Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Gamdias Hermes m1 brown
Sok esetben a win bekpcsolasa utan par gepeles utan ugy erzekeli,hogy beragad az a gomb amit megnyomok es folyamatosan ismetli ezt a betut.Kihuzom az usbt,majd bedugom es okes.Mitol lehet ez?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#802) fradi81


fradi81
veterán

Mitől ragadhat a billentyűzet felülete? Nem a gombok csak a többi. (asus echelon) Mintha ragasztós lenne.

moto g72, Ninebot d28e

(#803) dqdb válasza fradi81 (#802) üzenetére


dqdb
nagyúr

Elöregedett a műanyag vagy inkább a műanyagra felvitt bevonat. Egereknél szokott előfordulnia a gumihatású borítással. Értelmes tisztítási ötletem nincsen a bevonat levakarásán túl.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#804) Almost01


Almost01
csendes tag

Sziasztok. Vettem egy spirit of gamer k500 mechanikus billentyűzetet, de az f11 gomb nem világít. A gomb érzékel és működik csak nem világít. Lehet hogy megnyomtam valami billentyű kombinációt vagy hibás lehet? Tudtok benne segíteni? Köszönöm.

(#805) Jocohun


Jocohun
tag

[kép] Jó estét mindenkinek. Nem tudom hogy jó helyen írok e? Aproblémám az lenne kaptam egy gigabyte aivia k8100 billentyűzetet aminek két gombjából levan törve a caps lock és a kettős ppont gomb. Esetleg tudtok e valamilyen hasonló billentyűzet tipust aminek ilyen gombjai vannak vagy esetleg van e valakinek ilyen típusú billentyűzet ami nem működik? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#806) Jocohun


Jocohun
tag

Kéképek

(#807) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv mindenkinek!
Egy különös problémám van, amire eddig nem sikerült megoldást találni:
Adott egy Hama Urage Mechanical RDX TKL billentyűzet, ami a következőket produkálja: gyors gépelésnél ismétli a betűket, illetve játéknál is "beragad" néha az irány, illetve ha otthagyom a gépet 10 percig, néha elő fordul, hogy nem reagál a bill, ki kell húzni és vissza dugni, hogy működjön. A windows 10 most hétvégén lett teljesen újra telepítve (driver gondra tippeltem) és nem oldotta meg a dolgot.
Viszont ma behoztam a céghez és két gépen is próbálva tökéletesen működik a billentyűzet.
Otthon semmi más USB-s eszköznek nincs baja, minden tökéletesen működik (gépem az adatlapon).
Van-e valakinek ötlete, hogy egyáltalán merre keresgéljem a bajt?
Előre is köszönöm!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#808) inf3rno válasza morfondőr (#807) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem valami hasonló van. Van egy USB HUB-om meg egy DAC-om, ami az előző Asus alaplappal jól ment, az új Gigabyte-al meg mindkettő rendetlenkedik. A HUB-nál ha rádugok egy pendriveot, akkor hibásan másolja rá az adatot, a DAC-nál meg ha elkezdek zenét játszani róla, akkor pár perc után ledobja a lap az összes USB eszközt, mindezt úgy, hogy az eseménynaplóba semmi nem kerül be. Ha viszont ezek nincsenek rákötve, akkor minden vidáman megy, és tölteni is jól tölti az összes többi eszközt. Franc se érti, eseménynapló nem ír semmit róla. Régebben volt egy hibás Gigabyte lapom, annál is csak ez az USB hub nem működött meg állandóan azt írta, hogy a videokártya illesztő leállt, de a videokártyának semmi baja nem volt. Olyan is volt egy másik DAC-al, hogy egy Lenovo laptopon állandóan recsegett, és nem csak nekem, hanem mások is írták, hogy valami széria hiba van. Kipróbáltam egy Asus laptoppal, azzal meg teljesen jó volt. Általában úgy tűnik, hogy ilyen szempontból az Asus alaplapok a legbarátságosabbak. Szóval szerintem vagy valami alaplap hibád lesz, vagy egyszerűen az alaplapod és a billentyűd nem szeretik egymást, és nem igazán tudsz vele mit csinálni. Persze lehet driver hiba is, esetleg megpróbálhatod másik oprendszerrel is (Linux, BSD), hátha.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#809) morfondőr válasza morfondőr (#807) üzenetére


