Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) agoka07


agoka07
senior tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg a Logitech G413 típusú billentyűzetem. Viszont egy óra használat után spontán megszűnt működni, mintha kihúzták volna, jött is a lecsatlakozáskor hallható Windows hang. Majd két óra múlva újra csatlakoztattam és 10 percig ismét működött. Van esetleg rá valamilyen megoldás?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#702) dqdb válasza agoka07 (#701) üzenetére


dqdb
nagyúr

Kábelhibának hangzik. ha legközelebb lecsatlakozik, próbáld megmozgatni a kábelt, hogy történik-e valami.

De én inkább visszaküldeném a boltba 3 napos elállással.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#703) agoka07 válasza dqdb (#702) üzenetére


agoka07
senior tag

Megmozgadtam elég intenzíven de sajnos semmi sem történt.

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#704) dqdb válasza agoka07 (#703) üzenetére


dqdb
nagyúr

Akkor 14 napon belüli elállás és vissza a boltnak, vagy mivel 3 napon belül jelezted, cseréljék.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#705) agoka07 válasza dqdb (#704) üzenetére


agoka07
senior tag

Köszönöm!

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#706) zacmurva


zacmurva
újonc

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!
Vásároltam egy Genius Scorpion K10 gamer billentyűzetet. A gond az, hogy az elejétől fogva olyan mintha néha beragadna a * gomb. Próbáltam a drivert feltenni, próbáltam mindegyik usb bemenetet, de folyton előjön!
A boltba ahova visszvittem, rápróbáltak és elméletileg nincs baja.
Várom a válaszokat!
Kösz*önöm előre is!

(#707) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Ez nem hiba, csak egy kérdés lenne. 60 illetve 65% billentyűzeteknél, ahol az F sor a numerikus gombok másodlagos funkciója, tehát az F1 az Fn+1 kombináció lenne. Ezeknél működnek F sorhoz tartozó kombinációk? Pl. Total Commander tartalomba keresés Alt + F7, de egy 60 vagy 65%-oson ez Alt + Fn + 7 lenne. Működne ez?

Köszönöm előre is!

i9 / 4080 / 32"

(#708) dqdb válasza pigatt (#707) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, így szokott lenni. Az Fn kezelése a billentyűzet belső lelkivilágához tartozik, az Fn+7 a számítógép felé már F7-ként megy el, a módosítók kezelését pedig már az OS és/vagy az alkalmazás végzi.

Ha a billentyűzet támogatja a QMK firmware-t, akkor ezen nagyon sokat tudsz finomhangolni (például nem kell egyszerre három billentyűt nyomni, mert elég lenyomni és felengedni az Fn-t és utána Alt+7 és hasonló egyedi beállítások).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#709) pigatt válasza dqdb (#708) üzenetére


pigatt
őstag

Köszönöm szépen a választ!

i9 / 4080 / 32"

(#710) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,
Van egy viszonylag régi billentyűzetem (Logitech G110) és egyes billentyűket igen nehezen lehet lenyomni. Ezáltal a gépelés igen megeröltető vagy akár játékközben is roppant zavaró.
Van arra mód, hogy az ilyen nehezen lenyomható billentyűzeten kicsit javítsunk (esetleg szilikon spray segíthet rajta ha kivszem egyessével őket, befújom majd vissza)??

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#711) dqdb válasza iceQ! (#710) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nincsen. Nem a billentyűk ragadnak, hanem az alattuk lévő membrán keményedett meg az idők folyamán. Itt a legalsó képen a bubifóliára hasonlító darabról van szó, nem cserélhető, mert nincsen mire.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#712) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,
Vettem egy Microsoft Designer bluetooth billentyűzet+egér párost. Eleinte nem akarta felkelteni a gépet alvó módból sem az egér, sem a bill. Utána sikerült beállítanom, hogy engedélyezve legyen mindkettő mint ébresztő eszköz. Egyszer-kétszer ment is a dolog, de utána megint nem ébresztenek...hiába mozgatom az egeret vagy nyomok bármit a billentyűzeten. Az eszközkezelőben engedélyezve vannak, a vezérlőpulton is megadtam az energiabeállításoknál, hogy a bluetooth eszközök ébreszthessenek....más ötletem már nincs.
Esetleg valakinek tipp? :)

(#713) Gabeeeeen


Gabeeeeen
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Logitech MK220 vezeték nélküli billentyűzetem és egerem, viszont az USB vezérlő sajnos eltűnt hozzá. Van arra lehetőség, hogy egy másik (új) USB vezérlővel működjenek?
Ha igen, hol lehet ilyet venni?

