Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) buccsi válasza buccsi (#200) üzenetére


buccsi
tag

Tárgytalan, vettem egy újat. :)

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#202) Tices


Tices
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Logitech mk250 billentyűzet egér kombót.
Az a gondom, hogy bizonyos ALT GR funkció gombot használva (ctrl+alt-al is) az írott karakter elé egy fokjelet is tesz. Nem mindegyiknél...pl.: °@°{°í°$. Természetesen másik billel nem volt ilyen gond. Win7 x64 megy nálam, naprakészen. Driver nem kellett hozzá és a honlapon sincs (cd-t sem adtak vele).
Valakinek valami ötlet?

Tices

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

(#203) Tices válasza Tices (#202) üzenetére


Tices
csendes tag

Gyorsan kipróbáltam Ubuntu Linuxon (Vmware), és ott nem csinálja, tehát win beállítás?
Átfutottam a win bill. beállításokat, de nem találtam semmi gyanúsat.

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

(#204) Tices


Tices
csendes tag

Megjavult...
Eszközkezelőben két HID billentyűzet eszköz-t eltávolítottam, majd restart és megoldódott.
Fogalmam sincs, hogy mi volt a gondja.
Ha erre jár egy modi, nyugodtan törölje a hozzászólásaimat, ha úgy látja jónak, köszönöm!

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

(#205) szunyog199


szunyog199
tag

Üdv midnenkinek!

Van egy Ultra Flat Metal Keyboard SL-6465 típusú billentyűzetem. Az a probléma vele, hogy az N, B valamint a lefelény billentyűk nem működnek. Frissítettem már a drivert is és így sem működik? Mitől lehet ez hogy csak némely billentyű nem jó?

(#206) XtremLor


XtremLor
őstag

Üdv

Remélem tudtok segíteni...
adott 2db logitech ex110 billentyűzet az egyik elromlott ezért a tesom használta egyszer az enyémet rá keresett és hozzá társította az ő gépéhez is, na most kezelőben nem lehet tiltani csak eltávolítani de egy ujraindítás után már ujra ott van a kis aranyos. Hogyan tudnám "elfelejtetni " vele? Most ha aktívan pötyögök neki is írogatok közben :DD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#207) hudekira


hudekira
csendes tag

Microsoft wireless comfort keyboard 1.0a ps2 portja van n vettem hozzá egy USB átalakítót(jóba dugom külön van szedve mert egér és billentyűs is) és nem működik a gépen semmi driverrel semmi nem tudom mivel.
Win7 en is próbáltam de XP a lényeg és azon sem működik!
(asus f5sr laptopom van amin nem működik)
SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM

(#208) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok. Van egy olyan gondom, hogy a billentyűzet a karaktereket egszerűen elhúzza. Mármint egyszeri lenyomásra rengetegszer írja be a karaktert. Van erre vmi megoldás? :F

(#209) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

ms 200 keyboardom van,de valamiért nem működik a ps2-es átalakítóval,illetve még azt is észrevettem a múltkor,hogy a gyermekem amikor kikapcsolta a gépet (hosszabbító lekapcs) és bejött a képernyő hogy hogyan akarom indítani a win-t,akkor nem működött
az enter sem,csak win betöltődés után.plusz a num lock-os led sem világít,csak ha már a win elkezd betöltődni.ez normális?w7 x64 enterprize az oprendszer.

