Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-12 20:20:45

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) #16729600 válasza beers (#7898) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ha követed az itt 'ezerszer leirt gyógymódot, megmaradnak a bill beállitások.

(#7902) zebra_hun válasza #16729600 (#7901) üzenetére


zebra_hun
addikt

Sajnos csak vészmegoldás a gyalogosra. Aki járműre is egér analógot használ, az megszívta. Ezért tettem félre, nem a többi miatt, ahogy ezt meg is írtam. Ezt elrontották. A többi bug mind semmi ehhez képest.

(#7903) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Most mindenki kilép? :DDD

BREAKING: #Battlefield Executive Producer (Aleksander Grøndal) leaves DICE. Aleksander Grøndal replaced Patrick Bach in 2016 as Executive Producer of DICE shortly after #BF1 launch. He previously worked as Producer in #BF4 #BF3 #BFPlay4Free and #BFHeroes.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7904) lofagi válasza CptAdamica (#7884) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igazából ez nem mutatja,hogy a játék mennyire sikeres, sokkal inkább azt mutatja, hogy milyen jól sikerült a hype.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7905) omfgk válasza IntelKiller7 (#7903) üzenetére


omfgk
addikt

Kb igen.

In a new company email, EA is stepping up its efforts to stop people from leaving the company as a whole. They'll be "capturing feedback so that we can aggregate and determine if there are common issues we need to address across our most critical talents".

(#7906) CptAdamica válasza sixpak (#7891) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk tök jók ezek az adatok, kár, hogy mindegy BF már kipatch-elt állapotában került fel Steam-re. Megnéztem volna, hogy egy BF4 mit kapott volna frissen megjelenve, de tippre ugyan ezt. :D

Megyen!

(#7907) IntelKiller7 válasza omfgk (#7905) üzenetére


IntelKiller7
veterán

14 évig dolgozott a DICE-nál. Azért nem semmi. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7908) AsakuraDave válasza zebra_hun (#7900) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ti még hisztek a mikulásba meg a tojást tojó nyusziba? Vagy mi a tökömért vette meg bárki is a beta után a játékot? Főleg, hogy van lehetőség trialozni 10órácskára. Minimal kiadással szerintem elég könnyen el tudod dönteni, hogy kell-e ez neked. Nekem a trial fele bőőven elég volt de már az open beta is igazából, ott mondtam hogy ebből nem lesz előrendelés de vétel is csak miután kijött és sok-sok tesztet irományt láttam róla. Felesleges itt tényleg győzködni azon embereket akiknek EZ a valami bejön mint BF játék. (Nekem a Portal bejönne de mivel kb nem lehet ott fejlődni bennem van, hogy részben időpazarlás jáccccani)
Akinek nem tetszik, nyomjon egy negativ véleményt a játékra valamelyik valamit is érő review rendszerbe mint pl steam stb. Refund és egyebek. Ha meg már nem tudod akkor tanuló pénz és rakd félre mert azért biztos hogy egy fél-1 éven belül fog ez javulni de nincs értelme vergődni, idegeskedni rajta. És legalább a valós player base-t nem nyomod fel. Ha van 4milla eladott példány de csak 1 milla aktív játékos az sokat elárul, persze hatalmasat szakítanak rajta de legalább nem tudják verni magukat az aktív player base-ra amit lehet 1-2 befektető megkövetel amúgy az EA-tól, ergo ha neked nem tetszik de kifizetted akkor is le kell tenni, el kell fogadnod, hogy kidobtál pénzt, van ilyen de ez legyen a legnagyobb gondod!
Amin látod, hogy EA, Ubisoft SOHA nem veszünk meg előre ennyit kell megjegyezni. FC6 topikba is kaptam a savat, hogy miaz hogy szerintem ez fos lesz azt tessék a fórum kb élt day0 +3napot azt a senkit se érdekel a játék. Néha valaki beír hogy volt patch meg nem indul a játék és ennyi :DDD
Mondjuk ami még kicsit izgat, hogy akik ennyire oda vannak ezért a részért, angolul tudtok amúgy vagy bármi más idegen nyelvet, német esetleg?
[link] Durva mennyi fejlesztő céget vásároltak fel és tettek egyenlővé a földdel :( Monopolyum de legalább a játékaik is jó xarok egy ideje ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7909) AsakuraDave válasza CptAdamica (#7906) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem véletlen, illetve, az sem, hogy egy ideje EA play meg minden szirszar van Steam-en. Mivel az origin egy gány, hányadék, tipikus EA platform amit egy PC-s se használ szívesen tudják jól, hogy steam-en min 10x annyian vennék meg a címeiket ha cserébe nem a fos platformjukat kell használnod, ami csak részben igaz mert sajnos steam-en is kell origin... Cserébe drágább steamen a játék de ha minden igaz ebből az eladásból kevesebb pénz jut az EA-hoz mivel a steam jól megadóztat minden eladást. Kis indie talán ha 20%-ot megkap? :D EA biztos több de nem hiszem, hogy 100%.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7910) johndoo1000


