Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Neck válasza apóka (#9545) üzenetére


Neck
veterán

Az úgy rendben is van, ha valaki nagyker. Ha magánszemély, bemegy verekedni a TESCO-ba, és elveszi a kisnyugdíjas elől, a karácsonyfája alól a leértékelt terméket, mert jobb kondiban van, majd felteszi Jófogásra - ehhez viszont azért kell egy gyomor. :U

Lehet én vagyok túl idealista, de én pl odaadtam a "pluszban megszerzett" LG TV-t valakinek, eszembe nem jutott, hogy azt is megvegyem, és felrakjam 110-ért apróhirdetésen...

Engem úgy neveltek a szüleim, hogy a munkahelyen talált 10 ezer forintot is leadtam az igazgatóságon, nehogy valaki gyereke éhezzen - más kérdés, hogy hetek után visszakaptam, mert senki nem jelentkezett érte...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9552) pimmi válasza jozefgucci1 (#9519) üzenetére


pimmi
senior tag

ja, érdekes, megy a sírás hogy nincs lóvé, meg stb... de a 90 + x rugó előugrik hirtelen, és nem kenyérre

[ Szerkesztve ]

(#9553) Vertigo18 válasza temagad.aho (#9547) üzenetére


Vertigo18
addikt

Iponnál van, de annyiba kerül 2 Gb, mint ebay-en 2x2... (5k)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9555) maj-viktor válasza pimmi (#9552) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem vagy egy kicsit.... khm majdnem leírtam! :D

Ám OK! 1. Sikerült gratulálok tényleg akinek innen összejött 2. ok másodjára is "dicsekszik", hogy ő ezt akkoris 30E-s haszonnal továbbadja (*sírás* elvéve a lehetőséget attól, akinek VALÓJÁBAN szüksége volt rá! :D)3. de most komolyan!? SMS!? (Utalási bizonylatról is posztolsz majd képet, ha valaki megveszi aprón!? Ez már olyan gyerekes)

Most nem azért... nekem is sikerült volna, valszeg leírom hogy bezsákolva és kész, de tényleg nem "hergelem a népet", még poénból se tovább

Nem kell komolyan venni ezt a kommentet se - reagálni sem kell rá tényleg... inkább ha még láttok valami akciót, ami "megérheti valós leárazással", esetleg amit kerestetek - megvettétek! (persze nem is előtte, senki sem a maga ellensége) utána posztol, hogy itt még van ilyen jó ajánlat és kész

ahogy írtam DSLR tényleg jó áron van emagon... bár az nem az a tipikus megveszem mert olcsó / továbbadom mert jóáron van... (legalábbis amikor én vettem a 600D & 700D-met alaposan rákészültem - utánaolvastam, csekkoltam az árakat sokáig, hol hogysmint milyen akció, ajándék, kedvezmény van)

(#9550) tipuka
Meneküljön is! Meglincseljük! (mindazok, akiknek nem jutott! Azoknak, akiknek TÉÉÉÉNYLEG szükségük volt rá! :D)

Ha a jóságot is egy szintnek vesszük és a gólokat is nem mennyiségben, hanem minőségben mérjük, akkor itt már nincs miért csodálkozni! :D

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9556) w333 válasza pimmi (#9552) üzenetére


w333
félisten

Késő délután vagy holnap vissza kell menni a Tesco -ba, a sok b*rka ott fog állni a vevőszolgálatnál hogy ez neki nem kell (nem jó stb.) :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9557) adalbert1 válasza B-L-A-C-K (#9546) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha olvastad volna a 9542-t, akkor tudhatnád, hogy nekem pl. szándékomban sem állt venni (tegnap este még fontolgattam, de úgy voltam, hogy úgyis az lesz, hogy több ezren ráugranak pár termékre, így inkább aludtam :)) ) - szóval semmilyen hiszti nem volt, csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy így is elég paprikás itt pár ember hangulata, így én a helyedben inkább magamban tartottam volna az örömömet.

(#9558) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Segítene valaki, hogy Pick Pack pontot, hogy lehet kiválasztani az Emagnál? Nem ajánlja fel csak a futárt szállításnak.

(#9559) agabe válasza w333 (#9549) üzenetére


agabe
addikt

azért az xbox 360 egy ideje kifutó cucc ami a one-ról nem mondható el...akkor kedvezményekre nem számítok, jó lesz ha lesz 100ezer körül.

(#9560) Gadhead


Gadhead
csendes tag

Sziasztok!

Xiaomi Smart Scale 8.990 FT + ingyenes szállítás.

http://www.emag.hu/xiaomi-mi-scale-merleg-503-04-001/pd/DHJRZYBBM/

(#9562) Vangelis válasza rayoliviero (#9558) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Énn is kerestem, de csak futár van sajnos. Pedig valaki mondta, hogy PPP is van.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9563) w333


w333
félisten

A világ megérett a pusztulásra :DDD

Szerk.