(#210) almos94


almos94
aktív tag

Üdv!
Az új alaplapomon nincs PS2 kimenet,viszont nekem van egy jó PS gamer billentyűzetem,ezért nem akarom lecserélni. Vettem PS2->USB átalakítót,működik is vele rendesen. Viszont van a billen hangerő szabályzó,az nem működik, ha megnyomom, hogy vegyen le hangot,ir egy "c" betűt,némitásnal "d"-t és hangositásnál is kiir egy betűt. Másik gond, hogy van rajta gomb gyorsaság szabályzó,ami ugyancsak nem működik. Valami orvosság a problémára, vagy új billt kell vennem?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#211) laki7 válasza almos94 (#210) üzenetére


laki7
csendes tag

Sziasztok!
Ismerősöm gépét telepíteném, de a billentyűzettel van valami gubanc. Vagyis nem azzal mert 2vel is próbáltam. PS2es bemenetről van szó. Windowsba is össze vissza irkál a billentyű, a betű gombokkal vissza töröl, a bacspace-el ilyen érdekes jeleket ír. Windows telepítésnél az entert nem érzékel csak ha fél óráig nyomogatok mindent akkor.
Lehet ez alaplapi hiba? Légyszi segítsetek

Bocsi! NEm válasznak akartam :S Véletlenül nyomtam arra :S

[ Szerkesztve ]

(#212) cavman


cavman
tag

Sziasztok!

Olyan gondom akadt, ha lenyomom az "a" billt, *a vagy nagy *A jön elő.
Ha ESC gombot nyomom, akkor pedig az 1 kerül kiirásra.
Ma kezdett sz@rakodni..
Játék közben tűnt fel, mikor váltani akartam fegyvert, kiadta a games menüt egyfolytában.
Most is minden " a " leütésénél, ki kell töröljem a csill*agot az a betű elöl.

Mellékesen a csillagra is *a ir.. :W :W :W

V*al*aki tudn*a okos*at *a problémár*a? :F

Logitech G15

(#213) A_ScHuLcZ válasza cavman (#212) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Driver újratelepítés megvolt már?

Billentyűzet tisztítás közben vagyok éppen, az egyesével kiszedegethetős fajtám van (Logitech Cordless Wave Pro), elmostam mindent, szép tiszta lett. Azért kellett tisztítanom, mert a jobb oldala kapott egy kis kólát nemrégiben, és szépen beragadtak az ottani billentyűk, ma megelégeltem. Viszont annyi a bajom, hogy így elmosva az egészet és visszarakva a billentyűket hangosabbak lettek lenyomásnál, amolyan kopogós hangjuk van, érdemes-e esetleg bekenegetni valamivel, avagy belemártogatni valamibe, hogy némák legyenek, mint új korában? És ha igen, mivel, mibe? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#214) cavman válasza A_ScHuLcZ (#213) üzenetére


cavman
tag

Megoldódott a G15 billentyűzet problémám. ízekre szedtem.
1.000.000 csavart ki, 1000 spéci patent kiakaszt, és mivel nem láttam felpüffedt elko kondit, sem sülést a panelen, alkohollal megpucoltam az összes szalag kábelt csatlakozását.Volt egy pár..
ÉS JÓ LETT!
Kb 2 hónapja már kicseréltem benne a tönkrement kék ledeket, így hát ez sem okozott problémát.

A helyedben nem nagyon kenném, ahol esetleg fém rugó akad, oda max egy kis leheletnyi vazelin.

(#215) SpyK333


SpyK333
tag

Hello emberek!

Végre találtam egy élő topicot. A gondom a következő:

Vettem egy USB-s billentyűzetet, rádugom a gépre BIOS elindul, akármitlyen (XP-WIN7) telepítő simán megy vele, sőt még a WIN7 is látja elsőre felismerte most is arról írok.

CSAKHOGY:

Ha BIOS betöltés után és win7 betöltés előtt nem húzom ki egy pillanatra akkor a windows nem tölt be és nem indul el a rendszer. Ha ezt az aprócska malőrt végre hajtom akkor nincs is semmi gond.

Valakinek valami 5lete a dologgal kapcsolatban?

Előre is kösz ha valaki időt szán rám.

üdv! SpyK333

(#216) cavman válasza buccsi (#200) üzenetére


cavman
tag

..

[ Szerkesztve ]

(#217) cavman válasza SpyK333 (#215) üzenetére


cavman
tag

Csökkentett módban megy?

