Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Locutus válasza Sayiid919 (#17749) üzenetére


Locutus
veterán

Nemtom te mivel játszottál megjelenéskor, de amivel én, abban nem volt mercury, panzerstorm, egy csomó jármű, meg fegyver, nem volt behívható cluster bomb, smoke bomb, sem RTX támogatás... nem beszélve a sok fegyverbalansz ügyről.
De ha arra számítottál, hogy abból a battlefieldből ami megjelent, mára egy super mario lesz, akkor elhiszem, hogy csalódtál. Én speciel végig élveztem a játékot eme hónapok alatt, minden hibája ellenére is, meg annak ellenére is, hogy én is akarnék még több mapot.
Sőt, itt egy csaló is, akivel összefutottam minap, Revolverrel osztotta a népet kezdőről:

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17752) Laraxior válasza protegum (#17750) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor honnan ismerős? Volt a BF5nek bétája? :F

ahh, oké megvan, a betan játszottam ezen a mapon.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17753) bul07 válasza Locutus (#17751) üzenetére


bul07
nagyúr

panzerstorm a +1 pálya ami megjelenésnél tudva levő volt(ha jól tudom), tehát az nem lehet igazán hú de új tartalomnak venni

Milyen csomó jármű, repülőnél ha jól emlékszek ugyan azon név alatt jött egy másfajta felszerelésű bombázó

Tank esetén 2db új ha igaz
2db behívható dolog jött be

RTX támogatás
Tényleg ez ki kell emelni mint hú de nagy újítás, és ugye ez nem érint mindenkit
El is fogyott az újdonság
Ja el ne felejtsük a BR módot hú az aztán nagy újítás a piacon lévő ezeregy változata mellet

És mennyi új pálya jött ami minden játékmódba játszható?

Aki végigélte a bf3 bf4 korszakot(BC2, BF1) nem ehhez van szokva, 9hónap telt el megjelenés óta, és ennyi tartalom van, röhej
BF4 esetén China Rising dec. 13, Second Assault feb. 18, és Naval Strike marc, 25 , Dragon's Teeth jul, 15
Ez alsó hangon is 12 új pálya és 4db régebbről hozott pálya
És ennek tükrébe nézzük meg a mostani plusz tartalmat

Nyugodtan ki lehet jelenteni hogy ez a játék el van hanyagolva.

Persze játszani lehet vele na de egy második világháborúból ezt kihozni, millió egy hadszíntér mellett
Lehetne sorolni, török, görög, olasz, Afrika, orosz, és Ázsia is ott van, japánokkal kínaiakkal, ausztrálokkal meg ki tudja még milyen nemzettekkel
És persze ezekhez ezer egy fegyver és repülők páncélosok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17754) zzola válasza bul07 (#17753) üzenetére


zzola
félisten

Ez igaz, de:
BF3 és BF4 esetében kifizettél Prémium néven egy egész játék árát, itt meg nem fizettél felárat=nincs új tartam.

(#17755) Locutus válasza bul07 (#17753) üzenetére


Locutus
veterán

Én nem súlyoztam ezeket a plusz tartalmakat, most hogy neked nem tetszenek, az egyéni probléma.
De a korábbi részekbe meg azon ment a sírás, hogy minden DLC-ért külön kellett fizetni, vagy premium passot, stb. Most meg megvetted 60 euróért egyszer, és nincs több befizetés. Ezzel arányos is a kapott tartalom, tetszik vagy sem :DDD

Már a '42 óta ez megy, hogy ha van rajtuk sapka azért sír mindenki szája, ha nincs akkor meg azért.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17756) bul07 válasza zzola (#17754) üzenetére


bul07
nagyúr

(#17755) Locutus

Csakhogy
Én a alap+prémiumért sose fizettem többet 17e Ft-ért megjelenés előtt , és ezért volt rendes tatalom

Na most ennél 60€ az alap, jó megjelenésnél 13500Ft-ért lehetett dobozosan ha jól emlékszek
És ezért mit kapunk? Lópikulát
Ha azt mondják hogy nincs prémium nincs tartalom akkor még oké, de nem ez volt kommunikálva

Az ami ehhez a játékhoz jött viccnek is rossz

Mi tetsszen rajta ha semmi nem jön :D

Ugráljak tapsikoljak örömömbe hogy ki tudtak sajtolni magukból pár pályát ami nem is minden módba játszható

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17757) Leon77 válasza protegum (#17744) üzenetére


Leon77
őstag

Szvsz rég ingyenessé kellett volna tenni a Firestormot és ott promótálni a Bf v-öt. Mert nincsen elég játékos. De az az érzésem, hogy elengedték a játék kezét.

