Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Szerintetek a sweetfx használatból lehet bajom? 3-ban csak kickelt a szeró. 4-ben és HL-ban nem szólt érte a PB.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8552) STC Speed válasza STC Speed (#8533) üzenetére


STC Speed
őstag

Nos lemértük, Üres szerveren és teli 64 esen is 100% on megy neki a proci a videokari pedig 60% körül.
Lehet a ram a baja? A win10 et persze felrakjuk azért....
Csak tényleg nekem 2500k van,régebbi, és a gtx 970 is gyengébb mint az 1060...
Nem akarom elhinni,hogy a 4460 i5 ennyire gyenge lenne.

(#8553) Xaels válasza STC Speed (#8552) üzenetére


Xaels
félisten

Emelje feljebb a grafikát hátha a CPU limit helyett a VGA limit jobban elviselhető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8554) LLD válasza STC Speed (#8552) üzenetére


LLD
aktív tag

SSD vagy HDD ről megy neki??Ha HDD akkor töredezettség mentesítse.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#8555) N@idia válasza STC Speed (#8552) üzenetére


N@idia
őstag

Nem gyenge nekem I5 3570K van GTX 1060 6Gb-al 8GB ram és kb nálam is szarul fut a játék haveromnak gyengébb kártyája van AMD procival + 12Gb ram és neki jobban fut. Én egy játékért nem cserélnék windows-t, mert 1 játék szarul fut a másik 8 meg tökéletesen :DDD Ahogy előttem is írták a memória lehet az ami a ludas és nálam is valszeg ez miatt fut szarul a játék :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#8556) #85552128 válasza STC Speed (#8552) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem a 4460 mellett a 970 elég jól ment a bétában - igaz DX12-ben, és ott is a proci majdhogynem mindig 100%-on volt.

(#8557) voodoo98 válasza STC Speed (#8552) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nekem 4790k 4.6-on 80-95%-on teker és a gpu sem megy így maxon...ebből 6700k lesz! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8558) STC Speed válasza #85552128 (#8556) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi srácok a válaszokat!

nekem a 2500k is 100% on pörög,csak durva,hogy neki 50% ketyeg a vga, nekem meg 99%
Vmi nem kóser! Ujrarakjuk,frissen formázva win10 el,aztán ramot is veszünk ha kell :R

(#8559) sarkadifeca


sarkadifeca
tag

Sziasztok!
Előfizettem Origin Acces-re és tegnap előtt megvettem BF 1-et. Ma játszottam a Trial-al nagyon jó, tetszik nagyon a játék. Nekem ez a kép jelenik meg Game Libraryban:

Na már most ezt nem vágom, hogy akkor én holnap letölthetem a játékot és majd csak 21-én tudok vele játszani? Vagy most hogy van ez?

Válaszokat köszi! Üdv

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#8560) voodoo98 válasza sarkadifeca (#8559) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Az origin access-szel már most játszhatsz!

(#8551) voodoo98
sweetfx-szel "lefagy" a karakter. Se egér se bill nem működik. Próbálta valaki. Nem mertem tovább próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8561) F e Z o válasza voodoo98 (#8560) üzenetére


F e Z o
veterán

De csak 10 órát, nem?

H2O über alles!

(#8562) Ch0b


Ch0b
tag

Engem az érdekelne leginkább, hogy így megjelenéskor nem lesz valami 1-2 órás trial, hogy az ember meg tudja nézni miként fut a gépén?

(#8563) Laraxior válasza Ch0b (#8562) üzenetére


Laraxior
titán

De. 1200-ert.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8564) adise


adise
őstag

nagyon durva fps droppok vannak nekem. Az open betaval érdekes nem volt semmi gond

(#8565) Ch0b válasza Laraxior (#8563) üzenetére


Ch0b
tag

úgy értem, hogy nem Origin acces-szel, hanem ingyen.

(#8566) F e Z o válasza Ch0b (#8565) üzenetére


F e Z o
veterán

Ingyen biztos nem lesz szerintem.

(#8557) voodoo98 : Ilyenkor már kijön az i7 előnye az i5-tel szemben HT miatt.

H2O über alles!

(#8567) Laraxior válasza Ch0b (#8565) üzenetére


Laraxior
titán

Az csak a beta volt :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8568) whitezo88 válasza Ch0b (#8565) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Arra ott volt az open Beta múlt hónapban.

