Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) mobal


mobal
MODERÁTOR

Életem első Firestorm-ját megnyertem. Tetszik az a mód is, kár, hogy pár hónapja kihagytam. ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18052) mobal válasza lofagi (#18048) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ettől függetlenül nem néz ki rosszul! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18053) kisza25 válasza mobal (#18051) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem tetszik, csak már kicsit lerágott csont több 1000 óra bubg után
Meg valamiért nekem most akadt össze vissza

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18054) Dtomka válasza lofagi (#18048) üzenetére


Dtomka
veterán

Engem a Marita mapon kívül egy szerverre sem enged fel :(

(#18055) markknight


markknight
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#18056) Laraxior


Laraxior
titán

Na de mindennap....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18057) Fitzgerald válasza mobal (#18051) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Első Fortnite BR-al voltam ugyanígy még tavaly. Mondjuk nem játszok azzal a szarral, csak gondoltam kipróbálom ha már ingyé' van.

Amúgy meg elkezdtem újra aktívan BF1-et játszani, továbbra is sokkal szórakoztatóbbnak találom, mint a BF5-öt. Pedig 700+ órám van benne, míg a BF5-ben csak kb. feleennyi.
De a játékosszámokat látva úgy tűnik sokan vannak még ezzel ugyanígy.
Ilyen undorító, frusztráló rage quiteket mint a BF5-ben egyetlen korábbi Battlefield-ben sem nyomtam még.

(#18058) mobal válasza Fitzgerald (#18057) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én az FTN-t és ezt is szívesen játszom... ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18059) lofagi


lofagi
Topikgazda

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18060) Locutus


Locutus
veterán

Szép ez a Marika...
Csak kár, hogy olyan szinten kedvez a snipereknek, hogy még Stodeh is itt játszott ma... de azért lelőttem párszor :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18061) guftabi96


guftabi96
addikt

Nos, új map...

Csak nekem fut rosszul? FPS-ben kb annyi, mint a többi map, de mégis darabos az egész. Valami nincs rendben.

Arról ne is beszéljünk, hogy semmit nem látok ezen a mapon, de ezzel lehet csak én vagyok így.

Eddig CQ-et csak Brit csapatban tudtam játszani. Hát az összes kör irdatlan szopó volt.

Mondjuk ilyen felépítéssel nem is csoda...

#KeepFightingMichael

(#18062) Fitzgerald válasza guftabi96 (#18061) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Még nem nyomtam rajta, de ez már ránézésre eléggé mellément, megint. E-re, F-re visszaszorítanak hogy törsz ki onnan? Kéne valami átjáró ott a gerincnél. Szar map design, ismét. Mondjuk manapság ez a legkisebb probléma ezzel a játékkal.

(#18063) bul07 válasza Fitzgerald (#18062) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy jó kis alagút a hegyben
De ugye álmodik a nyomor

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18064) Fitzgerald válasza bul07 (#18063) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Valami olyasmi. Viszont legalább infantry only, csak transport járművek vannak.
Spawnrape-re lett kihegyezve az egész ahogy látom. Kb. mintha egy óvodás tervezte volna.

(#18065) bul07 válasza Fitzgerald (#18064) üzenetére


bul07
nagyúr

Igazi BF pálya
Ja nem, :)
BF régen a járművek harcáról is szólt, de ez mára ....

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18066) #59063552 válasza bul07 (#18065) üzenetére


#59063552
törölt tag

Sosem szólt a járművekről a BF. Lásd BF2.
A BF1-ben az elején arról szólt a béta, sírt is mindig pisis, hogy kurva nehéz szétszedni egy heavy tankot. Le is lett gyengítve a picsába, hogy ne picsogjon 10-ből 8 ember emiatt.

A BF3/4-ben meg konkrétan vicc a tank. Be se ülsz de már hallod, hogy PITTY PITTY PITTY PITTY

[ Szerkesztve ]

(#18067) guftabi96 válasza #59063552 (#18066) üzenetére


guftabi96
addikt

A BF1 arról szólt? Azzal az 1-2 tankkal? :DDD :DDD :DDD
Nem volt olyan (szélesebb körben elérhető) verziója a játéknak, amiben ne lett volna kiherélve a járművezés.