Szánalmas ez a tartalom, nézd meg BF4-ben mennyi féle játékmód van. Még gun master is... Itt meg csak ideiglenes módok vannak, mert ugye kevés a játékos. Arról nem is beszélve, hogy orbitálisan sok a csaló (gondolom olcsó a wh+ aimbot cheat) és az égvilágon semmit sem tesznek. Reportolok én 100 kd-s embert akinek majdnem 100% a headshot aránya akármelyik fegyverrel, de semmi. Elszomorító, lehet visszatérek konzolra, ott legalább nincsen csaló és több játékos is van. De utálom ezt a helyzetet, mert a jéték amúgy tetszik...

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#17759) zzola válasza bul07 (#17756) üzenetére


zzola
félisten

Engedd el! Ez most bukta volt-nem csak neked.
Konklúzió: nem kell EA játékot venni Day1.

(#17761) zzola válasza Sayiid919 (#17760) üzenetére


zzola
félisten

AZ még a hülyének is megéri! ;]

(#17762) Laraxior


Laraxior
titán

A tanknak a lövege miért mozog olyan furán? A többi BFben nem igazán ilyen volt... :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17763) zzola válasza Laraxior (#17762) üzenetére


zzola
félisten

Only in Battlefield V!
Miért?
Merezilyen!

;]

(#17764) bul07 válasza zzola (#17759) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem is vettem most se :), már az elején lehetett érezni hogy gond van

2018-12-03 kaptam kézhez a cuccot [link]
11500Ft volt fém dobozzal amit elpasszoltam gyűjtőnek, így nekem a játék 10500Ft-ba fájt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17765) Laraxior válasza bul07 (#17764) üzenetére


Laraxior
titán

Nah, én meg megvettem 7EUR-ért a steel boxot :DDD :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17766) bul07 válasza Laraxior (#17765) üzenetére


bul07
nagyúr

Én mindent adtam fém dobozt meg a sima műanyagot a DVD-kel együtt, ami a képen van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17767) zzola válasza Laraxior (#17765) üzenetére


zzola
félisten

Részvétem!
Mit csinálsz vele?

[ Szerkesztve ]

(#17768) bul07 válasza zzola (#17767) üzenetére


bul07
nagyúr

Miért aki üres üdítős dobozokat gyűjt az mit csinál vele :)
Vagy sörös dobozt, vagy rendszámokat, vagy ..., vagy ..., vagy ...

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17769) zzola válasza bul07 (#17768) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudom, ezt tőlük kellene megkérdezni... :DDD

(#17770) Laraxior válasza zzola (#17767) üzenetére


Laraxior
titán

Megy a többi közé... ha már mind megvan :B
Azért a többibe jópár ezer órát beleöltem... de úgyfest kell másik hobbit keresni, mert ez már nagyon nem az ami volt...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17771) zzola válasza Laraxior (#17770) üzenetére


zzola
félisten

Ez már nem az!
Ki kell menni a szabadba vagy konditerembe, annak több értelme van!

(#17772) Leon77


Leon77
őstag

Komolyan nincsen kör csaló nélkül. Nézzétek ezt a ritka béna faszt aki wh-val is csak ilyen statot képes elérni. Ha valaki kételkedne, itt meg is nézheti, különösen a vége a vicces, amikor a bunkeren keresztül nézi az ellenfelet

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#17773) #59063552 válasza dkess (#17736) üzenetére


#59063552
törölt tag

"Az a monitor 60 Hz -en megy. "

Nem, ez a monitor 75Hz-n megy. Szóval miért csak 60Hz-n megy a BFV?

