Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) RaGi91 válasza mrNK (#550) üzenetére


RaGi91
senior tag

Akkor szimplán vacak. Trust termék ingyen se kéne.
Kérd vissza a pénzed és IDE kérdezz be, hogy mit vegyél, hátha tudnak valami nem ajtótámasznak valót ebben az ársávban.

[ Szerkesztve ]

(#552) tyuklepes


tyuklepes
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérek, hátha:

Vettem egy Trust GTX830 'gamer' billentyűzetet, ami egy idő után kezdi bemondani az unalmast: egyre sűrűbben adja meg magát játékok alatt. Mivel túl sok mindent nem csinálok a gépen, így nem tudom pontosan, általános használat (mondjuk, böngészés) alatt is ezt csinálja-e, de kb 1.5 órája keresek erre a gondra valami megoldást és egyelőre nincs gond :). Szóval, ha nem reagál semmire, kihúzom, visszadugom, néha megy, néha nem. Ha átdugom másik USB portra, néha megy, néha nem. Más eszközökkel nincs gond (pl egér). Van valakinek valami tippje, mi lehet a gond? Eszközkezelőben hibát nem jelez, gyártó honlaőján kerestem drivert vagy bármi más támogatást, nem volt.

(#553) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Akinek Roccat billentyűzete van és használja is a gyári szoftvert, attól kérdezem, hogy ha vannak makró gombok az eszközön, hogy lehet beállítani, hogy egy általam létrehozott (tehát nem rendszermappát) nyisson meg.
Egyébként Roccat Ryos MK billentyűzetem van.

Előre is köszi.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#554) kuyarashi válasza kuyarashi (#553) üzenetére


kuyarashi
őstag

Senki?

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#555) kuyarashi válasza kuyarashi (#553) üzenetére


kuyarashi
őstag

Közben felkerestem a supportot, akik megírták, hogy ez sajnos nem lehetséges. :D Nem gondoltam volna. Marad tehát az AHK.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#556) +váltó


+váltó
tag

Sziasztok , a4 tech B318 as billentyü - 3 napos - csatlakoztatás után pulzálóan villog .
A szoftverben nem találtam állítási lehetöséget. ujraindítás után sem állt helyre.
Szint vált fényerö állitható - de pulzál . Meghülyitette a G700s beállitásait is .
Szoftvert töröltem - billt kihúztam - az egér beállitásai visszajöttek .
Lenne használható ötletetek ? Köszönöm . Tom.

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#557) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Hali,
Van egy ilyen Zboard-om. Eddig jól működött, most viszont olyan érdekes dolgokat csinál, hogy néhány gomb nem azt a karaktert hozza, mint ami a gombra van nyomtatva. Az Y megnyomására kötőjelet ír, G helyett m-et ír meg ilyenek. A legtöbb gomb jól működik, de néhány megzavarodott. Mi a fene lehet ez?

A billentyűzet már ezer éves, semmilyen driver nincs már hozzá, próbáltam. Meghibásodott volna a vezérlője? Sajnálnám, mert marha jó eszköz, nem is láttam mostanában hasonlót.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#558) +váltó válasza Dark Archon (#557) üzenetére


+váltó
tag

Szia , nekem van ilyenem - Miskolcon. Eladó ha szeretnéd.
A z board billentyünek van szoftvere próbáld meg letölteni - telepiteni - hátha használ.

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#559) Dark Archon válasza +váltó (#558) üzenetére


Dark Archon
addikt

Milyen szoftver? Ezeket próbáltam, egyik sem ismeri fel. Még talán XP-re volt valami, amin lehetett konfigurálni a billentyűket.

S mennyiért adnád, milyen állapotban van? Bár amíg ez használható, nem hiszem, hogy veszek másikat.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#560) +váltó válasza Dark Archon (#559) üzenetére


+váltó
tag

Lehet nem jó helyen próbálkoztál . Z-board billentyűhöz van szoftver keress rá.
5k az ára - Dobozos . . .

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#561) dav<3


dav<3
tag

Sziasztok!