Jól felpofoztam volna :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9564) Newyorker válasza agabe (#9559) üzenetére


Newyorker
addikt

most talalsz 100ert simán boltba és itt a Phn is van új 90-95ért :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#9565) L4mie válasza Gadhead (#9560) üzenetére


L4mie
veterán

jaja ez megéri ennyiért.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9566) maj-viktor válasza pimmi (#9552) üzenetére


maj-viktor
őstag

Az megvan, hogy a sok pénzügyi analfabéta hitelből fizeti a hitelét!? Szted ezek közül is hányan lehetnek, akik mondjuk hitelre / hitelkártyára vették elmondom, jópár! Persze vannak az "összekuporgatók" és a benne csak hasznot látók is...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9567) rayoliviero válasza Vangelis (#9562) üzenetére


rayoliviero
veterán

Van is Pick Pack, megtaláltam az oldalukon, csak éppen rendeléskor kiválasztani nem lehet. Jól meg van csinálva.

(#9568) Chosen


Chosen
addikt

Edigitalban a körútnál az utcára kihúzódik a sor, netes rendelést is fél óra volt átvenni.

[ Szerkesztve ]

(#9569) Zola007 válasza Kiskokó (#9406) üzenetére


Zola007
veterán

Ki mondta, hogy baj? :U
attól szatírikus

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9570) w333 válasza w333 (#9563) üzenetére


w333
félisten

Vajon milyen érzés lehet egy összetört TV -t venni ? a dulakodás miatt ? ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9571) maj-viktor válasza Vangelis (#9562) üzenetére


maj-viktor
őstag

A pirossal bekeretezett résznél kellene felbukkannia... (lehetséges, hogy egyes termékek nem kérhetőek így)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9572) Tin válasza B-L-A-C-K (#9546) üzenetére


Tin
veterán

dehogy baj csak ne hergeld a rászorulókat :D

(#9573) Scytha


Scytha
tag

Ezt a nyerészkedés dolgot én nem is értem. Mert hogy valaki elveszi azok elől a lehetőséget, "aki tényleg használná". Kinek van szüksége 100 colos tv-re? Mert ha az éhező elől veszi el valaki a kaját és azon húz hasznot azt megértem, hogy valami nem stimmel. De akik egymást ölték a Tescoban, azok nem hiszem, hogy az 50 éves Videoton TV-t akarták lecserélni, ami épp a héten ment tönkre. Lehet az én értékrendemmel van gáz, de én nem érzem ezt annyira cikinek. Főleg ilyen luxuscikkeknél.

[ Szerkesztve ]

(#9574) maj-viktor válasza Chosen (#9568) üzenetére


maj-viktor
őstag

Atyaééég, miért volt valami jó edigitalba!? egyedül az iPad Mini 3-ra bólintottam rá... és ahogy néztem mi kapott "elfogyott" matricát, nem úgy tűnt, hogy nagyon tolonganak értük, mármint másért - mást lepusztítva...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9575) _adaml21_ válasza Neck (#9551) üzenetére


_adaml21_
őstag

Óriási ++++1.

Én azért csaptam le iPadre, mert barátnőmmek az orvosi egyetemen nagyon jól jönne a 3d4medicalös alkalmazások használata, és amíg fos androidra az egy szem Essential Anatomy érhető el, addig iOSre több külön régió, elképesztő részletességgel.
Sajnos a családja nincs olyan anyagi helyzetben, hogy megengedhessen magának egy 100+ ezres tabletet, nekem meg még nincs saját keresetem, ezért a legtöbb, amit tehettem, az az, hogy felészültem, korán felkeltem, és lecsaptam egy iPadre. Büszke vagyok rá, hogy tudom, ez jó helyre megy, és nem fotelhuszár nepperek kezébe kerül.

(#9576) apóka válasza Neck (#9551) üzenetére


apóka
aktív tag

Értelek és korrekt is a hozzáállásod. De a kisnyugdíjas is megvan a szórakoztató eszközök nélkül......xbox, bazi nagy tv....vagyis nem szenved hiányt ha nem kapja meg. Morálisan nagyon nehéz megítélni, hogy ki nyerészkedik és ki érdemel meg egy kis nyereséget. Ehhez minden egyes embert ismerni kellene. Mert ugye valakit a cselekedeteiből ismerünk meg, nem 1 esetből.
Én sorba álltam reggel 6-tol, szabit vettem ki mert pont ezt a típust (LG) kerestem. Négyen voltak előttem de nem jutott a (10db volt) mert nem tapostam eléggé. Erre egy hölgy (aki keményen megszerezte) egyszerűen nekem adta. Kisnyugdíjas elől vette el? Lehet....lehet, hogy én is. És mivel nem az általam kifejezetten keresett IPS-es panelel szerelt, ezért lehet, hogy többért eladom. Nem vagyok rá büszke, de ha elkel jó áron akkor veszek megfelelő panellel szereltet. És akkor örül otthon a család mert lecserélem az ősrégi 53cm-s tv-t.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#9577) maj-viktor válasza w333 (#9570) üzenetére


maj-viktor
őstag

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9578) Mercutio_ válasza jozefgucci1 (#9519) üzenetére


