Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) vegatti válasza nyunyu (#991) üzenetére


vegatti
csendes tag

Dell külső billentyűzet magyar.

Hát boldog voltam első nap, de a szoftver sajnos gyorsan tanul.
Másnap megint alig voltak magyar karaktereim. A Numlock ki-be kapcsolgatása akkor már nem segített. A beállítások->eszközök,nyomtatók->gépelés-> speciális billenytűzet beállítások-> Beviteli nyelv gyorsbillentyűi menüben megtaláltam, a szövegbevitel a nyelvek között (mit akarok a nyelvek között????) parancsot, ami Bal alt + shift -et jelent.

Ezt megnyomva aznap ismét boldog voltam.

Ma megint ékezetek nélkül kezdtem, és a fent leírtak közül semmi nem segített.
Ugyanabban a menüben, van a Váltás erre: magyar (Magyarország) - magyar (eddig észtek voltunk??) , de ehhez nem volt definiálva gyorsbillentyű. Definiáltam, lenyomtam őket és most megint jó.

Alig várom azt az egymást követő 2 napot amikor ugyanazzal a módszerrel működni fog.
A munkahelyen meg is haltunk volna , ha ez a gép nem kezelte volna flottul a külső Dell billentyűzetet, igaz az még XP-7 volt. :W

(#1002) dqdb válasza vegatti (#1001) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez user error, nem a billentyűzethez van köze. Vista óta ugyanúgy működik a nyelvek és kiosztások kezelése Windowsban. Fel tudsz venni több nyelvet, amelyek között váltani tudsz (bal Alt+Shift az alapbeállítás), és nyelvenként több billentyűzetkiosztást is, amelyek között szintén váltani tudsz (bal Ctrl+Shift az alapbeállítás), ha ezen kombinációkat lenyomod, akkor persze, hogy elállítódik.

Ezt olvasd végig, főleg a legutolsó pontot, hogy hol tudod eltávolítani a felesleget, hogy legközelebb véletlenül ne váltsál rá.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1003) vegatti válasza dqdb (#1002) üzenetére


vegatti
csendes tag

Szerintem NEM user error.
Nem vettem fel más nyelveket.
Nem elállítódott, hanem nem állítódott be helyesen. (nekem kellett mókerálni, hogy jó legyen)
A mai reggel is bill kombinációval kezdődött.
Elolvasom amit küldtél. (de nem jó a link)

[ Szerkesztve ]

(#1004) dqdb válasza vegatti (#1003) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]

Van egy alapértelmezett nyelv és azon belül egy alapértelmezett kiosztás, a rendszer azt állítja be bejelentkezéskor. Az is beállítható, hogy az aktív kiosztás minden alkalmazásra vonatkozzon (ez az alapértelmezett) vagy alkalmazásonként állítható legyen (én például így használom).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1005) jeni


jeni
félisten

Van vagy kapható magyar kiosztású Cherry MX Brown fekete nem átlátszó PBT-ket? a magyar hosszú magánhangzók kellenének.
A DasKeyboard 4 Ultimate DE verziós billem van,nagy széles dupla enteres, amin csak az É,Ú,Ó,Ű és az Í nincs felfestve. Nem RGB-s kivitelű. A többi mgh van de máshol látszódik Ö,Ü, illetve az Á (németes Á jó helyen van) van de a gombok dőlésszöge miatt nem biztos,hogy felcserélhetőek egyes soroknál a sapkák.
A mássalhangzók,számsorok jó helyen vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1006) Ka_


Ka_
csendes tag

Sziasztok!
SPC Gear GK603K RGB-s mechanikus billentyűzet, zsír új, dobozból bontva nem működik. A világítás nem kapcsol be és a billentyűkre sem reagál. Linux és Windows is érzékeli, hogy rá van dugva, listázza és a Windows szerint működik is rendben. Linux ezt írja:

[  +3.795923] usb 2-1.8: new full-speed USB device number 6 using ehci-pci
[  +0.100903] usb 2-1.8: New USB device found, idVendor=0c45, idProduct=7687, bcdDevice= 1.00
[  +0.000009] usb 2-1.8: New USB device strings: Mfr=1, Product=2, SerialNumber=0
[  +0.000004] usb 2-1.8: Product: CH555
[  +0.000002] usb 2-1.8: Manufacturer: wch.cn
[  +0.002453] input: wch.cn CH555 as /devices/pci0000:00/0000:00:1d.0/usb2/2-1/2-1.8/2-1.8:1.0/0003:0C45:7687.0011/input/input30
[  +0.057099] hid-generic 0003:0C45:7687.0011: input,hidraw0: USB HID v1.11 Keyboard [wch.cn CH555] on usb-0000:00:1d.0-1.8/input0
[  +0.001130] hid-generic 0003:0C45:7687.0012: No inputs registered, leaving
[  +0.000161] hid-generic 0003:0C45:7687.0012: hidraw1: USB HID v1.11 Device [wch.cn CH555] on usb-0000:00:1d.0-1.8/input1


