Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18030) zseko válasza F e Z o (#18022) üzenetére


zseko
veterán

Ez így van, viszont a kérdése az volt, mivel lehet csökkenteni a cpu terhelését, és hát ezzel :) Más kérdés, hogy annyit nem ér, nem jobb, csak kisebb a szenvedés. Plusz ott van még a köztes 1440p is.

Nem ismerem nagyon az intelt és nvidiát, így csak egy gyors összehasonlításra futotta tőlem, az alapján nagyjából mintha egálban lenne az előző 1300X + Vega56 konfigommal, azzal pedig el tudtam játszani 4k-ban. Igaz, élvezet az nem volt benne. Visszakerestem, mert azt hittem ezt teszteltem ki a fenti procival, de a The Division 2 volt az, amit megnéztem 1080p/4k mindenfajta beállítással, mondjuk a tapasztalat ugyan az volt, ehhez például ezt írtam:

"Köszi hogy eszembe juttattad a 'Virtuális Szuper Felbontást' :DDD Bekapcsoltam, és 3840x2400-as felbontáson, Medium beállítással, DX11+Future Frame, Res Scale 100, és így 35-45 fps között teljesen jól játszható volt a játék. Néha megröccent ugyan, de a teljesen tolerálható határon belül. Proci ~85%, vga ~95%.
Még ultrán is megvolt a 25-28fps, de az ugye már nem az igazi, a High-nál pedig épp rezgett a léc, a határon táncolt. Low abszolút jó volt, csak nem tetszett a kinézete. Előbb is eszembe juthatott volna... Single simán hozta a 60fps-t High/Ultra beállításon."

Most meg a 2600 + Vega56 az 1080p Ultra beállításon valahol 90fps-nél tetőzik.

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.