(#17774) Locutus válasza Sayiid919 (#17758) üzenetére


Locutus
veterán

"Ettől függetlenül a játék árának semmi köze ahoz hogy jön-e tartalom vagy sem."

Mesélj még :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17775) protegum válasza #59063552 (#17773) üzenetére


protegum
aktív tag

A tick rate 60 Hz, ami a kliens és server közti "kapcsolat sebessége".

(#17777) dkess válasza #59063552 (#17773) üzenetére


dkess
őstag

Az idézőjeles állítás igaz volt. A kérdés, hogy ennek mi az oka? A monitor -od menüjében megvan a menüpont, ahol megnézheted, hogy éppen hány Hz -en megy?

A BfV -ben a 'More/Video/Basic' menüben a 'Fullscreen resolution' opciónál mi található? Nem véletlenül '1920*1080 60 Hz' ? Amennyiben igen, akkor az érték melletti jobb nyíl és amennyiben '1920*1080 75 Hz' -re vált, akkor megérkeztünk.

A 75 Hz -et a monitorod teljesen hivatalosan is támogatja ezen a felbontáson?

(#17778) dkess válasza protegum (#17775) üzenetére


dkess
őstag

Nem. A tick rate azt jelenti, hogy a szerver másodpercenként ennyiszer frissíti a folyamatokat az oldalán. A kliens és server közti "kapcsolat sebessége" (vagy akár a pinget is ideérthetjük) az teljesen más dolog és ettől természetesen el is tér.

(#17779) dkess válasza Sayiid919 (#17776) üzenetére


dkess
őstag

Az 'Advanced/Framerate limiter' (amit "fps cap" -nak hívsz) még véletlenül se bántsa. Ez nincs kapcsolatban a problémájával. (Zárójelben: itt a 'Monitor refresh rate' nem különösebben ajánlott gyakorlatilag semmilyen forgatókönyv esetén ...)

(#17780) protegum válasza dkess (#17778) üzenetére


protegum
aktív tag

Tudom mi a tick rate, azért raktam idézőjelbe a sebességet. Így egyszerűbb volt mintha a pontos terminus technikus-t használtam volna. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17782) dkess válasza Sayiid919 (#17781) üzenetére


dkess
őstag

Nem, sajnos nincs köze. Mint ahogyan, ha pl. letiltom az ingame VOIP -ot, akkor annak sincs köze.

A 'Framerate limiter' az egészen pontosan az aminek hangzik. Leegyszerűsítve egy algoritmus próbálja úgy alakítani a frame time -okat, hogy "pont" a beállított FPS limitnyi képkockát állítson elő a HW/SW másodpercenként illetve többé-kevésbé a folyamatosság érzete ne csorbuljon. Az FPS egy átlagszám - pont ez adja a nehézségét egyik oldalról.

Az FPS limitet pl. 60 -ra állítva az FPS nem fog 60 fölé menni (technikai okok miatt dehogynem, de ezzel tényleg ne bonyolítsuk), de ez független a monitor frissítési frekijétől. Pl. 144 Hz -en üzemelő monitor esetén is lehet 60 fps limit (másik példa - 60 Hz -es monitor esetén is előfordulhat, hogy valakinek mondjuk éppen 47 fps -e van éppen). Gsync/Freesync esetén a 'Monitor refresh' -nek pont nincs túl sok értelme, mert ezen funkciók használata esetén a monitor "alkalmazkodik" a képkockák előállításának üteméhez (maximum, mint a "maximum támogatott refresh rate" -képnt lehet értelmezni). Egy szó mint 100 - bármire állítom a FPS limitet az nem fogja befolyásolni azt, hogy a monitor milyen Hz -en megy (gsync/freesync esetén amennyiben kisebb, mint a max monitor refresh rate, akkor annyit mondhatunk, hogy a fölé nem megy, de ennyi).