Azt hittem a Linux a gond, de Windowsra feltettem a billentyűzet gyári szoftverét (hivatalos oldalról letöltve) de az pedig azt írja, hogy nincs csatlakozva az eszköz. Miközben az eszközkezelő szerint USB HID eszközként csatlakozva van, rendben működik és a billentyűzetek között is listázza. Több gépen is próbáltuk (desktop pc és laptop is), végigpróbálgattuk az usb portokat, sehol nem működik, de mindenhol érzékeli a rendszer. Mi a franc lehet a baja? Előfordulhat, hogy nincs elég kraft? De akkor hogy a fenébe listázza a rendszer a billentyűzetet? Ha nem kapna áramot, akkor nem is lenne látható a rendszerben. :F Tapasztalt már valaki ilyet?

(#1007) codec


codec
senior tag

Üdv!
Silver line billentyűzet háttérszínét lehet valahogy változtatni?
Vagy fix színű ledeket használ, és kész?
Erről a típusról lenne szó [link]
Köszönöm!

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#1008) tipegő


tipegő
csendes tag


Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. A gyereknek van egy Reddragon kumura rgb braun switch mechanikus billentyűzete. A "w" tönkrement. Kikapta az egész billentyűt és a kezembe nyomta, hogy ilyet kellene venni. Szeretném megkérdezni, hogy hol tudok ilyet venni? Reszelem az egeret a neten, de nem találok. :F
Köszi szépen!
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1009) dqdb válasza tipegő (#1008) üzenetére


dqdb
nagyúr

A Redragon nem árulja külön a saját márkás kapcsolóit. A legegyszerűbb megoldás megcserélni egy ritkán/sosem használt másik billentyűvel, mint Pause vagy Scroll Lock.

Arra eléggé nagy esély van, hogy a kapcsolónak semmi baja sincsen, és a nyákon az ólommentes forrasztás repedt meg, ha ez a helyzet, akkor a megcserélés után fog csak kiderülni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1010) nyunyu válasza dqdb (#1009) üzenetére


nyunyu
félisten

Alin árulnak, de nem gazdaságos egy kapcsoló miatt 30db-ot rendelni.

De mivel már nem Outemu, hanem Redragon feliratos kapcsoló van a billzetben, elég új, hotswap socketes példány lehet.
(4-5 évvel ezelőtti Redragonokban még be voltak forrasztva az Outemuk, aztán áttértek a hotswapos Outemukra, aztán a sajátmárkás kapcsolókra)

Ha ScrLk alatti kapcsolót átpattintva a W helyére megjavul, akkor maga a kapcsoló volt rossz, ha nem, akkor a forrasztást kell átnézni.

Ha mégis a kapcsoló a rossz, akkor Pesten tudok adni pár fehér Outemu házat donornak, csak a rugót, stemet kell átrakni bele, esetleg a Redragon feliratos tetőt rápattintatni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1011) tipegő


tipegő
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Kissé gáz, hogy a bill. csere nem jutott eszembe. :W
Estére megnézzük, hogy jó lesz-e.
Üdv.

(#1012) satmen


satmen
tag

Üdv!
Évek óta használok gond nélkül egy Rapoo 8000S tip. bill/egér kombót mini PC-hez. (Win10)
Most vettem észre, hogy a bill. nem műxik, elem csere, de akkor sem. (az egér ok) USB vevő (2.4GHz) ki-be, ugyanaz. Esetleg a Windows frissítéseknek lehet a jelenséghez köze, vagy "csak" a bill. megadta magát ennyi idő után? :F
Köszönöm előre is, ha valakinek van ötlete.

(#1013) pulcsi


pulcsi
tag

Helló, valaki tud abban segíteni, hogy hogyan tudom a Keychron K6ra firmwaret frissíteni, azt írja ki hogy USB eszköz nem található.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#1014) pulcsi


pulcsi
tag

Megvan én voltam a béna, mert van ISOs billentyűzethez is firmware.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#1015) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Üdv!

