Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) DTQ válasza dqdb (#850) üzenetére


DTQ
csendes tag

Köszi!

(#852) Scooby


Scooby
aktív tag

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani szervízt, vagy esetleg innen egy hozzáértőt aki egy Logitech G910 billentyűzetet megtudna javítani nekem? A hiba az, hogy ha leütök bizonyos billentyűket (120-ból 40-50 ilyen) akkor vagy sehogy, vagy 2-3-4 szeres leütésnek érzékeli. Az őrületbe kerget és konkrétan használhatatlan. 1 éves és nem értem, hogy egy ilyen drága prémium termék, hogy a fenébe tud kevesebb mint 1 év alatt így tönkremenni. :(((

Előre is köszönöm a segítséget.

Minek az?

(#853) .•°>RAZER<°•


.•°>RAZER<°•
csendes tag

Sziasztok egy logitec G810 em van.
Az lenne a problem hogy pár gombot nehezen vesz, vagy épp néha nem vesz, illetve van amit meg dupláz mint a space meg az esc, bár mind1 is melyik. lényeg hogy agyfaszt kapok már.
Lehet ezzel valamit kezdeni?

köszi :R

(#854) dqdb válasza .•°>RAZER<°• (#853) üzenetére


dqdb
nagyúr

Keress valakit, akinek van forrasztópákája. Nagy valószínűséggel az ólommentes forrasztás repedt meg, sokszor elég csak megfolyatni az ónt. Kisebb valószínűséggel a kapcsolónak van baja, innen rendelj, és keress valakit, akinek van forrasztópákája és ónszippantója.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#855) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Sziasztok! Lehet fura lesz a kérdésem. Tervezem az asztali gépem költöztetését. Egy polcon lenne a gép, rákötve egy okostévére (most egy számítógép asztalon van monitorral, madzagokkal, stb).

Jelenleg van egy HyperX Alloy FPS mechanikus vezetékes billentyűzetem és egy ASUS ROG Sica vezetékes egerem.
Lehetséges ezeket egy jeladóval vezeték nélküli (bluetooth-os) eszközzé változtatni, valami féle átalakítóval?

Megszoktam a perifériáimat és nem akarom lecserélni őket vezeték nélkülire. Csak ötlet szintjén érdekel a kérdés. Ilyesmire gondoltam: [link]

Ha nem megoldható, milyen mechanikus billentyűzetet tudtok ajánlani ami vezeték nélküli?

[ Szerkesztve ]

(#856) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok!

Talán valaki tud segíteni nekem. :)

Van egy HP RENEW program-os laptopom, szinte tökéletes a magyar billentyűzet kiosztás, de 1 nehézségem akad vele. A bal shift gombom lett az "í". Ha mindig csak ezt a laptopot használnám, akkor valószínűleg 3 hónap alatt már átszoktam volna arra, hogy nem használhatom a bal shiftet, de mivel napközben a cégeset használom és sok év rutinja bennem van, esténként, ha végre a sajátomhoz ülök, akkor mindig jön a meglepetés, hogy nem shiftelek, hanem jönnek az í betűk mindenhova. :W

Oké a laptopon így van, nem gond, kicsi, kompakt, rendben van kompromisszum. Viszont jellemzően egy külső logitec billentyűzettel használom otthon (K270), ahol immár 2 í van egymás mellett és nem megy a shift.

Kérdésem: amikor külső billentyűzettel használom a laptopot, akkor át tudom-e állítani valahogyan hogy a shift shiftként működjön? Hiszen ott minden karakterem elfér rendesen egymás mellett, indokolatlan a 2 db í betű és a bal shift hiánya. :))

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#857) nyunyu válasza littlemamba (#856) üzenetére


nyunyu
félisten

Ott valami szoftveresen lesz elkutyulva, ha a külső billzet bal Shiftje is Í-re fordítódik Windows oldalon.