Az általam írt beállítás van hatással erre - illetve a driverben támogatott adott felbontáshoz tartozó frissítési frekvenciák lehetnek még érdekesek (BfV csak a hivatalosan támogatott módokat listázza a menüben).

A "hivatalos" kérdéskörhöz. A gyártók az egyes monitortípusokhoz meghatározzák, hogy milyen felbontás/frissítési frekvencia kombinációkat támogatnak. A monitor drivere ezt tudja és alapból csak ezeket listázza, mint beállítható lehetőség. Persze lehet lehetőség arra, hogy ettől eltérjünk, de akkor a hibátlan működés nem garantált. Ez kicsit olyan, mint a CPU -knál, ahol a hivatalosan közzétett max működési frekvencia fölött is lehet hajtani a CPU -t. Ezt hívjuk tuning -nak.

(#17783) omfgk válasza bul07 (#17653) üzenetére


omfgk
addikt

egyedül a játékmód volt megadva

Ne legyen megadva

Csak a Filter by name-hez írd be ,hogy : grand

Ennyi.
Hidd el ,hogy így háromszor annyi szervert fogsz találni.
Ott lehet mazsolázni.
A slotnál pedig a teli szerver meg a közel teli kell.


[ Szerkesztve ]

(#17784) #59063552 válasza dkess (#17777) üzenetére


#59063552
törölt tag

Baszki, FHD 60Hz volt es nem FHD 75Hz

(#17785) zseko válasza Astroboy (#17739) üzenetére


zseko
veterán

Éreztem én, hogy kimaradt egy betű :DDD

Már ezt nem értem: "kis zöld nyíl a pont felett", de gondolom játszva érthetőbb. Mivel már kinőttem a 'játszós korból', kevesebbet játszom mint régen (multit pedig mint mondtam gyakorlatilag abszolúte nem), okozna pár nehéz percet már azt észrevenni, hogy üzentek valamit, a franc se figyeli a kiirkálásokat játék közben (tapasztalat) :DDD
Pár kisebb dologgal azért tisztában vagyok (pl. ne cseszd szét a csapatod játékát :P), így nem véletlenül választottam a medicet (pedig a snipert imádom), ez legalább valamennyire hasznos... megkerestem a leadert, az után szaladgáltam, és tápoltam + élesztettem (+ még aki közel volt). Ez is valami.

#17743 Ezt tudom, bár az angol tudásom ehhez beszédben lehet lassú :)

Más, kissé érdekes, hogy úgy néz ki, jelenleg nem tudom rávenni arra, hogy ne fix 60fps-en fusson a játék :F kíváncsi lettem volna 'mennyire fussa ki magát' a konfigomon.

Legutóbb mikor teszteltem az 1300X procimon (ami ugye az ajánlott...), egy kalap trágya volt, 80-90 fps mellett is úgy akadt 1080p-ben, hogy nem lehetett játszani single-ben sem. A 4k-n minden maxra húzva kicsit segített rajta, akkor egy-két órát el tudtam játszani ~40-45fps-el.

HR24.hu

(#17786) dkess válasza #59063552 (#17784) üzenetére


dkess
őstag

Szívesen.

@zseko

Menüben e kettő dolgot állítsd be:

VSYNC - OFF
Framerate limiter=200

(#17787) prokxy


prokxy
veterán

Mennyi új hozzászólás volt így mára, azt hittem, h történt már vmi izgi, de sajna nem. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17788) Astroboy válasza zseko (#17785) üzenetére


Astroboy
őstag

Erre gondoltam:

Amikor a squadod leadere (itt a képen pl. SenranKaguraV nevű figura kis csillaggal a neve mellett) parancsot ad, a támadandó pontot kis zöld nyilak jelzik mint a képen is az E-t. Csak akkor lesz ilyen nagy az ikon, mikor az adott pont úgymond "húzójába" lépsz, míg nem értél oda addig fent középen a többi zászló közt találod, ugyanúgy zöld nyilakkal körülvéve mint a képen, csak kicsibe. Jelöltem, hogy amúgy hol lenne a helye -ha épp nem a húzóba készült volna a kép ugyebár.