Nincs valakinek véletlenül egy Logilink id0200 bluetooth-os számbillentyűzet leírása :F

(#1016) rewtenator


rewtenator
csendes tag

szevasztok, van egy Coolermaster SK-653 billentyűzetem ami bizonyos gombokat hajlamos 2x-3x leütni egy helyett, igy sajnos használhatatlan. Egyszer felb.tam magam és kapott egyet szegény... lehet ezzel kezdeni valamit, van esetleg olyan ismert szerviz ahol foglakoznak vele? Pár hónapos csak...

KÖsz

(#1017) 0xmilan válasza rewtenator (#1016) üzenetére


0xmilan
addikt

Valoszinuleg csak a forrasztas repedt meg, ami hazilag javithato.
Illetve dqdb szokott linkelni egy appot, ami ezt szoftveresen orvosolja, de most nem talalom.

(#1018) dqdb válasza 0xmilan (#1017) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1019) Kynga


Kynga
újonc

Üdv! Van egy régebbi hp laptopom win8.1 rendszerrel. Egy ideje a billentyűzet nem működik, ezért egy külső billt használok usb-kapcsolattal. Egy ideje elkezdett a billentyűzet átváltani és fogalmam sincs, hogy mi okozza vagy hogyan lehet kikapcsolni. Arra gondolok, hogy azokat a betűket írja, amik akkor jönnek elő, ha alt-del kombót nyomok, pl Đ a d helyett, [ az f helyén, stb. Teljesen random csinálja és csak újraindítással javul meg. Van tippetek, hogy ezt hogyan tudom elkerülni/kikapcsolni? Elvileg semmit nem nyomok be, sokszor elég h lekapcsolom alvóba éjszakára, v csak 1-2 óráig nem használom a gépet...Másik billnél ugyanez van, szóval valami az alap billnél vagy a laptopon lehet, ami hagyján, csak tudnám kikapcsolni :)

(#1020) dqdb válasza Kynga (#1019) üzenetére


dqdb
nagyúr

Úgy tűnik, hogy a laptop billentyűzetén ilyenkor beragad a jobb oldali Alt. Ilyenkor próbáld megnyomkodni azt a gombot, hátha kijön ebből az állapotból.

Szerencsés lenne szétszedni a laptopot, és lehúzni az alaplapról a billentyűzet csatlakozóját (ami néhány típusnál nem olyan egyszerű sajnos). Másik megoldás az lehet, hogy az eszközkezelőben letiltod a laptop saját billentyűzetét )ha a Windows engedi):
1. Win+R devmgr.msc Enter
2. húzd le a külső billentyűzetet
3. a fában keresd meg a Billentyűzetek kategóriát, az egyetlen elemén jobb klikk és Letiltás
4. dugd vissza a külső billentyűzetet

Ha nincsen ott a menüben a Letiltás, akkor csak átmenetileg tudod eltávolítani az Eszköz eltávolítása (vagy hasonló szövegű) paranccsal, de az éppen elég lehet neked.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1021) Nixon18


Nixon18
senior tag

Sziasztok!

Van egy CM Masterkeys S billentyázetem cherry brown kapcsolókkal.
A problémám az vele, hogyha a szóközt folyamatosan nyomva tartom, nem viselkedik úgy, mintha folyamatosan nyomva tartanám.

A többi billentyűnél nem tudom, hogy csinál-e ilyet, mert nem tudom mivel lehet tesztelni.

Ebben tudnátok segíteni? Természetesen a felmerülő további kérdésekre igyekszem a legjobb tudásom szerint válaszolni, ha ez kevés lenne.

Köszönöm!

(#1022) dqdb válasza Nixon18 (#1021) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szokott a space duplázni vagy kihagyni?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1023) Nixon18 válasza dqdb (#1022) üzenetére


Nixon18
senior tag

Azt nem vettem észre, csak annyit, hogy olyan, mintha nem folyamatosan érzékelne, hanem mintha csak "spamalném" lenyomva tartás helyett.

(#1024) dqdb válasza Nixon18 (#1023) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez alapján lehet megrepedt forrasztás is, ami nem érintkezik tökéletesen. Ha ez a probléma, akkor egy forrasztópákával 15-20 másodperc orvosolni. Ha nem ez, akkor nincsen sem szoftveres, sem hardveres ötletem, hogy mi okozhatja.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1025) F4ther


F4ther
tag

Sziasztok,

Még nem találkoztam ilyen problémával, szerintetek mi lehet?
Próbáltam googlizni de nem sok segitséget találtam, a problémám a következő.
Valamiért felcserélődött a 0 és az í gombjaim. Fogalmam sincs hogy sikerült.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1026) dqdb válasza F4ther (#1025) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha a felcserélődést úgy érted, hogy az 1-estől balra lévő billentyű önmagában í-t ír, Shifttel együtt lenyomva Í-t és AltGr-rel együtt lenyomva 0-t, akkor fel van telepítve a 101 gombos magyar kiosztás, és véletlenül azt sikerült aktiválni a normál magyar kiosztás helyett.

