Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) Xirtam válasza X Factor (#19050) üzenetére


Xirtam
veterán

:K

(#19052) zuzu000 válasza Xirtam (#19051) üzenetére


zuzu000
őstag

halihó

beléptem a klubba egy bf4 deluxe editionnal. aláírásomban a nevem :)
conquest-et imádtam bf3-ban csapattársakkal, szóval ha valakinek van kedve jönni, akkor vegyen fel és megbeszéljük ^^

(#19053) wolf13


wolf13
őstag

Első nekifutás :

(#19054) boogie84 válasza wolf13 (#19053) üzenetére


boogie84
veterán

Jó lesz! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19055) prokxy válasza wolf13 (#19053) üzenetére


prokxy
veterán

Kuldesz egy blog azonositot? Ha nem gond, hasznalnam en is a kis minyont! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19056) wolf13 válasza prokxy (#19055) üzenetére


wolf13
őstag

Szia

Ment pm!

(#19057) lofagi


lofagi
addikt

A tegnapi nap failje azért hozott 2 jó dolgot is. Az egyik, hogy az originre átrakták végre a Bad Company 2 accomat a steamről a másik pedig, hogy bár igaz én csak a bad companyt akartam hogy hozzá tegyék a profilomhoz, az AE supportos Hem, lehet kicsit félre értett vagy csak kedveskedni akart, de az eddigi 3-as státuszból lett 10es. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19060) Ybron


Ybron
senior tag

Elkezdtem multizni... mit mondjak, így kezdésnek elég szarul ment.
Annyiból állt a játékom, hogy általában csak olyanokat öltem akik nekem háttal volt, viszont esetek 90%-ban engem is így nyírnak ki. Másik dolog hogy sose veszem észre az ellenséget .
A szemtől szembeni küzdelmeket 60%-ban én nyertem.
Reménykedek hogy belejövök, hozzá kell szoknom hogy itt mindig a semmiből lő le valaki, persze ez az én hibám is, én mindig rohanok előre, hozzászoktam lehet cs-hez, meg annak idején unreal tournament-eztem is, de ott jobban ment még kezdőként is és jobban is élveztem.

(#19066) LLKobe válasza lofagi (#19057) üzenetére


LLKobe
veterán

BC2-t miért tettetted át steamről originre?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#19067) xavix13


xavix13
senior tag

Hova lettek a kommentek? :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#19068) Laraxior válasza xavix13 (#19067) üzenetére


Laraxior
titán

Én töröltettem az egészet, mert nem ide illett, tényleg tévedésből jött, csak nem vettem észre szerkesztési időn belül :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19069) gali777 válasza lofagi (#19057) üzenetére


gali777
őstag

És játékokat is kaptál vagy csak statust? Azért a 2 nem ugyanaz :)

(#19070) xavix13 válasza Laraxior (#19068) üzenetére


xavix13
senior tag

Ja, azt hittem már, hogy megint ment a szájkarate, vagy valami ilyesmi...

(#19071) Laraxior: Erre én is kíváncsi vagyok, megszűnt már a pb bug? Lehet már rizikó mentesen játszani?

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#19071) Laraxior válasza lofagi (#19057) üzenetére


Laraxior
titán

Tudsz már gamelni? Rendeződött a banos dolog? :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19072) Gippo


Gippo
senior tag

Veteran battlepack mekkora veteran szintnél jár(na)?

Én kezdek kicsit ideges lenni, hogy semmi hivatalos dolog nincs a pb banokkal kapcsolatban... nem merek játszani...

(#19073) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No mi a helyzet online?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19074) LamaCube válasza Gippo (#19072) üzenetére


LamaCube
addikt

Én sem merek tegnap óta játszani :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19075) gali777 válasza Gippo (#19072) üzenetére


gali777
őstag

BC2 vagy BF3 kell hozzá. Bugos, majd megkapjuk valamikor, de többször már nem írom le. :DDD

(#19076) Laraxior


Laraxior
titán

Látjátok a Premiuos emblémákat? Elég jópofákat lehet majd feloldani :C Vagy lehet, hogy battlepackosak...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19077) lofagi


lofagi
addikt

(#19066) ll-kobe: a kis embléma miatt ^^

(#19069) gali777: játékot azért nem kaptam, az kicsit érdekes lenne, csak és kizárólag a 10es statust és a hozzá járó emblémákat még a BF3 profil alá ugyebár

(#19070) xavix13: a banhullámnak vége nagy valószínűséggel ezzel a kóddal az utolsó 50 nov 7-e , de ha mégse én nem mondtam,hogy játssz :D

(#19071) Laraxior: nem, sajnos még nem tudok játszani, EVE állítólag már levett mindenkit, de amíg nem hírezik ki addig ez csak találgatás, akik nem streamelős szerverre joinoltak tegnap azok már tudnak játszani, mert a PB-ről addig nem fog lekerülni senki amíg EVE ki nem hírezi

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19078) prokxy


prokxy
veterán

Srácok!