morfondőr
őstag

Beszereztem egy pci-e usb kártyát és azzal tökéletesen működik a billentyűzet! Az alaplapra kötött minden más hiba nélkül megy! Fene se érti ezt, de legalább már tudom használni a gépet normálisan!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#810) demmer123


demmer123
őstag

Van egy pár éves Corsair K70 RGB Billentyűzetem ctrl gombon a led csak pirosan világít hiába állítok be akármilyen színt, lehetséges meghalt a led? Vagy esetleg orvosolható ez valahogy?

(#811) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok, roccat mx pro billentyűn az én gépemen nem működik a numerikus mínusz gomb. A home office alatt ezt a klaviatúrát használom a céges gép alatt is és ott minden rendben. Leszedtem a drivert, de nem javult meg. Sokáig azt hittem a gomb a rossz, de az említett win alatt tökéletes. Van tippetek mi lehet a baj? Köszi

Tiszta Windows, rendes ház!

(#812) Koba_0005


Koba_0005
friss újonc

Sziasztok! 2 hete van meg a Redragon Kumara K552 Red switch-es billentyűzetem. Napi 7-8 órát van használva, ebből nagyrészt játszásra. A gondot már másoknál is láttam; nem működik/kihagy a billentyű, az én esetembe először a D aztán elkezdett a W. A dobozban kapott 1 db switchre kicseréltem a D-t a W meg az egyék nyílra ami úgyse használok, viszont ezt így nem gondolom okénak hosszútávra, ha azt figyelembe veszem, hogy 2 hét alatt haltak ezek meg. Van még rá garancia, így gondolkozok azon, hogy visszaviszem, viszont félő, hogy a másik példány se bírná sokáig vagy valamiért nem veszik vissza (az, hogy miért ne működne a másik az csak az én hülyeségem, az meg hogy miért ne vennék vissza azt nem tudom, nem igazán értek hozzá). Az ok ami miatt írtam ide, hogy van-e valakinek switch-ekre alternatív ötlete/ajánlata amikre számíthatok, hogy bírja a gaminget, lehetőleg évekre. Az összes kritériumom, hogy Red switch legyen, illetve megfizethető (drágát én is tudok, de azt is csak Amazonon találtam). Persze akármilyen ötletet is elfogadok, ha van pl a switchek megjavítsára valami :D. A válaszokat előre is köszönöm!

(#813) pilu85 válasza Koba_0005 (#812) üzenetére


pilu85
őstag

Hello, SteelSeries Apex M750-t vettem egy eladótól itt, aki elfelejtette mondani, hogy angol nyelvű a billentyűzet. Én meg nem kérdeztem. Aztán most megint bedugtam, nem-e megtudnám szokni, de nem...közbe látom, hogy a d és s gonmbok kopottak. jól megjártam.
a kérdésem, valahol lehet venni gombokat ehhez? esetleg magyart is?
köszi

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#814) Beleth


Beleth
csendes tag

Haló! Razer BlackWidow Chrome Tournament Edition billt használok már pár éve gond nélkül. Az utóbbi kb 1 évben vacakolt már a világitás funkció, viszont most egy Win újratelepités után konkrétan semmi effekt nem megy rajta. Már eleve az egy vicc, hogy a Synapse 2-őt illetve 3at is le kell töltenem, ugyanis hiába irja a 3-nál támogatott eszköznek az én billemet egyáltalán nem ismeri fel. :U Synapse 2ben a világitás effekteket már fel sem hajlandó ismerni importálás után. Néztem róla videókat/leirásokat semmi. Nem tudom mi lehet a gond, de lehet hamarosan kivágom a kukába. Valaki tapasztalt már esetleg ilyesmit? Lehet rá megoldás? A válaszokat köszi.

(#815) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Van valami lehetőség arra, hogy egy konkrét billentyűt kiiktassak a használatból?