Üdv,
Gábor

(#715) dqdb válasza sklopp (#714) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az MK220 nem Unifying vevős.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#716) Gabeeeeen válasza dqdb (#715) üzenetére


Gabeeeeen
csendes tag

Akkor ehhez a típushoz nincs is pót USB vevő egység?

(#717) nyunyu válasza Gabeeeeen (#716) üzenetére


nyunyu
félisten

Alin minden kapható

Másrészt meg kéne nézni a billzet/egér hasát, rajta van-e a hatágú Unifying logó.
Ha igen, akkor tetszőleges Unifying vevőre is ráidomíthatóak.

Legalábbis az ócó egereik általában Unifying kompatibilisek szoktak lenni, csak gyárilag az ócóbb Nano vevőt adják mellé, ami nem tud annyi eszközt kezelni.

Unifying vevőhöz 6 eszköz lehet egyszerre párosítva?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#718) Levmen


Levmen
tag

Sziasztok!

Egy barátom vett egy razer cysona chroma billentyűzetet és az a gond vele, hogy random magától gépel, vagy csak szimplán nem érzékeli a gombokat. Drivert letöltöttük hozzá a hivatalos oldalról, be is tudjuk állítani, de ez a hiba jelenség akkor is fent áll. Tudnátok esetleg segíteni, hogy ez mitől van?

Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat! :R

Üdv.: Levente

(#719) Fikasz


Fikasz
tag

Sziasztok! Mecha Cooler Master CK550 billentyűm van. Nincs még fél éves, de a 8-as gomb nem a numerikus, hanem amin a zárójel van, időnként kihagy, illetve csak minden második leütésnél veszi a jelet. Lehet ezt valahogyan orvosolni házilag? Megmondom őszintén eléggé meg vagyok lepődve, ugyanis mindenki megvan halva ezért a billentyűért, én most nagyot csalódtam benne, főleg azért mert legyen az bármilyen billentyűzet, még egyet sem sikerült kinyírnom az elmúlt 20 év alatt, ennek meg már problémája van. Ha tudtok segíteni azt megköszönném.

(#720) csattila01 válasza Fikasz (#719) üzenetére


csattila01
tag

Szia,
Nekem is CK550 van Brown switchekkel. Nekem a le gomb hagyott ki néha, aztán duplázott. 2 hétig használtam azóta jó. Viszont van vele problémám. Magas frekvencián zúg ott, ahol a kábel megy a billentyűzetbe. Távolról is hallatszik, de közvetlen odahajolva mégidegesítőbb. Meg tudod nézni légyszíves, hogy te hallasz-e ilyet? Szeretném gariztatni, de ha a többi is ilyen, akkor feleslegesen.
Ezúttal az összes olyan fórumozótól kérdem, akiknek CK550 vagy CK530 van:
Nektek is van ez a coilwhine hang? (Kikapcsolt ledekkel, színtől, módtól függetlenül ugyanolyan)

(#721) Fikasz válasza csattila01 (#720) üzenetére


Fikasz
tag

Nekem nem zúg, hallanám. Szerintem evvel a hibával simán gariztatható. A le gomb neked magától javult meg, vagy bütyköltél rajta valamit?

(#722) csattila01 válasza Fikasz (#721) üzenetére


csattila01
tag

Úgy sem ha közvetlen a del és nyíl gombok közt hallgatod? Nagyon bosszantó, hogy nekem ezt produkálja.
Olvastam, hogy a bill. kihagyás esetén nem érintkezik rendesen a switch beljese, erre külföldi fórumokon egyesek kontakt sprayt ajánlottak. Ehhez van videó, hogy hogy lehet a switchet kiszedni a helyéről. Viszont biztos, ami biztos én gariztatnám. Egyébként magától megjavult nekem. Nyomkodtam vagy 30 percet csak azt az 1 gombot minden szögből, változó erővel. Azóta kutya baja.

(#723) Fikasz válasza csattila01 (#722) üzenetére


Fikasz
tag

Köszi az infót a billel kapcsolatban. Most, hogy mondod, nekem is zúg, de csak akkor hallani, ha az említett pontot a fülemhez emelem. Valószínű a gép búgása, illetve a körülöttem lévő zajok elnyomják ezt a magas frekvenciát. Ha nem mondod nem veszem észre. Nyilván ez a zúgás lehet halkabb, hangosabb, az enyém nem éri el azt a szintet, hogy zavarna, ezért én az enyémet biztos nem gariztatnám.

