Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) 4ron válasza 4ron (#400) üzenetére


4ron
senior tag

Tárgytalan, megoldottam.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#402) iceool20 válasza 4ron (#401) üzenetére


iceool20
tag

Ez király volt :C

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#403) ngabor94


ngabor94
tag

Hali
Olyan problémám lenne, hogy amikor jobban lenyomok egy gombot vagy amikor leteszem a billentyűzetet, vagy épp csak meglököm picit, akkor a képernyő elkezd ugrálni, olyanokra gondolok hogy magától végigmegy gyorsan az összes linken egészen az oldal aljáig, majd elkezdi ismét az elejéről; válaszlehetőségeknél elkezd ugrálni a válaszok között, mint amikor a nyilakkal választom ki; 3d ablakváltásnál (ctrl+win+tab, alt+tab stb) az ablakok közt kezd el váltogatni. Az egész csak akkor marad abba, ha megnyomok egy másik gombot. Tudtok segíteni?

(#404) iceool20 válasza ngabor94 (#403) üzenetére


iceool20
tag

Szia! Milyen bill? Típus márka? :U

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#405) ngabor94 válasza iceool20 (#404) üzenetére


ngabor94
tag

sima mezei noname, még azokból az időkből amikor minden fehér volt, tehát elég öreg már

(#406) iceool20 válasza ngabor94 (#405) üzenetére


iceool20
tag

Huu... Akkor lehet már kontaktos lesz és azért kezd ilyen érdekes műveleteket végrehajtani. Vagy a skynet tudatára ébredt? :DD

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#407) ngabor94 válasza iceool20 (#406) üzenetére


ngabor94
tag

Akkor az egyetlen javítási mód az az informatikai szaküzlet billentyűzet részleg? Azért be kell vallani én sem kíméltem párszor egy-két vesztes játék után.

[ Szerkesztve ]

(#408) iceool20 válasza ngabor94 (#407) üzenetére


iceool20
tag

PS/2-es vagy usb? Esteleg AT/XT ? Mert max adok egyet ajándékba van pár elfekvő billentyűzetem :DD Csak érte kell gyere :D

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#409) ngabor94 válasza iceool20 (#408) üzenetére


ngabor94
tag

Nem muszáj, meg lehet hogy többe kerülne az út mintha helyben vennék egyet, úgyse kell nekem egy hiper-szuper világítós ufo billentyűzet, elég nekem egy olcsó ezer forintos is.

(#410) iceool20 válasza ngabor94 (#409) üzenetére


iceool20
tag

Elfekvőbe nekem is azok vannak :P De köztük van a régi csatis van ps/2-es és van usb-s is :C Az meglehet, hogy többe kerülne :DD

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#411) vmatyko


vmatyko
tag

A következő van: Egyik pillanatról a másikra a bill és a mouse elkezdett laggolni. Van amikor a bill nem is reagál. Előtte mindkettő jó volt. Próbáltam másik billel és egérrel, más usb dugaszokon is de ugyanez a problem. Közben néha usb bedugás/kivétel hangot ad a windows.

A drivereket frissítettem, de az sem segített.

(#412) balajo78


balajo78
újonc

Üdv!
Vásároltam egy Genius Imperator billentyűzetet amit a Win7 nem ismer fel. Fel telepítettem a gyári illesztőt, végig próbáltam az összes USB portot, újra indítottam többször a gépet semmi. A laptopom simán vette elsőre tehát a bill jó. Az asztali gépen egy AMD Gigabyt alaplap van ( most meg nem mondom pontosan milyen mert 120KM-re vagyok tőle). Az illesztő telepítésnél 4-ből 2 sikeres a másik 2 sosem jön össze. A Genius honlapjáról leszedtem a legfrissebb drivert az sem vált be. Mi lehet a hiba? Az alaplap a másik billt simán eszi.

Előre is köszi: Balajo78

(#413) polcsy1 válasza balajo78 (#412) üzenetére


polcsy1
tag

próbáld meg azt, hogy az eszközkezelőbe letiltod az USB-ket, újraindítod a gépet és utána hátha sikerül csatlakoztatni :)

(#414) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Sziasztok!
Egy rendkívül rejtélyes problémával fordulnék a nálam okosabbakhoz: adott egy Acer V3-551G laptop és egy Lenovo Enhanced Performance billentyízet magyar kiosztással. A billentyűzet más gépekkel rendben működik, sőt, ha USB 2.0 porton dugom rá a notebookra, akkor sincs semmi baja. Azonban USB 3.0-n valamiért fel van cserélve az "ű" és "í" gomb. Amit találtam legutóbbi AMD chipset drivert, azt telepítettem, illetve a Lenovo bill. drivere is fent van.

(#415) Feketelaszlo válasza Feketelaszlo (#414) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Úgy tűnik kétszer kellett telepíteni a chipset drivert - először csak működött, mostmár hajlandó helyesen is működni. Problem solved.

