Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) bul07 válasza urbi73 (#7346) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát persze hogy nem megy foglalni, pár gyalogos és vége is van, és gyalogosból van rengeteg

Egyszerűen olyan bugyuta ez a játék hogy fáj

Miért kényszerít hogy pálya kezdésnél leéledjek, majd futhatok a világ végéről
Mennyivel jobb lenne már kezdésnél a squad társra éledni hátha eltudott hozni valami járművet
Na meg esélyem sincs állítgatni kicsit a fegyvereket mert pályánként más lehet a jó

De az is hogy ugyanazzal a csapattal nem lehet egymás után több keresztül együtt lenni, meg állandóan kilépni menübe hogy be lehessen lépni a következő körbe
És persze van hogy 3-4 körön keresztül ugyan arra a pályára dob vissza, hát nagyon élvezetes
20feletti a rangom de van olyan pálya hogy párszor voltam rajta

És nem tudom hogy egyeseknek hogy tud a fegyvere nyíl egyenesen lőni
Távcsöves puskával egy lövéssel öl olyan messziről hogy távcsöves puskából is alig látni, de ő egy lövésből leszed úgy hogy nem voltam megsebezve

Drónnal mennyire kel közel menni járműhöz hogy a EMP rá lehessen lőni?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7352) FattyDove válasza bul07 (#7351) üzenetére


FattyDove
őstag

"Mennyivel jobb lenne már kezdésnél a squad társra éledni hátha eltudott hozni valami járművet"

Lehet squadra éledni már a legelején is.

(#7353) Xaels válasza bul07 (#7351) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem futkosok, inkább nyomok egy redeployt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7354) Sz. Géza válasza FattyDove (#7352) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Lehet, ha az nem tele járműben ül.

(#7355) oriic válasza bul07 (#7351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Miért kényszerít hogy pálya kezdésnél leéledjek, majd futhatok a világ végéről"

Nem kényszerít, spawnolhatsz squad társra, vagy megvárod, míg első pontot elfoglalják.

"Na meg esélyem sincs állítgatni kicsit a fegyvereket mert pályánként más lehet a jó"

Redeploy-nál vagy születés előtt mindent állíthatsz a fegyveren.

"De az is hogy ugyanazzal a csapattal nem lehet egymás után több keresztül együtt lenni, meg állandóan kilépni menübe hogy be lehessen lépni a következő körbe"

Ez bugos, mert sokszor volt, hogy ugyanazzal a bandával mentem tovább. A ribbonos képernyő után ha nem nyomok semmit, akkor betesz egy következő pályára némi visszaszámolás után. De időnként ez nem történik meg és manuálisan kell rábökni keresésre. (ekkor nyilván új bandával megyünk)

"Drónnal mennyire kel közel menni járműhöz hogy a EMP rá lehessen lőni?"

Két méter kb.

Live-Die-Respawn

(#7356) voodoo98


voodoo98
addikt

Ez a "squad-ot nem lehet váltani", ez kiba idegesítő! Nagyon sokszor egyedül vagyok.
(1942 portal)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#7357) gabor7th válasza oriic (#7340) üzenetére


gabor7th
addikt

Igen, rögtön ki tud az ember váltani egy menekülési reakciót...

Kapsz plusz egy feliratkozót a személyemben.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7358) nortsen válasza oriic (#7355) üzenetére


nortsen
aktív tag

"Miért kényszerít hogy pálya kezdésnél leéledjek, majd futhatok a világ végéről"
Nem kényszerít, spawnolhatsz squad társra, vagy megvárod, míg első pontot elfoglalják.

Na és hogyan? Én nem tudom kikerülnmi az első automatikus spawnolást (2042 conquest módban). A társra nem problem, de az, hogy egyáltalán ne szülessek meg, olyan tudtommal nincs.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#7359) sixpak válasza gabor7th (#7357) üzenetére


sixpak
nagyúr

A hackelés?....a szemem nem rebben tőle, kicsit rossz a kép, aztán annyi. :D
A rakéták anélkül is betalálnak, hiába repülök 3mm-el a föld felett, eddigi részeknél lehetett azért a fák alatt repülni, ha valaki ügyesebb volt, most ez nincs, pedig a helik azonnal robbannak, ha csak hozzákoccantod valaminek, mégsincs ez a lehetőség, retek egy banda lett a Dice-ból is, az EA meg eddig is az volt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7360) gabor7th válasza oriic (#7340) üzenetére