(#8569) sarkadifeca válasza voodoo98 (#8560) üzenetére


sarkadifeca
tag

Azt tudom, hogy az Origin Access-el játszhatok, játszok is ma este! :)

Csak ha lejár a 10 órám akkor várnom kell 21.-ig?? Ezt nem találom sehol.

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#8570) Laraxior válasza sarkadifeca (#8569) üzenetére


Laraxior
titán

Igen, várnod kell, ha megvetted a játékot.
Attol fugg melyik verzió. 18-an is lehet mar gamelni :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8571) sarkadifeca válasza Laraxior (#8570) üzenetére


sarkadifeca
tag

Igen megvettem a Standard Editiont, úgyhogy akkor várok...

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#8572) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Az afrikába vagy szingapurba való utazás és vásárlás már nem olcsóbb?

(#8573) F e Z o


F e Z o
veterán

i7 3770@4,1GHz & 980Ti FHD@ultra CPU 80%+, GPU 90%+ bőven 80fps+, egyenlőre nincs lagg, nincs akadozás. Jó lesz ez...

H2O über alles!

(#8574) SkyS1gn válasza @rglaaf (#8536) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8575) McNamara


McNamara
Ármester

Kicsit toltam a kampányt míg töltődött a játék. Aztán kiléptem és gondoltam a 10 óra játék időt inkább a multiba teszem bele mert úgyis azzal fogok játszani. 70% volt a game. Gondoltam nem fogok remegve ülni a gép elött és nézni mikor ér a mutató 100%-ra, ezért indítottam egy kis Tomb Raidert. Erre nem behal a videókártyám.... :W :W

(#8576) taknyí válasza McNamara (#8575) üzenetére


taknyí
senior tag

Szénné húztad, vagy csak tartózkodjunk az EVGA-tól?

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#8577) spanglee001 válasza taknyí (#8576) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam teljesen rendben van az evga, viszont rosszalkodott egy ideig, azthittem garis, pedig csak beakadt egy frissités, és ddu val kellett lepucolni, aztán mehetett vissza a driver és a hiba is megszűnt

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8578) lofagi


lofagi
addikt

Biztos már írta valaki, de a trialban a multi rész mennyire van lekorlátozva? Csak az 5 pálya vagy a fejleszthető dolgok is?

Egyelőre nagyon bejön a játék , tény ,h ezek a pályák inkább infire vannak kihegyezve úgy vettem ki. Prokxy nagy örömére. :D

Szerencsére eddig durva bugokkal se futottam össze, s az említett fps droppok sem jelentkeztek.

Nagyon nem turkáltam a menüben,mert ugye számolja az időt mindenhol. Valami training pálya van vagy lesz?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8579) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No letoltam a tankos Story-t, szerintem le a kalappal, a zenék, grafika, feeling, a ha a többi 4 is ilyen akkor fasza lesz. :C

Ballroom Blitz gameplay

Monte Grappa gameplay

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8580) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ign vs Gamespot :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8581) N@idia válasza SkyS1gn (#8579) üzenetére


N@idia
őstag

Mi az a játék pisztoly ?? :DDD :DDD :Y

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#8582) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Valaki aki hasonló konfigon probálkozik írjon már tapasztalatokat, hogyan fut a multi.
I5 4460, 8 gb ram, gigabyte 280 oc.

(#8583) voodoo98 válasza daveoff (#8526) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Az alap assault fegyó nagyon szar, ez alapján ne vonj le messzemenő következtetéseket. Később sokkal jobb/használhatóbb fegyók lesznek. Már a bétában is jobb volt.

(#8561) sephi
Igen, 10 óra után kidob majd.

(#8566) sephi
Bőven kijön. Lesz lehetőségem kipróbálni egy 6700k-n a game-t, kiváncsi vagyok, h mennyivel hoz többet.

(#8569) sarkadifeca
Igen, 21-én indul a standard. 18-án a deluxe/ultimate.