AutoHotKey vagy valami hasonló billzet makrózó cucc nem lett telepítve?
Microsoft Keyboard Layout Creatorral nem lett felülírva az alapértelmezett magyar layout?
Windowsban a sima magyar layout van egyáltalán beállítva?
(Magyar 101 nem tudom, hova mappeli az Í-t, de szerintem nem a bal Shiftre.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#858) littlemamba válasza nyunyu (#857) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Köszönöm szépen, hogy foglalkozol a kérdéssel. Egy dologra tudom a választ: A windowsban magyar van beállítva. A többit amit írtál nem értem még mit jelentenek :U , de köszönöm, utánakeresgélek, legalább valamerre el tudok indulni. :R

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#859) totesz09


totesz09
csendes tag

Sziasztok! Több, mint 2 éve (sajnos így már a gari lejárt) vásároltam egy FNATIC GEAR Streak RGB UK Angol fekete billentyűzetet [link] akkori áron 43 890-ért.

A napokban tapasztaltam, hogy az 'á' 'é' '.' gombok vagy érzékelik, vagy nem érzékelik, hogy "leütöttem" vagy duplán érzékelik, hogy megnyomtam az adott gombot.

Tapasztalt már bárki hasonlót? Javítható ez a probléma? Vagy dobjam a kukába a 44 ezres billentyűzetet? Válaszokat, segítséget előre is köszi mindenkinek! :R :R :R

(#860) dqdb válasza totesz09 (#859) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ugyanez lesz valószínűleg a problémád, csak a kapcsoló más az esetedben (Cherry MX RGB).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#861) totesz09 válasza dqdb (#860) üzenetére


totesz09
csendes tag

Köszi a gyors választ, csak a billentyűzet nevére kerestem rá, hátha találkozott valaki hasonlóval. Itt volt a szemem előtt a válasz. :W Ismersz erre esetleg valakit, aki ezzel foglalkozik? Mert bár ismerek olyat, aki rendelkezik a felsorolt eszközökkel, de billentyűzetet nem szedett még szét életében soha.

(#862) rainman85


rainman85
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a mechanikus billentyűzetekre általában jellemző, hogy gépelés közben ilyen fura, fémes, berezonálós hangot adnak ki? Most vettem egy Ducky Mecha Minit (silent red switch), az csinálja ezt (előtte volt nálam egy sima műanyag aljú Mini is, az is pont ezt csinálta). Csak erre a márkára jellemző ez a hang, vagy úgy általában a mechanikus billentyűzetekre? Engem eléggé idegesít, nem tudom, hogy hozzá tudok-e majd szokni. Külsőre viszont nagyon tetszik, meg maga a gépelés élmény is szuper, sajnálnám visszaküldeni.

(#863) dqdb válasza rainman85 (#862) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, a fém plate tud pengeni (a rugók is, de a leírásod alapján a plate peng).

Csak erre a márkára jellemző ez a hang, vagy úgy általában a mechanikus billentyűzetekre?
Úgy általában a boltban készen kapható mechanikus billentyűzetekre, kivételek persze akadnak. Megoldás lehetne a nem fémből készült plate alkalmazása vagy a plate olyan rögzítése, ami a rezgéseket elnyelni ahelyett, hogy továbbadná a háznak és az asztalodnak, de jelenleg az RGB még nagyobb prioritást élvez a gyártóknál tervezési fronton.

Deskmat lehet a megoldás, próbáld ki úgy, hogy egy törölközőt teszel alá. Ha úgy nem peng, akkor vegyél deskmatet. Megoldás lehet még a ház kitömése EVA szivaccsal, bár sajnos a forrasztott kapcsolók miatt éppen a legjobban működő helyre (plate és nyák közé) nem tudsz tenni szivacsot.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#864) rainman85 válasza dqdb (#863) üzenetére


rainman85
csendes tag

Köszi a választ.

Alátettem a széles és eléggé vastag egérpadom, elhanyagolható mértékben tompítja.

