Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) t.kristof válasza CptAdamica (#7135) üzenetére


t.kristof
senior tag

A portalban nekem a gun game tetszik legjobban :DD

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7152) CptAdamica válasza Sayiid919 (#7148) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mindenkinek ingyenesek lesznek a pályák, fegyverek, season pass-ban csak kozmetikai dolgok fognak érkezni.

#7149bul07
Ja, jobban értékelném, hogy bizonyos golyó után szétesne, aztán felőlem 3 perc után visszatölthet.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#7153) kopidoo válasza Fitzgerald (#7150) üzenetére


kopidoo
senior tag

Ezeket hogyan lehet megtalálni? Kipróbálnám.

#7139CptAdamica: az effektek nagyon jók!

(#7154) Fitzgerald válasza kopidoo (#7153) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Portalban a browse community experiences-nél tudsz keresni, alul a keresésnél állítsd a régiót EU-ra.
Pl. a Stodeh-nek fut egy "Infantry Only 4 Classes Best Maps (No armor, no vehicles, urban maps)" nevű szerója, azt hiszem azon voltam legutóbb.

(#7155) deadwing


deadwing
addikt

Tank tank tank és több jármű! Az kéne és még élvezném is. Nem értem, ez az elmebeteg gondolat kinek a fejéből pattant ki, hogy legyen fele annyi tank 2-szer annyi emberre mint pl BF3-4. Ezt tartom most a legsúlyosabb hibának. Ez egy BF elvileg. Hol vannak a Golmudos/Firestromos tankcsaták? Felbasz teljesen, mert nem értem a koncepciót... Múltkor játszottam 4 órát, 1 meccsen sem tudtam páncélost szerezni mert lehívni sem tudtam sosem. 0/2 mindig... rohangálj fedezék nélküli területeken, az de kurvajó. Köszbazmeg.
Az is fura, hogy az emberek többsége a többi hibára koncentrál, nem veszi ezt észre és nem nyomják az EA arcába. Ha ezen javítanának jóval játszhatóbb lenne a game és kb semmiből nem tartana megcsinálni. :(

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#7156) gabor7th válasza deadwing (#7155) üzenetére


gabor7th
addikt

Hát igen, kifogni egy tankot, vagy egy Wildcat-ot igen ritkaszámba megy...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7157) bul07 válasza CptAdamica (#7152) üzenetére


bul07
nagyúr

A 2009-es Modern Warfare 2-ben elég jó volt ez balancolva, nem is volt túl nehéz de nem is volt könnyű kilőni mögüle az embert

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7158) DiamondBack válasza oriic (#7108) üzenetére


DiamondBack
senior tag

És azt nem lehetne végre hogy bf2042 pályákon bf2042 operátorokkal és fegyverekkel lehessen tdm-ezni? :DDD

(#7159) AsakuraDave válasza CptAdamica (#7135) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Haladni a korral = egy bughalmaz 10x gagyibb geometriával, kidolgozatlan belső terek és hatalmas nyílt terep ahol egy fedezék sincs...OK
Ez az időjárás változás a legjobb dolog persze :'D Kár, hogy egy autós játék jobban csinálja khm.... Év végéig ha marad 100.000 játékos sokat mondtam... Portal-ba persze lehet sokan megmaradnak.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7160) AsakuraDave válasza AsakuraDave (#7159) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] 100fős vs 700fős developer team munkája ;] :P

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7162) CptAdamica válasza AsakuraDave (#7160) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mármint azt kéne látni a videóból, hogy ahhoz képest mekkora szar a BF? Mert nem látom.

Megyen!

(#7164) Fitzgerald válasza AsakuraDave (#7160) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha jól emlékszem ez a játék 3 éve jött early access-be bagóért, de akkorát zakózott pár héten belül, hogy egy idő után már egy szervernyi játékost is nehéz volt találni...aztán tetszhalott állapotban volt hosszú ideig, és idén kezdtek a lehetőségeikhez képest rákapcsolni kicsit a marketingre, illetve ahogy láttam eléggé átdolgozták a játékot.
De még ha jobb is bizonyos dolgokban mint a Battlefield, amennyiben nincs megfelelő számú játékos, halálra van ítélve...
Hallottam valamit, hogy free to play modellre válthatnak majd esetleg.
Valószínűleg ez az egyetlen lehetőségük ha meg akarnak maradni a piacon, és valamiféle komolyan vehető játékosbázist akarnak építeni.