(#218) SpyK333 válasza cavman (#217) üzenetére


SpyK333
tag

Azt még nem próbáltam, de ma este sort kerítünk a tesztelésére.

(#219) Ermac


Ermac
tag

windows xp-m van usb-s billentyűzetemet valami kártyaolvasónak ismeri fel a gép :S wtf ? akárnelyikbe dugom be

We are Many You are but One

(#220) Norbi46


Norbi46
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám van hogy játék alatt nem működik a billentyűzetem (A4Tech KL-7MUU)
Win 7 x64. jegyzettömb és word-be jó a bill. Mi lehet a bibi?

(#221) jeni


jeni
félisten

Szia
Találkoztál ilyen jellegű hibával? [link]
Tapasztalat? Észrevétel? Megoldás?

Gondom az,hogy az USB egységet nem ismeri fel a gép csatira dugva,nem reagál rá (hibás vagy nem ahhoz való?). A billt. viszont látja (egy mezei Bluetooth adapterrel) de onnantól már nem tudok a billel kommunikálni a géppel.
A gyári oldalról a Bluetooth verziót letöltöttem és feltelepült a program. Egyedül a tartalék billentyűs wireless változat ami megy a gépel,igaz az egyes multimédiás gombok nem mennek azon.

[ Szerkesztve ]

(#222) LakiTomi


LakiTomi
tag

Ilyen billentyüzetem van:
[link]

A gondom, hogy játékok alatt nem tudok lenyomni két billentyüt egyszerre, mert nem érzékeli a másodikat.. Pl. előre és oldalra nyilat egyszerre lenyomva nem tudja értelmezni win 7 alatt. Sima USB-s billentyüzettel próbáltam játék közben, azzal megy, csak ezzel a Mircrosoftos Wirelessel nem.. Mondjuk az alt+bilentyü, vagy ctrl+billentyü kombókat kezeli simán akár játék alatt is, mert átkonfigoltam arra a játékban, azokkal kezel 2 lenyomott billentyüt egyszerre, csak két 'hagyományos' billentyüt pl. fel+le nyilat már nem tudja értelmezni /wasd egyike sem megy egyszerre kettő lenyomva, csak az első lenyomott/, csak azt, amelyiket először nyomtam le.. Driver win7-re nincs, csak alap, amit felrak, újat, vistásat nem enged feltenni.. Amúgy megy minden rajta szépen, a media center 'hot' gombok is... Nem lehetne valahol valamit beállítani win 7 alatt, hogy játékok alatt lehessen használni, mert ez így eléggé gagyi egy 100 EUR-os billentyüzettől.. Én kifogytam az ötletekből.. :W

Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

(#223) Clearinx


Clearinx
csendes tag

Sziasztok!

A laptopom (HP Pavillion g6) billentyűzetével lenne problémám.

Pár hete kezdődött az egész azzal hogy az "m" az "n" és az "u" betűt kicsit erősebben kellett lenyomni mint a többit, aztán néha egyáltalán nem is érékelte hogy lenyomom, volt amikor meg úgy érékelte hogy 2szer (vagy többször) nyomtam volna le ezeket a billentyűket.

2 hete betársult ezekhez a "z" a "h" és a "j". mára odáig fajult a helyzet hogy csak akkor érzékeli a lenyomást ha ránehézkedek és legalább 5 mp-ig nyomva tartom. ennek a postnak az írása közben fedeztem fel hogy a 6 és a 7 sem megy.

Szóval újra a gombok amik nem mennek: "6 7 z u h j n m". Érdekes nekem hogy közel vannak egymáshoz.

kiszedtem őket kifujkodtam de semmi nem változott.
valami ötlet hogy mit lehetne csinálni?

(virtuális billentyűzetet használtam a post megírásához)

(#224) eres


eres
csendes tag

Sziasztok!