Mercutio_
félisten

Melyik Ph-s videózott? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9579) Laca1212 válasza Scytha (#9573) üzenetére


Laca1212
őstag

Vicc, de pont tegnap este kezdett el a 10x éves tv-m sípolni. Működik meg minden, de idegölően sípol...Érezte a vesztét szvsz. :D

(#9580) Degeczi válasza maj-viktor (#9566) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Már nem azért, de ésszel is lehet, és érdemes is hitelkártyát használni!
Min. 1% engedmény helyből mindenre - de adott esetben akár 4% is...

(#9581) agabe válasza Newyorker (#9564) üzenetére


agabe
addikt

játékkal együtt újonnan ?

(#9582) B-L-A-C-K válasza adalbert1 (#9557) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Paprikás hangulatot leszarom, mert ez nem más csak irigység azok részéről akik lemaradtak valamiről, az ilyenek meg tényleg nem érdekelnek. A másik meg, ez részemről nem öröm hír közlése, mert leszarom mikor jön meg, hanem azt mutattam nekem is milyen gyorsan kihozzák majd elvileg.

(#9583) maj-viktor válasza Degeczi (#9580) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nemis azt mondom, hogy nem... csak ha kicsúszol a "visszafizetési határidőből", akkor cumi... addig persze konstrukció függően 90napig ingyen használhatod a bank pénzét akár kamat nélkül is... meg pár %-os vásárlási visszatérítések... de pont ezt mondom, hogy boldog-boldogtalannak van hitelkártyája és úgy használja kaja vásárlásra is, mintha kötelező lenne! aztán sírnak, mint a bedől lakásos devizahitelesek!

És rengeteg helyen látom, hogy "flancolásra megy", de egy romos undorító helyen lakik (pedig lenne pénze felújítani... csak mások az értékrendek) pl. mindennap étterembe jár és persze sír, hogy nincs pénze... főzni nem tud - nem hajlandó (akár csaj vagy csávó), mert anyuci főz rá / főzött rá régebben... meg egyéb röhejszintek 30+ évesen!

Szerintem fontosabb pl. az egészség (most pl. hogy valaki tegyük fel penészes - dohos helyen lakik), minthogy villanthassam a legújabb iphone-t!

Persze vannak "értelmes emberek", akik tényleg átveszik, hogy mire van pénz, mire nincs... és értelmes reális sorrendet feállít (hogy mittudomén lakhatás rezsi kaja és utána az élvezeti cikkek) de a nagytöbbség nem ilyen... -%-ot lát és mint a zombi megy! hitelt hitelre halmoz!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9584) rayoliviero válasza maj-viktor (#9571) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az ki van szürkülve, ott nem tud felbukkani, ami a Te képeden is látszódik.

[ Szerkesztve ]

(#9585) Yayoh válasza w333 (#9563) üzenetére


Yayoh
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#9587) sacaboy válasza w333 (#9563) üzenetére


sacaboy
tag

Egyébként ezek a birkózások biztos jót tesznek a műszaki cikkeknek! :)

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#9588) ZS3NI válasza kanyez (#9586) üzenetére


ZS3NI
őstag

Én készültem, beállítottam egy ébresztőt. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9589) crey


crey
MODERÁTOR

Elszaladt a paci mind a két oldallal, elég a dobálózásból. Köszi.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9593) Zola007 válasza rayoliviero (#9584) üzenetére


Zola007
veterán

50.000 Ft vagy 20kg fölötti dolgot nem minden cégnél lehet PPP-ra kérni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#9594) maj-viktor válasza rayoliviero (#9584) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen a konkrét képen kivan... de én úgy rendeltem PickPackPontra... ott volt, mint lehetőség!

Szerintem is 50E-s határ lehet... úgy rémlett, hogy annó amikor akartam így feladni, akkor 50E-s értékbiztosításig engedte... míg pl. csomagautomatába 150E-ig
Meg persze méretbeli is... egy kis mobilt még eltárolnak egy Relay újságosnál, de ha mindenki oda kéri a 100centis tévéjét... az már nem fog menni, hogy azt kerülgessék a kis üzletben

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9597) superecneB


superecneB
őstag

Tud valaki webshopot ahol esetleg van "black friday" és árulnak forrasztóállomást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.