(#416) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

véletlen beleborítottam kb. 1,5 deci kávét a billentyűzetbe, működhet még?
kiraktam száradni :C

(#417) #65675776 válasza BUZZLGHTYR (#416) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem száradni kellett volna hagyni, hanem kiöblíteni desztillált vízzel.

(#418) BUZZLGHTYR válasza #65675776 (#417) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

na basszus, már mind 1 :DDD

(#419) #65675776 válasza BUZZLGHTYR (#418) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szét lehet szedni azt a billentyűzetet, és kitakarítani utólag. Csak így kissé nehezebb már.

(#420) idegen lény


idegen lény
őstag

Régebben az Intersparban vett Silver Line Multimedia SET 3990-es kombóból az USB-s, multimédiás billentyűzet pár gombja nem ír semmit androidon és okos tévén sem: á, é, ö, ő, p, ü, -. Ezek mind egy területen vannak egymás szomszédságában. Az összes többi gomb működik. Windows-on nem tudom kipróbálni. A Silver Line-nak én nem is találtam oldalát, de szerintem ez nem is driverhiba lesz. Szerintem csak Windows-zal kompatibilis. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#421) Norbika88


Norbika88
senior tag

Üdv!
Win 8.1 be van valamilyen lehetőség arra , hogy letiltsam a speciális gombokat a klaviatúrán?
(pl. play,pause, levelező megnyitás, alpértelmezett böngésző megnyitás gombokra gondoltam)
Köszi.

(#422) Gaben06


Gaben06
tag

Sziasztok!

Tiszta telepítéssel felraktam a Windows 10 pro-t. Ami mindeddig problémamentesen üzemelt asztali számítógépen. Minden driver a helyén.
Most pedig teljesen megbolondult a billentyűzet. (Microsoft Sculpt Comfort Keyboard)
Egyszerűen nem tudom használni. Sehova nem tudok belépni vagy írni. Bizonyos billentyűk nem reagálnak a leütésre, vagy ha pl. leütöm a S betűt bejön a gépház, vagy Különböző Windows funkciók. Szerintetek mi lehet a probléma? A Windows-al van a hiba, vagy a billentyűzetem romlott el? Esetleg bekapcsoltam valamilyen funkcióját a billentyűzetnek.

Légyszi segítsetek. Előre is köszi.

(#423) etejedu válasza Gaben06 (#422) üzenetére


etejedu
őstag

Nézz szét a windows 10 topikban.

(#424) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Nekem ugyanez a problémàm van:

"Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy ha teljesen leállítom a gépet akkor folyamatosan világít a PS/2-es bill. num- lock led-je. Egyszerűen nem alszik el. Még akkor sem, ha win alatt kikapcsolom. Ilyenkor ugyan el alszik, de amint le állítom, a le állás alatt bekapcsol és világítva marad. Csak akkor alszik el, ha a tápot is lekapcsolom. Ha a tápot visszakapcsolom, akkor ki aludva marad mind addig míg a be nem bootolok. Innentől kezdve kezdődik előről. Valakinek valami ötlete volna?"

Mi lehet a gond?
Vmi a bios-ban lenne elàllítva?

(#425) etejedu válasza Elims (#424) üzenetére


etejedu
őstag

Vmi a bios-ban lenne elàllítva

(#426) Elims válasza etejedu (#425) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen!
A bios-t megfrissítettem windows alòl majd default settings-et nyomtam és save.
Van esetleg vmi tipped,hogy hol keressem vagy nézzek szét?

(#427) etejedu válasza Elims (#426) üzenetére


etejedu
őstag

Ha a default beállításokkal is megmarad akkor nézz szét, nem tudom milyen alaplapod van. Esetleg alaplapodhoz való leírást olvasd át.

(#428) Elims válasza etejedu (#427) üzenetére


Elims
veterán

Megtalàltam még tegnap csak elfelejtettem írni.
Bootup num lock-ot kellett kikapcsolni.

Köszi!

(#429) Skillerz


Skillerz
tag

Üdv, van egy Logitech G510-es billentyüzet, a gond az lenne vele, hogy magától írkál a windows-ba össze vissza. Nem egyfelé karaktert hanem betüt, számot, amit csak lehet, és nyitogat is meg ablakokat, ha kihuzom a bill-t, a probléma megszűnik. Ötlet hogy mi lehet a gond vele? Válaszokat előre is köszönöm!

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#430) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

Sziasztok!
Tudtok valami oldalt, ahol itthonról lehet rendelni mechanikus billentyűzetekhez "sapkát" (keycapet), akár egyedi felirattal? Mint pl. [itt].