Win10, Razer Blackwidow X Chroma billentyűzet. A problémám a következő: A Windowsban ki van törölve minden egyéb billentyűzet nyelv a magyaron kívül, mégis ha belépek a Razer Synapseba akkor átkapcsolja angolra, és mikor kilépek nem kapcsolja vissza automatikusan, valamint mikor angol, akkor is hiába megyek be a vezértlőpultba, az angol akkor sincs ott amit esetleg kitörölhetnék, valami ötlet?

Kicsit lehet off a topic, bocsánat!

Üdv.
Dávid

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#562) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hello!

Kitört billentyűzetlábakra tudtok valami megoldást? Megragasztásban nem nagyon bízok. Szívesen vennék 100-at egy ezresért, de ahogy elnézem nincs. ebayen meg billentyűzet árban adnak egy párat.

(#564) +váltó válasza quailstorm (#563) üzenetére


+váltó
tag

Szia , mi müködik ? Nekem is nagyobb láb kellene a Logitech alá . . .
Köszi a segítö választ . :R

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#565) quailstorm válasza +váltó (#564) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kattints rá a linkre a hozzászólásban amire válaszoltál.

Binder Clip rugóját használtam fel.

(#566) +váltó válasza quailstorm (#565) üzenetére


+váltó
tag

Köszönöm :R
Jó ötlet . . . :R

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#567) Dark Archon válasza quailstorm (#562) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én zselés pillanatragasztóval ragasztottam meg. Amíg ismét rá nem b***ok a billentyűzetre, addig OK :D

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#568) quailstorm válasza Dark Archon (#567) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én 8 hónapig bírtam ki csapkodás nélkül...
Majd megpróbálom megragasztani.

(#569) x220i7


x220i7
tag

Sziasztok.
A Macbook Air-em spacebar-ja nem reágál rendesen, csak ha határozottan a közepét nyomom. Oldalt nem mindig, vagy csak erősebb leütésekre.
Van rajta még jótállás, de voltam az Edigitalban s azt mondták, hogy meg kell rendeljek egy futárt, akkor kb. 2 hét. Ha beviszem hozzájuk, és úgy adom le, akkor meg 4 hét.
Másik megoldás a hivatalos szervíz lenne, de akkor meg fel kell menjek Budapestre Szegedről. Valakinek valami ötlete???

(#570) RaGi91 válasza x220i7 (#569) üzenetére


RaGi91
senior tag

Rendelj futárt, akkor kb. 2hét, vidd be, akkor kb 1 hónap, vagy menj fel Pestre :)
De most komolyan, megválaszoltad magadnak a kérdést. Ha magadnak próbálod megcsinálni, bukod a garit, ha gariztatod, akkor leírtad minden lehetőségedet. Egyébként ha felviszed, akkor se csinálják meg egyből szerintem.

(#571) Dark Archon válasza +váltó (#560) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nos, nem sokra mentem volna egy másik Fang-gal. A Microsoft cseszett el valamit az egyik frissítéssel. Ha a frissítést törlöm, jól működik. Más kérdés, hogy egyből visszakúszik, pedig letiltottam, de majd még próbálkozom.

Egy hónapja nem képesek helyre tenni, de most újra felhoztam a témát, hadd örüljenek. Hátha megoldják, mert azért nem szeretnék több hátsó bejáratot annál, ami most van.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#572) +váltó válasza Dark Archon (#571) üzenetére


+váltó
tag

Nekem Win 7en működik rendesen . De lassan átállok billentyüre .
Most az A4 tech b183 -al kinlódom. Tetszik meg az uj technika is bejön -
Csak néha megkergül és nem azt csinálja amit kellene . Sajnos használati
utmutató nincs hozzá igy nekem kell kisérleteznem a beállitásoknál .
Örülök , hogy rájöttél a hibára . Jó játékot . Tom.

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#573) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Van egy logitech K375s billentyűzetem. Vezeték nélküli.
Olyan fura gondom van vele, hogy ha pár percig áll, akkor az első billentyű leütésre maximum felébred, de nem megy át az leütés ténye a gépbe. Pl ha elkezdeném gépelni, hogy "alma", akkor ez menne át, hogy "lma"
Találkozott már valaki ilyen problémával? Bluetooth-t is tud a cucc, azzal nem látok ilyen gondot.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#574) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Ilyet tud valaki netán?