johndoo1000
tag

Eddig nem volt mikrolagg, volt Directx hiba, most nincs DirectX hiba viszont lett helyette mikrolagggggggg, ami szinte játszhatatlanná tette nekem a játékot. Esetleg tapasztalt valaki ilyet ?

(#7911) pRoject2HUN


pRoject2HUN
őstag

2042 Rush és Hazard Zone-ra ha valakinek van kedve csatlakozzon hozzánk, PC ről játszunk és DC-n kommunikálunk.

¯\_(ツ)_/¯

(#7912) johndoo1000


johndoo1000
tag

Bocs, elkiabáltam, van DirectX hiba is :(((

(#7913) zebra_hun válasza AsakuraDave (#7908) üzenetére


zebra_hun
addikt

Jól tudtam mit veszek, nem is extrém összeget fizettem. Ki akartam próbálni, hogy tényleg olyan rossz e, mint ahogy leírják. Hát az :)

(#7914) Gigi01


Gigi01
őstag

Kontrollerrel ti először,lő,majd céloz,vagy fordítva lőttök?
Komolyan ott tartok a ps-el,hogy kibaszom a francba,inkább kiadom a vga-árát. :O

(#7915) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"64-player Conquest & Breakthrough are coming to Next-Gen consoles & PC for #Battlefield2042 soon, for a limited time."

Live-Die-Respawn

(#7916) whiteman0524 válasza Gigi01 (#7914) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Csak gyakorlás kérdése. Én először célzok és aztán lövök. Az elmúlt években sokat fejlődtem benne még úgy is hogy nem játszok túl sokat. Inkább csak alkalmanként. Vannak akik olyan szintre jutnak hogy bármikor lealázzák a PCseket egy kontrollerrel.

Régebben én is PCvel toltam de amikor pár éve elkezdtek irreálisan magasra felkúszni az alkatrész árak inkább beneveztem egy konzolra.

[ Szerkesztve ]

(#7917) oriic válasza Gigi01 (#7914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Célzok és lövök.

Live-Die-Respawn

(#7918) sixpak válasza oriic (#7915) üzenetére


sixpak
nagyúr

...for a limited time.
Tényleg úgy tűnik, hogy csak idióták hozzák a döntéseket.
Ahogy olvastam, az emberek nagy részének probléma a 128 fős káosz... erre mit csinálnak, megmutatják, hogy lehetne jó játék is, majd kiveszik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7919) whiteman0524 válasza oriic (#7915) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Miért a limited time? :O

[ Szerkesztve ]

(#7921) szacsa33


szacsa33
tag

Üdv.
Olvasom a hozzászólásokat,én is játszom a játékkal és eddig nagyjából a hit reget leszámítva
nem volt gondom,nálam jól fut,ami azért is érdekes mert eddig minden résszel az elején megszenvedtem az indulást de ez jól fut 80-100 fps nem droppol nem akad stb...
Viszont most az előbb rakta fel a frissítést és olyan jól sikerült hogy nem tudok fordulni az egérrel gyalogosként. :Y Kontrollerrel működik,a helit is irányítja az egér de a gyalogos nem fordul se jobbra sem balra.Valaki más is belefutott ebbe a hibába?