(#724) csudri


csudri
őstag

Sziasztok! Véletlenül folyadék borult a vezetéknélküli billre, épp szaritom, de valamit elcseszett a laptopon. Nincs már bedugva, ujra is volt indítva, de valamiért a számok helyett a shiftes jelek jelentek meg. Azota próbáltam valamit a beragado billentyűzet opciokban, de most mar alkalmazasok indulnak, ha a számokat nyomom. Van valami opcio, amivel visszaáll valami defaultra es ujra használható lesz?

(#725) dqdb válasza csudri (#724) üzenetére


dqdb
nagyúr

Csatlakoztasd le a billentyűzetet (húzd ki a vevőjét, ha van, vagy tiltsd le a BT-t a laptopon, ha BT-s a billentyűzet), amíg nem szárad meg. Ezután nyomd le önmagukban a módosító billentyűk mindegyikét (Shift, Win, Ctrl és Alt). A számokra történő alkalmazásindítás beragadó Win billentyű lesz.

Sima szárítás mellett érdemes egy ideig rizsben pihentetni (vagy ha van, akkor páramegkötő műanyagban), hogy garantáltan minden víz kijöjjön belőle minél gyorsabban. Valamint szétszedés után izopropil alkohollal kicsit áttörölni a nyákot, mert sima csapvízből is tud kellemetlen meglepetés a nyákon maradni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#726) csudri válasza dqdb (#725) üzenetére


csudri
őstag

Kihuztam egybol a vevőt laptopbol, de fos maradt. Most vegignyomtam mindent, amit írtál es helyre is jött valamennyire, de nem egyes betűk most sem működnek (pl. h, z), de legalabb mar ablakokat nem dobál fel.

[ Szerkesztve ]

(#727) dqdb válasza csattila01 (#722) üzenetére


dqdb
nagyúr

a bill. kihagyás esetén nem érintkezik rendesen a switch beljese, erre külföldi fórumokon egyesek kontakt sprayt ajánlottak
Nem és ne. Az esetek 99%-ában a kapcsolónak semmi baja, ellenben a kapcsoló nyákba forrasztásának már lehet. A ki-kihagyó és/vagy duplázó billentyű jellemzően amiatt van, hogy az egyik lábának forrasztásában mikrorepedések keletkeztek, amelyek néha nem érintkeznek jól, és ez idővel általában romlani szokott. Sokszor elegendő pákával újrafolyatni csak a forraszanyagot, teljes újraforrasztásra sincsen szükség.

A legtöbb billentyűzetben a kapcsolót ki sem tudod nyitni a kiforrasztása nélkül, az pedig nagyon nem mindegy, hogy milyen anyag kerül bele, mert ha nem találod el viszkozitást, akkor simán lehet, hogy a spray által odafújt vezető anyag fogja állandóan rövidre zárni a kapcsolót.

Sok-sok éve kötelező az ólommentes forrasztás, ami merevebb, az erőhatásokat rosszabbul viselő forraszanyagot jelent, a billentyűzeten gépelés pedig eléggé komoly erőhatásokat jelent.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#728) csudri válasza csudri (#726) üzenetére


csudri
őstag

Na, közben kipróbáltam a laptopot wordben, úgy tűnik minden gomb működik, böngészőben viszont nem. :(

Plusz szetszedtem a vezetéknélküli bill, nincs benne folyadék, mégsem reagál semmire. :(

(#729) #56573440


#56573440
törölt tag

Sziasztok urak!

Megtúrtam a topikot, de vagy rossz kulcsszóval vagy láma vagyok de nem találtam releváns dolgot, ha mégis volt tereljetek jó irányba pls :)

A hiba:

Ms sculpt és egy helyette gyorsan beállított rapoo 9900 m is azonos hibát produkál...
- valameddig tök jól megy használattól függetlenül
- random elkezd masszívan laggolni a bill is az egér is.
- látható késés van a bill bevitel -10 ujjal vakkon gépelek- és az egér mozgása közben is
- random karaktert duplán visz be, random karaktert nem visz be, de olyan szinten, hogy amíg szar és tesztelem az 121212 úgy megy át fixen hogy 122122122 de ez bármivel megy, jkkjkkjkk és társai, nem adott bill hibája
- egér vertikális görgetés akadozva vagy kb egyáltalán se megy

néha dongle kidug bedug módszer javít rajta, néha elég ha 5-10 másodpercig nem használom.

-belakott asztalin és szűz win 10-en is csinálja
-laptopn is csinálja
-átlöktem bt-re a billt így most mintha jobb lenne de ezt még tesztelem...

teljesen random a hiba, energiagazdálkodásban usb kikapcsolás és bt kikapcsolás sincs engedve, mindegy milyen usb csatiban van, 3.0-ás dell dokkolóba, vagy akármi...