"jelenleg az RGB még nagyobb prioritást élvez"

Az a vicc, hogy az RGB speciel engem pont nem érdekel, csak sajnos a hazai piacon normális magyar kiosztással, 60%-os méretben, cserélhető kábellel kb. a Ducky az egyetlen vállalható alternatíva, legalábbis a számomra.

Szerinted az új széria a One 3 Mini orvosolhatja ezt a problémát? Gondolok itt az Authentic Acoustics résznél írtakra:

https://www.duckychannel.com.tw/en/Ducky-One-3-Mini-Daybreak

(#865) nyunyu válasza rainman85 (#864) üzenetére


nyunyu
félisten

Ahogy elnézem, már csak a stabilizátoraikat kell körülmetélni meg ragtapaszosítani.

Többi tuning tippel nem nagyon kell foglalkozni, mivel ki van töltve a plate és a PCB köze habgumival, így az nem fog csörögni, mint az One 2 szériánál.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#866) Lex Icon


Lex Icon
senior tag

Sziasztok!

Van pár régebbi PS/2 csatlakozójú (Cherry) RS6000-es billentyűzetem, amiket szeretek és nem szeretném lecserélni.
Az eddigi alaplapokat úgy vettem, hogy legyen rajta PS/2-es csatlakozó.
De előbb-utóbb ez elfog tűnni. Ezt szeretném megoldani átalakítóval
Régebben vettem már két PS/2-USB átalakítót máshova, de visszakerültek hozzám. Az egyik: használhatatlan, mert vagy nem viszi át a gépelést vagy egyszerre beszúr több tucat karaktert.
A másik:

Jó lenne, de a hosszú í-t nem viszi át. Gondolom, azért, mert az angolon nincs ilyen gomb és ezt kihagyták a programjából. Vagy valami ilyesmi.
Valaki próbált már olyan átalakítót, amin jól működött a hosszú í?
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#867) nyunyu válasza Lex Icon (#866) üzenetére


nyunyu
félisten

Az első hulladékkal én is szívtam anno, mert nagyon nem kezelte az ősrégi NKRO billzetemet, állandóan kifagyott tőle.

Második átalakítóval ilyen gond nem volt, rendesen mentek vele a német MX 1000-ek, még Í-t is tudtam írni a <> gombbal. (ha akartam volna.)

Ott valami windows layout rosszul van beállítva turpisság lesz a háttérben, ha jól emlékszem, akkor a magyar 101 layouton le van tiltva az ISO billzetek +1 gombja.

Van pár régebbi PS/2 csatlakozójú (Cherry) RS6000-es billentyűzetem


Őszinte részvétem, ez a 23 éves billzet sajnos szebb, mint jó, és a kupakszett donornak sem használható :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#868) nyunyu válasza nyunyu (#867) üzenetére


nyunyu
félisten

Zseniális, 4 évvel fiatalabb rondábbik RS 6000-em is csak addig működött hibátlanul, amíg szét nem szedtem megnézni, hogy mikor öntötték a házát. (nem volt a hasán a szabvány Cherry dátum :( )
Összepattintás után már ezen sem megy a gombok fele. :C

Mondjuk azon sem volt élmény gépelni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#869) Lex Icon válasza nyunyu (#867) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Ott valami windows layout rosszul van beállítva turpisság lesz a háttérben, ha jól emlékszem, akkor a magyar 101 layouton le van tiltva az ISO billzetek +1 gombja.

Keresgéltem ilyen bill. direkt kódot (leütéskor és felengedéskor is) adó progit, de nem sikerült találni csak netest, de az meg a Win-től kapja.
Kipróbáltam BIOS-ban, ott nincs win layout. A PS2-es portban lévőről "\"-t hoz be í-re, míg az átalakítósón semmit, tehát valami más lehet a gubanc. Találtam már Arduinoval megoldott átalakítót, azon azt programozom, amit akarok, de ha van rá működő megoldás, inkább nem tölteném ezzel az időmet.

Összepattintás után már ezen sem megy a gombok fele.