[link]

(#575) agoka07


agoka07
senior tag

Üdv, srácok!

Beszereztem egy Apple A1243 típusú billentyűzetet amit Windows alatt szeretnék használni, viszont értelemszerűen gondjaim akadtak a funkcionalitással és a kiosztással. Szeretném használni a funkció gombokat, az extra billentyűket (F16, F17 stb...), meg szeretnék megjelenítő vátoztatást pl egy Fn+F6-al. Van rá applikáció, ami kezelni tudja az összes gombot ezen a billentyűzeten és be tudom állítani igényeimnek megfelelően? Előre is köszönöm! :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#576) Gomezz


Gomezz
senior tag

Sziasztok!

Van egy Gigabyte Aiva Osmium billentyűzetem, amit kitakarítottam és azóta a Backspace billentyű nem működik, (azon kívül, hogy világít) Próbáltam más géppel is ott is ugyanez.
Ha jól tudom ebben Charry MX Red kapcsoló van.

Sajnos már nem garis.
Nem tudtok valakit, aki vállalná a javítást?

Köszönöm a választ előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#577) Gomezz válasza Gomezz (#576) üzenetére


Gomezz
senior tag

Köszi, már nem aktuális! És ahogy a válaszok sűrűségét nézem ez az egész rovat fölösleges! :((

(#578) sowi


sowi
őstag

asus rog gk2000 billentyuzeten van ra megoldas, hogy mukodjon a passthrough rendesen? ha be van dugva a gepbe akkor feldobja a realtek a kis ablakot, hogy mit dugtam bele es mar tolja is ra a hangot a billentyuzetre fuggetlenul attol, hogy van e bedugva headset vagy sem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#579) Silenceex


Silenceex
újonc

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, az alábbi probléma állt fel nálam:

Nemrég raktam össze a gépem, új alaplap stb stb. Ha a hátsó usb portokhoz bedugom egyszerre az egeret és a billentyűzetet azt nem ismeri fel, windowsos hibaüzenet: ismeretlen periféria, viszont ha az elsőt használom ott működik. Próbáltam az egyiket a 3.0asba a másikat a 2.0ásba de ez sem segített.

Valakinek esetleg van ötlete, tanácsa hogy mit tehetnék?:)

(#580) Gomezz válasza Silenceex (#579) üzenetére


Gomezz
senior tag

Csak a legfontosabbakat hagytad ki!
Milyen win, alaplap, egér, billentyűzet :F

(#581) Silenceex válasza Gomezz (#580) üzenetére


Silenceex
újonc

Jajj elnézést! :R

Asus H81M-K alaplap, win7 32bit, Genius vezetékes, ledes billentyűzet és szintén vezetékes Gigabyte egér. :F

(#582) Gomezz válasza Silenceex (#581) üzenetére


Gomezz
senior tag

Ez esetben több gond is lehet, az egyik maga az alaplap, hiszen ez az egyik legolcsóbb alaplap.
De előtte érdemes azért kipróbálni azt, hogy az alaplap új driver-jeit leszeded a honlapjukról és telepíted.

Win 7 32bit, miért :F Ezt sem ártana lecserélni 64bitesre, de ha tutira akarsz menni Win10 64 bit, mert annak eleve jobbak a felismerő képességei!

Tehát sorrendbe, alaplap driver csere, win csere, alaplap csere.

(#583) Silenceex válasza Gomezz (#582) üzenetére


Silenceex
újonc

Igen terveztem cserélni 64bitre, hirtelen ez volt itthon, köszi a segítséget kipróbálok mindent, egy kérdés még lehet-e hogy a bekötésnél rontottam el valamit? :F

(#584) Gomezz válasza Silenceex (#583) üzenetére


Gomezz
senior tag

Melyik bekötésre gondolsz?
Az előlapi usb-nek az alaplapba való csatlakozójára?
Vagy az egér, biil. usb aljzatba való csatlakozásra?