Ha csak azt egyik csinálná, akkor azt mondom hogy az adott szett vevője halódik, de így kissé zavarban vagyok...

(#730) dqdb válasza #56573440 (#729) üzenetére


dqdb
nagyúr

Wifi router/eszköz a közelben, ami rámászik egy időre arra a 2,4 GHz-es frekvenciatartományra? Vagy a szomszéd mikrója?

Nézd meg a routerben a frekvenciákat, valamint párosítsd össze a perifériákat a vevővel, hátha másodjára új sávot keresnek maguknak.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#731) ozzzy2188


ozzzy2188
friss újonc

Sziasztok segítséget szeretnék kérni a Ducky-One2-Mini-RGB billenytyűzettel kapcsolatban. A gyerek használta billentyűzetet ps4-hez amit sikeresen elnyomkodott és most semmit sem csinál, érzékeli minden amihez csatlakoztatom de valójában senem világít és írni sem tudok vele. Esetleg van valami billentyű kombínáció amivel életre kelthetem vagy tényleg bekrepált?
A segítségeket előre is köszönöm.

(#732) nemmaradtnév


nemmaradtnév
tag

Sziasztok!
Tesoro Durandal billentyűzetemen megadta magát a backspace. Kb 3 éves lehet, garancia még ha esetleg lehetne is, akkor sincs. Kupakot levéve nyomkodom veszettül, de nem történik semmi, van értelme kipróbálni valamit, vagy dobjam ki az egészet a vérbe?

(#733) dqdb válasza nemmaradtnév (#732) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nagyon nagy valószínűséggel a forrasztás adta meg magát. Egy pákával újra kellene forrasztani azt a kapcsolót, de lehet, hogy már csak az ón megfolyatása is elég lehet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#734) nemmaradtnév válasza dqdb (#733) üzenetére


nemmaradtnév
tag

Köszönöm!

(#735) martin66


martin66
senior tag

Sziasztok.
A mai naptol a cougar 200k billentyűzetem meghulyult. A bal Ctr lwnyomasakor alvoba megy a gep. Az y megnyomasakor "fy" ket karaktert ir a peint screenre pedig elkezd normal kikapcsolodast a gep. Mi lehet a gond lattatok mar ilyet?

(#736) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Tegnap óta csinálja a Hama uRage Cyberboard bill-em, hogy egyszercsak villan egy nagyobbat, kialszik az rgb világítás, és full kuka onnantól, nem érzékel semmit.
Aztán pár mp és visszajön, de csak egy időre, majd megint kialszik, és használhatatlan.
Gari már lejárt, ez így akkor haldoklik, és inkább vegyek egy újat?
Köszi.

Do you see the white shadow?

(#737) Vaskobak


Vaskobak
csendes tag

Sziasztok.
Hozzátok fordulok a nagy ( szakikhoz ) volna 1 problémám,játékok alatt WSAD - billentyű be be ragad,más klaviatúra is ki l-et próbálva ugyan az.
Nem tudom mi az oka,tanácstalan vagyok e téren.
Minden segítséget meg köszönök előre is.
Mindenkinek további szép napot.

Vaskobak

(#738) tothrobert


tothrobert
csendes tag

Sziasztok!
Asus Cerberus billentyűzetnél, azt vettem észre.
Sokkal halványabb a fénye mint eddig.
Hiába van maxon a fényrő.Lehet ebbe ledet cserélni?
Vagy nem tudom milyen a világítása.Lehet ezzel valamit csinálni?
Köszönöm előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#739) HagymásBabPW


HagymásBabPW
csendes tag

Szervusztok.

Nos egy érdekes problémába futottam. bele.

Ez nem fizikai billentyűzet gond lesz, mert most vettem egy vadi új TEOSORO alap mechanikust, és ott is ugyanez a gond.

nincs kis rÖvid "Ö", csak nagy..
Szóval SHIFT-el nyomva van "Ö", csak magában nyomva nincs, szóval a billentyű jó.

Ötlet? :)

(#740) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Adott egy Asus X554L laptop. Az a probléma, hogy tegnap még teljesen rendben volt rajta minden, de mára meghulyult a billentyűzet.
Full nem azt érzékeli, amit lenyomok. Pl R betűre beirja, hogy r5io...W-re 00zr... mikor mit.
Próbáltam:
- Akksi ki, várni kicsit és be.
-Eszkozkezeloben bill eltávolítása.
-Nyelv atvaltasa bevitelnel.