[ Szerkesztve ]

(#7165) AsakuraDave válasza CptAdamica (#7162) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] Szerintem nagyon jól összefoglalja és jó érveket tesz fel ami ellen persze egy BF fanatikus csak fröcsögni tud.
"Squad based objective play" Mintha a Battlefield széria is erről akarna szólni, nem?
Most mivan a 2042-ben? "Only in Battlefield moments" azaz, nem működő hitreg, hoverboard ami feltapad a házak falára, 128vs128 káosz, semmi taktikai lehetőség főleg a pálya dizájn miatt meg a csillámpóni fiszifasza homokvihar meg tornádó effekt...
WW3 rengeteg fegyver, jármű és azokat elég komolyan tudod személyre szabni, kb escape from tarkov szintű a dolog meg egy kis COD de ebbe már a BF is belement főleg ezekkel a lifegő szirszarokkal amiket rátudsz aggatni arra a brutál 20db fegyóra ami van a játékba.
Nem azért linkeltem, hogy ehhez képest mennyire szar a battlefield 2042 csak azért kicsit elgondolkoztató, hogy egy 7x annyi man power-rel rendelkező developer team és szerintem min 10x budget-tel ennyire képes egy kis lengyel fejlesztő csapathoz mérten.

"kevesebb a detail" ???
Mi számít detail-nek? Az hogy a havas pályán van pár low poly gagyi pingvin meg a sivatagba kigyó? Vagy hogy a BF-ben a belső terek rém egyszerűek semmi kidolgozottság. Nyílt terepeken meg nincs sok geometria, hogy ha már ekkora térkép akkor lehessen fedezékből fedezékbe mozogva taktikusan játszani. Itt futsz a nagy nyílt terepen és reméled, hogy nem lőnek le mire oda érsz ahova épp futsz vag hogy te veszed észre az ellent elsőnek.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7166) AsakuraDave válasza Fitzgerald (#7164) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mivel mindenki inkább lenyeli a 60-100 eurós bughalmazt mint a BF,COD és nem nyitnak az ilyen indie játékok felé persze, hogy halálra van itélve lehet akármennyire jó. A fogyasztó a balfasz itt keményen. 3éves játék igen de itt veritek magatok, hogy a BF szebb mikor full lowon toljátok illetve a TAA miatt sokkal mosotabb a kép míg itt nincs TAA ha akarom és feltolok rá res scalet a tűéles képért és maxon is simán jól fut... Ha ilyen fejlesztők kapnák a zsét és elismerést akkor idővel simán túlszárnyalák ezeket a fos EA/DICE + Blizzard/COD fejlesztőket..
De ez olyan mint a mobil piac hogy csak az Iphone és havonta veszek újat 500.000-ért mert attól menő leszek..

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7167) RudY válasza AsakuraDave (#7166) üzenetére


RudY
addikt

Az ilyen fejlesztők miért nem kaptak még felkarolási ajánlatot tőkeerős kiadóktól...évek óta? Nincs iparági tapasztalatom, azért kérdezem.

(#7170) Aventador91


Aventador91
őstag

menjetek a topikjába megbeszélni a játékot. ez a battlefield topik

(#7171) Fitzgerald válasza AsakuraDave (#7166) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Ha ilyen fejlesztők kapnák a zsét és elismerést", akkor előbb utóbb ők is nagyra nőnének, és a döntéseiket utána már elsősorban üzleti alapon, a játékipar trendjeit figyelembe véve hoznák, és ennyi.
Te most komolyan azt gondolod, hogy a DICE nem tudna ennél jobb játékot készíteni?

A többi felsorolt ok-okozati összefüggést nem tudtam/akartam/próbáltam megfejteni.

(#7174) gery14


gery14
senior tag

Amikor a repülő Heliből ellövöd a másik repülő Helit ;]

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#7175) Sz. Géza válasza #16729600 (#7112) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

És olyankor mi történik ha nekem az összes weapon pod fel van oldva de beülök egy olyan driver mellé akinek csak az alap cuccai vannak?
Akkor csak azt tudom használni amit ő is?