(#8578) lofagi
Szerintem semennyire. 2 sp és 5 (ami valójában 6 :D) mp map van, a többi szerintem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8584) daveoff válasza voodoo98 (#8583) üzenetére


daveoff
veterán

Ok, akkor melyiket oldjam ki?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#8585) mettek válasza voodoo98 (#8583) üzenetére


mettek
addikt

nem 4 mp map van? 2 sivatagos, a városi és a falu....nem?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#8586) kisza25 válasza smokiii1 (#8582) üzenetére


kisza25
félisten

A 8GB 1x8 vagy 2x4?
Mert nálam nagyon durva különbség volt bf4 alatt az 1x8 és 2x8GB között

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8587) Jacktor válasza STC Speed (#8558) üzenetére


Jacktor
tag

Majd jelezz vissza ha kérhetem, mert nekem is pont ugyanaz a vasam mint a haverodnak és nem örülnék ha problémám lenne a futással :F

www.wotinfo.hu

(#8588) Laraxior válasza mettek (#8585) üzenetére


Laraxior
titán

Plusz Amiens, Fao Fortress, Suez csak az nem látszik.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8589) prokxy válasza lofagi (#8578) üzenetére


prokxy
veterán

Hallod, tegnap fúúú, ez az infezés itt a BF1-ben, kb katasztrófa...mp18-cal 20m-nél tovább még pötyögtetve sem hal senki...pedig nem vagyok egy nub játékos. Melyik fegyó jobb ennél, mert zseton van bőven hogy kioldjam...Mármint ami hosszabb távra is értelmes és assaultos?

Természetesen 35-1-nél kell kifagynia a gépemnek, de már a régi karinál is ez volt, hogy az MSI AB ha fut, akkor crash-el az egész PC...nem mindig, de minden 2. alkalommal.

A kis tank amúgy elmegy, de a többi nem tetszik.
Nálam a BF=járművezés, és itt eléggé szűk keretek közt mozog. Meg amik vannak, azok sem szimpik, mi az már, ha kis tank lövege nem tud körbefordulni...annyira idióta szar megoldás ez.

Szeretek infantry-zni is, de akkor ha van kedvem és nem muszájból, mint tegnap is, akkor csak nyűglődöm. :(

Másik dolog, hogy hol lehet az emblémát szerkeszteni?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8590) voodoo98 válasza daveoff (#8584) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Elvileg minél jobban haladsz előre a listában, annál jobb fegyód lesz. Bétaban jobbra volt egy kis chart, ami mutatta, hogy milyen tulajdonságban (pontosság, szórás, hipfire, stb.) mennyire erős. És ott kell kiválasztani, nyilván a legjobbat.
De arra emlékszem, hogy én support és recon class-okkal voltam inkább.

(#8585) KnockOut87
listában 6 map van, de pl.: Amiens nincs ott, szóval most nem tudom, hogy akkor mi van. :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8591) kisza25 válasza prokxy (#8589) üzenetére


kisza25
félisten

ugyanennek a burst változata, az középtávra is jó

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8592) N@idia válasza prokxy (#8589) üzenetére


N@idia
őstag

Használd az EVGA Precision-t az nem crash-el!! Én már régóta azt használom és ugyan úgy monitoroz mindent hőfok, fps,kihasználtság, ram stb ... :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#8593) Xaels válasza N@idia (#8592) üzenetére


Xaels
félisten

Szinte minden gyártónak van már valami hasonlója. Olyanoknak is akik VGA-val nem is foglalkoznak. De egyik sem tökéletes. A BF meg mindig szeretet ezekkel összeakadni. AB-n felül próbálkoztam, a Playclaw, NZXT CAM, Sapphire Trixx. Van ami ment ID motor alatt míg a másik nem. Van amivel egyből crashel Y játék a másikkal nem. Olyan nincs ami teljesen univerzális :o

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8594) prokxy válasza N@idia (#8592) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz a tippet, este kipróbálom!

kisza: okés, kösz, arra meg mehet a makro! :D :P
Jól vagytok? Kezeli már az egeret a kis trónörökös? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8595) F e Z o válasza N@idia (#8592) üzenetére


F e Z o
veterán

De csak dx11-ben, nem?

H2O über alles!

(#8596) McNamara válasza taknyí (#8576) üzenetére


McNamara
Ármester

Nem volt húzva, szimplán megadta magát.

[ Szerkesztve ]

(#8597) N@idia válasza F e Z o (#8595) üzenetére


N@idia
őstag

Igen! Sajnos DX12 alatt nem tudok olyan programot amivel lehetne monitorozni, pedig szívesen megnézném mit produkálna a gépem DX12 alatt :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#8598) M@rdel


M@rdel
őstag

Valaki linkelt itt külön Hellfighter pack-t. De most nem találom!
Aki tudja hol van, ne tartsa magában! :N

Kösz!

(#8599) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Próbáltátok kinek hogy fut jobban DX11 vs 12?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8600) Ellia válasza M@rdel (#8598) üzenetére


Ellia
addikt

CDkeys-en keresd.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.