Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#570) ChromeX


ChromeX
addikt

ez a tresure fleet 3 nature up van. na abbol kettő kéne, és melyiket dobja 3szorra! is amelyik nem kell azt az egyet. nekem nem jön be ez a frost nature pakli, jo az az agressor jo, de nekem valahogy nem müködik. Lassu, ugye 2orbos és 150powerbe kerül breeding groundsal is 130 körül de akkor le kel lhoznom legalább 5öt hogy visszajöjjön legalább a grounds ára. mind1 ugy még lassabb, 2 orbnál meg nem nagyon van ennyi powerem általában még ugyse hogy 1 orbon nagyon spórolok, persze lehet hogy knockbackeli a large lényeket de szerintem a jellemző ellenség 2 orbnál az S és M lények és az S lények ellen meg szerintem kifejezetten gyenge. ha 5nél kevesebb aggressor van nagyon nem éri meg, a kis lények azért ugye nagy tömegben vannak és nem knockbackeli az összeset tehát egy csomo ugyanugy lő, a medium meg a lagre ellen viszont szuper, a large ellen a legerősebb szerintem, jo lenne ha egy tierrel feljebb raknák vagy itt csökkentenének egy kicsit az árán vagy kapna még sebzést mert igy nem tom én nem tudom használni ja és mi van még 2 orbra semmi nem marad mert ugye egyedül gyenge de nem tudok mellé mást mert az aggresssor drága. tehát lehet csak egy tierrel feljebb kéne használnom ahol jo lenne de ott meg a sebzés kevés talán, tudok valamit amit t2re jo? ilyen frost nature pakliba

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.