Elsősorban szoftveres megoldásra gondolok, csavarhúzó, forrasztópáka, flex, hegesztőpisztoly csak végszükség esetére :U

Ott, ahol a másik billentyűzetemen jobb felső sarokban a minusz jel (kötőjel) gomb volt, ott most egy ház szimbólummal ellátott gomb van, ami bármilyen ablakból, weblapból a böngésző kezdőlapjára visz.

Ez a funkció kimondottan dühítő tud lenni, amikor írok egy hosszabb hszt, majd egy kötőjel helyett minden kérdezés nélkül a hsz ablakból a böngésző kiinduló oldalára visz, elveszítve az összes addig beírt szöveget :W

A billentyűzet egy Logitech Logi K540 és ezt a gombot szeretném eliminálni:

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#816) DewiL válasza Donki Hóte (#815) üzenetére


DewiL
senior tag

saját szoftverével nem lehet ?
régebben ezekhez a gombokhoz lehetett bármilyen alkalmazást társítani vagy épp elvenni a funkciót, ha nincs telepítve egy próbát megér

de azt is megpróbálhatod, hogy egy tűhegyet ragasztasz rá, gyorsan át fog állni az ujjad a helyes gombra :D :P

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#817) Donki Hóte válasza DewiL (#816) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Tűhegy nem rossz megoldás, de a két billentyűzetet felváltva használom, szóval kevésbé drasztikus megoldásra gondoltam.

A saját szoftverre vonatkozó javaslatot köszönöm :R

Át fogom nézni, hogy mit tud.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#818) dqdb válasza Donki Hóte (#815) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha a Logitech gyári szoftverében nem tudod átállítani, akkor AutoHotkey segítségével tudod letiltani:

Browser_Home::return

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#819) Donki Hóte válasza dqdb (#818) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszönöm az új javaslatot, a Logitech gyári szoftvere sajnos gyorsan megbukott. Eleve felszaladt a szemöldököm, amikor megláttam, hogy az installálás megkezdése után egy felirat nélküli gomb virít a képernyőn

Pár perc várakozás után próbaképpen rányomtam, erre továblépett :U

Az már eléggé kiakasztott, hogy az installálás során mindenképpen fiókot kell regelni a Logitech honlapján, de mondom, egye fene.

Az viszont reménytelenné tette az installálást, hogy sajna belefagyott a regisztrációba :O Kétszer próbáltam, aztán feladtam.

Úgyhogy jön az AutoHotKey :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#820) DewiL válasza Donki Hóte (#819) üzenetére


DewiL
senior tag

úgy látszik ez is rosszabb lett az idők során nem csak a billentyűzeteik
kár érte, kiváló ügynök volt

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#821) Donki Hóte válasza dqdb (#818) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszönöm szépen, csináltam egy logi.ahk scriptet, beleírtam, amit javasoltál és máris működik a dolog (vagyis nem működik a gomb, ami a cél volt) :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#822) Donki Hóte válasza dqdb (#818) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Még egy dolog, tudom, hogy van erre megfelelő topik, de hogyan tudom elérni, hogy a win indulásával ez az ahk is egyből automatikusan elinduljon?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#823) DewiL válasza Donki Hóte (#822) üzenetére


DewiL
senior tag

készítesz egy parancsikont
start - run
shell:startup
bemásolod ide a parancsikont

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#824) Donki Hóte válasza DewiL (#823) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jó lett :)

A (volt) cmd ablakot nehezen tudtam előcsalni, nekem csak a WIN gomb és az R gomb együttes lenyomására jött elő, oda már be tudtam írni a shell:startup parancsot, mire feljött az indítómenü. Oda húzással beraktam az ahk ikont és máris megoldódott a windows indulásakor a billentyűzet átkonfigurálása.

Kedves dqdb és DewiL, köszönöm a segítséget :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#825) badacsony


badacsony
őstag

Sziasztok!

