Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) deadwing válasza SkyS1gn (#8800) üzenetére


deadwing
addikt

BF4-ben a saját official szerverünkön szinte minden nap volt hozzájuk szerencsénk.

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#8802) jsk


jsk
senior tag

Warbonds-ot csak szintlépéskor kapok?

(#8803) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit erdekel:

Megy a bf1stats.com.

Live-Die-Respawn

(#8804) lofagi válasza SkyS1gn (#8690) üzenetére


lofagi
addikt

Ma direkt figyeltem, léptem szintet és nem kaptam battlepack-et.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8805) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

GMG-n mikor jelenik meg a kód, ha meg lett véve a B1? :U

(#8806) keIdor


keIdor
titán

Nem az adatlapomon lévő géppel, egy másikkal szinte mindig 10-20 perc játék után jön a BF1 működése leállt hiba.
Van erre már megoldás? DX11, DX12, nem számít. CPU tuning stabil, VGA alapon, más játék nem csinálja.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8807) #85552128 válasza keIdor (#8806) üzenetére


#85552128
törölt tag

Valamilyen Overlay nem fut ? pl. Origin is csinálhat ilyet, de nekem AB-vel el sem indult DX12-ben...

[ Szerkesztve ]

(#8808) SkyS1gn válasza keIdor (#8806) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vedd le a tuningot, meg minden ilyen programot lőjj le, prónáld meg úgy.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8809) Laraxior válasza lofagi (#8804) üzenetére


Laraxior
titán

Azt sem értem, hogy mi alapján adja a végén a pontot... 12 ezer körül első voltam a csapatomban, igaz veszítettünk,de a végén visszacsúsztam középre, mert egy csomó embernek 20k feletti pontja volt... :F
Az ellenfélét oké, hogy szorozza a végén, mert győztes, de ezt... Nem értem. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8810) redingitell


redingitell
senior tag

Csak nem bírtam ki. Acces, és töltöm. Hány százaléknál engedi a single-t játszani?

(#8811) Soos95 válasza redingitell (#8810) üzenetére


Soos95
tag

33%

(#8812) redingitell válasza Soos95 (#8811) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi. Most hogy írtad, már látom az originben is......
A paypalos fizetés még mindig nem oldódott meg a gmg-n. Más megbízható oldalt tud valaki? (csak kód kell, nem akarom a dobozt havonta porolni)

(#8813) Snooker válasza jsk (#8802) üzenetére


Snooker
senior tag

Szerintem ha valamilyen "order"-t teljesítesz, akkor is kapsz.

(#8814) Laraxior


Laraxior
titán

A kör végén:

[link]

Ez meg amikor osztja a battlepackot is:

[link]

Jelöltem meg párat, akiknek nem duplázta, de van, hogy nem is egyezik a kettő, pedig már vége volt a körnek. :F Na ez micsoda?
Biztosan van rá valami magyarázat.
Mellesleg még mindig nem kaptam egy pakkot sem. Assaultal kettes szinten vagyok, lassan letelik a 10 óra és semmi :DDD :U

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8815) Soos95 válasza Laraxior (#8814) üzenetére


Soos95
tag

azta, ilyet még nem láttam :Y

amúgy én 10 óra alatt mindössze 2 battlepackot kaptam, úgyhogy ez ilyen

[ Szerkesztve ]

(#8816) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, most melyiknek higgyek?
7 órát játszottam vagy kevesebb van, mint 2 óra a 10-ből?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8817) #41133696


#41133696
törölt tag

No bevásároltam :) Ez a Battlefield sem marad ki :)

(#8818) Snooker válasza #41133696 (#8817) üzenetére


Snooker
senior tag

Milyen oldalon keresztül vetted meg ilyen "olcsón"? Originen 60euró az alap változat

(#8819) lofagi


lofagi
addikt

Ez valami anomália lehet vagy tényleg van másik verziója is a BF1nek? Trial vagy Testversion ?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8820) #41133696 válasza Snooker (#8818) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#8821) boogie84 válasza prokxy (#8816) üzenetére


boogie84
veterán

Játék közben shift + f1.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8822) SkyS1gn válasza prokxy (#8816) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Legalább 7órát játszottál, tehát több mint 7, azaz kevesebb maradt mint 3... :o

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8823) lofagi válasza SkyS1gn (#8822) üzenetére


lofagi
addikt

Ezt szerintem ő is érti :D csak hogy ott azt írja,hogy 7 - 2 azaz, sehogy se jön ki a 10 :] Amúgy nálam is volt, hogy nem egyezett a kettő. De bezártam a fület és megnyitottam újra és akkor már jó volt.