Még egy ötlet!
Ha hátul hagyod (ahol most nem megy ugye), és bekapcsolásnál a bios-ban tudsz vele mászkálni, de utána a win-ben nem, akkor tuti, hogy csak a win-nel van gondja, tehát driver vagy újabb win kell.

(#585) Silenceex válasza Gomezz (#584) üzenetére


Silenceex
újonc

Remélem a win64bit segít majd, köszönöm a segítséget! :R

(#586) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok! Minap vettem egy Genius K215 billzetet, ami nagyon faja, tetszik, egy gond van vele, nem világít Mac OSX alatt. Amikor csatlakoztattam, akkor megmutatta, hogy mit tud, szépen szivárványozott, de amikor a HW elfogadta, akkor már nem világított többet... (Lark tableten világít, tehát jó, működik...)

Tudtok olyat ajánlani, ebben a kategóriában, ami biztosan világít, ha beledugom a Mac Mini hátuljába? Különleges óhaj, sóhaj nincsen, legyen magyar kiosztású és már jó!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#587) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!

Corsair K70RGB (Cherry MX Red) billentyűzetem van, két éves már. Az utóbbi időben elkezdett vacakolni a D betű, csomószor duplán érzékelte a lenyomást. De ezzel még együtt is tudnék élni, viszont most a W egyszerűen van, hogy nem érzékeli egyáltalán. Játékokban borzasztóan irritáló, futás/menet közben egyszer csak megakadok, megállok...
Van erre valamiféle megoldás, vagy ennyi volt? két év után kuka az 50ezres bill, mert már garim sincs?

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#588) gaborp12


gaborp12
újonc

Sziasztok! Vettem egy Cougar 200K billentyűzetet, de a QWEASD és a nyílbillentyűk nem működnek rajta. A többi gomb tökéletesen működik. Van ötletek, hogy mi lehet a baj? Előre is köszi a tanácsokat!

(#589) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Cougar 200K billentyűzetnél kiesett a BackSpace gomb. Nem nálam van, hanem ismerősöm küldte a képet. Azt mondja nem meri nagyon bütykölni, szóval a kérdésem az lenne, hogy vigyük-e vissza garanciában, vagy ezt meg lehet csinálni otthon, csak próbálkozni kell? Egyébként ollós a bill., ha jól tudom. :)

Itt a kép:

(#590) mzso


mzso
veterán

Helló!

Akkor szerintetek garanciálisan visszaküldhetem a Cherry Stream 3.0-t azzal, hogy a jobb shift-nél a műanyag pöckök eltörtek és gyakorlatilag már alig használható mert mindig kipattan a helyéről?

(#591) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Múltév dec 18-án vásároltam egy Durandal brown switches Tesorot. Az első hónapban összvissz egyszer fordult elő a probléma, így nem is vettem róla tudomást, az elmúlt 2 hétben napi szinten többször, így a billentyűzet lényegében használhatatlan.

Szóval a billentyű természetesen se leejtve, se vezeték megtörve, se ütve...nem volt, rendeltetésszerűen használtam. Erre egyre többször jött elő, hogy a win jelző hanggal jelezte mintha az usb kihúzásra került volna, a kurzor nem reagált leütésre. Majd néhány perc elteltével az összes lock (numpad/caps/scroll villágítani kezdett és újra reagált, aztán ezt ismétli változó időközönként ( a 2-3 órától kezdve 10 perc alatt 3szor) Néha maga a logo sem világít tápellátás alatt.

Mi lehet a gond? Szerencsére még garis, de azért többet vártam egy feltehetően kontakthibás példánynál.

(#592) Allmegvalto


Allmegvalto
tag

Sziasztok
Van egy Acer kt1252 Bluetoothos billentyűzetem. Egyik napról a másikra nem csatlakozik. A Windows tabletemhez nem tudom csatlakoztatni nem érzékel semmilyen gombot.Applehez csatlakozik(ott nem kér csatlakozáshoz kódot) de ha lenyomok egy billt pl. A g-t akkor fx-et ír be vagy gx-t vagy nem is reagál.valami ötlet?