Szerintetek ez garanciális probléma: 3 hónapos a bill. - Hama Urage Cyberboard, Caps Lock fénye alig pislákol (home office van, napközben végig megy)?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#826) DewiL válasza badacsony (#825) üzenetére


DewiL
senior tag

Ha nagyon zavar én visszavinném, valószínűleg a forrasztás kicsit megfáradt, a 3 hónapot figyelembe véve, nem vagyok benne biztos, hogy pár hónap múlva nem fognak szépen sorban hullani a ledek, rosszabb esetben a kapcsolók

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#827) badacsony válasza DewiL (#826) üzenetére


badacsony
őstag

Köszönöm a megerősítést! :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#828) LoyalGuard


LoyalGuard
tag

Sziasztok!

Ma erkezett meg a Sharkoon SGK30 hozzam, de a "3" es "t" gombok alatt a piros LED nem vilagit. Keken es zolden szepen (Meg azokbol probalja keverni a szineket) de a pirosnal sotet marad.
Gyanitom ezt cserelni fogjak :D Vagy lehet ezzel kezdeni valamit?
(Vadonat uj, bolti vasarlas)

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#829) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Sziasztok! Cougar 200K billentyűzethez van esély pótbillentyűt szerezni? Esetleg valamelyik laptophoz való jó lehet hozzá? Sajnos a shift folyton kiesik, eltörött benne az egyik kis pöcök.

(#830) #16820480


#16820480
törölt tag

Sziasztok!

Van egy Keychron K2v2 ISO billentyűzetem, ami kb fél éve tökéletesen megy, de a napokban elkezdte azt csinálni, hogy néha nem érzékelte a gép, hogy lenyomok gombokat, pedig BT kapcsolat volt látszólag (billentyűzet feltöltve, világítás megy, illetve a billentyűk is, például világítás kapcsoló, csak a gép nem vette az adást).
Gépen BT ki-bekapcs megoldotta. Eddig simán vevő problémára gyanakodtam. Aztán többször csinálta, és már a BT ki-be nem segített, rádugtam kábellel, úgy ment, majd vissza BT-re és úgy is. Aztán pár órával később már kábelre dugva sem ment, csak úgy, hogy be van dugva a kábel, de BT-n használom :F Illetve tegnap este végül már ez a megoldás sem ment. Csináltam rajta egy factory reset gomb kombinációt, de nem segített.

Valaki esetleg találkozott már hasonlóval? Van erre valami gyógymód, vagy próbáljam meg majd garanciáztatni, ha visszajönnek újévről a kínaiak?

(#831) hevepapa


hevepapa
senior tag

Fura hibába szaladtam bele. Natec Genesis Rhod 400 RGB.Magyar kiosztással. A háttérvilágítást 9 módban lehet szabályozni. Nem szeretem a karácsonyfa feelinget ezért sima egyszínű háttérvilágítást használok. Az a fura helyzet van, hogy ha a gép kikapcsol vagy sleep módba megy, a 9-ből 7 módban kikapcsol a billentyű világítás is (ahogy kell), 2 módban pedig a világítás marad, bár a numlock led elalszik. Természetesen a 2 problémás mód az amit használok. Single color és Custom mód
Én ezt tervezési vagy vezérlési hibának saccolom, de a Natec support is csak mellébeszél.
Hogy ez mennyire garanciás vagy nemgaranciás kérdés, azt nem tudnám megmondani, mert a billentyűzet egyébként nagyon jól működik, a világítás is rendben van - csak kikapcsoláskor marad a világítás de csak ebben a 2 módban. Szóval ez inkább csak bosszantó. Hab a tortán, hogy amikor vettem ez volt a boltban az utolsó példány és azóta sincs. Ha vissza is adnák az árát, most már csak 40%-al drágábban tudnék venni ilyet. Hülye egy helyzet.
Ha valaki van ilyen típusú billentyűzete akkor megnézné, hogy Single color módban (Fn+5) lekapcsol-e a világítás ha alvó módba megy a win 10 vag yki van kapcsolva teljesen..