gabor7th
addikt

Amúgy nekem is volt tegnap valaki aki elég extrémen reagált a hackelésre... és egy igazi "This is Battlefield" pillanat lett belőle

https://www.youtube.com/watch?v=gMpMTA0sqq8

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7361) gabor7th válasza sixpak (#7359) üzenetére


gabor7th
addikt

Én azt tudom mondani, hogy két napja fedeztem fel, hogy lehet hackelni és szorgalmasan neki is láttam és az a különbség, hogy a helik nem tudják egy darabig pl. használni a rakéta elhárító rendszerüket ( vagy van rá esély, hogy másik rendszerük nem működik majd ) és így egy találatot be tud vinni legalább az ember, de azért még mindig két ember kell, hogy lőjön a helire. Sajna éppenséggel azt tapasztaltam, hogy elég nehéz ebben a részben is kilőni őket egy vállról indítható cuccal, a hack ad egy pici előnyt, de egy profi pilóta megoldja így is.

Meg gondolom, ez most még sokaknak új, majd adaptálódnak és tudják majd, hogy rögtön el kell húzni a környékről, mert pár másodperc és jön a rakéta. Most még itt amit eggyel föntebb is beraktam mutatja, hogy egyesek kicsit furán reagálnak a hackelésre.

Itt pedig egy hackelés összeállítás:
https://www.youtube.com/watch?v=_GxhPL4uLCE

Látszik, hogy a helik nem tudják az elhárító rendszerüket bevetni hackelés közben. A vadászgépeknél viszont többször láttam, hogy igen... lehet százalékos esélye van, hogy milyen rendszer kapcsol ki.

Itt meg hackelés nélküli heli vadászat... monjduk csak a sikeresek... ami mondjuk öt-ből egy, mert látszik, hogy sok tapasztalt játékos játszik.

https://www.youtube.com/watch?v=9VFq-8V-JBI

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7362) Sz. Géza válasza sixpak (#7359) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ez valóban gáz, hogy tenném le javítani és ahogyan hozzáér egy fűszálhoz a földön, már fel is robban.
Egyetlen egyszer sikerült letenni a deadzone-ban a helit, elkezdtem javítani, erre a görény gunner nem elvitte a gépet és hagyott ott maghalni?! :)

(#7363) gabor7th válasza Sz. Géza (#7362) üzenetére


gabor7th
addikt

A hibákat hol kell jelenteni amúgy? Párat én is írnék nekik.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7364) KillBorn


KillBorn
senior tag

[kép] Ez mennyire megbízható hely? Volt már ~12800 körül is, nagyon csábító volt, de még megvárom a decemberi peccseket.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#7365) FattyDove válasza KillBorn (#7364) üzenetére


FattyDove
őstag

A gamivo teljesen. De a GMG-en 17k a GOLD, ha amcsi VPN-t használsz.

(#7366) sixpak válasza gabor7th (#7361) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, tudom hogyan működik, noha nem próbáltam, vannak dolgok melyekhez soha nem nyúlok, ilyen pl. egy bármilyen sniper vagy akármilyen scope-os fegyver, azokat undinak tartom, ezért nem is használom. :D
Karakterek közül is kettőt használtam eddig a 8-10-ből (nem is tudom mennyi van) a néger faszit, majd amikor meglett a Dél Koreai csaj, azóta azt...nem mintha sokat mennék gyalog.
Nekem pont az a tapasztalatom, hogy nincs súlyuk a járműveknek, 10 fajta eszköz van a levadászásukra, 128 emberből, ha csak 30-nál van vállról indítható, akkor már nagy bajban vagyok. :D
2 lövés elég a kismadárnak, de sokszor 1 is sajnos, 100% damage, instant death, mindenféle hackelés nélkül.
Úgy tűnik, hogy mindenki másért sír, aki helizik, az az miatt, mert kilövik alóla, aki gyalog, az meg lelőhetetlennek tartja őket.
Szerintem ebben nagy szerepe van a játék gyalázatos szerveroldali állapotának is, mert néha tök jól működik minden, néha meg mintha sebzés sem lenne.