Jól tetted, hogy mediccel segítetted a squadod, az egyik leghasznosabb kaszt csak sajnos sokan gyűlölik a meggymag-köpködő fegyverzete miatt. Ha azt látod, hogy értelmes squadba kerültél (pl. nem 4 sniperből áll/együtt mozog parancsra stb.) akkor verd a segged a földhöz mert tényleg ritka. Ha nem így van, menj át másikba azonnal, kár a játékidőt pazarolni setétekre, padlásokon fekvő sniperekkel nem lehet pontokat bevenni.

Egyelőre pörgesd a medic kasztot, maradj a squadoddal folyamatosan. Ne menj legelöl, mert sokra nem fognak veled menni golyóval a fejedben. Úton átkeléskor adj a társaidnak fedezőtüzet hátulról, élesztést füst nélkül pedig csak akkor, ha tuti nincs a közelben/nem figyeli az ellen a haldoklót.

Ja amúgy mi ha együtt játszunk magyarul káromkodunk discordon nem angolul, a VOIP asszem nálam ki is van kapcsolva mert ritkán nyomom random emberkékkel + néha qvára idegesítőek. :DDD
Nem azt mondom, hogy hülyeség, mert ha bekapcsolva hagyod hallhatod a squadod kommunikációját(ha van), plusz te is tudsz szólni ha pl. egy Tiger bújik a kerti sufniban. Szóval hasznos LEHET annak, aki máshogy nem tud beszélni a társaival, vagy olyan is van a squadoban akit csak így tudsz elérni... ;)

(#17789) lofagi


lofagi
Topikgazda

Na ez a komoly! Remélem azért ilyen nem sűrűn fordul elő, épp elég idegesítő az,hogy csak sapkákat meg fegyvereket látunk, de ez már azért tényleg durva.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#17790) prokxy válasza lofagi (#17789) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt a predátor mód megismerése után ASAP kellene javítani.
Héten kapunk új patch-et, mapot elvileg, remélem a notes-ban a javítás benne lesz. Ez így qrvagáz.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17791) zzola válasza lofagi (#17789) üzenetére


zzola
félisten

Pedig le. Én már le is töröltem a g*cibe ezt a fost!

(#17792) prokxy válasza zzola (#17791) üzenetére


prokxy
veterán

Azért nem ennyire tragikus a helyzet.
Elég jókat lehet vele közösen játszani, vannak meg lesznek is mindig hülyeségek, ha COD-oznék, akkor onnan látnám ezt a sok bullshit-et tuti. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17794) zzola válasza prokxy (#17792) üzenetére


zzola
félisten

A COD-ban épp nincsen ilyen. :N

(#17796) prokxy válasza zzola (#17794) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyen lehet nincs, de van más. zavaró bug, mint minden játékban. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17797) Locutus válasza lofagi (#17789) üzenetére


Locutus
veterán

Mit is kell nézni itt?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17798) dkess válasza Locutus (#17797) üzenetére


dkess
őstag

Mit is kell nézni? Nos, pont az az érdekes, amit nem látsz ... :)

A figurát közelről lövik. Körülnéz illetve körbejárja a témát miközben kapja az áldást és elhal. A killcam is a nagy semmit mutatja. Ez a "predator bug" -nak egy szélsőséges megnyilvánulása. Általában azért a sapkáját lehet látni az ellennek - legalábbis amikor már rád lő. Aztán miután meghaltál - haldoklás közben - fokozatosan egyenként megjelennek a testrészei, a feje, a karja, aztán a másik stb. stb. Amennyiben láttad a Predator filmeket, akkor nem kell sokat magyarázni ... :)

(#17799) Locutus válasza dkess (#17798) üzenetére


Locutus
veterán

Azt, hogy közelről, miből tudjuk?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17800) prokxy válasza Locutus (#17799) üzenetére


prokxy
veterán

Nem kell ehhez senkit lőni, csapattárs ugyanúgy láthatatlan lehet részben, mint az enemy.
Az, h most itt totál az, ez a gáz ebben a kis videóban, mert ez már egy újabb fejlemény, mutálódott a láthatatlanság. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.