Vki nemrég linkelt egy fekete macskás emblémát!
Jelentkezzen már pls!!!!! :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19079) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlecrash 4 :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19080) Viper26 válasza SkyS1gn (#19079) üzenetére


Viper26
nagyúr

És milyen igaz.. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#19081) Gippo válasza SkyS1gn (#19079) üzenetére


Gippo
senior tag

Milyen eredeti videó!

(#19082) Colos1 válasza SkyS1gn (#19079) üzenetére


Colos1
őstag

:DDD :C

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#19083) Laraxior


Laraxior
titán

Vajon mennyire engedélyezi az EA, vagy ki felügyeli ezt az emblémás dolgot, a volt önkényuralmi jelképet. Vajon törölni fogják? Mert azért egy birodalmi sas elég szépen mutatna a tankomon ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19084) lofagi


lofagi
addikt

Na nekem betett a PB...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19085) Gippo válasza Laraxior (#19083) üzenetére


Gippo
senior tag

Rakj a kereszt helyére mást. :DDD

(#19084) lofagi: NEMÁÁ'

[ Szerkesztve ]

(#19086) Colos1 válasza Laraxior (#19083) üzenetére


Colos1
őstag

Ez attól függ... Országonként más a törvény. Pl. a múltkor felhívták a figyelmemet, hogy a Company of Heroes 2 ikonja magyarországon törvénysértő, mert az 5 ágú csillagban a sarló és kalapács... mindegy :DDD

Amúgy úgy néztem, hogy az emblémáknál van egy sárga 3szög, ahol lehet jelenteni. Így ha valakinek bántja a lelki világát, akkor majd jelzi, és valszeg törlik.

Amúgy a birodalmi sas önmagában semmi. Mintha látta is volna hasonlót a feloldhatókban :U

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#19087) Neoteric válasza Laraxior (#19083) üzenetére


Neoteric
addikt

Sztem semmivel nem önkényuralmibb, mint a vörös csillag, szal ha emiatt megvágnak, akk dájszéknál is befigyel a kettős mérce. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#19088) lofagi válasza Gippo (#19085) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy a képek valósak, az én gépem, csak nem a PB tett be hanem az EX :D:D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19089) lofagi válasza Neoteric (#19087) üzenetére


lofagi
addikt

én már nem lepődök meg semmin...

EZ battlelog is olyan faszán működik, egyik részén azt írja, hogy Campaign assignments 6/6 a másiknál pedig 6/5 köszönjük szépen. :C

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19090) Gippo válasza lofagi (#19088) üzenetére


Gippo
senior tag

De te most komolyan így bezúztad a gépedet? Én is voltam már ideges, max a telefonomat hajítottam el (nem drága, de nem is olcsó) vagy épp a falat ütöttem, vagy vertem bele a fejemet... A PC-nek lelke van, nem szabad bántani!

(#19091) Ybron válasza lofagi (#19088) üzenetére


Ybron
senior tag

És ez az ezer éves géped is különben mi? ;]

[ Szerkesztve ]

(#19092) lofagi válasza Ybron (#19091) üzenetére


lofagi
addikt

Sajnos megmondtam az EX-nek, hogy már nem akarom tovább folytatni, csak ott maradtak a cuccaim, előbb el kellett volna cuccolnom, utólag már... ^^

(#19090) Gippo: tudom én, csak más nem tudja :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19093) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor használatba vettem :D :C Éppen nem sas lett, hanem a párt jelképe, de mindegy, elbohóckodtam vele egy fél órát :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19094) bombibmw


bombibmw
veterán

Én már többször is toltam ma.
Nem volt se fagyás,se bannolás,se büntetés,viszont falon át meghalás,meg hiába lövöm le őket 600-szor és nem hal meg már sokszor. :W :D

(#19084) lofagi:
Gondolom nem szerette,ha játszottál. :D

[ Szerkesztve ]

(#19095) LamaCube válasza lofagi (#19092) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y Hááát úgy látom még mindig jobban jártál, mintha téged bántott volna... ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#19096) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No Vasárnap jól ment 32 bites, nem fagyott, most hagyom azon aztán meglátom hogy megy!

És igen, ultrán van a graf!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19097) lofagi válasza Laraxior (#19093) üzenetére


lofagi
addikt

véletlen nem kopasz vagy és kigyúrt? elnézve a marduk féle videódat és a birodalmi sas emlegetéséből asszociálva ^^

(#19095) LamaCube: na igen :D

#19096) Cris99: ezzel a kártyával azért csodálkoznánk, ha nem

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19098) Gippo válasza lofagi (#19092) üzenetére


Gippo
senior tag

Mondd meg neki, hogy sajnálod, menj vissza hozzá, békülős szex. Kend be az óvszert erős paprikával és REVENGE. Vagy csak egyszerűen hagyd ott 20 forintot pöckölve mellé a végén.

(#19099) SkyS1gn válasza Gippo (#19098) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19100) Laraxior válasza lofagi (#19097) üzenetére


Laraxior
titán

Hát nem éppen, de azért van egy szép 20 soros bakancsom :D Régebben űztem nagyban, seggig érő hajjal, mára már civilizálódtam, csak a háború iránti fanatizmus maradt meg. De elég is az. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.