Géza: így van és látod mégsem lehet kijátszani a bemérést.
3-4-ből ismerős a szituáció, itt még nem futottam bele, mondjuk én nagyrészt kismadárral megyek, az nem annyira kapós. :D
Tankot már vitték el mellőlem.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7367) prokxy válasza kopidoo (#7261) üzenetére


prokxy
veterán

Megnéztem, nem vettem észre a külsőn kívül különbséget.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7368) prokxy válasza fornettisuti (#7271) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, viszont a gunner 30-as lövedékéből bazi sok kell egy enemybe, szinte túl is melegszik. Belegondolok, hogy a kis M5C bolte-nek is ilyen a fegyója és iszonyat mit sebez még most is.

omfgk-val egyetértek, nagyon üresek a mapok, kvázi ki vagy téve mindennek, ha kimerészkedsz a pontról. Csak a nagy gépek golyóállóak, simán kiszednek belőle 2 pont között. Gyalog meg, hagyjuk is.

Tegnap mentem 1-2 jobb kört tankkal, de a hímes tojás ehhez képest egy atombunker. 1 lövés máris lenullázva a lánctalp vagy a motor, 2-nél már szinte nem is érdemes küzdeni. :/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7369) gabor7th


gabor7th
addikt

Hát besz@rok... ma is a Hazard-on voltak olyan dolgok mint, hogy a kedves csapattárs, nem mozdult sehova, hanem végig csak sniperkedett, vagy én el tudtam volna hagyni a területet, de visszafordultam valakiért és golyó volt a jutalom érte, vagy, hogy dudálok, mondom, hogy száljon be a kocsiba, van 4 data driverünk ideje elhúzni, csak ott vár és meg se mozdul addig amig odaért az elleség és kinyirt mindjájunkat.

De a legidegesítőbb az volt hogy összejött egy elit csapat... kivéve egy embert. Mindenki spéci dolgokat vásárolt és a data scenner csak egy valakinél volt... az újoncnál... nem tudta mit kéne kezdeni vele... egy amúgy totál győzelemre ítélt játék totál katasztrofával végződött. Annyira felb@sz az ilyen...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7370) KillBorn válasza FattyDove (#7365) üzenetére


KillBorn
senior tag

Wow. Az nagyon jó lenne a season pass miatt. :R

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#7371) whiteman0524 válasza gabor7th (#7369) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

A témaindítóba nem lehetne összeírni nickneveket akiket fel lehetne venni havernak játszani? Hogy ne mindig random emberekkel kelljen együtt menni akik sokszor még nem értik a szabályokat.

Korábban volt ilyesmi asszem, aki önként jelentkezett az felkerült a listába.

(#7372) Fitzgerald válasza sixpak (#7326) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én nem tapasztaltam ilyesmit, hogy hozzányúltak volna hőkövető rakétához...sőt, volt hogy még a Little Bird-öt sem szedte le egyből, konrétan tegnap...
Gondolom akkor történik ilyen, amikor közvetlen azelőtt lövi ki a countermeasure-t, hogy eltalálná a rakéta, és elvisz valamennyit a sebzésből.
Nagyobb aircraft továbbra is két lövés után esik általában, bár nem tudom hogy működnek pontosan a dolgok (tehát lehet-e valamiféle armort tenni járművekre, stb.), én szinte kizárólag infantryként játszok...

(#7373) sixpak válasza Fitzgerald (#7372) üzenetére


sixpak
nagyúr

Most keltem fel a gép elől, 2 menetet toltam, 5x szedtek le az fxm micsodával egy lövéssel, eddig néha maradt 35 hp-m, mostanában nem.
Mindegy, mindjárt megvan az 1000 kill kismadárral. :D
Amúgy nincs armor a járművekre.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7374) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Sziasztok!

Valaki találkozott már ezzel a hibaüzenettel?

06-3o/9759I39

(#7375) gyuribácsi88 válasza gabor7th (#7369) üzenetére

Én is hetek óta olvasom a kommenteket hogy így szar a játék, úgy szar a játék, de érdekes módon a legfontosabb dolog senkit nem zavar, ezek szerint csak engem, meg ahogy látom téged. Ami nem lenne más, mint az hogy, szomorúan tapasztalom hogy a BF közösség szellemi szintje, a cod playerek szintje alá süllyedt, nem is csodálom hogy sokan örülnek annak hogy nincs scoreboard, mivel látszana hogy, nem hogy nem ölt meg senkit 40 perc alatt, de egy pontot se húzott be, vagy védett meg (CQ-ról beszélek most nem a hazard-ról).