szacsa

(#7922) Találtgyerek válasza szacsa33 (#7921) üzenetére


Találtgyerek
addikt

[link]

06-3o/9759I39

(#7923) szacsa33 válasza Találtgyerek (#7922) üzenetére


szacsa33
tag

Köszi,ez kimaradt.Mindjárt rápróbálok.

szacsa

(#7924) KillBorn válasza Sayiid919 (#7920) üzenetére


KillBorn
senior tag

Így van. Még a mapokon is fognak emiatt igazítani. Megnéznék valami 48 vs 48 at is akár, hátha jobban bírja az infrastruktúra mint a 64 v 64-et, de mégsem a klasszik 32 v 32.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#7925) sixpak válasza Sayiid919 (#7920) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, lehet...mindegy, akkor sem értem az időszakos módokat, pláne egy BF-ben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7926) CptAdamica válasza oriic (#7915) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jön a 64 fős CQ és BT ➔ Brühü, köcsög DICE miért csak eddig?

Abszolút Toxic!

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#7927) N@idia válasza oriic (#7915) üzenetére


N@idia
őstag

Még szerencse, hogy ezzel promózták a nextgen konzolokat, hogy ott 128 player lesz, erre mit add isten? Kiveszik :F Nem tudom sírjak-e vagy nevessek ezen... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#7928) #50433536


#50433536
törölt tag

Van valami teljesítmény növelő beállítás, valami rajongói ötlet, cfg szerkesztés?

[ Szerkesztve ]

(#7930) #65537792


#65537792
törölt tag

Mi ez az új feature, hogy ha a Portal-ra nyomok kilép a játék? All out warfare-re meg machmaking errort dob.

(#7931) omfgk válasza CptAdamica (#7926) üzenetére


omfgk
addikt

Mondjuk ezzel az erővel minden létező hiba elnézhető. :))

Azért ez a koprodukció nem épen egy garázsból került ki ahol az a 2db fejlesztő másodállásban pénztárosként dolgozik a sarki közértben.

Ezek a hibák (például az ,hogy a 128 játékos nem működik) kijöttek volna a tényleges béta alkalmával. Mert volt ilyen korábban. Többszöri béta, jóval a megjelenés előtt.

Lehet bármelyik kiadót védeni, de akkor most ezzel el is jutottunk napjainkig. Ahol az a normális ,hogy a félkész játékot kiadják, aztán talán megkalapálják utána. Cyberpunk már nagyjából bugmentes de még mindig üres a város. Content nem került bele.

Anthem elkaszálva 3 hónappal a megjelenés után. Csak a pacsmagolás ment a háttérben.

----
Bizony kurvagáz az ,hogy most jönnek rá --- hoppá lehet ,hogy a 128 player egy kurva nagy (de üres) mapon nem biztos ,hogy működik.
De legalább az pozitívum ,hogy nyitottak a változásra. Ha senki nem sírt volna a reddit-en és mindannyian ültünk volna a forró vízben, akkor tuti ,hogy az EA-Dice páros magától is rájött volna ,hogy szar van a palacsintában. Ebben biztos vagyok. :))
Hiszen játszanak a saját játékkukkal. Vagyis régen játszottak. Volt szó már többször is arról ,hogy tesztelték a 40v40-et is.

Ki tudja ,hogy mi minden lett beáldozva a nagyobb player szám érdekében...

[ Szerkesztve ]

(#7932) CptAdamica válasza omfgk (#7931) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem tudom miről beszélsz, nem hiba, hogy csak 128 fő van AOW-ban.

Megyen!

(#7933) Sontir Fel válasza Találtgyerek (#7762) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Jogos, de azért neked is hálás vagyok.

Az véletlenül nem derült ki, hogy miért szaggat a játék továbbra is? Persze lehet, csak az én készülékemben van a hiba. Vettem még memóriát, már 32 gb 3600mhz cl16os cucc van bent, és az első játék darabos, aztán egy idő után megszűnik és nincs, gond de piszok kiábrándító a dolog :(

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#7934) #65537792 válasza #65537792 (#7930) üzenetére


#65537792
törölt tag

EA app volt szar. Help->app recovery->clear cache

(#7935) #50433536


#50433536
törölt tag

A Portalból kivették a TDM-et. Végre van egy félig használható szerver kereső, erre kiveszik a szűrésből a TDM módot.