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy lassabb lett a fejlődés/szint lépés?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8824) prokxy válasza lofagi (#8823) üzenetére


prokxy
veterán

Majd holnap fogom lenyomni azt a 2(3) órát, aztán várjuk a megjelenést! :)
Nemtom, nekem elég gyorsan jött a szint, most vagyok 14-es, majdnem 15-ös, de elég sokat eltököltem az elején a setuppal, meg a mapok nézelődésével, SP-vel. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8825) Laraxior válasza lofagi (#8823) üzenetére


Laraxior
titán

Főleg így hogy hol szorozza a score-t, hol nem :D

Medicnél találtam egy fasza fegyvert..sajnos más kasztnál nem használható :O
Sajnos assaultnak nem igazán nyerők a kézifegyverei... a gránát is kevés egy tankot megállítani, de a shotgun az elég jó. Mivel leginkább Amiens mapon tolom, oda pont jó :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8826) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ha már fegyver, látom sajnos nem került be OMM oldalra a Mannlicher M95, amit még a VH után is használtak és évtizedekig meghatározó ismétlőpuska volt. Kár. [link]

Az 500.000-ik darab Ferenc József nevére készült, ki van állítva a Hadtörténeti Múzeumban is.

[ Szerkesztve ]

(#8827) #02119936 válasza Snooker (#8818) üzenetére


#02119936
törölt tag

Már csak 54 € a standard az originben . Lesz ez még olcsóbb is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8828) #85552128 válasza #02119936 (#8827) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az az Origin accesses 10% kedvezmény miatt annyi.

(#8829) #02119936 válasza #85552128 (#8828) üzenetére


#02119936
törölt tag

Igaz, korai lett volna az akció inkább az első DLC után várható.

(#8830) zzola válasza #02119936 (#8829) üzenetére


zzola
félisten

Az első dlc ingyenes lesz. Talán tavaszra leesik az ára...

(#8831) Laraxior válasza zzola (#8830) üzenetére


Laraxior
titán

2-3 év múlva meg ingyen lesz :D Az éri meg a legjobban.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8832) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Ma végre kipróbáltam a trialt Én is, azonban itt is jelentkezett mint béta alatt, hogy a játék beakad 5-10mp-re, amitől a játék sajnos elveszti élvezetét. :O Mi okozhatja ezt a hibát? Konfigom az adatlapomon, legújabb NV driver, Win7.

[ Szerkesztve ]

(#8833) lofagi


lofagi
addikt

Minek pazarolni a töltényt, ha így is lehet?! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8834) whitezo88 válasza Laraxior (#8831) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Tegnap néztem hogy már ígérik Accessre a Mirrors Edge Catalystet, nem tartott sokáig... (jó, az nem multi game alapban, de pár hónapos csak)

Mod: én imádtam az elsőt, 3x játszottam végig, és idén is előszedtem. Nekem bejön.

[ Szerkesztve ]

(#8835) lofagi válasza whitezo88 (#8834) üzenetére


lofagi
addikt

Az első rész is csak addig volt jó, amíg meg nem jelent kb :D Mindenki érdekesnek találta az ugrándozást a tetőn, aztán amikor már játszott vele nagyon gyorsan unalmassá vált. Erre volt ítélve a második is szvsz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8836) Laraxior válasza whitezo88 (#8834) üzenetére


Laraxior
titán

En már letoltottem amikor elofizettem az accessre. 21-en.
Jo-jo...de unalmas :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8837) Snooker válasza lofagi (#8833) üzenetére


Snooker
senior tag

Az előbb kb 4x öltek meg sorozatban kard által :D

Egyébként én is megkaptam az első battlepack-om. Szintet sem léptem, 3-5 lett az arányom, és kb 5 percet játszottam. Lehetséges, hogy totál random az egész?