Aki CQ-ban minimum nem húz be és nem véd meg pontot legalább 3x-3x, annak meccs végén egy nyamvadt XP-t sem adnék, ezzel kényszerítve őket hogy mozogjanak. A pálya szélén ül egy tankban, és meg se mozdul, csak onnan lövöldözik, ezt csinálja 30-40 percig, az ilyen boomer miért nem megy WOT-ot játszani? Másik kedvencem aki elviszi a helit, elrepül vele valameddig, aztán kiugrik a heli meg megy a levesbe. Ebben a játékban mindenki megtalálhatja azt ami neki a legjobban fekszik, de az hogy 64 playerből legalább 30 a seggét vakarja, mi meg szenvedünk hogy be tudjuk húzni a pontokat, ez vicc.

:DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7376) Olympos válasza KillBorn (#7364) üzenetére


Olympos
aktív tag

Ennél szerintem nincs megbízhatóbb és kb. 13 ezer HUF.

[ Szerkesztve ]

(#7377) Olympos válasza Fitzgerald (#7305) üzenetére


Olympos
aktív tag

Próbáld meg a BIOS-ban kényszerinteni, hogy az összes mag az általad beállított legstabilabb és legmagasabb órajelen működjön. Láttam róla egy videót, nem hittem el, de nekem tényleg segített: kb. átlagosan +10FPS és sokkal kevesebb FPS dropom van.

(#7378) sixpak válasza Találtgyerek (#7374) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mindenki...sokszor....EA&Dice minőség.
Én is megszámoltam, nekem 3 volt a héten.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7379) Olympos válasza Találtgyerek (#7374) üzenetére


Olympos
aktív tag

Nézd meg a Vezérlőpult/Felügyelei eszközök/Eseménynapló/Alkalmazások alatt, hátha van bővebb infó. (Esetleg egy konkrét fájlra mutat, amit lehet cserélni, stb..)

(#7380) Találtgyerek válasza sixpak (#7378) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm! Megnyugtató! :D Azt hittem, hogy a videokártya beállítása miatt csinálja.
Kicsit alul lett feszelve, de eddig minden játéknál hiba nélkül ment.
Ezek szerint itt sem ezzel lesz a gond. ;)

Olympos : Rendben, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#7381) johndoo1000 válasza gyuribácsi88 (#7375) üzenetére


johndoo1000
tag

Hali, ez így igaz, plusz, hogy senki le nem hajolna, hogy felélesszen főleg ha egy fontos pontot húzunk, háááát

(#7382) stickermajom válasza johndoo1000 (#7381) üzenetére


stickermajom
addikt

PS-en egész korrektek általában a társak. Élesztenek, gyógyítanak, dobják az ammot. Itt cserébe nagyon kevesen ülnek be gunnerkedni, inkább megy előre mindenki a darálóba.

(#7383) Hedon


Hedon
tag

Hali!

1060 3BG OC-vel próbáltam rá, de úgy érzem, ez nem fog ezen a vason futni normálisan bármilyen javítás után sem. Egyedül vagyok ilyen hülye?

(#7384) warcat válasza Hedon (#7383) üzenetére


warcat
veterán

4 GB-os videókártya is problémás lenne.

EA: It's in the crate!

(#7385) Hedon válasza warcat (#7384) üzenetére


Hedon
tag

Kösz az őszinteséget. Hát, akkor mínusz 60 Euro. Néztem előtte videókat ugyanilyen cuccal, azokban low-on elment, de akkora szakadások vannak nálam zoomolásnál, meg akadások bármikor, hogy csuhaj.

Valahogy olyan MOH Warfighter-szerűen érzem szarnak egyébként a játékot, és úgy sejtem, hogy túl rossz pozícióból várom a javítást. Érdekes, hogy bizonyos retro pályákon egész jól szalad, míg a modern vonal reménytelennek tűnik.

(#7386) Hedon válasza Hedon (#7385) üzenetére


Hedon
tag

Hehe, kérvényeztem egy visszatérítést. Talán mákom lesz.

(#7387) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nahát a 100 óra elég hamar belerotyogott, nem is emlékszem, hogy melyik játékot nem tudtam ennyire letenni legutóbb, de jó régen volt, az biztos. Várom a folytatást.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#7388) Pro!Petya válasza gyuribácsi88 (#7375) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nem tudsz mit csinálni ez van.
Én már telesírtam a topikot a játékról és a játékosokról is de meguntam.
Viszont ez már csak rosszabb lesz.
Teljesen elengedték a gyeplőt, szóval ebben a játékban már mindenki azt csinál amit akar és úgy ahogy akarja. Maga a mechanika nincs úgy állítva hogy ösztönözzön a játékmód betartására vagy követésére. Egy a lényeg hogy minnél nagyobb - szélesebb réteghez eljusson a játék és fizessenek érte. Ezért cserébe ha nem csinálsz semmi hasznosat a csapat érdekébe akkor is kapsz XP-t meg ilyen olyan "jutalmat" a szarakodásodért és még a scoreboard sem fogja megmutatni hogy mekkora semmirekellő haszontalan nulla lennél a a lista alján.
Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7389) fornettisuti válasza Pro!Petya (#7388) üzenetére