A BF3-ban meg a BF4-ben pedig nem a tank hibája, hanem a sok noob bemérős nyomorulté, hogy folyamatosan jelez a tank. Ettől függetlenül ezekben a részekben volt utoljára normális járművezés.
Azóta szépen szarnak a fejére azoknak, akik nem Codozni akarnak.
"Jól haladunk, csak rossz irányba". Meg lehet nézni, hogy itthon is milyen szépen kuka lett a BF-es közösség a fantasztikus új irányoknak köszönhetően. Konkrétan széthullott az egész, ahogy van.

#KeepFightingMichael

(#18068) bul07 válasza #59063552 (#18066) üzenetére


bul07
nagyúr

BF2-be mintha én nem is keveset tankoztam volna meg repülőztem is ha jól emlékszek
Lehet hogy valamelyik kiegészítőjébe volt mert ugye ahhoz is volt nem egy "DLC" kiegészítő

De hogy voltak szállító páncélos járművek, Hummerek, tankok, repülők, az biztos

[link] , [link]

Sőt mintha valamelyik BC2 előttibe még hajóágyúzni is lehetett volna bár ebben nem vagyok biztos

BF3 , BF4
Én elég jól elvoltam a tankba , gyalogosok se voltak olyan erősek, ha jó felszerelés volt ugye a tankon, mert nem egy fajta rakéta elhárító lehetett használni
Bár én a AA-val szerettem lenni sok repülőt helli leszedtem

BF1
Én a mai napig szeretek páncélossal nyomulni nem olyan gyengék azok
St Chamond kedvenc (volnék én)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18069) Laraxior válasza guftabi96 (#18067) üzenetére


Laraxior
titán

Mint anno a Crysis multija a Wars. Járműves harc volt az is, amit el lehetett kepzelni, hatalmas mapok...de el kellett kurvulni a CoD iranyaba...
A BF is oda tart...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18070) guftabi96 válasza Laraxior (#18069) üzenetére


guftabi96
addikt

Oda tart? Már ott van :O
Panzerstorm kb az egyetlen olyan pálya, amit valamennyire járművesnek lehet mondani.
És nem csak tank kellene, hanem több terepjáró, csapatszállító stb.

Nálam most ez a Marita nagyon kiverte a biztosítékot. Egy agyatlan daráló az egész. Pont olyan szar homokóra felépítésű, mint a BF1-es mapok jelentős része. Arra van kihegyezve, hogy egy daráló legyen az egész.
Ott van Fjell. Az is nagyon infantry központú, de ott tök jól meg lehet kerülni az ellenfelet. Devastation is ilyen.
Igazából az alap pályákkal nagy gond nem volt játszhatóság szempontjából. (szerintem).
Mindenképpen előrelépésnek mondanám a gyomorforgató, agyatlan BF1-es pályadizájnok után.

És akkor milyen konkrét pályákról tudunk?
-Al Sundan, amivel szenvednek már mióta... Ez azért nagyon más stílus, mint a Marita. Ettől függetlenül látva a gameplayeket, a pályát és ezek mellett ismerve félkegyelmű játékostársainkat én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz jó pálya
- 2dv 5v5-ös pálya. Erre inkább nem is mondok semmit :DDD Vicc.
-Operation Underground (=Metro) :))

#KeepFightingMichael

(#18071) lofagi


lofagi
Topikgazda

Amúgy tök jó,hogy ennyire le van fikázva a pálya, de amikor a Metro-t nyomta mindenki a lineáris mivoltával az nem volt gond, járművek nélkül ugye? :D Meg a gránát spammel, a középen zajló csatával egyetemben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18072) Fitzgerald válasza lofagi (#18071) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az ilyen Metro/Locker/Fort De Vaux clusterfuck mapokon legalább van esély kitörni, flankelni. Persze ha béna a csapat akkor be lehet szorulni azokon is, de itt ahogy látom nem sok lehetőség van ilyesmire, ha beszorul a csapat. Rádásul az egyik pont rohadtközel van a brit HQ-hoz, ha azt foglalják már mehet is a rép.
De majd holnap tesztelem a mapot ha bejutok.

(#18073) bul07 válasza lofagi (#18071) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert ott volt mellette jő pár másik pálya, itt meg ...