(#832) tatahr


tatahr
csendes tag

Sziasztok! Egy igen egyedi problémában kérném a segítségeteket!
Adott egy LG roll bluetooth billentyűzet. Természetesen androidos eszközzel használva.
Tudom elvetemült ötlet de szeretném irányításhoz használni nvdia shild alatt. A problémám itt jelentkezik a billentyűzetet felismeri minden remek... Csak az a kis apróság zavar hogy ahhoz hogy a hagyományos w. s. a. d billentyűket a mozgáshoz tudjam használni nyomnom kell a Control billentyűt is. Ha nem teszem jobb shift billentyűnek látja a w. s. gombokat. Remélem van olyan aki már talált erre a problémára megoldást.
Ha igen kérem ossza meg velem! Köszönöm!

(#833) #16820480 válasza #16820480 (#830) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nos úgy néz ki megoldódott a probléma a Keychron support segítségével, ők javasolták, hogy próbáljam meg kikapcsolni a device managerben, hogy engedje aludni a BT-t és a billentyűzetet. Itt egy link róla, hogy hol található: [link]
Illetve frissítettem windows update alatt az opcionális frissítésekben található BT drivert.

(#834) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!

A billentyűzetem az egyik pillanatról a másikra összekeveri a betűket, valamelyik nem is reagál, véleményetek szerint mi lehet a gond? Win 10 az operációs rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#835) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Néha a billentyűzetem meghulyul: nem érzékel pár gombot, mindig ugyanazokat. pl. R betűt, majd kikapcsolom a gépet majd vissza egy ideig elmúlik majd random visszajön.

Csak arra lennék kiváncsi ,hogy billentyűzetem halt meg vagy oprendszert kéne újrahúzni? Hama urage lethality a billentyűzetem
köszönöm :R

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#836) hevepapa válasza Ramoskaa (#835) üzenetére


hevepapa
senior tag

Billentyűzet probléma lesz. Szinte kizárt hogy egy Win újratelepítés érdemben megoldana bármit. Ha van drivere akkor azt is eltávolítani + az eszközkezelőben is kitakarítani. ezzel kiderül szoftveres-e a gond. Én azért inkább arra tippelek, hogy a membránok behaltak.

(#837) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!
Nekem nem kifejezetten problémám, inkább kérdésem lenne.
Van egy CoolerMaster CK350 billentyűzetem. Nagyon szépek és jók ezek a fény effektek, de alapból nem világítanak a billentyűk ezeknél, csak ha megnyomom őket. Meg lehet valahogy oldani, hogy alapból halványan világítson minden billentyű és amikor megnyomok egy gombot akkor az adott effekt lejátszódik max fényerőn?

This is the way

(#838) Ramoskaa válasza hevepapa (#836) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

köszi! most meg 1 hete nincs vele semmi gond, néha meg "bekattan" és akkor 2x-3x eljátsza... nem értem. De már néztem helyette másikat :)

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#839) Vorontsov


Vorontsov
tag

Olcsó kategóriás billentyűzetek közül ez a 2 volt nekem,elégedett vagyok mind a 2-vel
Tisztítószer ráfolyt nem tudtam kiszárítani és összerakni hogy jó legyen:
[link] Cougar Deathfire EX
Most ez van enterbe egy pici csattanó hang, de jó szeretem ezt is:
[link] Redragon K509 DYAUS-2
[link]
Rhod billentyű azokat a színeket is tudja mint a deathfire ex.
Fn+7 gombbal,te állítod be a sávot hol milyen színe legyen,pinket is beletehetnék,narancs sárgát,rgb minden színben egy olcsó kategóriában tetszene nagyon neon élénk színek..
Ahova kerülnek a funkcionális gombok oldalra hátráltatják játék közben a gombok nyomva tartását,nehezebb tájékozódni bal oldalra szélre kerülnek ki.
CANYON CND-SKB3-HU [link]
Az első 2.az amit ajánlok nekem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#840) DewiL válasza RaZroX (#837) üzenetére


DewiL
senior tag

a kézikönyvben találsz erről leírást (ck350 ilyen szempontból megegyezik a ck550-el)

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#841) Beck's03


Beck's03
friss újonc

Hali! Fogalmam sincs, mit állíthattam el és mikor, de nem tudom sehogy helyrehozni. Asus gépem van és a touch padon be lehet kapcsolni egy kisebb numberpad-et- Viszont két napja a = helyett ó betűt ír ki, a többi viszont jól működik. Tud valaki esetleg segíteni?