(#431) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Segítséget kérnék Tőletek.
Volt egy olyan probléma, mint mikor a windows billentyű letapad, tehát az e lenyomására az explolert adta az l-re a lock-ot stb. Vadiúj billentyűzetcserénél is ezt a problémát adta. Egy r.viszzaállítással helyrejött, de most ha a böngészőbe akarok írni pl. a keresőablakba, akkor nem jelennek meg a karakterek, pedig ha a jegyzettömbbe, vagy world-be írok, ott rendben van minden karakter. Mi lehet ez? Hogyan hozhatom helyre?

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#432) Execᵀʰᵀˢ válasza aszamóca (#431) üzenetére


Execᵀʰᵀˢ
tag

Kapcsold be a nyelvi eszköztárat, és nézd meg nem vált-e át egy másikra ha átfókuszálsz egy problémás ablakra.

(#433) aszamóca válasza Execᵀʰᵀˢ (#432) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Szia! Nem vált át. Érdekes, hogy ez a jelenség, csak firefox böngészőben jelentkezik, minden más, opera, crome, IE, működik. Próbáltam kitörölni az app-jaival együtt a foxot, majd újratelepíteni, de semmi változás.
Ha más programból másolok, és beillesztek a foxba, akkor megy, de a kijelölés sem működik alatta. Valami vírus lenne? :F

[ Szerkesztve ]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#434) idegen lény válasza aszamóca (#433) üzenetére


idegen lény
őstag

Esetleg gyorsbillentyűk beállítása?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#435) idegen lény válasza Skillerz (#429) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem vidd el egy ördögűzőhöz. ;]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#436) Skillerz válasza idegen lény (#435) üzenetére


Skillerz
tag

Már megoldódott, sok volt a szentelt víz ;]

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#437) kolmi93


kolmi93
tag

Szépjónapot!
Nemrég szert tettem egy KPT-102 típusú régi mechanikus billentyűzetre. Néhány kapcsolója nehezen, akadozva jár és az lenne a kérdésem, hogy ezeket milyen kenőanyaggal érdemes kezelni, én WD40-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

A Pokolnak nincsen feneke, szólt. Aki belebukik, abban a zuhanás örök. Az őrületnek nincsen alkonya, mert éjszaka.

(#438) maki009


maki009
újonc

Sziasztok

A billentyűzet takarítás után egyes gombok amiket az fn gomb vezérel folyamtosan be van
kapcsolva .
Kérlek segítsetek hogyan tudom vissza állítani.
Köszi :F

(#439) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Üdv! Adott egy MS Comfort Curve Keyboard 3000-es bill, amibe beledőlt némi 25%-os őszilé... :Y

A gyors kicsepegtetés és nedves ruhás áttörlés ellenére kb. 8-10 billentyű nehezen mozog, ragad...vajon lehet vele kezdeni valamit, vagy kuka?

Szétszedhető valahogy?

Köszi a tippeket előre is.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#440) PitLee válasza Sgt. Chris (#439) üzenetére


PitLee
őstag

Ha van másik, akkor egy délután nekiugrasz.
- hátlapon csavarok ki ekkor ketté jön és látod, hogy bele is ment vagy csak a billentyűzetre
- ha gumiharangos lap is olyan, akkor az is sika-mika
- a felsőrész tálca szerű, a gombokat lefényképezheted, hogy később is emlékezz mi-hol volt
- majd így alulról kell kinyomkodni a gombokat és aztán sika-mikálni
- összerakásnál előbb a házat a gumiharangos lappal összecsavarozod, és utána nyomkodod helyére a billeket, elvileg könnyebb így.

+lehet használni egy kevés billentyűzet zsírt vagy olajat minimális mennyiség elég, mert csak a koszt gyűjti ha sok, kicsi ecsettel bekenegetni a gombok szárát mielőtt vissza pattintod őket, olyan mintha zsíros kézzel megfogdosnád nem kell, hogy egy mili vastagon álljon rajta.
(a kencék összetételét ha megnézed lehet, hogy valami egyszerű, könnyebben kapható is jó (vazelin, teflonos fehér zsír)

Másfajtát már szedtem szét, ilyet még nem, így a változás jogát fenntartom :DDD

Ui: ( ha ne agy véletlen egyesével vannak a gumirangok akkor is marad az eljárás -miszerint a felső rész fejjel lefele, majd ebbe bele a harangok, ...és a többi.... majd a legvégén a gombok helyükre)

[ Szerkesztve ]

(#441) PitLee válasza maki009 (#438) üzenetére


PitLee
őstag

A takarítás miből állt,

ha teljesen szétszedted akkor lehet egy gumi harang (ha egyáltalán olyan a bill.-ed) nincs a helyén és a fedlap állandóan lenyomva tartsa
- gomb ki -ha kijön fentről is- majd valami tompa tárgyal a harang helyére piszkál, majd a gomb helyére nyom

ha csak simán vizel elmosva lehet még nem száradt meg

(#442) Sgt. Chris válasza PitLee (#441) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Köszi a részletes javaslatot, mihelyst időm engedi kipróbálom! THX mégegyszer!