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18074) prokxy válasza lofagi (#18071) üzenetére


prokxy
veterán

Több picsogás van ebben a topic-ban, mint a gyereknek az oviban, én már úgy jövök fel ide, hogy előtte a mikróban benyomtam 2:40-re a pattogatott kukoricának valót. :P :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#18075) kisza25 válasza guftabi96 (#18061) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Van új map és nem is szóltok :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18076) mobal válasza guftabi96 (#18070) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

;] Én élvezem ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18077) guftabi96 válasza bul07 (#18073) üzenetére


guftabi96
addikt

Na, ez itt a lényeg.
A Metro és a Locker is egy agyatlan fos 64 fővel (És biztos vagyok benne, hogy ahogy ezek is, úgy Marita is sokkal jobb lenne pl 32 fővel), de legalább volt mellette már az alapjátékban egy Golmud, Zavod (ami szerintem az egyik legjobb Battlefield pálya abból a szempontból, hogy kb bármilyen játékstílussal nagyon jól lehet érvényesülni), Lancang Dam.
De a többi, kevésbé járműorientált pályán is bőven megtalálta mindenki a számítását.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#18078) bul07 válasza guftabi96 (#18077) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a Metro pályát sokszor élveztem
Nem öltem egyet se de több száz élesztést csináltam egy kör alatt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18079) venom8888


venom8888
őstag

Azt mivel lehet beallitani,hiogy ha a talajra nezek, akkor ne rendezodjon, ne mozogjon a grafika rajta?

(#18080) venom8888


venom8888
őstag

meg van.

(#18081) Lendova válasza venom8888 (#18079) üzenetére


Lendova
őstag

Erősebb hardverrel. De részleteket nem tudok róla mondani, mert nem értek hozzá.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18082) venom8888


venom8888
őstag

Van fps ezej a palyan, nekem legalabbis, 100-150 kozott ingadozik.

(#18083) dkess válasza venom8888 (#18080) üzenetére


dkess
őstag

Ebben az esetben leírnád kérlek, hogy mi volt a megoldás? Már a problémafelvetés sem teljesen tiszta nekem, de a megoldásként leírt "meg van." alapján is szerintem aránylag keveseknek lesz ez a segítségére. Köszönöm.

(#18084) venom8888 válasza Lendova (#18081) üzenetére


venom8888
őstag

Dehogy erosebb hardverrel:) A settingsben kell beallitani,mar be is allitottam. Gondolod a VGA-m nem birja?:)

[ Szerkesztve ]

(#18085) venom8888 válasza dkess (#18083) üzenetére


venom8888
őstag

Nem tudtam meg oldani, allitgatok midnent a settings ben de nem jo. OLyan hogy ha lenezek a foldre a macskakoves utra pl, akkor akkor renderelodik be, mozog. Furi. Ugy nem zavar jatek kozben,mert kb semmit nem veszek eszre belole,de ha meg allok,es meg nezem a talajt,akkor lathato. Es ami erdekes, ha mindent Ultrara rakok akkor sem javul, es ha Low on van akkor sem.

[ Szerkesztve ]

(#18086) Lendova válasza venom8888 (#18084) üzenetére


Lendova
őstag

Célravezetőbb lenne felvenni videóra és egy szakmai topic-ban megkérdezni. Ez nem BF V specifikus.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18087) venom8888 válasza Lendova (#18086) üzenetére


venom8888
őstag

Melyik topik foglalkozhat ezzel?

(#18088) Lendova válasza venom8888 (#18087) üzenetére


Lendova
őstag

Ilyennel egyik sem. Viszont ott vannak HW guruk, akik valószínüleg tudnak erre pontos választ adni. Én pld. off-ban a milyen VGA-t vegyek topic-ban kérdezném meg.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18089) dkess válasza venom8888 (#18085) üzenetére


dkess
őstag

Ez baromi érdekes. Egy 1080Ti véleményem szerint nem kevés és nem is kellene előfordulnia - sőt igazából kb. semmin sem ami az ajánlott kategória felett van ...

dx11/12 -n ugyanaz a jelenség?

(#18090) venom8888


venom8888
őstag

Nem probaltam ki,de kifogom

(#18091) kisza25 válasza dkess (#18089) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A procija lehet kevés a kártyához

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18092) mobal válasza venom8888 (#18082) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem miután bekesselte magát beton a 144.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18093) venom8888 válasza dkess (#18089) üzenetére


venom8888
őstag

dx11 alatt is renderelodik a talajzat.