fornettisuti
veterán

Most mennyi XP-t ad egy pont behúzásért?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7390) Pro!Petya válasza fornettisuti (#7389) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az attól függ , ki van-e a jelölve a leader által, van e benne squad társ , és hogy öltél e védés/foglalás közben, na meg hogy az elejétől benne vagy e vagy csak később (foglalás közben érkeztél).
ca ilyen 250-450 pontokat szoktam látni magamnál.
(közben meg 15XP-t osztogat bizonyos időközönként foglalás közben.)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7391) regener válasza Dtomka (#7322) üzenetére


regener
veterán

Úgy tűnik siker, ma nem fagyott ki egyszer sem, igaz csak 4 meccset mentem de már 1 után el szokta kezdeni. :R

Eközben, ha még nem volt:

(#7392) kopidoo válasza Pro!Petya (#7388) üzenetére


kopidoo
senior tag

Engem olyan meccsre dobott be legutóbb, ami fél percen belül véget ért, viszont ott is kaptam "jutalmat": Grenade thrown: 1db :DDD
Ezek után kiváncsi vagyok miket lehet még jutalmazni...

(#7393) #50433536


#50433536
törölt tag

A PP-29-el már volt kb 70 killem, de mégsem fejlődik semmit, nem kapok új cuccokat hozzá. TDM meccseket toltam eddig. Mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

(#7394) lofagi


lofagi
Topikgazda

EZ nagyon szomorú hír. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7395) gabor7th válasza lofagi (#7394) üzenetére


gabor7th
addikt

Jó, azt hozzáteszem, hogy nekem egy új, erős vasam van talán csak azért... de a játék élvezhető és játszható állapodban van...

Vannak hibák persze, pl. nekem a legidegesítöbb, hogy a csapatkommunikációs menü van, hogy működik, van, hogy nem.

A BF4, ami legközelebb van hozzá a témában felsőbbrendű sok szempontból az igaz.

Ami engem illet viszont azt tudom mondani - és én már a legelső Battlefielddel is játszottam, a Medal of Honor és az első Call of Duty mellett - hogy élvezem a játékot. Persze nem tökéletes.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7396) gabor7th válasza kopidoo (#7392) üzenetére


gabor7th
addikt

Ez érdekes, tegnap volt nekem is először olyan, hogy nem tudott berakni egy éppen kezdődő meccsre, hanem egy már folyamatban levőbe rakott... vagyis csappan a játékosszám, vagy egyéb módjait is kezdik felfedezni az emberek.

Nekem is maradt még tán egy operátor amivel még egyszer se játszottam, vagy pl. a portal módot se próbáltam még ki... egyszerűen annyi minden van, hogy nincs rá idő.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7397) Pro!Petya válasza #50433536 (#7393) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Custom szervereken csak XP-t kapsz. Ott nem számít bele a fegyver és egyéb kiegészítő tier szintlépéshez a kill / assist.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7398) gery14 válasza sixpak (#7366) üzenetére


gery14
senior tag

Ugyan ez... bugos a rakéta jelez flert elnyomod menekülsz 6raksi a seggedben 2 elég is hogy dögölj. Milizek attackal berepulok a fák közé vagy barmi mögé szépen kikeruli a retkes rakéta és betalál 10%on lerakod ép hogy koccan doglesz.. mindenkinél fm szutyok van.. bemérnek rakétát kikerüpni nem lehet 10/2 sikerül gyenge szarok a járművek. A kicsivel jobb menekülni az tény. Tankal bemész foglalni 1mp alatt szétkapnak hiába lösz ki elsőre akit látsz. :D

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#7399) #50433536


#50433536
törölt tag

Észrevettétek, hogy amikor megölnek, már nem írja ki, hogy az ellen hány killnél tart? Már itt se láthatód hogy 600 kill? Vagy nem minden módban mutatja?

(#7400) oriic válasza #50433536 (#7399) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Normál módban eddig sem mutatta. Csak a nevét látod, a player cardot, a szintjét, meg azt, hogy milyen fegyver összeállítással tolja. (Plusz ugye az hogy mennyi HP-ja van)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.