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#443) balint107


balint107
aktív tag

(ezt egy másik fórumba írtam, de ide is leírom a problémát)

Asus cerberus világító billentyűzet. Délután óta megvan, hogyan tudok vele nem csak vörös hanem kék ledet kapcsolni. FN + caps lock (pedig nyomtam már ezt is korábban de most működik)
VISZONT
Van, hogy bekapcsolom a Win Lock-ot. Pirosan villog a lámpája és semmit nem tudok írni, csak ha kihúzom és visszadugom a billentyűt. :U
Ami viszont ennél is rosszabb. Most már csak akkor tudok normálisan írni, ha a kék led világít. Ha visszaváltom a piros led-et, ami eddig alap volt és hibátlanul működött (FN +Caps Lock) Össze vissza felcserélődnek a betűk.
A W-vel kezdődött a jelenség, hogy J-t írt helyette. Aztán, volt Ö és 1-es majd helyre jött és a többi betű kezdett el mást írni, mint kéne. De csak akkor, ha a piros led-re váltok. Most kék színnel világít ezért tudok írni. Ilyet még nem b*sztam.
Van valakinek fogalma róla, hogy mi lehet ez. Vissza lehet-e állítani az eredeti állapotot. Vagy meghibásodott a billentyűzet?
Termék Link (Nem innen vettem)
[link]

(#444) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Sikerült hozzájutnom egy használt, viszont nagyon szép állapotú Logitech DiNovo Edge bluetooth billentyűzethez, és az lenne a gondom vele, hogy minden egyes kikapcsolásnál újra kell párosítanom a bluetooth adóvevőt, és a billt.(Igazából csak 2 gomb nyomás, de így azért mégsem az igazi)
Az érdekes az, hogy ha a gépet alvó állapotba teszem, akkor is ugyan ez tapasztalható, illetve ha a billentyűzetet kapcsolom ki, akkor is. Nem lehet ezt orvosolni valami usb beállítással biosba pl?
A segítséget előre is köszi! :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#445) Totykesz


Totykesz
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy olyan gondom, hogy van egy Samsung SDM 4800 billentyűzetem + Win 7 Home Premium 64bit Service pack 1 és az y illetve z betű most már folyamatosan fel van cserélődve. Szóval az y a z betű. Terület és nyelvi beállítások jók. Próbáltam frissíteni a drivert, de azt írja ki, hogy a jelenlegi a legfrissebb illesztő program. Mi lehet a probléma ? Előre is kösyönöm a választ.

(#446) PitLee válasza Totykesz (#445) üzenetére


PitLee
őstag

Alt+Shift ?

(#447) Totykesz válasza PitLee (#446) üzenetére


Totykesz
csendes tag

Semmi változás.

(#448) HunGredy


HunGredy
újonc

Sziasztok!

Egy kisebb dologban szeretnék tanácsot kérni tőletek. Van nekem egy Bluetooth-os Rapoo E6300 billentyűzetem, amit ugyan eredetileg Apple termékekhez alakítottak ki, de működik Androidon is. A kiosztása magyar. Na most nekem volt egy régi, MyAudio tabletem, amin ezzel ne mis volt gond, viszont a mostanival akárhogy szórakozom, nem hajlandó felismerni a magyar kiosztást. A beállításoknál is minden magyaron van, mégsem tudok ékezetes betűket használni. Mi ilyenkor a teendő? Ráadásul még a nullát sem oda érzékeli, ahol van. Tippek?

(#449) Lajos8721


Lajos8721
csendes tag

Sziasztok a problémám a következő,egy mars gaming billenytüzetröl van szó ami random "lefagy" van olyan hogy civilization közben,filmnézés közben lepárosit a rendszerröl,ezt a windows hanggal jelzi is,és pár másodperc múlva meg vissza kapcsolodik,,,valamikor csak az oldja meg ha kihuzom és vissza,,,többször gép ujrainditás segitett csak,,,fm2-es deszka, biost már átnéztem,driver nincs hozzá még gyártotol sem,,ő lenne az : Mars Gaming MK0
jah és 3 napos a cucc. :)

(#450) qbeer666


qbeer666
tag

Sziasztok, vettem egy Bluetoothos billentyűzetet egy régi PC-hez, de mint kiderült nincs benne bluetooth vevő, vagy mi a szösz. Igazából nem értek hozzá, de mi ilyenkor a teendő?
Előre is kösz.
Ez a billentyűzet: http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_microsoft-sculpt-mobile-bluetooth-billenty%C5%B1zet-t9t-00020--1144085.html?utm_source=Arukereso.hu&utm_medium=listing&utm_campaign=Arosszehasonlito

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.