(#7176) prokxy válasza Sz. Géza (#7175) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, az ő loadout-jával mész.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7177) #16729600 válasza Sz. Géza (#7175) üzenetére


#16729600
törölt tag

Gyere csatlakozz hozzám és megtudod, fullosak a tankjaim :) Amúgy jó lehetne párban nyomni, mert senki nem javit. Illetve tegnap egy valaki hegesztett egy kicsit, meg is lepődtem, mert ez volt a BF2042 es pályafutásom első ilyen mozzanata.

(#7178) stickermajom válasza #16729600 (#7177) üzenetére


stickermajom
addikt

Valami miatt az is ritka, hogy beüljön valaki gunnerkedni. Pedig a 3 fegyveres pozíció jó tudna lenni együtt. A spottert kicsit feleslegesnek érzem.

(#7179) mettek


mettek
addikt

Most patch után nekem sokkal jobban tetszik, végre használhatók az assault fegyók is.

Azonban ps5-ön új bug ütötte fel a fejét. Kör váltás után van amikor üresek a loadout és karakter mezők, nem lehet rajta változtatni, alap fegyverrel születek le másodlagos képesség nélkül.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7180) Frod válasza prokxy (#7105) üzenetére


Frod
addikt

Ezért.

Ugyanazért, amiért van pl. új Ghostbusters, Mandalorian és társai.
A 30/40+os réteg kiszolgálása (fan service) és nosztalgiájának pénzre váltása már jópár éve trend.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#7181) bandi0000 válasza mettek (#7179) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nalam ugyan ez volt, de csak series x-en játszva a series S változatot, de ez a patch elött is, minden körben létre kellett hoznom a loadout-ot

Xbox One: bandymnc

(#7182) mettek válasza bandi0000 (#7181) üzenetére


mettek
addikt

Na most annyi a finomsága hogy nem lehet. Hiába választok fegyvert, nem teszi be. Csak az alap fegyóval hajlandó leéledni. Ilyenkor kilép, új szeró. :)

Bár olyan mintha csak akkor csinálná amikor megpróbálok gyors járművet választani kör elején és nem sikerül. Gondolom egyszerre 20-30 játékos nyom rá az adott járműre és ekkor valami beakad neki.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7183) prokxy válasza mettek (#7179) üzenetére


prokxy
veterán

Mit változtattak rajtuk? Vagy csak nerf lett az SMG-ken és ugyanolyan ratyiek lettek, mint az AR-ek? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7184) CptAdamica válasza AsakuraDave (#7165) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egyszerű, ha neked a WW3 tetszik jobban, akkor az szíved joga, de nem értem, hogy miért erőlködsz itt görcsösen, hogy rátukmáld az itteni topik tagokra. Ez egy BF topik és engem momentán teljesen hidegen hagy, hogy Jóskapista videós szerint mekkora egy fasza játék a WW3.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#7185) @rglaaf válasza prokxy (#7183) üzenetére


@rglaaf
veterán

M5A3 az új meta fegyver ;)

PSN:BiZzare_0 ️

(#7186) stickermajom válasza mettek (#7179) üzenetére


stickermajom
addikt

Patch előtt is volt már ilyen, de a tegnapinak javítania kellett volna. :D

(#7187) CptAdamica válasza @rglaaf (#7185) üzenetére


CptAdamica
veterán

Fenéket, az AK is nagyon jó, az összes AR-t buffolták kb.

Megyen!