Köszi

Üdv

(#593) Grincsulás


Grincsulás
tag

Sziasztok, szép estét!

Meghalt a régi billentyűzetem, viszont van nekem egy vezeték nélküli Microsoft Wireless Multimedia 1.1-es billentyűm és a hozzátartozó egér. valamint az usb-s jelvevő. Az egér kifogástalanul működik, viszont a billentyűt nem érzékeli a gép. Mi lehet a baj?

(#594) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!

Ma telepítettem újra a windows és azt tapasztaltam egyes játékokban (fps), hogy ha megnyomom a Tabot pl. akkor skorbord elkezd villogni nem pedig folyamatosan mutatja, és mindegyik billentyűnél tapasztaltam ezt a próblámát! Ha a WASD-t használom ugye, akkor a karakter akadozva megy, de viszont gépelésnél semmi problémát nem érzékelek! A billentyűzet egy asus rog claymore. Valami tipp, vagy hasonlóval találkozott valaki?

[ Szerkesztve ]

(#595) weres78


weres78
senior tag

Sziasztok!

Roccat ryos mk pro hu billentyűzetet szeretnék javittatni Miskolc környékén, ha lehetséges. Ha csak távolabb van hozzáértő, az is megoldható.
Kiment pár led, illetve pár rugó amiből a space a legnagyobb probléma. A kapcsoló jó, de az a biszbasz gagyi drótos rugó nulla...

(#596) hagencs válasza tyuklepes (#552) üzenetére


hagencs
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is Trust GTX 830 billentyűzetem van, és ugyanez a probléma, néha simán "lefagy" és nem reagál egyik gomb sem, mint fennebb #tyuklepesnek. Irtam a Microsoft Tech supportra is, jobb híján, mindenfélét kipróbáltam amit ott írtak, de nem jöbb be. Valami fórumon, amit bújtam, igaz más billentyűzetre azt a tanácsot adták, hogy átalakítóval dugjam a ps/2-be. Az átalakítóval, és azzal, hogy a LED háttérvilágítást kikapcsoltam leszokott a fagyásokról (a PC nem fagyott le, az egér működött). Mivel pont a LED világítás miatt vettem, kicsit frusztráló, esetleg van valakinek tippje? (PC: Win10 pro 64 bit, core i5-6500, 8gb ram, r9 390, asrock B150M PRO4).
És köszönök minden tippet/ötletet!

(#597) Marko445


Marko445
újonc

Sziasztok,

A mai napon vásároltam egy billentyű+ egér szettet. A típusa Scorpion KM400. Az egérrel semmi gondom nincsen, tökéletesen működik, viszont a billentyűzet, nem reagál pár gombra, sőt inkább azt mondanám, hogy kevesebb gombra reagál. Pl. Az f betűt simán betudom írni, de a wasd g ezek már mind-mind nem működnek.
Színt is lehet váltani rajta, viszont ez a funkció sem üzemel benne.

A kérdésem az lenne, hogy valami speciális beállítást igényel-e? Valahol tudok-e rajta állítani, hogy működésre bírjam a gombokat, vagy elképzelhető, hogy hibás darabot kaptam, amit cseréltetnem kellene?

Köszönöm.

(#598) olivera88


olivera88
veterán

Vettem egy Logitech K400 Plus TV billentyűzetet. De nem tudom működésre bírni.
A Logitech alkalmazásban látszik a billentyűzet, de azt mutatja h inaktív. :F Nem tudom mi lehet a gond.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#599) Werkly


Werkly
őstag

Billentyűzet vagy W10 hiba, hogy néha indításkor nem működik a billentyűzet? Led sem világít rajta! Vagy valami BIOS beállítási gond? Kösz!

(#600) Locutus


Locutus
veterán

Logitech G910-en a space duplán fog.
Szerintetek mit érdemes kezdeni ezzel?
Ha kifújogatom a switchet, meg járatom egy kicsit, akkor normalizálódik, de rövidesen újra duplán ír :(

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.