Van egy laptopom HP DV5 az a gondom vele, hogy egyik napról a másikra lefele nyíl a klaviatúrán megadta magát. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a baj? Köszi

(#225) Traky


Traky
tag

Beleöntöttem a G11-embe 1 csésze kávét... :W
Előfordult már hasonló valakivel? Javítható?
Szétszedtem és teljesen kitisztítottam belőle a folyadékot. Gondoltam csak az a baja, hogy a nyomásérzékelő "áramkörös fólia" rétegei közé is beszivárgott a kávé és így egyszerre több gomb lenyomását érzékelte. Sajnos nem oldotta meg a takarítás/szárítás a hibát, teljesen "érzéketlen" a billentyűzet. Esetleg elfülstölhetett valami? A panelhez nem ment kávé...

(#226) sw3nzor


sw3nzor
csendes tag

Sziasztok. Egy érdekes kérdéssel állnék elő, remélem tud majd valaki segiteni. Évek óta razer billentyűzetem van, és eddig nem nagyon kellett a hosszú i-t használnom, vagy megoldottam, de mostmár szükségem lenne rá mert egyre több fogalmazást kell irnom.. :D
A kérdés az lenne, hogy egy külföldi billentyűzeten, bármiféleképpen, programmal vagy másképp be lehet e állitani, hogy egy bizonyos gombot felülirjak egy általam kijelölt karakterre (ez esetben hosszú i-re). Szétszórom ezt pár fórumon hátha tudnak segiteni, előre is köszönök minden javaslatot, remélem van ilyesmire lehetőség. Szervusztok!

(#227) vhw


vhw
addikt

Nem rég kerítettem elő egy ideje elfekvőben lévő billentyűzetem, egy Samsung SDM4510P-t.
Szeretném használni a multimedia gombokat rajta, a netről sikerült is levadászni egy drivert, amihez egy saját médialejátszó program társul, de szeretném, hogy a winampot kezelje alapértelmezettként. (a billentyűzeten található továbbá három user 1 - 2 - 3 feliratú gomb, így az is megoldható lenne, hogy a különöböző felhasználókhoz más-más alapértelmezett programokat rendeljek? mondjuk user2-nek egy vlc-t?)
Utána néztem már pár helyen, ahol utalnak rá, hogy a MMKbd.INI nevű fájlt kellene bűvölni, de konkrétan hogyan? Tudna valaki segíteni ebben?
Előre is köszönöm.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#228) Zoli83


Zoli83
tag

Sziasztok!
Április elején vettem egy Thermaltake MEKA G1 billentyűzetet és egyik pillanatról a másikra megadta magát a "3"-as és az F4 gomb. Megpróbáltam másik gépen is/ másik usb portban, de ugyanúgy nem mennek ezek a gombok. Nem tudom mi lehet a baja, a kábel biztos hogy nem tört meg, mivel kb. 1 cm vastag. :(

(#229) leechange


leechange
csendes tag

Sziasztok!!! :F :F :F Egy kérdésem van vettem egy netbook-ot és a billentyűzeten lenyomok egy "A"-büt beírja pl hogy an de vannak olyan betűk amin normálisan megy. Ez miért van????mi a teendő?

Tisztelettel: Madarász Roland

(#230) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Hi

Ha játszok meghölyöl a billenytyúúzetem....

Microsoft X8 és X6 om van....
Állatalában ha elkezdek játszasni ,akkor jün előő!!!

Üdv
Tomi

:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#231) asuspc96


asuspc96
senior tag

hell0!

valamit megnyomtam véletlen es most ilyen fura karakterekkel ir...
otelt :F :R

helyesírás ane :R

(#232) Smile8822


Smile8822
senior tag

Sziasztok lenne egy kérdésem!
Van egy Microsoft Wireless Keyboard 700 v2.0 típusú billentyűzetem és az lenne a kérdésem hogy Kompatibilis e windows xp vel ?
Mert telepítő cd -t sajnos nem kaptam hozzá :N
És ha igen akkor valaki belinkeli nekem? Bár én is nézegettem de nem igen találtam :(
Köszi :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#233) Smile8822 válasza Smile8822 (#232) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszönöm megoldtam :R