Milyen logika alapján????????????????????????

Jah, hogy az a bajuk, hogy ők nem mennek a 128 fős pályákra, mert csak 1-1.5 milliós gépeken fut rendesen. Akkor rohadjanak meg az idióta döntéseikkel együtt.

Vissza lehet még kérni a pénzt?

(#7937) FattyDove válasza Sayiid919 (#7936) üzenetére


FattyDove
őstag

"128 játékost jelenleg ez az engine ebben a formában nem bír el."

Az engine simán elbírja. Semmi köze sincs az engine-nek a szerverekhez meg a userek gépéhez.

(#7938) #50433536


#50433536
törölt tag

OK, ez a játék egy FOSTALICSKA.

Mikor várható a telejsítmény javító patch?

Addig jegelve lesz ez a xar.

Gyerünk mindneki BF4!

[ Szerkesztve ]

(#7939) KillBorn válasza Sayiid919 (#7936) üzenetére


KillBorn
senior tag

A játékosszám kezelése teljesen szerver oldali és hálozati kód programozási dolog. A hitreg issue is az (volt). Szarul van megírva a netcode, mondjuk előszőr irtak (ők) 128 főre, valszeg csak felskálázták 64-ről. Javítható. A szerverek szintén fejleszthetőek. Engine-nek a client oldalon, user gépének max az adat küldés, meg a képernyőn aktuálisan megjelenő események szempontjából van jelentősége, a te géped csak a te adataidat küldi, mindent a szerver meg a netcode dolgoz fel, és küld tovább neked. Ha megmozdítod az egeret, már kb. az is a szervereken át megy.

Planetside 2: 9 éves múlt, több 100 fős csatákkal sincs gond, nem mondom, hogy sose volt, de nagyobbak a mapok, nagyobb a játékosszám is, azon a szerveren amin én játtszom jelenleg ~1100 játékos van.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#7940) CptAdamica válasza Sayiid919 (#7936) üzenetére


CptAdamica
veterán

Istenem, kérem mondd, hogy nem ádőrwörd Zolitól idéztél.

Megyen!

(#7941) Ellia


Ellia
addikt

Most sikerült játszanom a patch óta, teljesen kisimult a játék, nincsenek fps dropok, low-ról simán ment minden mediumra (holnap majd játszok a beállításokkal) sokkal jobb élmény így játszani.

(#7943) urbi73


urbi73
senior tag

128- fős játékot ha kiveszik ,akkor az olyan lesz ekkora pályán keresni az enemyt mint tűt a szénakazalban . Ez a játék tényleg azért készült hogy, hogy tudják bosszantani a játékosközönséget . :(( Nálam a mai nap DELETE ....Igaz hogy buktam 24-k -de elég volt ebből a 9-10 -éves gyerekeknek készült játékból. Ez így egy még bétának sem nevezhető xar fércmunka ami még a kiadás után is tele vannak hibákkal .

-

(#7944) #50433536


#50433536
törölt tag

UNINSTALL kész. Én nem kínlódok tovább ezzel a xarral.

(#7945) zebra_hun válasza #50433536 (#7944) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ejj de könnyedén feladod. ;) Jó lesz az, csak kell egy kis idő. Addig ott vannak a régebbi címek, azok működnek :))

(#7946) omfgk válasza urbi73 (#7943) üzenetére


omfgk
addikt

A pályát kevesebb játékos esetén szimplán csak megvágják.

Ahogy azt korábbi BF-ekben is csinálták. Más játékmódban kisebb pályarészlet.

Ebből még jól is kijöhetnek. Mert jó pár mapon vannak olyan kihalt részek amik tényleg csak azért vannak ott ,hogy mehessen a running simulator.

[ Szerkesztve ]

(#7947) prokxy válasza urbi73 (#7943) üzenetére


prokxy
veterán

Nem az van, hogy a 32 v 32-nél kisebb is lesz a map? Mert úgy volna logikus :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7950) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Úgy tűnik [link] a loadout bug is fixálva lesz a 3.1-es updateben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.