(#842) RaZroX válasza DewiL (#840) üzenetére


RaZroX
addikt

Sikerült beállítani. Nem volt egyértelmű de addig nyomkodtam, hogy rájöttem :D

This is the way

(#843) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy játék alatt a Hama urage cyberboard billentyűzetem warzoneba néha magától megy előre és nem tudom mitől van ez. De szintén van egy új HP omen egerem és az meg nehezen veszi a célzást néha. Eddig mind kettő jó volt de csak warzone alatt van ez. Többi játéknàl mind kettő jól működik. Vakaki tudna ebben segíteni?

Csé

(#844) Create.


Create.
addikt

Sziasztok,

van egy aula dawnguard kék switches billentyűzetem, ami random duplázza az e betűt, van hogy egész nap jó, van hogy egymás után többször is csinálja. Még garanciás, viszont mivel nem produkálja állandó jelleggel ezért nem tudom, hogy érdemes-e garanciáztatni vagy várnom kellene még vele, amíg teljesen meghibásodik? Mivel frontend webfejlesztéssel foglalkozom, elég gáz ha nem veszem észre, hogy duplázta. Igazából azért vettem ezt, mert kíváncsi voltam a mechanikus érzésre és ilyen szempontból nagyon bejött, csak most nincs jelenleg pénzem venni egy jobb fajtát (majd egy cm ck550-et céloznék meg).

(#845) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok! Szereztem egy Logitech Cordless Numeric Pad-ot (Y-RX43).
Sajnos USB vevője nincs, azt hittem Bluetoothos, de úgy tűnik nem, saját vevőjének kéne lennie.
Létezik valamilyen módszer amivel mégis munkára lehetne bírni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#846) jedis


jedis
senior tag

Hi !

Lenne egy olyan gondom, hogy van egy Cooler Master Devastator 3-as billentyűzetem, és valahogy a kölyök átállította úgy, hogy a kurzor billentyűk helyet cseréltek az ASDW-vel. Szóval mikor a kurzor billentyűket nyomkodom, az ASDW betűket írja, és mikor a ASDW billentyűket nyomkodom, akkor meg a kurzorral járkál össze vissza. már minden beállítást átnéztem, de nem jövök rá mi lehet a gond, Még a Cooler Master olalára is felmentem, és letöltöttem a Devastator 3 doksiait, de abban sincs benne ez a billentyű kombó, amivel át lehetne állítani. :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#847) hevepapa válasza jedis (#846) üzenetére


hevepapa
senior tag

Általában az Fn+W kombináció cseréli meg kurzor nyilakat a WASD billentyűkkel.

(#848) jedis válasza hevepapa (#847) üzenetére


jedis
senior tag

Hi !

Köszi, de közben egy gép kikapcsol, majd bekapcsol megoldotta ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#849) DTQ


DTQ
csendes tag

Tiszteletem!
Van egy cm 730k billem ès az f5 rosszalkodik.Először csak ùgy csinàlt mintha beragadt volna majd most ,hogy is ìrjam körbe->>>először azt vetem èszre ,hogy bizonyos billenytyűket 1 3 5 7 stb hiàba nyomok nem veszi be.A kezdeti időkben elég volt pàr komolyabbat rànyomni és volt ,hogy hetekig okè volt ,de most kupakot le kellett vennem ès oldal irànyba megpöckölve helyrejön ideig òràig.Màr ùgy felbaszott azon gondolkoztam kitèpem .Fèl èves a szerkezet ès szètbasz az ideg,hogy szaros 1000 forintos bìrta 3-4 èvig is akár . Amennyiben bàrmi ötletetek lenne ìrjatok please:) Előre is köszi!

(#850) dqdb válasza DTQ (#849) üzenetére


dqdb
nagyúr

Forrasztópáka vagy garanciális szerviz, ahol forrasztópákával orvosolják majd. A leírás alapján valószínűleg az ólommentes forrasztás repedt meg, és nem érintkezik bizonyos esetekben.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.