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#234) Csababá


Csababá
tag

Sziasztok!
periboard-407 a gomb elsődleges funkcióját csak az Fn lenyomásával produkálja. Ha leütöm a "P"-t, csillag jelenik meg. Hogyan állíthatom vissza normálra?
Köszönöm,

(#235) Pinsent666


Pinsent666
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy mióta wifi vevőt használok, azóta nem működik rendesen a wifi s billentyűzetem. Ez alatt azt értem, hogy például játékban pár perc után ledob az asztalra mintha ALT+TAB oznék. Vagy ha böngészőbe a keresőbe írok, mintha magától félrekattintana. Valószínüleg összeakad a kettő, de hiába teszem át a router másik channelre, akkor is csinálja.
Ötleteket légyszíves mert nagyon zavaró.

Előre is köszi!

(#236) whiskeys


whiskeys
őstag

lenne 1 kérdésem. ha kijelőlők egy linket vagy szöveget hiába másolom ki, nem másolja ki van hogy 4~5szeri próbálkozás után csak. sem egérrel sem ctr~c~vel sem. mi lehet a gond szerintetek?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#237) icy68


icy68
csendes tag

Sziasztok,

Lenne egy kis gondom.
Adott egy Gigabyte k8vt800 alaplap. Frissen telepített rendszerrel (XP), minden működik nálam egy Gigabyte usbs egérrel és egy ps2-s billentyűzet.
Akinek csináltam annál valamiért nem ismeri fel sem a billentyűzetet sem az egeret, ő valamilyen usbs billentyűzetet és ps2-s egeret használ.
Ami még érdekes, hogy azt mondta az egér nem világít amíg a gép be van kapcsolva viszont ha kikapcsolja akkor kezd el világítani.
Mi okozhatja ezt, hogy lehetne orvosolni?

Köszönöm.

(#238) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Üdv.!

Van egy Logitech MX5500 billentyűzetem, amit tegnap vettem használtan, de arra lettem figyelmes, hogy ragadnak, akadoznak a billentyűk. Ezt úgy kell elképelni, hogy ha nem pontosan a közepét nyomom le a billentyűnek, akkor nem akar benyomódni. Ez ugye eléggé gyakori amikor gépel az ember, mert nem mindig a közepét nyomja le a billentyűnek az ember.
Készítettem is egy videót róla, amit itt lehet megnézni: KATT

Azt azért hozzáteszem, hogy bár a videón úgy néz ki mintha nagy erővel nyomnám a billentyűket, pedig nem nyomom nagy erővel, csak ennyire nehézkes benyomni...

Ki mit mond erre? Esetleg van itt egy MX5500 tulaj, hogy ez nála is így van, vagy hibás a billentyűzet?

(#239) Vasinger! válasza Vasinger! (#238) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ma kitisztítottam a legkisebb porcikájáig a billentyűzetet és ugyanúgy ragadnak a billentyűk. Esetleg nem tudok valamit amivel be lehetne fújni a billentyűket amivel könnyebben mozognának?

(#240) whiskeys válasza whiskeys (#236) üzenetére


whiskeys
őstag

senkinek nincs ötlete?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#241) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !
Van egy olyan problémám , hogy vetem egy Genius Luxemate i200 billentyűt és bedugtam a laptopba,
de a fehér betűk helyett a 7 8 9 4 5 6 1 3 0 kék számokat írja alapértelmezetten a u,i,o,p,j,k,l,m gombok helyett . Magyarul nem tudok gépelni csak ha nyomom az Fn gombot,Ha lenyomom az Fn gombot akkor írja a betűket. Ez hiba vagy rossz beállítás ? Hogy lehet átállítani ?