[ Szerkesztve ]

(#8838) voodoo98 válasza lofagi (#8823) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Az egészosztás miatt van.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8839) lofagi válasza Snooker (#8837) üzenetére


lofagi
addikt

De ez nem kard általi halál. :D Hanem átugrottam felette és kb lerúgta a ló! :D

(#8838) voodoo98: Hogy mi? Az idő?

Az én elméletem szerint:

8 óra 10 percet játszik valaki akkor 8 órát játszott és kevesebb, mint 2 óra van neki hátra. 8 óra 59 percnél is ugyanezt írja ki és 8 óra 1 percnél is.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8840) Snooker válasza lofagi (#8839) üzenetére


Snooker
senior tag

:D Nem vettem észre a középső képen, ahogy tapossa a lovad a tagot :D

(#8841) Beckett válasza moddingR (#8832) üzenetére


Beckett
tag

Sziasztok!
Nekem is ugyanez van mint neked, akárhogy csökkentem a graf beállításokat, megy a game rendesen de időnként beakad pár másodpercre ami elég szar. Nekem is win7 van, a gépem i5 4570; 8gb ram; Amd r9 270x OC 2Gb.
Bár már gondolkodom a fejlesztésen vidkari+ram témába, de bíztam benne, hogy azért médiumon fog menni gond nélkül :(. Bár lenne vmi egyéb megoldás...

(#8842) voodoo98 válasza Beckett (#8841) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Méréseket csinálsz? Nem limitál valami? CPU usage, GPU usage mennyi? Memória nem telik be?

(#8839) lofagi
Kiléptél beléptél és jó lett, ezt nem olvastam. Tehát bug. :R
Viszont én meg rosszul számoltam, mert az egészosztásos történet miatt, 1 órával többnek kéne lenni...mindegy...bug volt... ;)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8843) SkyS1gn válasza lofagi (#8823) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig úgylátszik nem érti... de mit nem értetek ezen? Azt irja játszottál 7 órát, tehát 7-nek meg kell lennie, ergo több mint 7. Ha több mint 7 akkor 10-7,x óra az 2.x óra, azaz 2.x óra < 3óra. ?! :U

Most nézem én "kevesebb mint 3"-at olvastam.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8844) jety91 válasza Beckett (#8841) üzenetére


jety91
őstag

Nem tudom miert szivatjatok magatokat a win7-el, ha nincs driver problema (asztalinal ritka), akkor miert nem probaljatok ki vele a gamet? Tobben is irtak, hogy sokkal jobban fut rajta a game.

(#8845) Xaels válasza Beckett (#8841) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk a 2GB Vram lehet telítődik...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8846) lofagi válasza Snooker (#8840) üzenetére


lofagi
addikt

Feltöltöttem a videót :D Így már azért jobban látszik! :]

Díjugratás aranyérem! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8847) Snooker válasza lofagi (#8846) üzenetére


Snooker
senior tag

Hát ez nagy :D :DD

(#8848) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hogyan vonjuk ki a forgalomból az ellenséges bombázókat BF1 móda #1

Már csak 4 órám maradt az Accessből, már megjelenhetne :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8849) STC Speed


STC Speed
őstag

Na maradt 5 órám holnapra.
Amúgy eddig nagyon tetszik, nekem a bf3 volt ennyire jó :)

(#8850) Soos95 válasza Beckett (#8841) üzenetére


Soos95
tag

Válts vissza directx 11-re. Nekem i5 4590, 8GB ram és R9 270 van és azóta High-on megy tökéletesen.

Szerk.: jah bocsi csak most vette észre hogy csak Win 7-ed van, akkor gondolom nem is tudtál volna directx 12-vel játszani, nekem Win 10 van és azzal remekül megy

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.