Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) bunfi válasza devilinsid3 (#6600) üzenetére


bunfi
őstag

Nem nerfelgetni kéne, szimplán kihagyni :P :P

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#6602) Gyula84 válasza @rglaaf (#6597) üzenetére


Gyula84
veterán

és ha túl nagy lesz a fű caspionon a fb3 nak köszönhetően akkor mi van? :D nekem úgy nem kell

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6603) odorgg válasza Gyula84 (#6602) üzenetére


odorgg
addikt

Sírni kell fórumon és nerfelik :DDD

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#6604) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Helikopterben 42 rakéta maximum, egyszerre 14et lőhet
- Helikopter gunnernél 60lőszer max, egyszerre 30at lőhet
- Járőrhajó 60lőszer, egyszerre 30at lőhet
- Main Battle tanknál 5 főlöveg lőszer van
- AC-130 Gunshipnek limitált lőszere van

WTF :F Ez most komoly majd Helibe gunnerként 60 lőszerem lesz összesen ?!?! tanknál 5 főlöveg lőszerrel kocsikázzak a pályán ?!?!? :F Ez most komoly :F :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#6605) devilinsid3 válasza H.Ezredes (#6604) üzenetére


devilinsid3
addikt

egy bizonyos idő után újratöltődik, kérdezd az alfasokat mennyi az az idő, de jön a beta így te is megtudod :)
amúgy ez a legrosszabb amit csinálhattak szerintem :(
vagy legyen örök (de inkább ne) vagy legyen úgy, mint a 2ben

tanknál 39+1
helinél 4+1tár
jetnél 6 hs, 2 bomba
aztán mindenki visszament kezdőre újratárazni vagy tankok esetében pl. ha egy lőszeres járművel álltál mellette akkor úgy, vagy a commander által ledobott ládából felammozott megint..
ez az örök meg nem is max a spammelés ellen jó viszont ha tényleg lőni kell egymást majd csak nézzük a másik tankot? addig meg simán kijavítja a másik engineer szerintem..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6606) @rglaaf válasza H.Ezredes (#6604) üzenetére


@rglaaf
veterán

most bf3 -ba a a gunnernek a géppuskával 4x30 löszer egy tankba disabledig, na már most ha marad a rendszer akkor annyi, ha jó lesz a sebzés akkor meg a többinek lesz tul erős

PSN:BiZzare_0 ️

(#6607) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#6588) üzenetére


SkyS1gn
félisten

FAF, SZLAMB, BDSRTNT

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6608) aizen92 válasza H.Ezredes (#6604) üzenetére


aizen92
addikt

egyszerű. nerf. nem kell aggódni, csak ahogy a kolléga lentebb is említette sírni kell és sírni a megfelelő fórumokon

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6609) Gippo


Gippo
senior tag

Vissza fogja tölteni a ku**rva lőszereket, ne sírjatok már, tudjátok majd uralni az eget, földet, földalattot, pokolt, vizet mindent awrh....

[ Szerkesztve ]

(#6610) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

AMD GPU 14 Product Showcase Livestream

Még 1 hét :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6611) blaca83 válasza SkyS1gn (#6610) üzenetére


blaca83
őstag

Kíváncsian várom, hogy mivel állnak elő és milyen lesz a felhozatal. :DD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6612) csibe1 válasza Gyula84 (#6602) üzenetére


csibe1
addikt

Kitartóan kell irogatni a fejlesztőknek; aztán hátha kapsz egy fűnyírót, amivel mehetsz egy kört kezdés előtt a pályán. :)) :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#6613) pelenka35


pelenka35
őstag

Repülöket kell kihagyni, pl:bfbc2

Gamertag:Rob3rt75

(#6614) csibe1 válasza pelenka35 (#6613) üzenetére


csibe1
addikt

Azt azért nem muszáj, de lehetne ilyen Frédi-Bénis verzió. :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#6615) devilinsid3 válasza pelenka35 (#6613) üzenetére


devilinsid3
addikt

köszönjük Emese

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6616) gali777 válasza pelenka35 (#6613) üzenetére


gali777
őstag

Meg akkor hagyjuk ki már az összes járművet is úgyis minden kis csicska csak inf onlyban tolja, mert k****ra erről szól már a bf. Aki ennyire a járművek ellen van nyugodtan vissza mehet codozni.

Tegnap is fent voltunk egy szerveren, kiasar ment, heliztünk. Ott sírtak egész körben, majd megszavazták talah marketet. Ott már az előző sírok nyertek, erre szavaztunk egy armored shieldet, hirtelen a fél csapat eltűnt az ellenféltől, meg amint betöltött a pálya elkezdtek sírni, hogy mi az, hogy járműves map. Na most az ilyen akkor mi a picsának vesz meg egy bf-et?

[ Szerkesztve ]

(#6617) DEV_NULL válasza gali777 (#6616) üzenetére


DEV_NULL
őstag

megindító :O

(#6618) devilinsid3 válasza gali777 (#6616) üzenetére


devilinsid3
addikt

+20millió :P
és akkor még azokról nem is beszéltünk akik szervert bérelnek, de járműves pályán vannak, majd ha lelövöd kidob :D

(#6617) DEV_NULL ugye? :D
én sírtam rajta :O
utoljára, ha a Titanic volt ilyen megindító :(

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6619) ScomComputer


ScomComputer
veterán

A Bf járművek nélkül olyan lenne mint a bordélyház kurvák nélkül....
:B

(#6620) Def26 válasza gali777 (#6616) üzenetére


Def26
félisten

Egyértelmű, mert a cod ciki. :DDD Én is a járművek miatt imádom amúgy bf -et. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6621) SkyS1gn válasza ScomComputer (#6619) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ámen! :R

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6622) prokxy válasza devilinsid3 (#6605) üzenetére


prokxy
veterán

Alpha-val toltam, viszonylag gyorsan újratöltődött, de nem lehetett ész nélkül lövöldözni...párszor előfordult, h kifogytam egy tankkal szemben. Az utolsó lőszer töltődött be leggyorsabban, tehát kilőtt tár esetén, még a maradék 4-5 sokkal lassabban.
De ha van egy engi mellettünk, akkor az van, h állóháború alakul ki a 2 tank közt, mert olyan lassan tölti vissza az ammot, vagyis inkább gyorsan szerel az engi, főleg úgy, h már specializáció is lesz rá.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6623) SkyS1gn válasza prokxy (#6622) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha azt az 5öt ellövöd akkor azért nem mehetsz be házak közé vagy valami, visszább kell húzódni inkább.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6624) jonnyjoker01 válasza ScomComputer (#6619) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:))

Üdv. Johnny

(#6625) prokxy válasza SkyS1gn (#6623) üzenetére


prokxy
veterán

Nem mentem bele az tuti halálba, nem vagyok kezdő tankos, alpha-ában nem nagyon lőttek ki belőle! ;) Max ki c4-eztek! :DD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6626) csibe1 válasza gali777 (#6616) üzenetére


csibe1
addikt

"meg amint betöltött a pálya elkezdtek sírni, hogy mi az, hogy járműves map. Na most az ilyen akkor mi a picsának vesz meg egy bf-et?"

Azért, mert ez lett az új divatjáték.Nesze neked népszerűség, más játékból a játékosok átcsábítása.
Nagy biznisz volt mi? ;] :D
A BF5-höz a Deluxe verzió extra tartalma egy doboz Seduxen vagy Xanax lesz. :)) :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#6627) SkyS1gn válasza prokxy (#6625) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énse, többieknek írom :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6628) emiki6 válasza devilinsid3 (#6457) üzenetére


emiki6
veterán

Gali: talàltam a próba topikban, épp kapóra jött. :P

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#6629) gali777 válasza emiki6 (#6628) üzenetére


gali777
őstag

Tegnap óta dolgozol ezen a gif-en, mi? :D

(#6630) DEV_NULL válasza SkyS1gn (#6456) üzenetére


DEV_NULL
őstag

ez nem jó :(

(#6631) SkyS1gn válasza DEV_NULL (#6630) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez devil háza, télen :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6632) DEV_NULL válasza SkyS1gn (#6631) üzenetére


DEV_NULL
őstag

ekkora függő?

(#6633) Plezs21


Plezs21
tag

Egy kérdés: sokan emlegettétek már a Deluxe Editiont, és ugye sokszor azt is olvastam, hogy ahhoz nem jár dogtag? De így sem jár nem? MO-n nincs olyan verzió ami mellé adnak dögtagot. Vagy igen? Én az 576-nál rendeltem elő a fémdobozos verziót!

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#6634) FollowTheORI válasza gali777 (#6616) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez attól függ kinek jut jármű... mert azért valljuk be egy járműves térképen gyalogosként elég kevés az esély, főleg ha gyakorlott "pro" járművesek/repülősök/helisek vannak.

Szóval én értem a sírást is... :)

Főleg ha nemrég kezdted és még semmi vagy kevés unlockod van.
(Olyankor még ha gépben vagy is gyakran jóval kisebb a túlélési esélyed.)

És erre nem az a legbarátibb válasz, hogy akkor keressen az ember másik szerót, meg COD-ozzon inkább.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6635) devilinsid3 válasza prokxy (#6622) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen ettől félek én is, hogy így viszont majd legtöbb esetben csak állunk egymással szemben és nézzük egymást, mert senkinek nincs ammoja :D
viszont a bf3 javításból kiindulva simán kijavítja az engi a tankot.. (még most is bf3ban közel tudja javítani a sebzést egy engi amíg "túl nem hevül", de ez ugye végtelenített ammonál van, na majd most akkor tényleg az lesz, hogy agyonütjük egymást stingerrel ? :D)

(#17937) DEV_NULL azt is elkúrták egy részénél sajnos, ott hagytam abba :(

#6632) DEV_NULL bizony ám :)

#6633) Plezs21 ha annyira kell az a dogtag állj be a seregbe baszod :D

(#6634) NetTom 14v14 Armored Shield volt (előtte ment a 20v20+ infantry Aftermath ahol mindenki azt hitte Isten majd a fele lelépett a másik fele meg sírt, hogy ki merészelt járműves pályát szavazni, na az ilyennek akkor törtem volna szilánkosra a kezét mikor leütötte az "Entert", hogy ő ezt el is küldi a chatban
14v14re szerintem még jut jármű a pályán..
de igen, menjen vissza CODozni és akkor elegáns voltam meg úriember (én durvábban küldöm el az ilyeneket..)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6636) DEV_NULL válasza devilinsid3 (#6635) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"azt is elkúrták egy részénél sajnos"

mire gondolsz kedves devil?

(#6637) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#6636) üzenetére


devilinsid3
addikt

na faszom topik keveredés történt elnézést :D
[link]
hát én már nagyon rég játszottam, de ezt már kifejtettem neked :)
amikor behozták az új skill rendszert meg a premiumosok tudtak venni (illetve sima pénzért is csak kurva drága volt) külön vertical meg horizontal recoil csökkentést a fegyverekre, na akkor hagytam abba :)
- azóta nem játszottam vele, lehet, hogy javítottak benne valamit, nem követem már figyelemmel- :)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6638) DEV_NULL válasza devilinsid3 (#6637) üzenetére


DEV_NULL
őstag

hát igen... még kb 2 éve, mikor Tier 2 volt a max és level 20, akkor élte aranykorát a játék, nagyon jó volt, feledtete a BF2 iránt érzett vágyam.. aztán jött a tier 3, fegyver nerf, attachmentek. de sajnos nem várhat mást az ember, mivel tipikus f2p modellre épül és a bfh csapat fejleszti ezt is. most megint nerfelni akarják a fegyvereket, de ha tényleg meglépik nem fog érdekelni tovább a beleölt pénz, lesz*ram, otthagyom és vagy játszom az ingyen bf3mal vagy beruházok egy bf4re.

[ Szerkesztve ]

(#6639) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#6638) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát igen sajnos mindenhol ez megy :(
nerf-nerf-nerf
nem értem, ha valaki meghal miért kell azonnal sírni érte, ha egyenlőek a feltételek..

én nagyon örültem mikor játszottam vele először még bf2 után, hogy azért nagyjából jól összerakott játékról beszéltünk (persze ott is heli-jet volt az elsődleges dolgom:D ) meg az egész, hogy sebzés alapján kaptad a pontot és nem "kill assist 99" meg "vehicle destroy assist", mert valaki belelőtte az utolsót :D
viszont amikor mondom ez a recoil mizéria bejött na ott nekem elegem lett :D infantryban semmit nem lehetett kezdeni, mert a sok pénzes megvett rá minden szart és neki nem szórt én meg ott szenvedtem :D (és itt jön vissza, hogy nem egyenlő a feltétel ezáltal, mert ő éppenséggel apuci bankszámlájáról + skillt vesz le..)

viszont az is hozzátartozik, hogy az ilyen játékoknál én nem fizetek egy garast sem :U
értem, hogy kell valakinek fizetni, mert abból tartják fent magukat, de számomra a Free2Play miatt ez nem kötelez semmire.. csak sajnos a pénz felé terelték ezt a játékot is szerintem

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6640) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#6638) üzenetére


DEV_NULL
őstag

az tényleg undorító, hogy van összesen 29 training pontod, amiből 11-12 csak a helire megy el.. persze tudsz venni jó magas áron maximum +10 pontot, vagy farmolod a kreditet és arra veszed egyenként. az viszont elég sokáig tart, mert egy pont 75000 kredit és egy nyert körért pályától függően 60-130 kredtitet kapsz. :DDD mondjuk mivel én a p4fben élek már vettem kredtitre bőven pontot. az enginek van +10 az assault medic reconnak pedig +3/3/3, pénzért nem vettem egyet sem, csak boosterre költök már, mert minden fegyverem attachmentem és ruhám megvan :DDD

viszont látom ti is elitélitek a sírást ami a vehicle mapok miatt megy, ne ebből a szempontból a p4f hatványozottan rosszabb, mert a fórumot széjjel spammelik a sírós threadjeikkel az ilyen kis kb 13 éves fiúcskák, h jaj engem ezzel a fegyverrel lelőttek 2x nerfelni kell mert op, aztán a heli ellen annyira ment asírás h azt végül nerfelték is... Olyan emberek okosodnak weapon balancről meg buff/nerf tanácsokat adnak akinek a szóban forgó fegyver meg sincs, vagy okoskodik a heliről/jetről aki bele sem ült egy percre sem. tiszta kindergame, vicc az egész. bárcsak visszakapnám a pénzt amit beleöltem és egy életre elefeljteném a játékot. :(((

[ Szerkesztve ]

(#6641) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#6640) üzenetére


DEV_NULL
őstag

itt van training planner

(#6642) gali777 válasza FollowTheORI (#6634) üzenetére


gali777
őstag

Azt aláírom, hogy kevés a jármű 64 emberre még 32re is néha, de könyörgöm, aki azért sír egy Battlefieldben, hogy minek lett járműves pálya... hát arra nem tudok mit mondani. Jól átbaszták az eladók a boltban, hogy ez lesz az ő játéka. Bemész a kocsmába és fel vagy háborodva, hogy az emberek isznak kb...

(#6643) DEV_NULL: Ne nekem mondd, én feltalálom magam jármű nélkül is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6643) DEV_NULL válasza gali777 (#6642) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Engi/Anti Tank ;) Esetleg egy kis C4...

(#6644) devilinsid3 válasza gali777 (#6642) üzenetére


devilinsid3
addikt

ülsz sniperrel a hegyen, mint a legtöbb ember :D
vagy csak városnéző körúton vagy egy jettel, mint a játékosok egy része :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6645) DEV_NULL válasza gali777 (#6642) üzenetére


DEV_NULL
őstag

oks ;) :R

(#6646) Def26 válasza devilinsid3 (#6644) üzenetére


Def26
félisten

Melyikkel van a baj? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6647) DEV_NULL válasza Def26 (#6646) üzenetére


DEV_NULL
őstag

egyikkel sem. az első verziót a legjobb agyon nyomi a helivel, azokat akik pedig "sight seeingen" vannak repcsivel, a legegyszerűbb kitvzni :DDD

(#6648) pelenka35 válasza gali777 (#6616) üzenetére


pelenka35
őstag

Nem a járművekkel van bajom !!! hanem az agyatlan barmokkal akik nem arra használják a repülőt amire való !
:R . (tisztelet a kivételnek )

Gamertag:Rob3rt75

(#6649) devilinsid3 válasza pelenka35 (#6648) üzenetére


devilinsid3
addikt

[link] ezt akárhogy elemzem itt nem a playerekre panaszkodtál :D
mire gondoltál? jettaxi? ram? attól még nem kell kihagyni a bf-ből a járműveket, mert a nagy része nem arra használja amire való.. van aki még szeretné használni :U

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6650) bunfi válasza devilinsid3 (#6649) üzenetére


bunfi
őstag

mind a taxis, mind a rammernek el kellene tördelni a két kicsi kezecskéit. nem arra van, attól függetlenül, hogy a respawn rate ezt megengedi (hát még az instant nyomorultságos szervereken). habár ha meg értéke van a járműnek, lassan spawnol, akkor meg a mediccel elviszem a tankot vagy nyomorék ül bele miatt bukta lenne a kör :(

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.