(#7188) AsakuraDave válasza CptAdamica (#7184) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem tukmálok itt semmit senkire, nagyon félre érted a lényeget...
Én csak azt mutattam be ezzel a játékkal, hogy egy modern kori squad based control pont foglalós multis játék amit egy 100 fős kis lengyel csapat fejlesztget 1/10 annyi budget-ből, nincs nagyon lemaradva egy AAAA BF címhez is mérve.
Hidd el én lennék a legboldogabb ember ha ez a BF rész jól sikerült volna, valszeg már kirugtak volna a meló helyemről mert annyira bekockultam volna :Đ Viszont én már a trailerek után megmondtam, hogy ez egy ilyen semmilyen játék lesz és csak rámennek az ingame mini tranzakciókra teljesen elkurvulnak és átmennek Activision-Blizzard színvonalba ami már a BFV idején is érezhető volt. Meg tök ügyesek amúgy a marketingesek EA-nál hogy ennyi embert rábírtak szedni, hogy egy jó fél évig teszteljék és reportolgassák nekik a hibákat. Más cég ezt fejlesztés alatt teszi meg és Ők fizetnek ezért embereknek nem pedig fordítva mint most. De persze én is ezt csinálnám ha a customerek nagy része még így is ráfanyalodik és kiad 60-100eurót előre is akár :K :B
Jelenleg olyan 48giga a játék, szerintem 90gigáig eljutunk a patchekkel mire tényleg élvezhető legyen nem csak elvakult fanatikusoknak is.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7189) FattyDove válasza CptAdamica (#7184) üzenetére


FattyDove
őstag

Add fel

(#7190) stickermajom válasza AsakuraDave (#7188) üzenetére


stickermajom
addikt

Te amúgy megvetted?

(#7191) bandi0000 válasza AsakuraDave (#7188) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Bármennyire is szeretnéd nem 1 kategória, plusz ne felejtsd el, hogy UE4 motor alatt fut, míg a BF saját fejlesztésű FrostByte-on

Nekem inkább valami COD copynak tűnik, plusz rombolhatóságot se látok benne, szóval köszönjük az ajánlást, maradunk ennél a BF-nél

Xbox One: bandymnc

(#7192) oriic válasza CptAdamica (#7187) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden 2. ember dobtáras AK-val futkározik. Tegnap kipróbáltam én is, kvázi 0 recoilja van szinte. Viszont én lázadok és maradok a jól bevált NTW-50 sniper mellett. ;]

Live-Die-Respawn

(#7193) prokxy válasza oriic (#7192) üzenetére


prokxy
veterán

No akkor ideje unlockolni a hozzá való cuccokat. :)
Este game hajnalig! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7194) Astroboy válasza bandi0000 (#7191) üzenetére


Astroboy
őstag

A BFV-el együtt jött 2018-ban, emlékszem a BF4-es bandánk azon része akiknek nem tetszett az új vonalas II. VH inkább ezzel a WW3-al próbálkoztak.
Aztán hamar mint visszatértek a 4-be...

CptAdamica: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7195) CptAdamica válasza FattyDove (#7189) üzenetére


CptAdamica
veterán


Viszontlátásra! ;]

#7192 oriic
Mennyire nerfelték az NTW-50-et? Most vajon kb hány golyó kell egy tankba?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#7196) urbi73 válasza prokxy (#7193) üzenetére


urbi73
senior tag

Én ma is kb 02-ig játszottam ,észre sem vettem mennyire telik az idő . Jó lesz ez .

-

(#7197) prokxy válasza oriic (#7192) üzenetére


prokxy
veterán

Az M5C továbbra is nagy szar sztem az MP9-hez képest még középtávra is... :/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7198) prokxy válasza prokxy (#7197) üzenetére


prokxy
veterán

Sajna szerkeszteni nem tudtam már: picit alakítva jobb lett, de még köze nincs egy jó AR-hez sztem. Lehet rosszak a kiegek nálam. Túl nagy a recoil továbbra is.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7199) FollowTheORI válasza prokxy (#7197) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

M5A3-at akartál gondolom írni... :P

Az M5C-vel semmi baj nincs... aka "Bolha" számomra... :D (tudom nem az a neve)

Egyébként szerintem annyira nem rossz az M5A3 se, csak meg kell tanulni, meg most picit azért jobb lett a peccs óta. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7200) prokxy válasza FollowTheORI (#7199) üzenetére


prokxy
veterán

Azaz, elnézést, igen M5A3, az M5C továbbra is a legjobb kis masina. :)

Amúgy most így megyek a fegyóval és egész tűrhető:
- Fusion holo
- Close combat
- LS1 laser light vagy Rattlesnake light grip
- Arcom tactical muzzle break

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.