Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikaré

    őstag

    válasz f4lcon #16318 üzenetére

    Valamit nagyon benéztél te!
    Mi az, hogy "az olyan emberek... mint pl te." ?????????
    Na jó, akkor a te stílusodnak megfelelően válaszolok. ;)
    Nem "ütköztem fel" , de le sem, a bőr színén, mint ahogy a tiéden sem "ütköznék" , szerintem, ha már szemelyeskedtél.
    Biztosan nem olvastad el a hosszú irásomat, ezért gondolom félreértetted.
    Csupán érthető indoklást kérdeztem.
    A bőrszínen kívül megjegyzem, hogy a szakállas, nő vagy férfi vagy mit tudom én milyen csapatban játszó egyén volt az egyik webshop fő oldalán, na bevallom azon "felütköztem" :DD nem is vásárolok onnan többet. Nem mintha számítana, de ez is egy döntés!
    Amihez jogom van, ügye?
    Ja. Ugye??

  • Nikaré

    őstag

    válasz f4lcon #16320 üzenetére

    Tévedsz. Ahhoz is jogom van amit büntet! :)
    Majd én felek érte, bízd rám!
    Másikban is tévedsz, illetve előre megmondod, hogy mi lehet a beszéd téma. Miért is?
    Azért engedtessék már meg, hogy legyen véleményem, esetleg ellen véleményem amikor van 2-5-10 ember aki megmondja most, hogy mi lesz a nyár színe.
    "Jaj, türkiz kék, dejóó, le is cserélem a ruhatáramat a kiegészítőkkel együtt, a régi megy a kukába. Az afrikai gyerekek meg legyártják az új divatot, dejóóó"
    Én birkán bólogassak? Nem vagyok birka, sosem voltam a nyáj csendjében. :D És nem is leszek.
    Ilyen alapon, a tv-ben miért nincsenek dadogós műsorvezetők?
    Milyen megkülönböztetés ez?
    Vagy, hol vannak, tőlünk ugyan csak távolabbról, berber stb. stb. vagy nálunk a sokác stb. (tehát a kisebbségtől is) modellek?
    Vagy ez sem lehet beszédtéma?
    Tudom, instant, kész van, nem kell gondolkozni, ja és nem is szabad! :C

    Amúgy van modell ismerősöm.
    Magyar, és most a kvóták miatt nem tud "hazai" eu piacon érvényesülni. Orosz modellekkel együtt "kezelik" őket, Ázsia irányába.
    Kifordított, hülye egy világ kezd kibontakozni. A birkáknak jó lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés