Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) urbi73 válasza Dave567 (#7563) üzenetére


urbi73
senior tag

Hát nem tudom , de nekem ez a teljesen felújított lakópark nem jön be . Azért ne vissza fele haladjunk már. Ez egy pénzlehúzás tetszik nem tetszik .Semmi nem indokolja ezt a gépigényt ,ezzel a grafikával ,meg az elaprózott jármű parkkal . Jogosan háborognak az emberek hogy ennyit kifizettek ezért a férc munkáért . Ezt már semmilyen javítás nem fogja helyre hozni , mert alapból egy xarul megtervezett game. Inkább a vietnámi témát csinálták volna meg teljesen újragondolva .

-

(#7602) urbi73 válasza oriic (#7588) üzenetére


urbi73
senior tag

Az apjafaxát nerfejle már ,mert aki tiszteségesen játszik sniperrel ,az tudja hogy 1 lövés kill az majdnem lehetettlen . Már tényleg teljesen játszhatatlanná teszik ezt a amúgy is gyenge fércmunka játékot. :((

-

(#7603) #50433536


#50433536
törölt tag

Nem olvastam végig a Twitteren a teljes hibalistat, ezért titeket kérdezlek. A scoreboard hiánya fel van véve a hibák közé, ki fogják javítani,lesz rendes eredmény tábla a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#7605) zebra_hun válasza urbi73 (#7601) üzenetére


zebra_hun
addikt

Bc2-nek van vietnám módja. Jó is, hangulata is van.

(#7606) whiteman0524 válasza #50433536 (#7603) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Nincs róla szó a patch notesban. Pár helyen (összesen 5) említik hogy kap majd egy két apróbb fixet, pl. hogy a beállított screen safe zone-hoz majd jobban igazodik de másról egyelőre nincs szó. Amúgy vicces is hogy "scoreboard"-ként hívatkoznak rá, benne van a nevében hogy elvileg valamilyen pontokat kéne mutatnia de jelenleg csak a csatlakozott játékosok nevei vannak ugye rajta ami röhejes :D

[ Szerkesztve ]

(#7607) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Amúgy az is idegesítő hogy pl. a revive bugot elvileg ugye már javították a múltkor. A gyakorlatban persze nem, mert éppen most jövök egy meccsből ahol kb. 5 Medic próbált felszedni egy tagot, sikertelenül...

(#7608) stickermajom válasza oriic (#7599) üzenetére


stickermajom
addikt

Háromszor szedtek ma ki a tankból egy körön belül c5drónnal, a végére azért tikkeltem már. :D

(#7609) CptAdamica válasza urbi73 (#7601) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mindjárt megsajnálom a játékosokat, akik ennyit fizettek érte.

#7603 astro12
Mivel a a scoreboard nem hiba, ezért nincs benne. Arról pletykáltak, hogy esetleg a kör végén térhet vissza.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#7610) urbi73 válasza zebra_hun (#7605) üzenetére


urbi73
senior tag

A portal kiegészítéssel nekem semmi bajom ,de ez egy szerintem behúzás egy old játékosrétegnek , akik anno tolták a bc2 -öt.

Ami meg megjelent az egyenlő a 0 -val . :((( . Hatalmas visszalépés , egy férc munka ,ami 10 éves gyerekeknek való élvezkedésre . És még akkor nem mondtam azt a sok chiter önbizalomhiányos 1 bites embert akik még tovább fokozzák a játékmenetet .Ennyi. Nyilván nekem sem fogtak fegyvert a fejemhez hogy vegyem meg ,de nagyon megbántam . :((

[ Szerkesztve ]

-

(#7611) bul07 válasza urbi73 (#7602) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát pedig engem egy lövés instant halállal ölnek meg a világ végéről, úgy hogy megsebezve se vagyok

Nem tudom hogy hogy csinálják de így van

Én meg sokszor mintha vaktölténnyel lődözném az ellent

Frissítéshez

Ha jól néztem a portal módot faragják nagyon

De miért?
Nem a rendes részével kellene hogy foglalkozzanak
Vagy a 2042 részét már el is engedték?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7612) urbi73 válasza bul07 (#7611) üzenetére


urbi73
senior tag

Tegnap már idegeségemben a bf3-mal nyomultam multiban ,és teljesen jó még a játékélmény + a hangulat hozza amit még kell . Csak az a baj hogy már nagyon kevesen játszanak vele.

A 2042 -vel már nem tudnak mit kezdeni technikailag , hatalmas a háborgás emiatt .

[ Szerkesztve ]

-

(#7613) stickermajom válasza urbi73 (#7612) üzenetére


stickermajom
addikt

Lehet más bejelentést olvastunk, de egy csomó javítás érkezik a játékba, nem a Portalt faragják csak.

(#7615) urbi73


urbi73
senior tag

Na mindegy most ezzel kel beérni ami van . Következő logikus pénzlehúzás a Dice részéről hogy kifaragják a Bf3- Bf4- Remastered változatot teljes árért . Már csak azért is mert " BF7 -az nem mostanában lesz erre a genre ilyen panaszáradat után .

-

(#7616) whiteman0524 válasza urbi73 (#7615) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

A 2042 portal után én nem sok értelmét látnám egy felújított BF3-nak vagy 4-nek. Inkábbegy BC3 akkor már, az már régen volt.

(#7617) t.kristof


t.kristof
senior tag

Kezdéskor amikor kiválasztják a játékosok hogy milyen járművel menjenek, miért nem lehet hozzá spawnolni? Csomó jármű 1 játékossal, vagy félig indul el, ritka amikor fullon van egy jármű.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7618) FattyDove válasza #16729600 (#7582) üzenetére


FattyDove
őstag

"Miért a NTW-50el nem kempelnek 419méterre a hegyen?"

Nem, mivel már 100 méterre is képtelenség ellőni vele.

(#7619) prokxy válasza stickermajom (#7608) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony, BT-ben nagyon népszerű, mert kb. csak egy irányból mehet a támadó sereg, jóval könnyebb kiszámítani a jármű érkezést. A T28-cal vagyok legközelebb a T1-es mastery-hez, de olyan nehezen jönnek a killek vele. Meg inkább M5C bolte, poénos, erős, gyors. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7620) bul07


bul07
nagyúr

Pár kérdésem lenne hátha tudjátok a választ

Hogy lehet a mesterlövész puskán állítani hogy hány méterre lőjön pontosan?
Hogy lehet az automata fegyvereket egy lövésre állítani?
Ezek az eddigi részekben alap dolgok voltak de most sehol nem találom

Drón a EMP hogy lehet rálőni a tankra?
Konkrétan 1m-re követtem [kép]de nem csinált semmit, nyomkodtam én mindent

Ha jól emlékszem írtátok hogy valahogy meg lehet akadályozni az automatikus leéledést
Na akkor ha itt vagyok [kép] mi a fenét kell megnyomni hogy ne éledjek le?

Squad
Az már megvan hogy hogy tudok squadot váltani
De hogy lehet új squadot csinálni és lezárni?
Hogy egyedül legyek a squadba
Elegem van az agyhalott csapatársakból
Épen drónozok erre rám éled és rólam lődözik össze vissza persze hogy egy helikopter vagy egy jármű megöl mindkettőnket
Na meg hogy beülne a helikopterbe lövésznek áá de hogy, de ha én átülök tuti beleéled a nyomi és két pillanat múlva már földhöz is vágja vagy lelöveti a helikoptert

Aki sokat nyomja tankkal csináljon már egy képernyő mentést hogy neki hogy van beállítva
Valahogy engem mindig se perc alatt kiszednek de én alig bírok el másik tankkal

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7621) prokxy válasza bul07 (#7620) üzenetére


prokxy
veterán

Hali,
sok kérdésedre nemtok választ adni, konzolon tudom melyik gomb, de PC-n nem.

Tank setup: alap löveg, hmg a gunárnak, repair.
Ez az alap cq-ra. BT-re én heat shell-t viszek, mert sok a gyalog, kupacokban aztán ennek jóval nagyobb a splash damage-e. Járművekre viszont gyenge.
Tankkal az nyer, aki előbb lő és talál. Ha meglő, füst, fordulsz rá + irányt választ, hátha miss-el, aztán egálban vagytok. Nincs semmi taktikai lehetőség, full fapad a tank.

pro tipp: kell egy repair tool-os gunár azt Te nyersz! :D
szerk: rá akarom szánni magam, hogy megnézzem melyik shell mennyit sebet és honnan.
Mert pl a guided vagy melyik az lehet fentről talál és akár többet is damage-elhet. BF4-ben erre voltak okosságok, staff shell és társai.

Sq-ot lezárni nem lehet. Drónozni nem szoktam, meg emp-zni sem.
Én javarészt infezek + bolte. Emiatt M5A3, extended close mag-gal, heal-elős toll vagy mi a tök az + prox szenzor azt ámen. Meglátok egy járművet, max imádkozom :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7622) prokxy


prokxy
veterán

Végigolvastam a patch notest így reggeli közben, hát pl. a tegnap esti játékon nem segít egyikőnknek sem. SX-en ha volt 10 fps-em a kör felétől, akkor lehet sokat mondok. Direkt kiléptünk utána, de a kövi körben megint előjött. Aztán hirtelen megjavult, pontosabban jobb lett, de 60FPS-nek még a környékén sem volt. Meg amit mondott oriic, az eltűnő + reset-elődő loadout.
Ezzel ezért kéne vmit kezdeni mihamarabb, mert többeket érint.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7623) oriic válasza prokxy (#7622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A loadout bug tegnap durva volt, 4x egymás után adta be úgy, hogy nem csak játék, hanem gép restart is volt. :(

Live-Die-Respawn

(#7624) #50433536


#50433536
törölt tag

Nektek letöltötte már az új patch-et? Mekkora helyet foglal?

Nekem még nem töltött semmit az origin.

(#7625) oriic válasza #50433536 (#7624) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

9kor jön elvileg.

Live-Die-Respawn

(#7626) FattyDove válasza #50433536 (#7624) üzenetére


FattyDove
őstag

Mivel még meg ki sem adtak.

