkelik a jó ajánlatokat :C

(#9217) maj-viktor válasza savoo (#9204) üzenetére


maj-viktor
őstag

De ácsi... arról volt szó, hogy mivel elfogyott az ipad mini 2, az ipad mini 3 is megéri-e!? (vagy legalábbis az én szememben)
És ezen még akkor filóztunk, amikor volt a mini 3-ból is...

Amúgy én is azt mondanám, hogy nem ér meg +20E-t... de a teljes ár / akció mértékét nézve gondoltam a fenti gondolatmenetet

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9218) w333 válasza savoo (#9212) üzenetére


w333
félisten

Jah ... az más :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9219) zoltan6


zoltan6
őstag

Nem tudom volt-e már? Interspar BF maxell termékek -30%,egyes philips háztartási kisgépek -30%

(#9220) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Én vettem emagon egy Canon sx410-et féláron, de meggondoltam magam (közben vettem T-mobile-on egy Sony WX350-et ugyanannyiért) mégsem kell, le lehet valahogy mondani? ;]

(#9221) savoo válasza maj-viktor (#9217) üzenetére


savoo
addikt

Ja, úgy más. :)

(#9222) galaxys80 válasza savoo (#9204) üzenetére


galaxys80
veterán

Gondolod, hogy ez az egyetlen különbség a két termék között? :U

(#9223) savoo válasza galaxys80 (#9222) üzenetére


savoo
addikt

Nem gondolom, hanem tudom.

(#9224) Saccco válasza Boond (#9214) üzenetére


Saccco
nagyúr

A winchester, csak a postaköltséggel olcsóbb, mint máshol (pl. ipon, akkor inkább ők).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9225) icecave válasza zoltan6 (#9219) üzenetére


icecave
nagyúr

Bécsi út 154 alatt nem érvényes (gondolom, a bestbyte részleg miatt), b*sszák meg :D

(#9226) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Tchibo BF

(#9220) =Mentor= hardverapró erre való :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9227) maj-viktor válasza Zola007 (#9210) üzenetére


maj-viktor
őstag

Jajj ez a tavalyi homar-os BF-es edigital poszt alatt is ment.. hogy miazhogy a kosárból "kiveszik"!?
Boltba is, míg nem fizeted ki, nem a tiéd... hiába van a kosaradban...

http://homar.blog.hu/2015/09/24/megrendeltem_enyem_vagy_nem
http://homar.blog.hu/2014/12/15/alakvalto_rendeles_az_e-digitalnel
http://homar.blog.hu/2014/11/28/meg_mindig_nem_szedte_ossze_magat_az_extreme_digital_a_mult_heti_black_friday_ota

Amúgy sztem tök egyértelmű, hogy míg nincs egy rendelési számod, nem a tiéd... sőt, míg nem gépi visszaigazolást kapsz, addig se... max. ha egy ember is "leconfirmálta", hogy nem-e téves áron megy ki a termék... annó ugyanerről volt homár poszt.... az 5Ft-os 100E-s tévéről asszem... hogy "webshop elírás esetén" kötelesek-e kiadni 5Ft-ért a 100E-s tévét... és még a hatóság is a boltnak adott igazat, hogy addig nem számít rendelésnek... te csak egy "ajánlatot teszel", hogy ennyiért megvennéd, és azt a bolt "elfogadhatja"

http://homar.blog.hu/2015/01/22/en_mint_vevo_koteles_vagyok_tudni_hogy_realis_ar-e_2_forint_egy_teveert

Én amúgy nem a 60db miatt hőbörgök igazán... hanem inkább ez egy olyan szám, amit nem kellett volna nyilvánosságra hozni... mert röhejes

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9228) zenwalk


zenwalk
senior tag

Itt egy videó a reggeli tescoról :DD

(#9229) Laca1212 válasza Laca1212 (#8786) üzenetére


Laca1212
őstag

Szerencsére nyolc előtt indult Emag. Miközben nőtt a tömeg Tesco-ban sikerült lőni app-al amit szerettem volna. :) Mondjuk 7:'5-től frissítgettem folyamatosan app-ot. :Y

Vicces volt amúgy Tesco, majdnem ott is sikerült az LG tv. Épp hogy lecsúsztam róla. TAB-ból volt rengeteg meg Doogee telóból is.

(#9230) CoRt3z


CoRt3z
tag

Van még esély egy jó Dodzsí telefonra a miskolci tescoban?

(#9231) Villa7


Villa7
tag

nesztek verekedés hazánkban BF alkalmából: [link]

(#9232) agabe


agabe
addikt

Egész jónak ítélték a 10-12ezres ársávban ezt a bluetooth hangszórócskát több tesztben is, így 2ezret simán megérhet akinek kell pici hordozható hangfal.
Persze nem kell a Bose soundlink mini-hez hasonlítani :))

[ Szerkesztve ]

(#9233) maggi1886076 válasza Villa7 (#9231) üzenetére


maggi1886076
addikt

Vótmá'

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9234) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Így gyilkolják egymást a vásárlók a Fekete Pénteken

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9235) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Toshiba Satellite CL10-C-102 Laptop -skacok szerintetek ez mennyire volt jó vétel? Mert máshol csak a B-s verzió van Mo-on. Kellett egy olcsó, de nem ócska lapos.