Start menü > Gépház > Idő és nyelv > bal oldalon Nyelv > görgess lejjebb a magyar nyelvhez, kattintás > megjelenik a Beállítások gomb > kattintás és görgess lejjebb a billentyűzetekig és távolítsd el a 101 gombos változatot.

Ha nem így, akkor passz.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1027) F4ther válasza dqdb (#1026) üzenetére


F4ther
tag

Sajnos nem :(

[ Szerkesztve ]

(#1028) F4ther válasza dqdb (#1026) üzenetére


F4ther
tag

Eddig nem használtam, de látom hogy a varmilonak van ilyen funkciója hogy betűket cserélek fel... próbáltam kiresetelni, annyit értem el, hogy most már az alt-ra került a win funkció, és az F gombok a 2.-lagos média funkciójukat látják el ... De 1x sem villanna fel a capslock ahogy írják .. :/ Most már még rosszabb lett :W

(#1029) F4ther


F4ther
tag

Nem sikerült megoldani a problémámat, jelenleg igy állok:

- a 0 karakterem az í-vel van felcserélve (Tehát a bal shifttől jobbra van a 0 és az egyes mellett balra van az í)
- az F gombok média gombokként üzemelnek most már, és csak az FN megnyomásával lesz alap funkció
- A windows gomb teljesen blokkolva lett, viszont az ALT kettős funkciót lát el (win gomb és alt is egyszerre, lol)
- Nem tudom kiresetelni a varmillo beállításokat, hiába nézem a leírást, sehogy sem kapok visszajelzést hogy bármit sikerült e állítani.. vagyis elállítani sikerült vissza nem.
- VA109MP - a teljes készlet, cherry silent red-es CMYK

:C :W

Valamit nagyon rosszul csinálok...

(#1030) F4ther


F4ther
tag

Sikerült.

Tehát a megoldás:

Írtam a supportnak, megirták ugyan azokat a lépéseket melyeket megtettem, de megerősítettek abban hogy a capslockon kell lássam a visszajelzést.

Levettem a capslock kupakját, hogy ha esetleg felvillan akkor lássam, mert lehet eléggé takarja a világitást a kupakkészletem.
Utána FN + W 3 sec-ig, mert linux módba került át a billentyűzetem, elsőre nem sikerült, szóval nem nyomtam meg semmit egy pár másodpercig majd egyszerre ismét, újra próbáltam az FN és W lenyomásával. Végre sikerült, capslock 3x felvillant.

Amikor visszaállt, megtudtam csinálni a resetet is, de szintén nem sikerült elsőre, FN + ESC. 2. próbára sikerült, kiresetelte, minden visszaállt eredeti állapotra.

Nehéz szülés volt.

(#1031) DomiSzegi válasza Ka_ (#1006) üzenetére


DomiSzegi
csendes tag

Hali! Sikerült megoldást találni a problémára ? Mert én is pnot ugyan ezzel a tünetekkel szenvedek rádugom több gépre is és semmi . :((

Rise and shine MR.Freeman rise and shine.......

(#1032) Gary009


Gary009
csendes újonc

Sziasztok!
Lenne egy olyan billentyűzetem ami nem reagált semmire ha be dugtam az usb kábelét.
Szétszedtem és ahol az usb kábel megy, van a végénél hozzáforrasztva egy 5 pines kis csatlakozó
Annak a nevét szeretném megkérdezni,ahogy mértem mérőműszerrel ott lehet valami probléma.(teljesen kezdő vagyok még ebben az egészben)
Illetve kicsit rá forrasztottam és most jelzi a gépem de az eszközkezelőbe hibásnak írja.
Képet csatolok hogy mire gondoltam.
https://ibb.co/wLtxYks
Jobb oldalán van a képnek aminek sajnos nemtudom a nevét.
A mellette lévő kis kondiknál is ki sípol a multiméter.
De csak 2-3db-nál.

(#1033) nyunyu válasza Gary009 (#1032) üzenetére


nyunyu
félisten

JST ZHR-5?