(#7627) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

5,52 GB a patch Xbox Series X-en. Most töltődik.

Live-Die-Respawn

(#7628) #16729600


#16729600
törölt tag

Pc: 6.59GB

(#7629) kopidoo válasza #16729600 (#7628) üzenetére


kopidoo
senior tag

Nekem 43,54GB-ot tölt le... :F
WTF

[ Szerkesztve ]

(#7630) stickermajom


stickermajom
addikt

PS5: 5,073GB

Van benne anyag. :D

[ Szerkesztve ]

(#7631) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végre mutatja milyen messze van aki tud éleszteni \o/

PC-n viszont van movement bug úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7632) zzola válasza oriic (#7631) üzenetére


zzola
félisten

;]
Ha egyszer sikerülne egy frissítés.
Megint elrontanak valamit, tuti.

(#7633) CptAdamica válasza oriic (#7631) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az mit jelent?

Megyen!

(#7634) omfgk válasza CptAdamica (#7633) üzenetére


omfgk
addikt

Apró bug.

Nem lehet jobbra-balra fordulni az egérrel. :U

Gondolom a mouse input-ot próbálták rendbe rakni.

[ Szerkesztve ]

(#7635) FaTHI válasza omfgk (#7634) üzenetére


FaTHI
őstag

Ja nálam is ez van . nagyon kemény :DDD

(#7636) t.kristof válasza bul07 (#7620) üzenetére


t.kristof
senior tag

A lövés módot gépen alapból a V gombbal lehet állítani. Squadot létrehozni/lezárni ha jól tudom nem lehet, csak át menni másikba. Automatikus leéledést nem tudod megakadályozni, csak redeployt nyomni egyből.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7637) oriic válasza zzola (#7632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Behozták a heti missziókat. És nekem nem számolt semmit két meccs után :D

szerk:

Xbox-on a menüt korlátozták 30 FPS-re. WTF. :D

szerk2:
A revive viszont jó gyors lett.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7638) oriic válasza oriic (#7637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Éééés már:

"unable to load persistence data"

Nem segít restart sem.

Live-Die-Respawn

(#7639) kopidoo válasza omfgk (#7634) üzenetére


kopidoo
senior tag

"PC Users, If you are experiencing mouse issues where it is not possible to aim left/right after the update, try the following:

Reset your keybindings or delete the Battlefield 2042 folder in your Documents.

#Battlefield2042"

[ Szerkesztve ]

(#7640) sixpak válasza omfgk (#7634) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jó nektek, legalább egyenesen tudtok menni, az is valami. :D
Azzal nyugtatom magam, hogy rendben, haladunk a korral, elfogadjuk a 12 évesek szájíze szerint készült csillivilli foshalmot, játszunk is vele, mert nagyon vártuk, végre van kismadár, modern kor, etc....nem tetszik, de legalább a játék technikai oldala rendben van:

Szerk.:
Én még sehol nem írtam értékelést a játékról, de most 75 óra után talán eljött az ideje.
Steamen tudok valahogy írni, ha összekötöm a két fiókot?
Mert ugye a retek EA annyira bátor, hogy originen nincs ilyen lehetőség....

Ja nem, ez egy fos és még annak is szar. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#7641) omfgk válasza kopidoo (#7639) üzenetére


omfgk
addikt

És van egy másik gond is.
Helikopterrel vissza kell állni a normál beállításokra mert különben balra nem lehet fordulni.

Csak balra. Jobbra engedi.

Maga a beállítás lett elcseszve. Egyszerűen amikor újra bindelné az ember a mozgást, rosszul látja a mouse input-ot a játék.

[ Szerkesztve ]

(#7642) FollowTheORI válasza oriic (#7637) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lehet csak jövő héten indul, nem? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7643) whiteman0524 válasza oriic (#7637) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

PS5-ön is mintha sokkal döcögősebbek lennének az animációk a menüben :F Gyors ránéztem az előbb.. Durva :D

(#7644) Lendova válasza FollowTheORI (#7642) üzenetére


Lendova
őstag

Azt írták, hogy következő hét a patch notes-ban.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#7645) oriic válasza FollowTheORI (#7642) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs kiírás róla sehol. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#7646) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Viszont az UI javítások tetszenek, jó írányba mentek többnyire.

No majd munka utána tesztelek tovább a játék közbe. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7647) prokxy válasza oriic (#7645) üzenetére


prokxy
veterán

Sajna nekem nincs heti menü, hiába volt restart...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7648) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Portal 2 uj jatekmod.

Battlefield 2042 Rush (the all-time classic Rush mode featuring 2042 maps, 16p vs 16p)

Snipers & Knives (you've only got 2 bullets and a knife but every kill grants more ammo, 16p FFA first to 25)

mi a rak az az FFA?

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7649) hadam98


hadam98
senior tag

Gratulálok, be raktak egy Télapó skint. Nem tudom eldönteni sírjak vagy nevessek :)) :W

(#7650) CptAdamica válasza hadam98 (#7649) üzenetére


CptAdamica
veterán

Legalább nem világít.

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.