(#9236) Zola007 válasza maj-viktor (#9227) üzenetére


Zola007
veterán

"hanem inkább ez egy olyan szám, amit nem kellett volna nyilvánosságra hozni... mert röhejes"
Ebben egyetértünk.
Bár megjegyezném, hogy a tapasztalt vásárlói hozzáállásból kiindulva szerintem még 1000 db-ra is hőbörögtek volna sokan

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9237) N3gro


N3gro
aktív tag

Sziasztok!

Előfizetés nélkül 30 körül valahol van figyelemre méltó mobiltelefon?

(#9238) mexel


mexel
veterán

A baj itt nem az hogy kevés van, hanem az hogy nem olyan veszi akinek szüksége van rá, hanem 90%-ban a tipikus ügyeskedők és hiénák. Azok hajlandóak tülekedni, balhézni, mert lebeg előttük a könyen jött pár ezres-tízezres haszon, és még büszkén írnak is hogy nekem sikerült, majd jól eladom... :( A normál polgár aki esetleg csak olcsóbban szeretne vásárolni sokszor közelébe sem jut ezeknek a dolgoknak, vagy nem fog korábban kelni egy idióta tülekedésért, kapkodásért, inkább nem megy le erre a szintre talán. Ezeknek a cuccoknak a nagy része szerintem máskor is megvehető ha nem is pont ennyiért, de nem sokkal többért normál akciókban. Szerintem ha valaki min 100-ezret kiad tv-re azt ne vágja földhöz majd +20e ha éppen csak annyiért lesz, de normális körülmények között megveheti.
Pl mi volt akkora szenzáció abban az lg tv-ben? Nem lehet 42-43"-os tv-ket kapni 100 körül ? Egy BF akcióban nem csak 1-2 húzó kis darabszámos terméknek kellene lenni egy multinál, hanem több tucat típust kellene sokkal olcsóbban adni, nem olyan árakon ami néha így is drágább mint máskor egy olcsó boltban :) Mondjuk a lényeg hogy megveszik.

(#9239) rocket válasza Polllen (#9206) üzenetére


rocket
nagyúr

"A fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmáról szóló 2008. évi XLVII. törvény (továbbiakban: Fttv.) alapvetése szerint tilos a tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat. A törvény mellékletében részletezi, hogy mely kereskedelmi gyakorlatok tisztességtelenek.

Az Fttv.-ben meghatározott egyik tisztességtelen gyakorlat az áru meghatározott áron való vásárlására felhívás annak elhallgatásával, hogy a vállalkozásnak alapos oka van azt feltételezni, hogy az adott vagy azt helyettesítő árut a kínált áron nem fogja tudni – az árura, a vonatkozó kereskedelmi kommunikáció hatókörére és az ajánlati árra figyelemmel – megfelelő időtartamig és mennyiségben szolgáltatni vagy más vállalkozástól beszerezni (csalogató reklám)."

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9240) maj-viktor válasza Villa7 (#9231) üzenetére


maj-viktor
őstag

"Há a kislány fogta meg először" :DDD

Amúgy csodálkoztam, hogy eme videónál a raktárkapunál tovább vitték, én úgy képzeltem el a fejembe, hogy a raktár kapuból még épp kitolják az a 2-3raklapot, azt jóvan, és totális harc! Az ahhoz képest tök nyugodt.. bár tény az egyik pillanatból a másikba a nyugodtság átment harcba... meg itt azért volt 2 jard, szal az is közre játszhatott a "nyugodtabb légkörnek"

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9241) sacaboy válasza zenwalk (#9228) üzenetére


sacaboy
tag

Hát tudjátok én lehet hogy kényelmes vagyok, természetesen nekem is pénz 50e Ft, de hogy nem cigánykodnék egy szaros tévéért így az biztos. De nyilván nem vagyunk egyformák... Merthogy ki fogta meg először... OMG

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#9242) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Emag XBox one 120K

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9243) libamajas válasza Ciccuka (#9234) üzenetére


libamajas
tag

Mikre képesek az emberek :(

(#9244) Kasya válasza Villa7 (#9231) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez meg egesz korrekt. Ennel durvabbra szamitottam :D

(#9245) Zola007 válasza Villa7 (#9231) üzenetére


Zola007
veterán

....Ott a TV, menjetek....

...Fogom, fogom!!!

.. A kislány fogta meg!!
...Nem, én fogtam!

Pedig úgy vártam, hogy valaki benyögi, hogy fogd meg a fas......inkább

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9246) Con Troll válasza zenwalk (#9228) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ebben a videóban Erdélyi Maaaunika feltűnésével lenne teljes az idill.
"Kösssszöntöm önöket, mai adásunk témája: 'Én fogtam meg előbb a dobozt, te mocskos szemétláda!' " :C

[ Szerkesztve ]

(#9247) Laca1212 válasza Cece04 (#8802) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem is elsőre írta app, hogy adjam meg a szállítási címem. De meg volt neki adva..Mindegy, szerencsére sikerült. :)

(#9248) pimmi válasza sacaboy (#9241) üzenetére


pimmi
senior tag

ott a pont, meg
ott: (#9238) mexel

(#9249) Reaper válasza sacaboy (#9241) üzenetére


Reaper
őstag

+1, viszont jövőre kimegyek videózni, és elküldöm elsőként mondjuk a blikknek, hátha lesz belőle egy kis zsebpénz :DDD

(#9250) VIPowER válasza N3gro (#9237) üzenetére


VIPowER
senior tag

Van : [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.