Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock

Hozzászólások

(#894) Silenzio


Silenzio
addikt

Ejj de igényesek lettek egyesek! Titeket, emberek, (de komolyan, elnését kérek mindenkitől, de az indulataimmal nem tudok mit kezdeni), életfogytiglani X-boxozásra ítélnélek... Sőt, nem is... Super Nintendózásra. Hát nem igaz hogy ekkora szilikongyerekek lettünk, emberek! Hát nincs itt még egy olyan régi motoros, akinek bejött anno az Another World randa de stílusos 2d grafikája? Senki sem játszott itt a Wolfeinstein 3d-vel??? Vagy az Alone in the Dark 1-gyel (nem 4-gyel, az gagyi, mint a többi)... MINDEN, amit egy játékról előzetes véleményt tudunk alkotni, az a poligonok számával meg az effektek minőségével függ össze? FRANCBA VELETEK! Komolyan.

Komolyra fordítva a szót: elegem van a Crysisből. Primitív volt a Far Cry is, elegem van a dzsungelekből, és nem hiszem el hogy egy játékká pumpált technológiai demó jobban megdobogtatja egyesek szívét mint egy igazi míves munka. Megnéztem pár Crysis videót, és AI-nak még csak a nyomait sem fedeztem fel bennük...

P.S: nem hát, Feka007... A grafika max. 2 óráig tud elvarázsolni. Utána már csak a játék a fontos. A Crysis szerintem NEM lesz jó játék. A grafika sem fogott meg, urambocsá', a tűzeffektek pl. nem az igaziak. De ez itt már ízlés dolga.


[Szerkesztve]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bioshock
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.