Valószínűleg meghúztad a fóliát a leszorításnál és az érintkező lemarta a fóliáról a fém csíkot. Nekem is van egy ilyen példányom, elraktam donornak.
Nekem a másik 2 működik és szeretem. Ezek a mostaniak nekem nem jönnek be. Szeretem, ha a leütésnek van hossza, érzete.

(#870) nyunyu válasza Lex Icon (#869) üzenetére


nyunyu
félisten

Én ezt szoktam használni billzet tesztre.

3 éve vett átalakítóm Ali linkje viszont már nem él :(
Képek alapján ez a modell lesz az, mégsem ugyanaz, mint a második képeden lévő.

Másik gépen próbáltad már az adapteredet?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#871) Lex Icon válasza nyunyu (#870) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Köszi a tesztprogit, de ezzel se megy, pedig átállítottam a progit 105 gombosra, amin látszik az a gomb is. A PS/2-re dugott billentyűzeten érzékeli, az átalakítón keresztül nem.
Másik gépen is próbáltam, de nem működik.
Amit linkeltem képet, az nem pontosan olyan, mint az enyém. Apró eltérések vannak. Nem találtam pont olyan képet.
Miért gondolod, hogy amit linkeltél az jó?

(#872) nyunyu válasza Lex Icon (#871) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjuk onnan gondolom, hogy jó, mert ezzel próbáltam ki az előbb az RS 6000-eimet?
(Meg ugyanilyen van dugva a FrankenCherryre is a korábbi képemen.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#873) Lex Icon válasza nyunyu (#872) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Nem kötözködni akartam, hanem csak kérdezni, mert írtad, hogy amit vettél, annak nem él a linkje. Én is sokfélét találtam szinte azonos formában csak a dobozka kialakítása tér el minimálisan, de nem tudni, belül mekkora az eltérés. :F

(#874) atos30


atos30
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata HP Pavilion Wireless keyboard and mouse 800- al kapcsolatban? Az érdekelne, hogy meddig bírják az elemek.
Se bekapcsoló, se állapotjelző nincs a billen. Az egeret ki lehet kapcsolni, de ott sincs semmi feltüntetve a leírásban, mi alapján van az energiagazdálkodása ( ha van egyáltalán)
Amúgy nekem bejön. A bill elemekkel együtt olyan 620 gramm. Műanyag létére van súlya. Nem nyeklik-hajlik. Masszív.

Engem a működése érdekelne energia szempontjából, de sehol nincs erről leírás. Az biztos, hogy ha nem használom egy napig, akkor is az első leütésre reagál, ugyanígy az egér is.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#875) mastodon


mastodon
aktív tag

Redragon K509 DYAUS 2 billentyűzethez nem jár saját szoftver, esetleg van más mód a beállítások elmentésére, programozásra?

(#876) Lex Icon válasza nyunyu (#872) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Közben megérkezett az adapter és jó lett, működik vele a hosszú í is. Köszönöm a tippet és a segítséget.

(#877) Zsombors97


Zsombors97
tag

Sziasztok. Adott egy asus tuf gaming k7 billentyűzet, aminek elromlott a 4-es gombja (felső sor, nem numpad). Világítani világít, viszont nem reagál lenyomásra. Hova lehetne elvinni javítani? Én sajnos nem értek hozzá. Minden más gombja teljesen tökéletes, számomra teljesen érthetetlen, hogy miért pont az az egy ment tönkre, ami kvázi a legkevesebbet van használva (de azért mégiscsak kéne.)

(#878) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

mit lehet kezdeni egy hagyományos, gumiharangos billentyűzet esetében azzal, hogy egyetlen egy billentyű (ö) csak erősen lenyomva érzékel.
Szétszedés, kitisztogatás már megtrtént, de semmi. :(

(#879) Lex Icon válasza zetecR (#878) üzenetére


Lex Icon
senior tag

A gumiharangban fekete "gumi-szén" van?