Nem javult a helyzet. Mi lehet a gond?
USB-s masik bill működik, képernyő bill szintén. :R

(#741) kissdani


kissdani
senior tag

Sziasztok, kérnék kis segitséget már vagy a tizedik billentyűzetet veszem de mind ugyan az szóval laptophoz kellene csak gépelésre egy vezeték nélküli, az a problémám hogy kikapcsol mind, ha már egy fél percet nem használom akkor is roppant mód zavaró és nem tudom megszokni hogy az első betűt nyomkodni kell mire észheztér és hajlamos bekapcsolni. Ezt be lehet valahogy állitani? Az energia gazdálkodásban már minden mókoltam de hiába. Vagy egy olyan tipust ajánlanátok aminél ez nem áll fenn? Köszönöm

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#742) #56573440 válasza kissdani (#741) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ha bts akkor itt tudod kikapcsolni hogy energiagaudalkodjon ha usbs dongle, akkor az enerfiagaudalkodas speciális alatt van rá kapcsoló, hogy ne nyulkaljon a rendszer és kapcsolja le

(#743) kissdani válasza #56573440 (#742) üzenetére


kissdani
senior tag

Ott már mindent állitottam usb szelektiv felfüggesztés letiltottam hol és mit tudok még tenni?

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#744) Zweihorn


Zweihorn
friss újonc

Sziasztok,
ismertek esetleg valakit, aki mechanikus billentyűzet javításával foglalkozik? Vadonatúj Varmilo, Cherry MX Silent switchekkel, de az "A" valahogy nem elég érzékeny, oda kell csapni neki, hogy regisztrálja a leütést, ami gépelésnél még csak-csak elmegy, de videojátéknál katasztrofális. Persze garanciális, de nincs sok kedvem visszaküldeni és újabb 1-2 hónapot várni rá.

(#745) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv!

Egy olyan problémám lenne, hogy nem rég adtam el egy IBM Model M-et('93-as), viszont a tulajnál gondok jelentkeztek. Én életvitel szerűen használtam gépelésre és játékra egyaránt és nem tapasztaltam problémát, viszont a vevő visszajelzett, hogy az "1"-es szeret néha duplán írni, illetve az "n" gomb is szereti magát sokszor írni indokolatlanul. Mint mondtam, nálam ilyen jelenség nem jelentkezett. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a hiba?

Előre is köszi a válaszokat.

Üdv.:M.

(#746) niof


niof
addikt

Sziasztok!

Látom nem nagyon pörög ez a topik, de azért kérdezek, hátha!...

Egy ismerősöm hozott hozzám egy Tesoro Durandal Ultimate billentyűzetet, hogy nem működik. Állítása szerint csak leesett (ágyról a padlóra, szóval nem métereket), és azóta nem jó. Szétkaptam, megnéztem a panelt, megmértem a kábelt, minden ok, de nem szuperál. Van ezeknek valami hasonló, ismert nyűgje, vagy esetleg valami olyan hibája, ami mondjuk nem látható elsőre?

Előre is köszi!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#747) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Használtan vettem egy Hama Urage M3chanical RDX billentyűzetet, ami ma érkezett meg. Próbálom testre szabni a világítást és a programját feltelepítve bizonyos módokban csak a bal szélső sor világít, más módokban pedig szépen az összes billentyű. Drivert próbálgatok frissíteni, de a feltelepített mappában nincs, win update pedig nem talál mást (egyébként honlapon sincs más letölthető).
Kérdésem, hogy hasonlóval találkozott-e már valaki, hibára utal, vagy csak szoftveres gond lehet? Egyelőre más baját nem észleltem.
Előre is köszi a választ!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#748) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!

Sima egyszerű Hama billentyűzet , bal oldali Windows gomb kikapcsolja a gépet, a bal ctrl pedig a hangerőt, ez a probléma eddig nem volt,működött rendesen...
Mitől lehet ez, mitől változhatott meg?
Van megoldás,vagy kuka?

(#749) konci79 válasza konci79 (#748) üzenetére


konci79
őstag

Közben kiderült hogy ha elindítok egy játékot,ott is a bal ctrl hangot állít,nem pl. guggol...

(#750) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Logitech MX key billentyűm van.
Magyar QWERTY beviteli mód kellene nekem hozzá, de a Win10pro -ban nincs megfelelő.
Ha magyar, akkor hiányoznak karakterek, elég sok. Ha angol, akkor pedig magyarul nem tudok gépelni. A kettő váltogatása nem megoldás, mert van hogy másodpercenként kellene váltani.
Hogyan tudnám megoldani?
Logitech szoftvere pocsék, azt felrakni és valamilyen módon azon újra szerkeszteni az sufni tuning.
Nem tudok valahogy billentyű kiosztást készíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.