De mérd meg, milyen messze vannak egymástól az erek benne, mert sokféle méretű JST létezik.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1034) Gary009 válasza nyunyu (#1033) üzenetére


Gary009
csendes újonc

Köszönöm szépen! :R

(#1035) Gary009


Gary009
csendes újonc

A kondik tipusainak hol tudnék utánna nézni?
CoolerMaster Ck550 billentyűzetről van szó.

(#1036) nyunyu válasza Gary009 (#1035) üzenetére


nyunyu
félisten

Nincs rászitázva a PCBre mellette/alatta a szükséges érték?

Ahogy olvasom, az SMD kondikra nem szokták rászitázni az értéküket, mert a burkolatuk anyaga nem nyomtatható, extra feliratozható bevonat meg +költség lenne. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1037) Gary009 válasza nyunyu (#1036) üzenetére


Gary009
csendes újonc

Rá nézek ha haza értem.
Ohh.. :(

(#1038) Gary009 válasza Gary009 (#1037) üzenetére


Gary009
csendes újonc

Remélem azért sikerül megcsinálnom gyakorlás szempontjából,mert még most cseppentem bele ebbe az egészbe.
Hosszútávon alaplapot és videókártyát szeretnék javítani de előtte még gyakorolni kell rengeteget a billentyűzet pcb plate-n.
Az jó lenne ha sok billentyűzeten fel lenne tüntetve hogy milyen az a kondi.

(#1039) Gary009 válasza Gary009 (#1038) üzenetére


Gary009
csendes újonc

Az egyik kondira amit a multiméter hibásnak vélt illetve az ohm is nagyon alacsony összeget mutatott arra 104-es sorszám(?) van ráírva.

(#1040) dqdb válasza Gary009 (#1039) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az biztosan kondenzátor és nem 100 kΩ-os ellenállás? SMD alkatrészeknél azokon szokott szám szerepelni.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1041) Gary009 válasza dqdb (#1040) üzenetére


Gary009
csendes újonc

Elnéztem,igen ez egy ellenállás.
[link]
Csak elsőnek ,mielőtt még írtam volna ezt találtam,ezért gondoltam kondinak.
[link]

(#1042) kurion


kurion
senior tag

Macbookhoz vásároltam egy BT-s billt és nem igazán tudok rájönni, hogyan tudom átállítani a billet, mert a 0 karakter fn+í-re működik a í karakter pedig fn+0 karakterrel megy. és a 0 alapból esc-t nyom.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1043) sztanesz


sztanesz
tag

Sziasztok,

Egy Urage Lethality billentyűzet gép kikapcsolás után eltánik, mintha be sem lenne dugva. USb-ből kihúzva és visszadugva újból működik. Újraindítás során teljesen jó, csak kikapcsolás után nem megy. Az eszközöknél látszik HID billenytűzet és PS2 bill. is amikor rendben ,megy. MI lehet a gond?
Köszi!

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1044) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Sziasztok!
Egy Cooler Master CK550-es billentyűzetem van és néha 1-1 billentyű (főleg a 7-es) kihagy. Mi lehet ennek az oka? Megtakarítottam, izopropil-alkoholt fújtam a kapcsolókhoz, de a 7-es gomb még mindig nem az igazi. :F

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1045) 0xmilan válasza katona.jozsi (#1044) üzenetére


0xmilan
addikt

Valoszinuleg a forrasztas adta meg magat. Azt szoktak javasolni, hogy folyasd meg az ont a hibas kapcsolonal.

(#1046) katona.jozsi válasza 0xmilan (#1045) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Köszönöm és ehhez hogyan férek hozzá? Szét kell nagyon borítani a bill.-t? :R

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1047) Gary009 válasza katona.jozsi (#1046) üzenetére


Gary009
csendes újonc

Igen szét kell szedni.
Viszont van egy ilyen rogzito csavar benne amit én azóta se tudtam kiszedni,így csak elfordítani tudtam a pcb-t.

(#1048) Gary009


Gary009
csendes újonc

Neten se találtam sajnos rá megoldást.

(#1049) katona.jozsi válasza Gary009 (#1048) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

Remek. :DDD Megpróbálom majd. Nálad is ez volt a gond?

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1050) Gary009 válasza katona.jozsi (#1049) üzenetére


Gary009
csendes újonc

Sok sikert,óvatosan nagyon mert törnek a műanyag kis csövek ahova a csavart csavarod be.
Nálam teljesen nem működött a billentyűzet,a gép se ismerte fel sajnos.
Addig eljutottam hogy már a gép felismeri de ennyi. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.