(#880) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Sziasztok!
Van egy CM MK730 TKL Billem.
PCB Hibás, Mechanikus kapcsolók jók, de a TAB-Q sorában, meg néhány másik billentyűk nem mennek. Switch csere nem opció, mert működik a switch, csak a kör halott. Áthidalást szeretném megoldani, de gőzöm sincs hogy kell... Össze kötöttem a W lábát (valamelyiket..) az e betűjével, a w lenyomására reagál, de az E betűt regisztrálja. Volna valakinek ötlete erre privátban??

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#881) zetecR válasza Lex Icon (#879) üzenetére


zetecR
addikt

Nem, sajnos.
Ilyen, mint ez:
Electronic Flex Circuit Board. Clear Membrane of Dismantled Computer  Keyboard Stock Photo - Image of connect, bent: 142890916

(#882) dqdb válasza gerenda110 (#880) üzenetére


dqdb
nagyúr

Két lehetőség van:
1. Valószínűleg a mátrixban sérült meg az adott sornál a trace, és emiatt esik ki a sor egy része, ekkor egy kábellel a problémás szakasz áthidalása megoldást hozhat. Itt van egy bevezető leírás a billentyűzetmátrixokról, olvasd végig, majd szemmel kövesd végig a problémás sort a nyákon, hogy elvileg mi-mivel van összeköttetésben, és multiméterrel teszteld le, hogy ez a gyakorlatban is igaz-e.
2. Elhalálozott az MCU adott sordarabot kezelő lába. Kicsi az esélye, de néha előfordul, ez brand billentyűzetnél házilag javíthatatlan hiba.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#883) gerenda110 válasza dqdb (#882) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Köszi.
a Tabtól indulva minden 2. bill megadta magát. valszeg folyadék kár. mert annak a nyomait láttam a nyák tetejénél, ahol be láttam. alján nincs oxidáció. ha le forrasztom a switcheket, kitakarítom, elkézelhető hogy működhet??

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#884) dqdb válasza gerenda110 (#883) üzenetére


dqdb
nagyúr

A vezetékek egyik fele felül van, a másik alul (az a gyártó, aki több réteges nyákkal old meg egy billentyűzetet, idióta), ha felül érte folyadék, akkor érdemes lenne kiforrasztani mindent, és rendesen megtisztítani a nyákot.

Ha az MCU nem volt érintett, és nem az MCU-hoz vezető szakasz problémás, akkor relatíve könnyen megoldható miután megfejtetted a mátrix releváns részét, hogy mi az, ami nincsen összekötve és összekötve kellene lenni.

Gyors és igénytelen megoldás lehet az is, ha fogod, és a problémás billentyűt rákötöd két vezetékkel a Scroll Lock vagy Pause billentyűre, és AutoHotkey segítségével átmappeled a "donor" billentyűt a hibásra.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#885) zetecR válasza zetecR (#881) üzenetére


zetecR
addikt

Erre nincs ötlet, hogy miért csak hosszan nyomva lehet előcsalni az ööööööö betűt? :)

(#886) Lex Icon válasza zetecR (#885) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Kontakthiba? Nem mertem javasolni, hogy nagyon finoman meg lehetne próbálni mindkét oldalról lecsiszolni az oxid vagy szennyező réteget, mert ezek a fóliák nagyon érzékenyek, lehelet vékonyak. Esetleg WD40?

(#887) zetecR válasza Lex Icon (#886) üzenetére


zetecR
addikt

WD40-et már próbáltam; a csiszolás még hátra van. :)

(#888) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Adott egy laptop magyar billentyűzettel és egy vonalkód olvasó amit angol billentyűzetként ismer fel a gép.
Lehet, a billentyűzeteknek külön nyelvi beállítása kreálni :F

(#889) dqdb válasza Poiro7 (#888) üzenetére


dqdb
nagyúr

A billentyűzeten lévő felirat nem számít. A billentyűzet és a billentyűzetet emuláló vonalkódolvasó csak egy billentyűkódot küld, amit aztán az operációs rendszer fordít az aktív kiosztásnak megfelelően adott karakterré. Így aztán ha magyar az aktív kiosztás, akkor a 9-től jobbra lévő billentyű ö betűvé fordul át, míg ha angol, akkor 0-vá.