(#18094) dkess válasza kisza25 (#18091) üzenetére


dkess
őstag

Ebben nem vagyok biztos. Nekem is nagyságrendileg hasonló erősségű CPU/VGA van a gépben és szerintem olyan problémám (ha nem értem félre) nincsen, mint a kollégának.

@venom8888 - Egy olyan kérdésem lenne, hogy az alábbi két pont közül melyik illik az Általad jelzett problémára?

1.

Például mint amikor egy PNG képet fokozatosan tölt be (kevesebb részletből lesz fokozatosan egyre több) úgy néz ki a dolog és álló helyzetben is függetlenül a talaj textúrájának távolságától?

2.

Mozgás közben bizonyos fix távolságon belülre kerülő talaj textúrájára tölt be a távolságon kívül nem látszódó részleteket? Erre példa Youtube videó (a linken).

@mobal - "bekesselte" ?? Nomen est omen ... :)

(#18095) Termin8 válasza venom8888 (#18093) üzenetére


Termin8
tag

Az nVidia Control Panelben nem piszkáltad a beállításokat véletlenül? Az is okozhatja esetleg.

(#18096) venom8888 válasza Termin8 (#18095) üzenetére


venom8888
őstag

Beallitottam mar reg, azota nem piszkaltam meg.

(#18097) venom8888 válasza dkess (#18094) üzenetére


venom8888
őstag

nekem inkabb a 2 opcio all fent, de a videoban a srac nem allt meg, es nezte a talajt. EN ha megallok es nezem, rosz grafikaju,es ugy epl fel jobb grafikara elesebbre.

[ Szerkesztve ]

(#18098) Gainka


Gainka
őstag

Hali halljátok, vicc kategoria. Ki álltam én is a játék mellett de ez egy.... Nagyon szép, lövöldözhetsz is, de igazábol ennyi. Bármelyik fegyvert probálgatom minimum fél tár egy ember nekem, én az elsö ezred másodpercben meg halok, esélyme sincs menekülni stb, persze nem minden esetben. Marika egy alap mapnak elment volna, de igy utolag minek? Mi ebben az ujdonság, hogy a szivárvány minden szinével ellátott golyozáporban keresd ellenfeled kit elkezdesz sorozni addig kétszer hátba és háromszor oldalba lönek. Semmi köze a második világháboruhoz de a Battlefieldhez sem. Én nem csak rinyálok de most felmérgelt. Esetleg még azt meg osztanám veletek hogy én nem egyre jobb, hanem egyre bénább vagyok, fél éve még csipával is a mezöny tetéjén voltam, mostanra semmivel sem megy :D Nahh megyek játszok még egy kicsit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18099) dkess válasza Gainka (#18098) üzenetére


dkess
őstag

Hát vannak "érdekességek" a játékban - az biztos. Fél éve játszol és amennyiben jól látom összesen 116 óra (268 meccs) van benne összesen?

@venom8888 - Azaz, akkor inkább mindkettő jelenség fennáll, de az egyes pontban írtak zavarnak jobban. Azt mondanám, hogy akkor másold ide a játék összes grafikai beállítását (Basic és Advanced is) valamint az nVidia Control Panel -ről a 3D beállításokat. Esetleg a többi kollégával "megszakértjük" ...

[ Szerkesztve ]

(#18100) lofagi


lofagi
Topikgazda

Jó lenne ez a Marita pálya, csak egy a baj vele, hogy aki eddig küzdött azzal,hogy nem látta az ellenfeleket, az most jól megsz...ta. Szerintem ez a legrosszabb vizuális észlelhetőség szempontjából.

A füst pedig kimondottan vicc kategória lett ezen a pályán. Kb simán át lehet rajta látni, ugyanúgy meg van az ember körvonala. Szóval, fasza lett megint minden.

A balanceról már ne is beszéljünk a pályán. Az, hogy semmi flank lehetőség nincs, csak középen lehet elmenni, ahol a legszűkebb az egész, az vicc. Értem én,hogy van 3 út is középen, de simán le lehet fogni. 64 fős szerveren ez kicsi, ha 32 fős lenne akkor mehetne a flank, mert azért azt annyira nem hiszem,hogy le tudná fogni bármelyik csapat is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.