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#242) nyunyu válasza .Benett (#241) üzenetére


nyunyu
félisten

Rendes billzeteken a NumLock allitja, hogy a numerikus resz szamok bevitelere szolgaljon, vagy kurzor gombokkent.
Numerikus nelkuli billzeteken/laptopokon viszont a billzet jobb felet kapcsolja szam billzette.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#243) roolleer


roolleer
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Toshiba laptopom. Szétszedtem, kitisztítottam és amióta össze tettem nem működik egy - két billentyűm.

Í betű, y betű, - jel és a Numlock alatt: 0

A többi jó. Van valakinek valamin tippje mi lehet a baj?

Üdv.

(#244) embe


embe
nagyúr

Hali!
Van egy régebbi billentyűzetem, egy Fujitsu Siemens. PS/2-es csatival. Szereztem hozzá egy usb átalakítót, így usb aljzatra is tudom, vagyis tudnám csatlakoztatni.

De nem működik. A 3 led felvillan, de utána nem működik, olyan mintha nem is lenne a gépen. Még a biosba sem tudok belépni, mivel nem reagál.
Tudom lehet olcsó venni de ezt a gyerek gépéhez akarom csatlakoztatni. Tökéletes működésű, hiába már régi. A Tescos 2eFt.-os már megadta magát, ez még jó. A gépén meg nincs PS/2 aljzat, csak usb.
Valami tipp a működésre bírásra? Ja: W7 ultimate op. rendszer.
Köszi a válaszokat előre is!

Próbáltam drivert keresni hozzá, de nem találtam.
Típusa: S26381-H66-A551

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#245) Dunbar


Dunbar
senior tag

Lenovo G580-as notebookomon valami baja lehet az Alt Gr billentyűnek, véletlenszerűen benyomódik, nem tudom miért. Mivel érdemes próbálkozni?

(#246) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Sziasztok!

Van egy Logitech K200 USB billentyűzetem. Egy hete vásároltam. Minden gond nélkül működik a Win7 64 bit alatt, de valamiért a gép bekapcsolásakor a BIOS bootképernyőnél megáll. Elsőre semmit sem tudok tenni vele, viszont ha resetelek az újraindulásnál már be tudok lépni a BIOS-ba. Nem találtam USB legacy mode/USB keyboard support opciókat a BIOS-ban. Az alaplap ASUS PK5 egyébként. Most is erről a billentyűzetről írok és működnek a plusz gombok is, csak ez a baja van. Tippek? :F

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#247) Zync67


Zync67
csendes tag

Hellosztok, nekem az lenne a gondom hogy vettem egy A4tech X7-es billentyűzetet.
A probléma ott van hogy az asd szilikon bevonatú és az fjkléű billentyűk nem működnek.
Ezt meglehetne oldani valamilyen beállítással vagy esetleg külgyem vissza az áruháznak?
A válaszokat ha kérhetném pm-be küldjétek. Fontos lenne... köszi

Facebook: Cink Bssz Xfire: zync67

(#248) eastone1


eastone1
senior tag

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy a notim egyik billentyűje letört, egy darabig tudtam használni nélküle is de már így sem működik. Be lehet állítani neki az op rendszerben egy másik gombot, mondjuk a Pg Up- ot amit ritkán használok?
Köszönöm.

(#249) ElEvEn11 válasza buccsi (#200) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Ha valamilyen nedves, vizes módszerrel takarítottad, akkor szedd szét újra és hagyd kiszáradni. Ha nem, akkor lehet, hogy pusztán rosszul illesztetted össze és valami kontakthiba akadt. A Kolink billentyűzetekre nem bíznám rá az életem. :S

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#250) zalkatti


zalkatti
tag

sziasztok,
Kerdesem a kovetkezo: egy hibas ps2 billentyuzet vagy eger meg tud olni egy alaplapot?
Bill , eger se reagal amikor betolt a win, a tap meg azota cicereg.
Reggeli bekapcsolas ota van ez. Usb eger, bill jo, ps2 meg nem tudtam szerezni
Hali

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.