Windowsban beállítástól függően vagy rendszerszinten egyetlen aktív kiosztás van, vagy minden alkalmazásnak saját aktív kiosztása van, de billentyűzetek szintjén ezt nem lehet szabályozni.

Vagy olvasáshoz át kell állítani a kiosztást angolra, vagy a használt alkalmazást kell felokosítani, hogy olvasás előtt tegye meg ezt, vagy a használt alkalmazást kell felokosítani, hogy az ö betűket cserélje le, vagy a használt alkalmazást kell felokosítani, hogy billentyűzetemulálás helyett a saját SDK-jával használja az olvasót.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#890) zetecR


zetecR
addikt

BREAKING NEWS!

Próba kedvéért átpárosítottam a menyasszonyom Logi K540-es billentyűzetét az én Unifying receiveremre és ugyanúgy nem megy az ö betű, csak hosszan lenyomva, mint a jó öreg MS billentyűzeten!
Aztán előszedtem a szintén jó ööreg, USB-s Natural Keyboardot és szintén vacakol az ö!

Ilyenkor mi van???

(#891) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Sziasztok! Bocsi, ha nem ez a megfelelo topic.

Egy Logitech MX Keys Mini-t szeretnek venni ANSI amerikai layout-tal, de sajnos EU-ban nem lehet ilyet kapni es nem szallitja ide az amcsi Amazon se. Ismertek olyan szolgaltatast, amivel amerikabol magyarorszagra tudok rendelni olyan termekeket, amiket ide nem szallitananak?

(#892) cs89


cs89
csendes tag

A mai nap estéjén egy kis meglökés után megadta magát a Corsair K68 RGB billentyűzetem csuklótámaszának a kapaszkodója, csakúgy letört mindkét oldalon.
Nem tudom, hogy lehetséges-e külön csuklótámaszt vásárolni vagy esélytelen utángyártott támaszt rendelni.
Nekem a csuklótámasz nélkül úgy kevésbé kényelmes gépelni és játszani.

(#893) szelidori


szelidori
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Rapoo E9070 billentyűzetem. Kb egy hete a numerikus 5-ös gomb nagyon nehezen "jár", nehéz lenyomni. Nem ragad be szerencsére, de lehet, hogy valami kosz ment alá. Szedtetek már szét ilyen billentyűzetet takarítani?

(#894) eszakas


eszakas
senior tag

Üdv.

Van egy Logitech bloothosos billentyűzetem a hozzáadat stick elveszett. Hogy lehetne működésre bírni a billentyűzetet? Az alaplapi nem ismeri fel.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#895) dqdb válasza eszakas (#894) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez a konkrét típustól függ.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#896) eszakas válasza dqdb (#895) üzenetére


eszakas
senior tag

Ez a tipus az.

LOGITECH K230 vezeték nélküli US billentyűzet (920-003347)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#897) dqdb válasza eszakas (#896) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az adatlapja alapján Unifying vevős billentyűzet, szóval egy ilyet kell venni hozzá.

A billentyűzet maga nem bluetoothos és nem is támogatja a BT-t, hanem a Logitech sok közül egyik vezetéknélküli technológiáját használja (szerencsére olyat, amihez lehet utólag vevőt venni).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#898) eszakas válasza dqdb (#897) üzenetére


eszakas
senior tag

Köszönöm szépen.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#899) dqdb válasza eszakas (#898) üzenetére


dqdb
nagyúr

Másik megoldás lehet, ha Unifying vevős egered van, akkor annak a receiverével is össze lehet párosítani a billentyűzetet, mert több eszköz szoktak támogatni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#900) eszakas válasza dqdb (#899) üzenetére


eszakas
senior tag

Nincs ilyen eszköz csak ezt szereztem be a többi mind vezetékes.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.